Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Pogledaj rezultate ankete: Koja osoba vam je momak?
osoba 1 24 53.33%
osoba 2 21 46.67%
Glasovatelji: 45. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2007., 18:16   #21
Quote:
*_spike kaže: Pogledaj post
Ovo je za curke

One koje su u vezi, nek zamisle da nisu. One koje nisu, nek zamisle da nisu . Sad, kad nemate dečka, zamislite da imate momka. Imam dvije osobe:

a) osoba 1
Dogovor je bio da se nađete negdje u 18, on dolazi u 18:10, vi možda pizdite jer kasni, on se ispričava na kašnjenju.

b) osoba 2
Dogovor je bio da se nađete negdje u 18, vi dolazite u 18:10, on možda pizdi jer kasnite, vi se ispričavate na kašnjenju.

Koja od tih osoba bi bila vaš momak? I zašto?
osoba 2. ja uvijek kasnim.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 18:20   #22
uf... ja imam dvostruku ličnost od dečka...

ak on kasni a ja pizdim -> on ne kuži u čem je problem jer rekli smo "oko 18"
ak ja kasnim on pizdi - > ovaj put zna u čem je problem i "oko 18" postaje "18"

ko bi mu odolio
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 19:04   #23
Quote:
jezebel_brave kaže: Pogledaj post
nemam decka i u prvi mah pomislih: moj decko JE neminovno osoba 2 zato sto ja cesto kasnim, ali zapravo ZELIM osobu 1 jer mrzim kad netko pizdi na mene. pa zamisli kakav bi to mogao biti psycho, mozebit da se vrlo kratko poznajemo, a on vec pizdi zbog 10min. radije bih bila s osobom koja kasni (samo 10 minuta, moze biti opravdano, a ja cu pizditi prikriveno i ako mu je jako bed, onda cu mu dati do znanja da nema beda jer i sama cesto kasnim). dakle: s osobom 1 osjecam da imam vise kontrole nego s osobom 2 s kojom nakon svog kasnjenja i njegovog evidentnog pizdenja ne znam na cemu sam (milost ili nemilost). znaci: osoba 2 otpada.
E, to se tražilo
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 19:52   #24
Quote:
mousse od čokolade kaže: Pogledaj post
osoba 1 - ne kasnim, i toleriram kasnjenje do 5 minuta bez razloga, 10 min s opravdanim razlogom.
Tako je!
 
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 19:57   #25
obično ne kasnim, i obično ne pizdim na tuđe kašnjenje.
daklem, dok je zgodan, pametan i bogat, može i pod 1 i pod 2. slagat ćemo se divno.
Pokondirena tikva is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 21:05   #26
osoba 1, ja nikad ne kasnim
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 23:03   #27
E to je kao da si pitao: jebati ili biti jeban
Osoba 2. Jer bi mi bilo jadno da JA moram čekat frajera, time bi mi pokazao koliko me ne poštuje. Čekala bi ga samo 2 puta: prvi i zadnji.
Dok s druge strane, ako sam ja ta koja kasnim, to je već šarmantno

Zapravo mislim da zapravo namjerno uvijek malo zakasnim, samo da mi se ne bi dogodilo da ja čekam. To mi ne djeluje dobro na samopouzdanje.
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 23:09   #28
Osoba 3 - dogovor je u 18 sati, on zna da cu ja zakasnit pa dolazi u 18:10, ja znam da ce on doc u 18:10 i trudim se doc na vrijeme, al generalno zajebem* pa dodjem u 18:25. On pizdi jer ja opet kasnim, ja se ispricavam na kasnjenju

Osobe 3 nema u anketi pa sam morala zaokruzit osobu 2


* varijacije na temu su nebrojene: recimo, spremim se prerano i odem povirit sta ima na forumu pa zapnem u nekoj glupoj raspravi; ili se spremim prerano i odlucim da necu nosit tu odjevnu kombinaciju pa se presvucem jos 4 puta i skuzim da kasnim; ili se spremim na vrijeme i onda pola sata trazim kljuceve od kuce ili neki drugi predmet bez kojeg ne mogu izac van; ili stvarno krenem ranije, a onda izgubim 15 minuta ceskajuci susjedovu macku nasred ulice jer sam kao u prednosti s vremenom pa si to smijem priustit; ili dodjem ranije, njega jos nema, a ja malo zaletim do prve knjizare i zaboravim na vrijeme...
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 01:02   #29
Quote:
Mrtva mrkva kaže: Pogledaj post
* varijacije na temu su nebrojene: recimo, spremim se prerano i odem povirit sta ima na forumu pa zapnem u nekoj glupoj raspravi; ili se spremim prerano i odlucim da necu nosit tu odjevnu kombinaciju pa se presvucem jos 4 puta i skuzim da kasnim; ili se spremim na vrijeme i onda pola sata trazim kljuceve od kuce ili neki drugi predmet bez kojeg ne mogu izac van; ili stvarno krenem ranije, a onda izgubim 15 minuta ceskajuci susjedovu macku nasred ulice jer sam kao u prednosti s vremenom pa si to smijem priustit; ili dodjem ranije, njega jos nema, a ja malo zaletim do prve knjizare i zaboravim na vrijeme...


Kao da si mene opisala.

Meni uvijek nesto iskrsne...covjek ne bi vjerovao, a ne lazem , stvarno nesto uvijek izleti...

Taman da izadjem zapnem za nesto i napravim katastrofu u stanu koju na brzinu moram srediti ili sretnem usput 100 poznatih ljudi koji imaju silnu zelju procaskati samnom bas kad zurim ili svratim u slasticarnu uzeti par kugli sladoleda koji iduci ka cilju razmazem po sebi, pa se moram vratiti i presvuci ili zapnem zvjernjajuci okolo i potrgam remen na sandali ili slomim petu...
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 01:08   #30
Quote:
Mrtva mrkva kaže: Pogledaj post
Osoba 3 - dogovor je u 18 sati, on zna da cu ja zakasnit pa dolazi u 18:10, ja znam da ce on doc u 18:10 i trudim se doc na vrijeme, al generalno zajebem* pa dodjem u 18:25. On pizdi jer ja opet kasnim, ja se ispricavam na kasnjenju

Osobe 3 nema u anketi pa sam morala zaokruzit osobu 2


* varijacije na temu su nebrojene: recimo, spremim se prerano i odem povirit sta ima na forumu pa zapnem u nekoj glupoj raspravi; ili se spremim prerano i odlucim da necu nosit tu odjevnu kombinaciju pa se presvucem jos 4 puta i skuzim da kasnim; ili se spremim na vrijeme i onda pola sata trazim kljuceve od kuce ili neki drugi predmet bez kojeg ne mogu izac van; ili stvarno krenem ranije, a onda izgubim 15 minuta ceskajuci susjedovu macku nasred ulice jer sam kao u prednosti s vremenom pa si to smijem priustit; ili dodjem ranije, njega jos nema, a ja malo zaletim do prve knjizare i zaboravim na vrijeme...
Jao, ko da sebe čitam
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 08:30   #31
prvih godinu ipo je bio osoba 1, al sam ga dresirala da ne kasni i da me ceka jer sad ja uvik kasnim
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 09:17   #32
osoba 2, uvijek kasnim.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 09:27   #33
d) dogovorimo se u 18, do 18:10 se oboje pojavimo, nitko ne pizdi

Ne volim baš kasniti (osim na posao), ali sigurno neću pizdit zbog 10 min. Isto tako ne bih voljela da meni netko pizdi ako slučajno zakasnim 10 min. Mada u današnje doba mobitela stvarno nije neki problem javiti da ćeš zakasniti. A ako javiš, onda definitivno nema razloga za pižđenje.
__________________
Ne idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je prvi bio ovdje.
-- Mark Twain
vrabac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 13:42   #34
Quote:
*_spike kaže: Pogledaj post

b) osoba 2
Dogovor je bio da se nađete negdje u 18, vi dolazite u 18:10, on možda pizdi jer kasnite, vi se ispričavate na kašnjenju.

Koja od tih osoba bi bila vaš momak? I zašto?
osoba 2 s tim da on NE pizdi jer ja kasnim.
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 16:34   #35
Quote:
-ana- kaže: Pogledaj post
osoba 2 s tim da on NE pizdi jer ja kasnim.
također
__________________
Tamo di sunce uvik sja, tamo je Dalmacija.
bitter sea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 16:38   #36
Dolazimo oboje u 5 do 18. Nemam dečka.
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 22:12   #37
Zavisna varijabla: faza menstrualnog ciklusa.

Ako je pms u pitanju, ja pizdim,
tko god od nas dvoje da kasni.
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 12:34   #38
Ako je osoba a ili osoba b moj dečko, a kao takav me zna- znao bi da 18.00, u stvari znači 18.10. I onda bi ja došla u 18.10 i on isto, i nitko od nas dvoje ne bi pizdio, ni kasnio, ustvari
bluebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 22:26   #39
Osoba 2 :
Čak ni ne odgovara profilu u potpunosti. Gospodin uvijek ustvari urani nekoliko minuta, a ja dolazim točno na vrijeme.
Meni treba osoba 3 ...
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:07.