Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2010., 17:24   #81
Quote:
Sexy__Seka kaže: Pogledaj post
A meni je prijateljica poznata po tome kako joj muški prilaze: Jednom joj je jedan rekao da ima lipe oči koje svijetle u mraku Drugi ju je pitao (a bila je sva u crno obučena) da jel koristi perwoll black magic
A treći joj je rekao da nije lijep kao Brad Pitt al liže ko lassie! Omg
Naravno da ništa od toga nije upalilo!
ovaj ulet mi je predobar!
DalajLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 18:29   #82
pokušaj uleta

Imam i ja jedan iz mladosti.Nas pet uletimo u disco.Curi koja je bila s nama priđe frajer i kaže "k.... ti viri iz očiju",a ona flegma rukom pokaže prema oku
sagne se i kaže "dođi pa ga popuši".
STUDENI 1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 18:49   #83
On: Mala, je li te bole noge?
Ja: Ne?! Zašto?
On: Jer mi već cijelu večer hodaš po mislima..
ipa88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 18:58   #84
Evo s druge strane...

fajrunt, mi svi već ubijeni do kraja, idemo u zadnju rupu koja radi 0-24. I na putu prema izlazu skužim neku žensku kako me gleda. Ja ravno prema njoj, uhvatim je s obje ruke za glavu i zabrijem s njom. Ova naravno me odgurne i šamarčinu mi stisne.

A meni cijelo vrijeme osmjeh od uha do uha, baš me briga i sam sebi sam ispo frajer. A šta ona misli... briga me


to ib ona vjerojatno napisala kao najgluplji ulet ikad. A meni je baš drag
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 19:34   #85
Quote:
Zujoo kaže: Pogledaj post
A meni cijelo vrijeme osmjeh od uha do uha, baš me briga i sam sebi sam ispo frajer. A šta ona misli... briga me
Nisi ispao frajer, ispao si seljak.
A i ne bih rekla da si zabrijao s njom... vec da si ju samo pokusao poljubiti na silu... vise ili manje uspjesno.

Ja bas i nemam nekih uleta...
Ne mogu se sjetiti niceg originalnog...
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 19:57   #86
meni je užasan ulet bio kad mi je jedan tip reko 'Oćemo vježbat umjetno disanje jedan na drugom?'


I inače su mi užasni ovi pjesnički uleti koji su već svi muški valjda iskoristili kao što je ovaj :

Quote:
On: Mala, je li te bole noge?
Ja: Ne?! Zašto?
On: Jer mi već cijelu večer hodaš po mislima..
rađe bi da mi neko uleti sa rečenicom koja mu prva padne napamet pa makar to bilo 'Moja mama pegla robu' nego sa time
DalajLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 20:00   #87
Progutao sam tavicu,ak' mi ne vjeruješ....opipaj dršku!
sku bi du is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 20:06   #88
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Nisi ispao frajer, ispao si seljak.
A i ne bih rekla da si zabrijao s njom... vec da si ju samo pokusao poljubiti na silu... vise ili manje uspjesno.
Da, ali i cijelo vrijeme sam znao da će tako reagirat... mislim, tako bi i ja reagiro u njezinoj situaciji. Ispo sam seljak... ali sebi sam bio do jaja!

Pa nek si ona misli za sljedeći put kad me bude tako gledala
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 20:34   #89
"Zovem se George. Nezaposlen sam i živim s roditeljima."

legendarni ulet Costanze(Seinfeld serija), nisam ga još isprobao ali hoću, nemre ispast loše
kinfa777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 21:14   #90
e imam i ja par bisera, nisu nest posebno, ali u tom trenu je zvucalo grozno

1. upoznaje se frendica s tipom, sve super, pricaju oni, kad on njoj mrtav hladan : curo, bas si slatka, slatka ko medena patka

2. na moru, nekih 20 metara od obale, frendica odmara na onim plutacama, nema sat na ruci i to se jasno vidi, dode tip do nje i pita: e, kolko je sat? ostao mi mobitel na plazi..

3. ovaj mi nije smjesan, nego je vise jadan..nocni izlazak, dode tip do mene i kaze : ne zanima me kak se zoves, nije bitno ni kak se ja zovem, ja hocu samo jedno od tebe
*normalna* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 21:18   #91
Quote:
kinfa777 kaže: Pogledaj post
"Zovem se George. Nezaposlen sam i živim s roditeljima."

legendarni ulet Costanze(Seinfeld serija), nisam ga još isprobao ali hoću, nemre ispast loše
Za svaki slučaj reci da se zoveš George.
__________________
You may be a cunning linguist, but I am a master debater!
Porco Rosso is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 22:01   #92
dode decko i kaze:
"znas da rakovi hvataju ribe"
"ja sam rak u horoskopu"
__________________
be yourself no matter what they say
Eva -_- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 02:11   #93
Najblesaviji ulet...
Prije koju godinu frendica i ja sjedile u kafu, kad odjednom priđe tip i kaže: "cure, tata mi ima jahtu, kuću na moru i novi mercedes. Bil' koja hodala sa mnom?"
Prvo smo ostale šokirane, a onda smo istovremeno ispucale :"a da nas upoznaš s tatom?"
Dan danas se jos kočimo od smijeha kad netko u istoj rečenici spomene mercedes, jahtu i kuću.
__________________
"On, c'mon, can't I please stake him one more time?" (Kyrian - Sieze the Night)
Lilith Sihaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 13:51   #94
Ja se trenutno mogu sjetiti 3(iako ih je bilo glupljih, ali sam ove iz nekog razloga zapamtila):
"Mala, daj mi svoj broj dok ga jos hocu!"

"Oćeš mi biti cura, pa ćemo se skupa voziti na mom motoru..."

A zadnjeg je iskoristio moj decko (ali ne na meni hvala bogu i navodno je upalio):
"Mala, biš se ti gnječila?"

Ne znam koji mi je gori
__________________
Look, we're basically on earth to shit and fuck. So unless your job's to help people shit or fuck, it's not that important, so relax
Amica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 16:11   #95
il kaj je moj frend provalil kad ga je cura pitala kaj je po horoskopu.

on: s prijeda strijelac, od zada djevica.
ona: ...
ZEN nista - ZEN is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 09:00   #96
Meni najgluplji ulet koji sam imala je bio kad je lik u mom autu namjerno ostavio mobitel...tako da može inicirati ponovni susret dok mu ga budem vračala
__________________
...pokušaš li, možda nećeš uspjeti...ne pokušaš li, sigurno nećeš...
Tara7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 12:34   #97
meni je jedan lik uletio sa spikom: mala, imaš osmjeh koji zaustavlja ratove!
...ili: slatka si ko pralina... povuče prstom po mojoj ruci, lizne ga i izjavi: da znao sam, pralina!!!!!
goropadnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 12:44   #98
Moja dva faila:

Fail br. 1: Ugl uletio sam nakon kaj mi je u par navrata nazdravila izdaleka pa čak mi i indikativno prepriječila put dok sam se u krčmi vraćao iz zahoda na svoje mjesto. Kak sam već bio podosta pripit, rekoh sebi nakon nekog vremena da moram reagirati. I onda dođem i sjednem i nakon kaj je nisam ništ razumio -što zbog buke u krčmi, što zbog pijanosti- izvalim da je Bare veća faca od Urbana (naime pričinilo mi se da govori nešto o Urbanu)
Onda je otišla

Fail br. 2: Kao i u prijašnjoj situaciji pripit gubim se na nekoj terasi i spazim jednu curu koju znam samo iz viđenja. Bila je u društvu i tangirala me 0%, pa sam uslijed slijepog pripitog uberoptimizma reko sebi da takvu priliku jednostavno ne smijem propustiti. Sjednem tako na stolicu do nje i izvalim:
"Pod pretpostavkom da..." i tu ostanem bez riječi jer nisam više znao kak dovršiti misao. Ukoliko je iste uopće i bilo.
Uslijedio je drugi pokušaj: "Naime pod pretpostavkom da..."- i opet se izgubim.

Onda sam ošo doma
Pezhetairos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 13:05   #99
Ima nekoliko baš glupih uleta ali ovaj cu najviše pamtit:
Ja i prija u kafiću na plaži, malo popile, prićamo cilu večer i umiremo od smija.
Kraj nas grupica mladića , nešto mlado, sirovo

Jedan od njih stane isprid mene i ka grom iz vedra neba:
Mala imam 21 god a kad bi ostali nasamo i kad bi ti pokazao šta znam, mislila bi da imam 31
Ja pukla od smija ali on se nije dao zbuniti, kaže odjednom :
Je li te mogu molim te uvatit za guzu?
Ja se uozbiljila i rekla mu : Uvatim li ti dvi priko ušiju...
Odma je nesta
__________________
"Naivni prinčevi,zar mislite da će one dovijeka trpjeti da budu tretirane kao princeze?Njihov cilj je da postanu kraljice,a to je vec druga priča. Priča tupani,ne bajka.."
veliko dite is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 14:19   #100
ja i frend u disku, čovjek na čovjeku, nemreš do šanka .. i aktamo dvije male i nekaj kao uletimo i ovaj ih pita kaj će popit, ove naruče viski kolu, on se probija 10 minuta do šanka, 10 natrag, dofura im cugu, one uzmu, vele Hvala i nestanu
Frenky Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger