Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2017., 00:46   #241
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Alerijaaaaa, sto mi uradi s onom aloe verom!!

maloprije sam po najvecoj mogucoj guzvi po tramvajima i busevima vukla 4 litre iliti 8 bocica soka.
dobili su danas sve okuse pa sam uzela sve vrste.
jest da mi je ruka otpala, ali vrijedilo je.
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
Evo i ja sam doma dosla s aloe sokovima iz Ilice
Probala sam od grozdja i fakat je odlican, jedino mi se ne svidja sto imaju secera. Mislim da sam vidjela i neki obicni bez secera.
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
imas dvije original vrste bez secera, original zasladjen fruktozom (taj mi je najbolji), s okusom grozdja, s okusom lycheeja, pa onda s mangom i sa sipkom. mislim da je to sve.
ja ne znam koji mi je bolji
danas sam poslije dolca opet svratila i uzela original s fruktozom, dvije boce od litru i pol.
teta me vec pozna.
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
@frupy, nas dvije sko se sretnemo u onom nasem busu prepoznat cemo se po vrecicama punim sokova aloe


uu nisam jos probala ovaj sa lycheejima, zvuci mi super jer i oni su onak reski i osvjezavajuci,moram svakako! nisam te vidjela u slo, sad cu i ja morati do ilice

Quote:
maryah1 kaže: Pogledaj post
Draga Alerija, daj molim te link za tanaka masazu koju ti radis
mene tanaka jako zanima. Sigurno necu ludjacki natezat kozu jer vec dugo zagovaram njezan pristup kozi u svakom smislu, ali mi treba neki "botoks" cela, pocele su mi se urezivat mimicke bore (zasad ih vidim samo ja i voljela bih da tako i ostane) i rado bih si malo podigla obrve tamo gdje su bile prije 10 god
evo linkic KLIK

znaci samo fino polako, bez zurbe, i bas si dosta nasaftaj lice nekim uljem sto volis tako da fino ruke klize.sto se tice cela, to je jako jednostavna vjezba vidjet ces, samo je jako bitno da ides bas od doslovno pocetka kose do dole i tako cijelo celo, pa lijevo desno.tu vjezbu ja radim i samu, dane kad ne radim cijelu masazu a osjetim da mi se celo pocinje grciti (pogotovo za kompom..).onda napravim samu tu vjezbu i tocno se osjeti kako grc popusta i kako se misici opustaju ( a to i botox radi, kad ga se kresne on drzi misice umrtvljene u opustenom stanju, nemogu se grciti i raditi bore).ako radim vjezbu cca minutudvije onda ne pustim limfu dolje ipak mi nemamo bas puffy cela kao azijati ali ako recimo radim cca 10tak min onda je ipak spustim dolje (samo onaj pokret ruke sa strane lica prema dole).
nadam se da ce ti pomoci! svakako se javljaj sa dojmovima!!
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Old 12.11.2017., 08:25   #242
Quote:
Alerija kaže: Pogledaj post


uu nisam jos probala ovaj sa lycheejima, zvuci mi super jer i oni su onak reski i osvjezavajuci,moram svakako! nisam te vidjela u slo, sad cu i ja morati do ilice
sta si rekla, koliko kostaju u slo?
ovi mali su kod nas 12.90 (jedan je 10.90, mislim da bas lychee), a litra i pol original je 25 kn (nema drugih okusa zasad, bar nisam vidjela u ovih par navrata)
malo je skup sport, ali su zarazni.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 12.11.2017., 09:42   #243
@frupy, jesi li isprobala onaj svoj Pyu mist preko šminke ili pošpricati u toku dana baš kao mist ne kao toner? Mislim jel te zaljepi ili "rastopi"?
Većina mistova mi ima bezveze sastav..

A kad smo kod efektora jel netko isprobao na kraju efektor maske? Imam ih na wl pa došle na red..
Svizac15 is offline  
Old 12.11.2017., 09:54   #244
Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
@frupy, jesi li isprobala onaj svoj Pyu mist preko šminke ili pošpricati u toku dana baš kao mist ne kao toner? Mislim jel te zaljepi ili "rastopi"?
Većina mistova mi ima bezveze sastav..

A kad smo kod efektora jel netko isprobao na kraju efektor maske? Imam ih na wl pa došle na red..
nisam isprobala mist kao mist
ne volim mistove preko sminke, to nikad ne radim. a kako sam stalno pod sminkom, nisam ga isprobavala ni tokom dana kao spric. da je ljeto, vjerojatno bi i probala, kao osvjezenje, ovako ga koristim iskljucivo kao toner.

i, naravno, probala sam efektor masku (LI) i fantasticna je.
zbog nje sam i kupila full size efektor.
a odlicne su i efektor sleeping kapsule, samo sto je kolicina ogromna pa sam jednu koristila valjda tjedan dana i na kraju ostatak bacila jer mi se cinilo da mi je predugo otvorena (iako u frizideru). nazalost, kutijica se ne moze nicim ponovo zatvoriti, na poucheve bar stavim kvacicu/klipsu.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 12.11.2017., 10:31   #245
Quote:
uppsala kaže: Pogledaj post
Koristila sam više njih od Face shopa, alibovaj green tea još ne.
Ovaj mi je odličan, a ovaj trenutno koristim.
Samo brzo trošim pa je malo skup sport.
hmmm, vidim da je ovaj chia seed na nekom popustu na sweetcorei, što je dost dobro. budem vidla. fala
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Old 12.11.2017., 10:42   #246
No hvala @frupy, eto još jedna za odstrel..
A za mist ću onda vidjeti kad potrošim Avene..
Svizac15 is offline  
Old 12.11.2017., 10:45   #247
Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
No hvala @frupy, eto još jedna za odstrel..
A za mist ću onda vidjeti kad potrošim Avene..

fakat su dobre maske, probaj!
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 12.11.2017., 11:11   #248
Quote:
malasjuga kaže: Pogledaj post
ja bih sutradan vjerojatno imala kvrge koje imaju kvrge koje imaju lice.
Ajme, skoro se upisah

Nego, jel netko vidio sastav i probao aloe vera sok iz dm-a?
@Nikita, ti ga imas, kak ti se cini?
Ne znam kad cu do arene....


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 12.11.2017., 11:35   #249
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Ajme, skoro se upisah

Nego, jel netko vidio sastav i probao aloe vera sok iz dm-a?
@Nikita, ti ga imas, kak ti se cini?
Ne znam kad cu do arene....


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
Gledala ga 3 puta i na kraju ga kupila jer nigdje nisam našla drugi. Sastav je 100% aloe vera.Tako piše.Ima neki talog tj nije skroz bistar kad se promućka tako da sam ja na kraju odlučila ostaviti ga da se taj talog spusti pa odliti taj bistri dio za tonik.Nekako ne mogu zamisliti da mašem lice sa nečim tako gustim ali možda nisam u pravu.Sad stoji da se slegne tako da nisam probala ali definitivno ću večeras probati taj bistri dio aodliti malo da probam i bistro i promućkano pa ti javim dojmove. Planiram od bistrog napraviti onaj mist sa glicerinom, E vitaminom i uljem ako se bude lijepo upijao. Moja koža jako voli i gel ali njega uvijek poslije moram oprati jer se skori neki fim na licu.Sa ovim sokom planiram to izbjeći.
Javim nakon isprobavanja.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 12.11.2017., 11:48   #250
Ja sam jučer u Bio&Bio našla sok od aloe i šipka i s komadićima aloe unutra. 16 kn bočica. Odličan je. Jedino mi se ne sviđa što ima dodan šećer.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 12.11.2017., 12:54   #251
Samo da vas sve pozdravim, nije me bilo par dana i trebalo je sve pročitati

Trenutno sam na no buy režimu, odnosno kupujem i udomljavam samo sempliće i dekante jer ne znam više što da radim sa svojom kožom.

Potrošila sam 10 semplića cosrx bha liquida i definitivno neću uzimati full size, barem za sada. Stvarno sve izvuče na površinu, pa se tu i tamo koji komedon upali i jednostavno si ne mogu priuštiti radi posla da takva hodam svijetom Znam da je to početno čišćenje i da treba izržati, ali ne mogu. Puno mi više odgovaraju clearasil blazinice, drže mi lice koliko toliko pod kontrolom bez ovakvih erupcija.

Lice mi je i dalje na dodir neravno i osjetim komedone pod prstima, razmišljam da odem na test intolerancije na hranu i vidim mogu li tu naći neku povezanost (sumnjam na mlijeko).

Od rutine i dalje koristim tosowwong propolis, aio šipak i it's skin hijaluronski losion i to mi odgovara što se tiče hidratacije, a na wish listi mi je q10 i li effector.

Sad kad sam se izjadala, ako imate nešto azijsko za ovakav tip kože javite
__________________
“One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching”
Lauren is offline  
Old 12.11.2017., 13:21   #252
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Gledala ga 3 puta i na kraju ga kupila jer nigdje nisam našla drugi. Sastav je 100% aloe vera.Tako piše.Ima neki talog tj nije skroz bistar kad se promućka tako da sam ja na kraju odlučila ostaviti ga da se taj talog spusti pa odliti taj bistri dio za tonik.Nekako ne mogu zamisliti da mašem lice sa nečim tako gustim ali možda nisam u pravu.Sad stoji da se slegne tako da nisam probala ali definitivno ću večeras probati taj bistri dio aodliti malo da probam i bistro i promućkano pa ti javim dojmove. Planiram od bistrog napraviti onaj mist sa glicerinom, E vitaminom i uljem ako se bude lijepo upijao. Moja koža jako voli i gel ali njega uvijek poslije moram oprati jer se skori neki fim na licu.Sa ovim sokom planiram to izbjeći.
Javim nakon isprobavanja.
Taj talog je vjerojatno od aloe, zvuci mi jako dobro. Ja bi to pila, a s obzirom da nema secera (?) po meni nema razloga da ne ide na lice


Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 12.11.2017., 13:40   #253
Quote:
Lauren kaže: Pogledaj post
Samo da vas sve pozdravim, nije me bilo par dana i trebalo je sve pročitati

Trenutno sam na no buy režimu, odnosno kupujem i udomljavam samo sempliće i dekante jer ne znam više što da radim sa svojom kožom.

Potrošila sam 10 semplića cosrx bha liquida i definitivno neću uzimati full size, barem za sada. Stvarno sve izvuče na površinu, pa se tu i tamo koji komedon upali i jednostavno si ne mogu priuštiti radi posla da takva hodam svijetom Znam da je to početno čišćenje i da treba izržati, ali ne mogu. Puno mi više odgovaraju clearasil blazinice, drže mi lice koliko toliko pod kontrolom bez ovakvih erupcija.

Lice mi je i dalje na dodir neravno i osjetim komedone pod prstima, razmišljam da odem na test intolerancije na hranu i vidim mogu li tu naći neku povezanost (sumnjam na mlijeko).

Od rutine i dalje koristim tosowwong propolis, aio šipak i it's skin hijaluronski losion i to mi odgovara što se tiče hidratacije, a na wish listi mi je q10 i li effector.

Sad kad sam se izjadala, ako imate nešto azijsko za ovakav tip kože javite
Ja isto uopće nisam bila zadovoljna tim cosrx bha. Ako su ti clearasil dobre - super. A kad prođe no by režim probaj crveni stridex - bezalkoholne su i meni bolje. I dodaj cosrx aha. Meni je ta kombinacija pomogla. I računaj da ti neravnine neće proći za mjesec dana. Ja sam na kiselinama full 2 ipol mjeseca i očistilo se cca 85% posto. Kakva ti je rutina za čišćenje? Možda tu možeš nešto poboljšati?
Frecume is offline  
Old 12.11.2017., 13:51   #254
Imate Esi aloe vera napitak 100% i bez šećera. Izvrstan je, a postoje i kombinacije napitka.
Malo je skuplji i nije tip soka da ga se može piti u većim količinama.
http://www.pharmatheka-consult.hr/pr...d_proizvoda=95

Zadnje uređivanje BBC drama : 12.11.2017. at 14:13.
BBC drama is offline  
Old 12.11.2017., 14:23   #255
Dobro, o kakovim vi to sada sokovima pričate???
medicamed is offline  
Old 12.11.2017., 15:04   #256
Quote:
Lauren kaže: Pogledaj post
Samo da vas sve pozdravim, nije me bilo par dana i trebalo je sve pročitati

Trenutno sam na no buy režimu, odnosno kupujem i udomljavam samo sempliće i dekante jer ne znam više što da radim sa svojom kožom.

Potrošila sam 10 semplića cosrx bha liquida i definitivno neću uzimati full size, barem za sada. Stvarno sve izvuče na površinu, pa se tu i tamo koji komedon upali i jednostavno si ne mogu priuštiti radi posla da takva hodam svijetom Znam da je to početno čišćenje i da treba izržati, ali ne mogu. Puno mi više odgovaraju clearasil blazinice, drže mi lice koliko toliko pod kontrolom bez ovakvih erupcija.

Lice mi je i dalje na dodir neravno i osjetim komedone pod prstima, razmišljam da odem na test intolerancije na hranu i vidim mogu li tu naći neku povezanost (sumnjam na mlijeko).

Od rutine i dalje koristim tosowwong propolis, aio šipak i it's skin hijaluronski losion i to mi odgovara što se tiče hidratacije, a na wish listi mi je q10 i li effector.

Sad kad sam se izjadala, ako imate nešto azijsko za ovakav tip kože javite
A da jednostavno izbaciš sve mliječno iz prehrane i pratiš mjesec dana reakcije kože?
Ja sam tako sebi napravila i shvatila da mi je od mliječnih proizvoda lice bilo prepuno bolnih upaljenih potkožnih.
Nemaš što izgubiti, probaj...

Za te neravnine po licu su odlične aha kiseline.
Ivie is offline  
Old 12.11.2017., 15:06   #257
Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post
Sad ne znam dal da zalim ili se radujem sta nisam u Zagrebu, pa necu odma u pon trcat u ljekarnu
A sto se tice efektora, zapamtila sam da je wendy nedavno napisala da joj je od q 10 jos bolji syn ake...
Ja imam It's Skin kremu sa syn-ake, nju sam bila koristila i osjetila sam onaj lifting efekt.
Imam i 10ak efektora u vrećicama, no nisu došli na red.
A niti kombiancija ovog dvoje za pojačani učinak.

Ja sam ponekad kao malo dijete, nakupujem svega i ne znam što bi prvo.
Gladam Q10 kako sam ga lijepo već potrošila, možda 1/3 i sve si mislim što sad uzeti.

:azijskatragedija:
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 12.11.2017., 15:23   #258
Quote:
Ivie kaže: Pogledaj post
A da jednostavno izbaciš sve mliječno iz prehrane i pratiš mjesec dana reakcije kože?
Ja sam tako sebi napravila i shvatila da mi je od mliječnih proizvoda lice bilo prepuno bolnih upaljenih potkožnih.
Nemaš što izgubiti, probaj...

Za te neravnine po licu su odlične aha kiseline.
Kako misliš sve? Onak, SVE? Jer i ja sumnjičim mlijeko za kvrgice.
Frecume is offline  
Old 12.11.2017., 15:48   #259
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
Ja imam It's Skin kremu sa syn-ake, nju sam bila koristila i osjetila sam onaj lifting efekt.
Imam i 10ak efektora u vrećicama, no nisu došli na red.
A niti kombiancija ovog dvoje za pojačani učinak.

Ja sam ponekad kao malo dijete, nakupujem svega i ne znam što bi prvo.
Gladam Q10 kako sam ga lijepo već potrošila, možda 1/3 i sve si mislim što sad uzeti.

:azijskatragedija:
A ja shvatila da hvališ baš syn ake efektor
U stvari, vjerojatno on i je dobar, ako je dobra kremica
Moram, dakle, razmilsit uzimam li ovaj mjesec Q 10 ili syn ake...

Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Kako misliš sve? Onak, SVE? Jer i ja sumnjičim mlijeko za kvrgice.
Odgovaram u njezino ime, ipak smo popile koju kavicu skupa (neki s mlijekom, neki crnu crnu ) - sve je izbacila
Rinchi Cinchi is offline  
Old 12.11.2017., 16:11   #260
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Ja isto uopće nisam bila zadovoljna tim cosrx bha. Ako su ti clearasil dobre - super. A kad prođe no by režim probaj crveni stridex - bezalkoholne su i meni bolje. I dodaj cosrx aha. Meni je ta kombinacija pomogla. I računaj da ti neravnine neće proći za mjesec dana. Ja sam na kiselinama full 2 ipol mjeseca i očistilo se cca 85% posto. Kakva ti je rutina za čišćenje? Možda tu možeš nešto poboljšati?
Čini mi se da nas dvije imamo jako sličnu kožu, pašu nam i ne pašu isti proizvodi Di kupiš stridex, ima ih kod nas?
Ma da prođu 85% za godinu dana ja bih bila sretna, ovako muku mučim već godinama.

Što se rutine za čišćenje tiče, koristim micelarnu (garnier roza) i nakon nje pjenu za umivanje, onu hvaljenu balea zelenu. Možda bih trebala uzeti uljni čistač umjesto micelarne, ali bojim se da ulje i moja koža ne bi išli skupa

Quote:
Ivie kaže: Pogledaj post
A da jednostavno izbaciš sve mliječno iz prehrane i pratiš mjesec dana reakcije kože?
Ja sam tako sebi napravila i shvatila da mi je od mliječnih proizvoda lice bilo prepuno bolnih upaljenih potkožnih.
Nemaš što izgubiti, probaj...

Za te neravnine po licu su odlične aha kiseline.
Posumnjala sam na mlijeko jer je to jedina namirnica koju konzumiram na dnevnoj bazi, više puta dnevno :kavopija:
Planiram probati, samo da nađem adekvatnu zamjenu za mlijeko u kavi. Možda bademovo ili sojino

I svi ti fini sirevi, ah

Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Kako misliš sve? Onak, SVE? Jer i ja sumnjičim mlijeko za kvrgice.
Od sutra?
__________________
“One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching”
Lauren is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:28.