Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2007., 01:26   #401
Quote:
extremexx kaže: Pogledaj post
al stvarno.....?
iz čista mira ti lik dao 200 kn???

jbt...što ja nikad ne naletim na takve????
naucit ces.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 11:39   #402
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
naucit ces.
znači postoji neka tehnika?
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 19:17   #403
10 kn svaki dan za "gablec"..
50 kn za bon..
50 kn za dm..
100 kn za otopinu za leće(samo ako imaju,dakle-ne svaki mjesec)
160 kn pokaz..
10-20 kn za van subotom..

ostalo-sama. Odem radit svako ljeto pa onda obnovim garderobu!
Aberzeiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 19:34   #404
Quote:
winetoua kaže: Pogledaj post
za vas koje studirate, a ne radite..
koliki vam je mjesečni džeparac koji vam daju roditelji? koliko vam je potrebno mjesečno za kave, izlaske, a koliko za odjeću, obuću i sl?
Citam i u laganoj sam nevjerici... moji imaju para, ali djeparac mi je 200 kn mjesecno. Mozda sam takav tip, ali jako cijenim novac i ljude koji su sposobni brinut se o sebi. Naravno da starci zele olaksati svojoj djeci sto vise, al meni olaksavaju navikavajuci me na real life. Radim skraceno radno vrijeme (4 h dnevno) i bez problema stizem i na fitnes, i na kave, i naci se s deckom i davat redovito ispite... Nema sanse da bi mi roditelji ikad mogli isfinancirati ovakav stil zivota i ovakvu samostalnost.

Cini mi se da bi starci trebali davati minimalan djeparac. Pa ne mozes biti student i izlazit svaki vikend, kupovati skupu kozmetiku... ak sam ne radis. Ne znam, meni to zvuci jako nezrelo.
waitapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 19:36   #405
Quote:
Aberzeiah kaže: Pogledaj post
10 kn svaki dan za "gablec"..
50 kn za bon..
50 kn za dm..
100 kn za otopinu za leće(samo ako imaju,dakle-ne svaki mjesec)
160 kn pokaz..
10-20 kn za van subotom..

ostalo-sama. Odem radit svako ljeto pa onda obnovim garderobu!
Znaci sve zajedno 600 - 700 kn mjesecno? Ovak kad rastranciras uopce ne djeluje puno, dapace, skromno
waitapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 20:09   #406
Quote:
waitapu kaže: Pogledaj post
Znaci sve zajedno 600 - 700 kn mjesecno? Ovak kad rastranciras uopce ne djeluje puno, dapace, skromno
gledaj, tko tebi kupuje uloške ili šampon ?
za bon isto sama zaradiš?
putujem svaki dan na faks autobusom sat vremena i nemam ponekad kad doma jesti pa je zato tih 10kn za klopu previše? ili možda pokaz bez kojeg ne bih mogla do faksa?
Da,mislim da je ovo skromno. Jer mi starci nisu godinama dali lovu za odjeću,obuću ili kozmetiku a ako ti trošiš manje,prosvijetli me...
Aberzeiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 20:15   #407
Quote:
waitapu kaže: Pogledaj post
Citam i u laganoj sam nevjerici... moji imaju para, ali djeparac mi je 200 kn mjesecno. Mozda sam takav tip, ali jako cijenim novac i ljude koji su sposobni brinut se o sebi. Naravno da starci zele olaksati svojoj djeci sto vise, al meni olaksavaju navikavajuci me na real life. Radim skraceno radno vrijeme (4 h dnevno) i bez problema stizem i na fitnes, i na kave, i naci se s deckom i davat redovito ispite... Nema sanse da bi mi roditelji ikad mogli isfinancirati ovakav stil zivota i ovakvu samostalnost.

Cini mi se da bi starci trebali davati minimalan djeparac. Pa ne mozes biti student i izlazit svaki vikend, kupovati skupu kozmetiku... ak sam ne radis. Ne znam, meni to zvuci jako nezrelo.
gle,dušo.. topic je za ljude koji studiraju a ne rade!
ja nisam u mogućnosti radit dok studiram,možda samo mjesec dana po semestru i vjeruj mi,ima masa ljudi koji uz faks jednostavno nemaju kad radit jer im se predavanja otegnu preko cijelog dana. Ti,npr. stigneš. Očito imaš takav raspored da sve uspiješ.kao što vidim. Al napominjem,neki studoši ne rade zato što nemaju kad i prisiljeni su da ih starci financiraju. A ti izračunaj što si sve kupiš sa plaćom pa promisli ko to kupi onima koji ne mogu radit.I nemoj se pravit pametna i generalizirat!
Aberzeiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 20:26   #408
Peace, zeno/djevojko! Nisam te mislila napadat, niti sam to ucinila!
Kazem kako sve to djeluje skromno i kako uopce ne djelujes rastrosno, ali kako sve te sitnice doista kostaju i kako se na kraju skupi poveca suma. Dakle, nismo na suprotnim stranama

Da, sama zaradim i za tampone i za bon i za prijevoz. Al to sam ja, jednostavno ne mogu sa 22 god zicati roditelje lovu, kad znam da su i oni sa 18 stigli u zg, mucili se i ipak se izborili za svoj komadic. Ja ne mislim da se mucim, mislim da su mi kao studentu poslovi odlicno placeni.

Ponavljam, znam da ne mogu svi studirati i raditi i da mi je normalno da starci pomazu. Znam i da iako 600 kn djeluje puno, zapravo je sitnica s obzirom koliko sve kosta. Dakle, nema razloga za takvim komentarima...
waitapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 20:59   #409
Quote:
waitapu kaže: Pogledaj post
Peace, zeno/djevojko! Nisam te mislila napadat, niti sam to ucinila!
Kazem kako sve to djeluje skromno i kako uopce ne djelujes rastrosno, ali kako sve te sitnice doista kostaju i kako se na kraju skupi poveca suma. Dakle, nismo na suprotnim stranama

Da, sama zaradim i za tampone i za bon i za prijevoz. Al to sam ja, jednostavno ne mogu sa 22 god zicati roditelje lovu, kad znam da su i oni sa 18 stigli u zg, mucili se i ipak se izborili za svoj komadic. Ja ne mislim da se mucim, mislim da su mi kao studentu poslovi odlicno placeni.

Ponavljam, znam da ne mogu svi studirati i raditi i da mi je normalno da starci pomazu. Znam i da iako 600 kn djeluje puno, zapravo je sitnica s obzirom koliko sve kosta. Dakle, nema razloga za takvim komentarima...

tvoj komentar je djelovao podrugljivo i ispričavam se ako smo se krivo razumjele. Samo mislim da moji gore navedeni troškovi nisu ni skromni ali niti ne pretjerani,s obzirom da me starci financiraju! pozdrav!
Aberzeiah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:00.