Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2008., 00:40   #201
Quote:
marina3 kaže: Pogledaj post
nitko ne priča o abortusu niti se ovdje spominjao nebi ni ja to napravila ja sam pitala tko će joj pomoć,šta će ona sama sa bebom ,a dečko je isto mlad može reć svakog trena mene to ne zaniima
Toga me i strah
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 00:42   #202
Kako ne prica?
ja se sjecam kadje moja prijateljica ostala trudna u 19.godini i kad je rekla svojima.bila je u soku isto...
kaze njeni joj rekli...imas dvije opcije...da se udas i rodis bebu,ili da se ne udas i rodis bebu..bas cool starci nema sta..
naravno odlucila se za ovo prvo...njima jebilo jos gore,ona je dovela momka kod svojih u dvosoban stan u kojim su zivjeli ona,sestra,mama,tata i baba.
njima su dali jednu sobu...i danas se nervira kaze baba joj stalno gasi bojler,kaze sto se kupas svaki dan,nije joj lako..al kaze taj osjecaj kad nahranis svoje dijete to je nesto neopisvo,ja joj vjerujem....
i danas je vidjam po partiyima i ona i njen muz,izadju vikendo ostave bebicu svojima..
ne kzem da je to ok,alisto drugo...
sunny55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 00:45   #203
bok pink

tek sam se sad uključila, pa ako nešto krivo pokopčam ili kažem nemoj se ljutiti .... izbor oko toga hoće li tvoja sestra zadržati bebu je na tvojoj sestri, a ti si tu kao starija seka da je podržiš u njenom izboru i daš joj potporu, ne moraš se s njom složiti u vezi izbora ali podrška će joj trebati ...

mlada je, ali možda je baš to trgne i sve će biti ok, ti joj kao starija seka reci svoje mišljenje daj joj savjet, reci joj koje su joj mogućnosti i da ćeš je podržati u njenom izboru, i onda joj prepusti da donese odluku, nemoj joj nametati svoje mišljenje iz jednostavnog razloga što će to u njoj samo stvoriti otpor i prkos i s time nećeš ništa postići ...

na ovome svijetu se sve dešava s razlogom, pa se tako i ovo njoj desilo s nekim razlogom .... da joj podršku i sve će doći na svoje ....

nadam se da su ti moje riječi malo pomogle, ili da barem nisu odmogle :-)))
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 00:46   #204
ja nebi više o ovom .želim joj puno sreće i da se nekako snađe,ali sama i uz nečiju pomoć neće nikako
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 00:46   #205
Quote:
sunny55 kaže: Pogledaj post
Kako ne prica?
ja se sjecam kadje moja prijateljica ostala trudna u 19.godini i kad je rekla svojima.bila je u soku isto...
kaze njeni joj rekli...imas dvije opcije...da se udas i rodis bebu,ili da se ne udas i rodis bebu..bas cool starci nema sta..
naravno odlucila se za ovo prvo...njima jebilo jos gore,ona je dovela momka kod svojih u dvosoban stan u kojim su zivjeli ona,sestra,mama,tata i baba.
njima su dali jednu sobu...i danas se nervira kaze baba joj stalno gasi bojler,kaze sto se kupas svaki dan,nije joj lako..al kaze taj osjecaj kad nahranis svoje dijete to je nesto neopisvo,ja joj vjerujem....
i danas je vidjam po partiyima i ona i njen muz,izadju vikendo ostave bebicu svojima..
ne kzem da je to ok,alisto drugo...
Ne znam gdje će oni živjeti,jer kod mojih nema mjesta. S njima žive još starija sestra,njen sin i muž. Uh! Njegova stara u podstanarima,otac ga se odrekao
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 00:49   #206
Quote:
Sanja29 kaže: Pogledaj post
bok pink

tek sam se sad uključila, pa ako nešto krivo pokopčam ili kažem nemoj se ljutiti .... izbor oko toga hoće li tvoja sestra zadržati bebu je na tvojoj sestri, a ti si tu kao starija seka da je podržiš u njenom izboru i daš joj potporu, ne moraš se s njom složiti u vezi izbora ali podrška će joj trebati ...

mlada je, ali možda je baš to trgne i sve će biti ok, ti joj kao starija seka reci svoje mišljenje daj joj savjet, reci joj koje su joj mogućnosti i da ćeš je podržati u njenom izboru, i onda joj prepusti da donese odluku, nemoj joj nametati svoje mišljenje iz jednostavnog razloga što će to u njoj samo stvoriti otpor i prkos i s time nećeš ništa postići ...

na ovome svijetu se sve dešava s razlogom, pa se tako i ovo njoj desilo s nekim razlogom .... da joj podršku i sve će doći na svoje ....

nadam se da su ti moje riječi malo pomogle, ili da barem nisu odmogle :-)))
pa naravno da je na njima da odluče,to je njihova beba
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 00:51   #207
naci ce se mjesto i za njih,sto kaze njegova mama?mogu li kod nje?znam da nije idealno bit sa svekijem pod istim krovom
sunny55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 00:54   #208
a, ako ne može zadržati bebu iz nekog razloga, uvijek može roditi i bebu dati na posvajanje, to kažem ako neće biti u mogućnosti bebu zadržati, a ne želi pobaciti ...

rješenja uvijek ima, samo razmišljajte s hladnom glavom, znam da je to lako reći ....
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 00:55   #209
Quote:
sunny55 kaže: Pogledaj post
naci ce se mjesto i za njih,sto kaze njegova mama?mogu li kod nje?znam da nije idealno bit sa svekijem pod istim krovom
A rekla je da bi mogla iznajmiti veći stan za njih četvero,njih dvije se super slažu.
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 00:57   #210
ma dajte ljudi kakvo posvajanje,pa nikome ne cvjetaju ruze,znam da se tvoja sestra jako plasi,odjednom je snaslo sve to,a decka zna par mjeseci...
podrzi je,pomozi joj,skupite se vas 3 sestre.
sunny55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 00:58   #211
Quote:
Sanja29 kaže: Pogledaj post
a, ako ne može zadržati bebu iz nekog razloga, uvijek može roditi i bebu dati na posvajanje, to kažem ako neće biti u mogućnosti bebu zadržati, a ne želi pobaciti ...

rješenja uvijek ima, samo razmišljajte s hladnom glavom, znam da je to lako reći ....
Grozno bi mi bilo kad bi znala da je moja nećakinja ili nećak u nekom domu ili kod druge obitelji,evo sad si me rasplakala...
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 00:58   #212
to je super,bravo za sveki
sunny55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 00:59   #213
o boze,ja bi prosila na cesti al nikad ne bi dala bebu na posvajanje
sunny55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 00:59   #214
Quote:
sunny55 kaže: Pogledaj post
ma dajte ljudi kakvo posvajanje,pa nikome ne cvjetaju ruze,znam da se tvoja sestra jako plasi,odjednom je snaslo sve to,a decka zna par mjeseci...
podrzi je,pomozi joj,skupite se vas 3 sestre.
to sam napisala samo kao moguća solucija, ako neće biti moguće bebu iz nekog razloga zadržati .... samo to ....

inače znam jednu curu koje je zatrudnila kada i tvoja seka pink, i na kraju se udala, diplomirala građevinu, rodila i drugu bebu .. i sretna je u braku tako da ništa nije ne moguće
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 00:59   #215
Ne brini,hormoni me pucaju
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 01:00   #216
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
Grozno bi mi bilo kad bi znala da je moja nećakinja ili nećak u nekom domu ili kod druge obitelji,evo sad si me rasplakala...
ma nemoj plakati, kao što sam napisala htjela sam ti samo reći da uvijek za sve u svakoj soluciji postoji rješenje, žao mi je ako sam te rastužila nije mi bila namjera
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 01:03   #217
znam sanja da si to rekla kao soluciju,,tj.da cekaju da se beba rodi pa da onda vide.
da ne zure sa odlukom...
sunny55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 01:05   #218
Quote:
sunny55 kaže: Pogledaj post
znam sanja da si to rekla kao soluciju,,tj.da cekaju da se beba rodi pa da onda vide.
da ne zure sa odlukom...
e točno to sam htjela, možda sam se krivo izrazila
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 01:05   #219
Skroz je teška situacija,znam da je njoj puno teže.Ne bih željela da se nađu u situaciji da nemaju za kruh ili da ju on ostavi,ajme ne mogu normalno razmišljati.E da mi je hladna glava
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 01:07   #220
ma imat ce za kruh...nece biti gladni i zedni ,goli i bosi....
ako tvoje polude i ti stanes na njihovu stranu,moguce da ju on ostavi....zato pinki prihvati situaciju,pricaj sa njom.
sunny55 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:37.