Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2017., 12:49   #1041
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Ja to sa silikonima ništa ne znam. Ne znam ninprepoznayi u sastavu imalinili nema. Prvi refleks mi je da to nije zdrabo ali rečeno mi je da je konjska krema ouna a moje lice je baš voli. Moje lice voli i one plave Balea kapsule a neko mi je napisao da su krcate silikonima.
Zato ih i stavljaju jer ih žene vole njihov efekt točnije.
Frecume is offline  
Old 30.11.2017., 12:56   #1042
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Zato ih i stavljaju jer ih žene vole njihov efekt točnije.
Ali nije samo privid nahranjenosti. Nekajko mi štiti lice i ove godine nemam nikakve posljedice od vjetra i hladnoće kao inače. I lice mi je lijepo i nahranjeno i kad sve to skinem sa njega tako da meni ne smeta. Bojim se samo šta ti silikoni dugoročno rade koži.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 30.11.2017., 13:44   #1043
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post


Mozes ga stavljati svaki drugi dan. Obicno ide u jutarnjoj rutini, ali zbog eventualnog mascenja i cekanja da djeluje, puno nas koristi ga navecer. Ide uvijek prvi nakon ciscenja na suho lice.
S tim da trebas pricekati cca pola sata nakon umivanja da ti se spusti ph koze. Ili stavis ph adjustment toner ako imas.


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
Hvala ti, imam corsx aha /bha to je pH adjusting toner ?onda bi ovaj c isao nakon njega?
snezana mk is offline  
Old 30.11.2017., 14:35   #1044
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Ja sam baš primijetila da ih ima dosta, doslovno si me zbunila s ovim pitanjem
Ma ja ti tak rijetko gledam sastav... vodim se uglavnom vasim preporukama


Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is online now  
Old 30.11.2017., 14:42   #1045
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Ma ja ti tak rijetko gledam sastav... vodim se uglavnom vasim preporukama


Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
Tako i ja
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 30.11.2017., 14:48   #1046
Quote:
snezana mk kaže: Pogledaj post
Hvala ti, imam corsx aha /bha to je pH adjusting toner ?onda bi ovaj c isao nakon njega?
Je, to je to. I mislim da bi c vit mogao nakon njega

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is online now  
Old 30.11.2017., 15:36   #1047
Imam narudžbu s testerkoree za oko 4o dolara i sad sam išla vidjeti što je s tim jer se ne sjećam da sam dobila ikakav email. 20.11. je plaćeno, narudžba je još označena s "collecting items". Valjda ih jadni pješke skupljaju...
dobra vijest je da sam ih idući dan kontaktirala putem one Q&A forme i pitala da li mogu staviti naznaku vrijednosti na 22 dolara, odmah sljedeći dan sam dobila odgovor da nema problema.

Samo me čudi što još nije shippano... A s cosmetic love su shippali prije 13 dana.

Ima koja prijedlog što da predložim frendici s normalnom kožom da proba od azije? Mislila sam Danahan set... i corsx low ph čistilicu.
Awakening is offline  
Old 30.11.2017., 16:04   #1048
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Falilo bi ti nesto hidratantno u toj rutini, mozda cure imaju neki drugi set za preporuciti umjesto danahana ili da ga dopunis s necim. Meni recimo pada na pamet innisfree green tea balancing linija, ta je bas za mjesovitu kozu. Nisam ju koristila ali mi se cini da ju je netko ovdje hvalio. Recimo ova kombinacija 2 razlicite linije ili bas balancing linija ali nadji nekog drugog sellera jer ovaj nema bas puno prodanih itema. Ili pogledaj na testerkorea, beautynetkorea, jolse i slicnim siteovima
Hvala da i ta linija mi na watch listi, najbolje da krenem malo po malo isprobavat pa ću vidjet šta mi najbolje paše al uglavnom najbitnija mi hidratacija, toga mi kronično nedostaje.
__________________
no rest for wicked
teodora15 is offline  
Old 30.11.2017., 16:51   #1049
Sad upadam kao padobranac, ali me zanima je li normalno da mi još nije stigao paket od sellera ryushindojapan, shippan 16.10.? Baš mi je to dugo, a nisam nikad naručivala iz Japana pa ne znam koji je vremenski period za njih "normalan"... Ili da tražim refund?
Jasa is offline  
Old 30.11.2017., 17:04   #1050
Quote:
Jasa kaže: Pogledaj post
Sad upadam kao padobranac, ali me zanima je li normalno da mi još nije stigao paket od sellera ryushindojapan, shippan 16.10.? Baš mi je to dugo, a nisam nikad naručivala iz Japana pa ne znam koji je vremenski period za njih "normalan"... Ili da tražim refund?
Paketi iz Japana putuju dosta duže od korejskih. Čini mi se da su nekim curama putovali i više od 40-tak dana. Ja sam imala sreće i to baš s ovim sellerom pa su moji paketi relativno brzo stizali. Inače imam tablicu pa bih ti točno rekla, ali nije mi pri ruci.
uppsala is offline  
Old 30.11.2017., 17:06   #1051
Quote:
Awakening kaže: Pogledaj post
Imam narudžbu s testerkoree za oko 4o dolara i sad sam išla vidjeti što je s tim jer se ne sjećam da sam dobila ikakav email. 20.11. je plaćeno, narudžba je još označena s "collecting items". Valjda ih jadni pješke skupljaju...
dobra vijest je da sam ih idući dan kontaktirala putem one Q&A forme i pitala da li mogu staviti naznaku vrijednosti na 22 dolara, odmah sljedeći dan sam dobila odgovor da nema problema.

Samo me čudi što još nije shippano... A s cosmetic love su shippali prije 13 dana.

Ima koja prijedlog što da predložim frendici s normalnom kožom da proba od azije? Mislila sam Danahan set... i corsx low ph čistilicu.
Ako i jedan item nema na lageru, čekaju da sve dođe pa onda pošalju.
Quote:
Jasa kaže: Pogledaj post
Sad upadam kao padobranac, ali me zanima je li normalno da mi još nije stigao paket od sellera ryushindojapan, shippan 16.10.? Baš mi je to dugo, a nisam nikad naručivala iz Japana pa ne znam koji je vremenski period za njih "normalan"... Ili da tražim refund?
Je, normalno je.
Meni je pokazatelj *open dispute*
Ako mogu to kliknut za item koji nije došao, znači da kasni. ryushindojapan je dobar seller.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 30.11.2017., 17:18   #1052
@Awakening, Danahan bi mogao biti večernja njega za normalnu kožu.
Taj set je inače bolji za suhu kožu.

@Jasa, meni je sve iz Japana stizalo za 3 tjedna. Ali u zadnje vrijeme mi sve pošiljke kasne pa bih rekla da je i tvoj paket samo malo zapeo u prometu.
Ivie is offline  
Old 30.11.2017., 21:10   #1053
Quote:
Ivie kaže: Pogledaj post
Meni silikoni zimi spašavaju kožu. Tankoj koži treba nekakva zaštita od vjetra i hladnoće.
Ali ako mi proizvod izaziva znojenje lica i onaj ružni osjećaj filma na koži, to odmah izbacujem iz upotrebe.
meni cak ni silikoni ne izazivaju film i znojenje koliko mi to rade neki sastojci tipa placente.
nisam luda za silikonima, ali mi ne smetaju. jedino ako ih je bas hrpetina, onda mi ostavljaju taj neki "gumeni" dojam na licu.
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
@frupy - tony moly chok chok, sulwhasoo balancing isto tako (uz dodatak alkohola, ali to mi je ok), konjetina isto, pa i tony moly black tea london serum, odustajem od proučavanja i duboko potiskujem to saznanje
a i tonymoly je u tom rangu kao innisfree i skinfood.
steta.
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Ja to sa silikonima ništa ne znam. Ne znam ni ne prepoznati u sastavu ima li ili nema. Prvi refleks mi je da to nije zdravo ali rečeno mi je da je konjska krema puna a moje lice je baš voli. Moje lice voli i one plave Balea kapsule a neko mi je napisao da su krcate silikonima.
ja sam ti rekla: te baleine kapsule su groznog sastava ovako na papiru. vjerujem da taj cisti silikon trenutno zagladjuje kozu ali drugi efekt i neki benefit je nepostojeci.


stigao mi je jedan od svih onih sto paketica: sum summa losec elixir softener
samo cu reci da mi je lice bas "soft"
iako sam mislila da je to za jako suhu kozu, zapravo je negdje izmedju secret i flawless po "jacini". nova divota iz sum kolekcije.
jaaaako mi se svidja i uzet cu i emulziju prvom prilikom.
okoloocna iz te linije je zapela negdje na putu od topinkgirl prema hrvatskoj.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 30.11.2017., 23:56   #1054
Quote:
uppsala kaže: Pogledaj post
Paketi iz Japana putuju dosta duže od korejskih. Čini mi se da su nekim curama putovali i više od 40-tak dana. Ja sam imala sreće i to baš s ovim sellerom pa su moji paketi relativno brzo stizali. Inače imam tablicu pa bih ti točno rekla, ali nije mi pri ruci.
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Je, normalno je.
Meni je pokazatelj *open dispute*
Ako mogu to kliknut za item koji nije došao, znači da kasni. ryushindojapan je dobar seller.
Quote:
Ivie kaže: Pogledaj post
@Jasa, meni je sve iz Japana stizalo za 3 tjedna. Ali u zadnje vrijeme mi sve pošiljke kasne pa bih rekla da je i tvoj paket samo malo zapeo u prometu.
Hvala svima, onda ću još čekati. Moguće da je onda negdje malo zapeo jer vidim da taj seller ima baš dobar feedback. Nadam se poštaru uskoro
Jasa is offline  
Old 01.12.2017., 02:56   #1055
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Javi kakva je
Nije vodenasta, više je gelasta...kao jako rijedak gel.
Jaaako smrdi na alkohol i to me odbija. Baš me zapljusne taj dominantni alkoholni miris.
Ostavlja sticky osjećaj na licu.

Stavila sam sinoć i večeras. Kad nestane taj sticky osjećaj (a nestane nakon nekog vremena), stavim samo kremu i onda bude ok. Jutros sam se probudila jako glatke kože, nisam ju mogla prestati dirati. Ali još je rano za neki konačni sud u vidu hidratacije.

Ali zbilja mi je odvratan taj miris alkohola. Ne paše mi to u kozmetici, jako me odbija

I ebemu, jel moraju parfeme gurati u sve. Može kozmetika biti i bez parfema.
Midsomer is offline  
Old 01.12.2017., 06:02   #1056
Quote:
Midsomer kaže: Pogledaj post
Nije vodenasta, više je gelasta...kao jako rijedak gel.
Jaaako smrdi na alkohol i to me odbija. Baš me zapljusne taj dominantni alkoholni miris.
Ostavlja sticky osjećaj na licu.

Stavila sam sinoć i večeras. Kad nestane taj sticky osjećaj (a nestane nakon nekog vremena), stavim samo kremu i onda bude ok. Jutros sam se probudila jako glatke kože, nisam ju mogla prestati dirati. Ali još je rano za neki konačni sud u vidu hidratacije.

Ali zbilja mi je odvratan taj miris alkohola. Ne paše mi to u kozmetici, jako me odbija

I ebemu, jel moraju parfeme gurati u sve. Može kozmetika biti i bez parfema.
Hm... zvuci tako da se premisljam probati ili ne... ne volim sticky proizvode ni miris alkohola.... ali ako ti je koza bas jako glatka... mozda ipak

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is online now  
Old 01.12.2017., 07:50   #1057
Quote:
Midsomer kaže: Pogledaj post
Nije vodenasta, više je gelasta...kao jako rijedak gel.
Jaaako smrdi na alkohol i to me odbija. Baš me zapljusne taj dominantni alkoholni miris.
Ostavlja sticky osjećaj na licu.

Stavila sam sinoć i večeras. Kad nestane taj sticky osjećaj (a nestane nakon nekog vremena), stavim samo kremu i onda bude ok. Jutros sam se probudila jako glatke kože, nisam ju mogla prestati dirati. Ali još je rano za neki konačni sud u vidu hidratacije.

Ali zbilja mi je odvratan taj miris alkohola. Ne paše mi to u kozmetici, jako me odbija

I ebemu, jel moraju parfeme gurati u sve. Može kozmetika biti i bez parfema.
pa missha je poznata po hrpi parfema i alkohola.
ona mi je medju najlosijim korejskim brendovima koje sam probala - bas zbog sastava i nepotrebnog preintenzivnog mirisa.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 01.12.2017., 07:52   #1058
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Hm... zvuci tako da se premisljam probati ili ne... ne volim sticky proizvode ni miris alkohola.... ali ako ti je koza bas jako glatka... mozda ipak
znas i sama da mnogi azijski proizvodi ostavljaju kozu jaaaako glatkom.

unatoc onim danima u mjesecu, koza mi je nevjerojatno cista, glatka i blistava
:kuca u drvo i dalje isprobava summu:
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 01.12.2017., 08:37   #1059
Quote:
missmishko kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure, tražim za sebe neki serum ili toner s niacinamidom pa molim preporuke da ne lutam po bespućima google-a ?
I za dragoga tražim neki serum, ampulu za hidrataciju, ima nešto da vaši muževi koriste (ili bolje reći kradu od vas) i vole ?
Itko ?
__________________
* Supercalifragilisticexpialidocious *
missmishko is offline  
Old 01.12.2017., 09:07   #1060
Quote:
missmishko kaže: Pogledaj post
Itko ?
Ako ma pamćenje služi, mislim da je ovaj serum baš bomba, 10% niacinamida + 2% arbutina: https://www.ebay.com/itm/Sidmool-Dr-...-/252942514260

Pogledaj još i Shark Sauce
Frecume is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:25.