Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2007., 19:33   #1
Struk

Imam jedan problem,pa se nadam da ću ovdje dobiti neku pomoć.
E sad...želim smanjiti struk,tj. "suziti" ga. Imam tanke noge,pa me struk ubija dok kupujem hlače. U nogama sam broj 36,dok mi je struk 40/42. Tako kad kupujem hlače,moram kupiti veći broj,pa mi sve u nogama i stražnjici nekako "vise" što je prilično iritantno. Ne mogu samo suziti hlače jer to nije to. A i želim već duže vrijeme malo dotjerati liniju. Problem je što ne mogu ići na nikakve vježbe zbog strašnog nedostatka vremena.
Imate li kakav savjet? Ima li koji doista djelotvoran preparat ili nešto slično?
__________________
Music expresses that which cannot be said and on which it is impossible to be silent.
sweetmarlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 19:37   #2
jesi sigurna da je stvar u struku a ne bokovima
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 19:38   #3
Samo vjezba pomaze... Garnier ti ima firming (zutu) liniju koja solidno ucvrscuje, ali ne skida centimetre pretjerano...

Si probala nositi hlace spustenog struka? Tu ti onda struk ne igra ulogu pa mozes nostiti 36?
waitapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 19:38   #4
Da. Bokovi ništa,baš struk. Čudilo me to,pa sam pitala bivšu trenericu. Ma svi mi kažu da noge i bokovi ništa,da me samo struk zaje...
__________________
Music expresses that which cannot be said and on which it is impossible to be silent.
sweetmarlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 19:40   #5
Quote:
waitapu kaže: Pogledaj post
Samo vjezba pomaze... Garnier ti ima firming (zutu) liniju koja solidno ucvrscuje, ali ne skida centimetre pretjerano...

Si probala nositi hlace spustenog struka? Tu ti onda struk ne igra ulogu pa mozes nostiti 36?
Jel' barem išta skida? Nosim par hlača spuštenog struka,ali onda to nekako čudno izgleda,čak izgleda gore jer mi taj struk nekako izraženo izgleda.
__________________
Music expresses that which cannot be said and on which it is impossible to be silent.
sweetmarlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 19:41   #6
ako imaš viška kila, vježbaj

ako nemaš, tako si građena i teško da ćeš promijenit bez vađenja par rebara


al da, bar danas imaš nisko rezane hlače di struk nije bitan.. samo moraš dobru majicu nać uz to
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 19:45   #7
Quote:
gottcha kaže: Pogledaj post
ako imaš viška kila, vježbaj

ako nemaš, tako si građena i teško da ćeš promijenit bez vađenja par rebara


al da, bar danas imaš nisko rezane hlače di struk nije bitan.. samo moraš dobru majicu nać uz to

Na 176 visine imam 58 kg. Bojim se da sam tako smrdano građena,ali ne mogu to podnijet više,smeta me kad npr. badić obučem.
Plastična...rebra...vađenje... Ne,samo prirodno.


Jel možda onaj neki novi preparat "Roc" pomaže?

E majica je problem,kad se sjednem,a ona skoči gore i otkrije struk.
__________________
Music expresses that which cannot be said and on which it is impossible to be silent.
sweetmarlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 19:51   #8
e jbga, ne bi vjerovala, al svi imaju nešto što bi mijenjali u sebe


majica ti skoči na trbuhu? to kad se sunčaš?

ako je majica dovoljno duga, neće skočit nikam od nikud
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 19:53   #9
Sad sam skuzila, ti zapravo nemas viska kilograma? Ti jednostavno nemas struka? Onako sa strane je ravna linija, nema 'klasicne zenske siluete'?

( ) ( ) ( )
) ( I I ( )
( ) ( ) ( ) - ti bi bila ovaj drugi tip, jel?


P.S. Bez smijeha molim, improvizirala sam
waitapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 20:01   #10
Majica mi skoči na leđima. Zato uvijek duže nosim.

Nemam baš viška,ali onako sa strane,baš struk mi malo iskače. Kao da je salo,a nije.
Dobra je improvizacija ali ne znam da li sam baš ikoja od te tri.
Sa strane nije ravna linija. Evo baš se gledam,i do pola je ok,a onda dolje imam malo izraženo. Probat ću nać neku sliku ili nešto. Kak da kažem,izgledam kao "široko" u struku,pa mi to daje neki dojam debljine.
__________________
Music expresses that which cannot be said and on which it is impossible to be silent.
sweetmarlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 20:02   #11
imam isti problem !nakon godina živciranja odustala sam od svega,jer sam sve izgubila a struk nikad.. jebiga
Aberzeiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 20:07   #12
Quote:
Aberzeiah kaže: Pogledaj post
imam isti problem !nakon godina živciranja odustala sam od svega,jer sam sve izgubila a struk nikad.. jebiga
Tražimo pomoć zajedno. Ako odem na dijetu,izgubit ću sve,samo ne struk. Nakon godina!?
__________________
Music expresses that which cannot be said and on which it is impossible to be silent.
sweetmarlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 20:22   #13
Quote:
sweetmarlene kaže: Pogledaj post
Tražimo pomoć zajedno. Ako odem na dijetu,izgubit ću sve,samo ne struk. Nakon godina!?
gle. ja sam oduvijek bila takve građe. ravna u struku(gledano odozada) sa trbuščićem i imam mršave noge i malo dupe i sve hlače koje mi u struku pašu na dupetu vise..koma. prije sam se bedirala,pa kao nisam jela,ovo ono.. i niš nije pomoglo. izgubila noge,rit al struk ne..
Aberzeiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 20:31   #14
Quote:
Aberzeiah kaže: Pogledaj post
gle. ja sam oduvijek bila takve građe. ravna u struku(gledano odozada) sa trbuščićem i imam mršave noge i malo dupe i sve hlače koje mi u struku pašu na dupetu vise..koma. prije sam se bedirala,pa kao nisam jela,ovo ono.. i niš nije pomoglo. izgubila noge,rit al struk ne..
Ja nemam trbuščić,ali odozada izgledam pomalo široko. E da,malo dupe,mršave noge i onda traperice vise. Ja ne mogu bez jela,imam gastritis,pa onda bolove.

Evo,ovako nekako moj struk izgleda,ali širi. Bez smijeha molim,jedva sam našla sliku u nekom Cosmu,pa dok sam to u paintu napravila. I još piše onaj glupi moto o ljepoti struka.

http://i9.tinypic.com/637vyop.jpg Hebemti,nisam sve izrezala u paintu. Ma nema veze,you get the point.
__________________
Music expresses that which cannot be said and on which it is impossible to be silent.
sweetmarlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 20:34   #15
Quote:
sweetmarlene kaže: Pogledaj post
Majica mi skoči na leđima. Zato uvijek duže nosim.

Nemam baš viška,ali onako sa strane,baš struk mi malo iskače. Kao da je salo,a nije.
Dobra je improvizacija ali ne znam da li sam baš ikoja od te tri.
Sa strane nije ravna linija. Evo baš se gledam,i do pola je ok,a onda dolje imam malo izraženo. Probat ću nać neku sliku ili nešto. Kak da kažem,izgledam kao "široko" u struku,pa mi to daje neki dojam debljine.
Frendica mi ima isti problem ko ti, odnosno vas dvije, al ak te tjesi, svi imamo neki svoj kompleks

A sto se tice brige oko ljeta i badica, sad ima super onih jednodjelnih kaj su naprijed izrezbareni (iza su skroz otvoreni)i vizualno suzavaju struk. Idem sad potraziti neki link, fotkicu pa ti stavim.

http://www.pletix.hr/dynamicdata/Pro...tina,-Pegg.jpg - varijacija na temu, ima ih jos izrezbarenijih, sa sirim trakicama na bokovima koje doslovno mozes zavezati preko jastucica. Morat cu pitati frendicu di ga je kupila (oko 300 kn) jer cini cuda
waitapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 20:39   #16
Quote:
waitapu kaže: Pogledaj post
Frendica mi ima isti problem ko ti, odnosno vas dvije, al ak te tjesi, svi imamo neki svoj kompleks

A sto se tice brige oko ljeta i badica, sad ima super onih jednodjelnih kaj su naprijed izrezbareni (iza su skroz otvoreni)i vizualno suzavaju struk. Idem sad potraziti neki link, fotkicu pa ti stavim.

Te jastucice moze eventualno malo uvrstiti da bas ne skakucu dok hodas, ali mislim da ih se nema sanse eliminirati Radije ti umjesto u skupu kozmetiku od koje nema puno koristi (onaj roc je preko 100 kn, barem sam tako cula), baci se u potragu za super badicem u kojem ces em izgledati malo drugacije od vecine curki, em ce te vizualno suziti u struku
Istina. Frendica mi je išla na operaciju za to,ali ja nikako. Ni pod razno. Nikakve liposukcije ni takve gluposti.

Ako mislimo na isti badić,ti su mi super,samo kad bi recimo potrefila boju. Jer dosad sam vidjela sve neke šljokave.

Muči me to što mi daju neki dojam širine,moram kupovat broj 42 zbog toga što mi je u donjem dijelu puno preveliko. Roc je preko 100 kuna?? Ma nema šanse,a kao u 12 tjedana ide 1,5 cm...to bi mi trebale barem 3 bočice! Gamad.
Čula sam o nekakvim tretmanima gdje te namažu nekom masti pa zamotaju u celofan. Malo mi je blesavo ići raditi to ako ne djeluje.
Hvala na utjehi! Ljetni shopping.
__________________
Music expresses that which cannot be said and on which it is impossible to be silent.
sweetmarlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 20:43   #17
Quote:
waitapu kaže: Pogledaj post
http://www.pletix.hr/dynamicdata/Pro...tina,-Pegg.jpg - varijacija na temu, ima ih jos izrezbarenijih, sa sirim trakicama na bokovima koje doslovno mozes zavezati preko jastucica. Morat cu pitati frendicu di ga je kupila (oko 300 kn) jer cini cuda
Ajme,ovaj smeđi je predivan!! Jel' takav ima kod nas u ponudi?
Ajde ju molim te pitaj,oduševljena sam. Savršeno.
__________________
Music expresses that which cannot be said and on which it is impossible to be silent.
sweetmarlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 20:46   #18
Nisam sigurna za roc (koliko kosta), i ja sam ga htjela kupiti (i jos zelim) al su me curke odgovarale i govorile da je preskup sa preslabim ucinkom... al mislim da necu moc odoljeti pa ti javim (mi zene i nasa opsjednutost sitnim nesavrsenostima )

A ovo sa celofanom nije losa stvar, al opet, nije da su neki cudesni rezultati, a i bojim se da bi proporcionalno izgubila i u struku i guzi (a to ne zelis) Ma radije ti posegni za nekim badicem i malko duzim majicama, ionako sad svaka susa pokazuje pupak pa ni to vise nije toliko u modi (samo se tjesim)

waitapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 20:50   #19
Quote:
sweetmarlene kaže: Pogledaj post
Ajme,ovaj smeđi je predivan!! Jel' takav ima kod nas u ponudi?
Ajde ju molim te pitaj,oduševljena sam. Savršeno.
drago mi je da ti se svidja ja sam zaljubljena u njega.

Ak si iz Zagreba, proizvodi ga Pletix - imas njihove ducane u Vlaskoj (stanica od kvatrica) i Zvonimirovoj (stanica ispod subiceve, a iznad heinzlove). Za druge gradove ne znam...

Pitat cu frendicu di je ona svoj kupila, slican ovom, ali malko izrezbareniji i sa sirim trakicama koje iza mozes vezati i stisnuti, jel...
waitapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 21:03   #20
badić je lijep,al činjenica da bi mi pol trbuha bilo bijelo-pol crno...? nekak mi ne paše
Aberzeiah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:00.