Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2017., 22:04   #9101
Quote:
M0ssad kaže: Pogledaj post
Ja tebe pitam na koji nacin vas Makedonci ugrozavaju?
Ja sam te pitao nesto i nisi odgovarao .

Ja cu ti odgavarati , sve sta dolazi od sadasnje partije-VMRO ,sa ovim ljudima danas u istoj partiji , sve mi zivo smjeta i tada kada ima dvije lijepe rjeci za nas , i tada me ugrozava .
Epirot is offline  
Old 02.05.2017., 22:07   #9102
Quote:
DzonziBG kaže: Pogledaj post
Ne razumem sta si ovime hteo da kazes...

Pisem na ovoj temi jer je aktuelna i zanimljiva... niko se od srpskih politicara ne mesa u ovo pitanje, i dobro je da je tako... to je odluka ljudi koji tamo zive...
Emocije te vleču i pri tom se ispoljavaš u diskusijama oko MKD i CG , ato je ono što mi u Hrvatskpj zovemo srpski nacionalizam , i naravno to je umanjenica kod naših nacionalista .

Pogotovo kad smo te preko ovog portala upoznali ko jednog od srpskog diskutanta s kojim se može konstruktivno razglabat .

Pa jel buš taj svoj konverzatibilni integritet forumske diskusije odbacio samo zbog igre koja se zove samoosobni politički integritet ?
vratanijac is offline  
Old 02.05.2017., 22:09   #9103
https://upload.wikimedia.org/wikiped...ljima_2002.gif

Detaljna mapa popisa 2002. godine... zanima me koliko se od tad situacija promenila, u kojim sredinama, u ciju korist...

Po ovoj mapi Albanci su vecina na zapadu, Struga na severu Ohridskog jezera... uz granicu Debar, malo pored Kicevo... na severu Tetovo... vecina su sa zapadne, juzne i severoistocne strane Skoplja sve do Kumanova... prakticno su okruzili grad...
DzonziBG is offline  
Old 02.05.2017., 22:13   #9104
Quote:
Epirot kaže: Pogledaj post
Ja sam te pitao nesto i nisi odgovarao .

Ja cu ti odgavarati , sve sta dolazi od sadasnje partije-VMRO ,sa ovim ljudima danas u istoj partiji , sve mi zivo smjeta i tada kada ima dvije lijepe rjeci za nas , i tada me ugrozava .


Sta si me pitao? Sta bi bilo da ima Srbi u Mkd koliko vas? Ne bi bilo nista. Eno ima nas u CG jos vise pa sta se desava?
M0ssad is offline  
Old 02.05.2017., 22:13   #9105
Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post

Obrati paznju na stavke tiranske platforme:
• Postizanje jednake zastupljenosti u bezbednosnim službama, vojsci, obaveštajnim službama i sudstvu.

• Postizanje jednakog predstavljanja na svim nivoima vlasti, kao i državnim agencijama i društvenim preduzećima.


Hoce 50% od svih struktura, dok ostalih 50% ostaje makedoncima, romima, turcima i ostalima. Ako postave makoednoskog Komsica za premijera to ce se usvojiti vec prije jeseni.
Zasto lazes,sta imas koristi od laza?Te dve tacke koje nsi naveo nigde ne pise u ovoj platformi.bas sad sam ga citao i nigde ne spominju te dve tacke,niti oni traze fa imaju zastupljenost 50%,bego proporcionalno po broju stanovnika.

https://www.google.com/url?sa=t&rct=...abfCtslkqQpAyg
__________________
Shkalla e parë e marrëzisë është të kujtosh se je i mençur
Honesty. is offline  
Old 02.05.2017., 22:14   #9106
Quote:
M0ssad kaže: Pogledaj post
Sta si me pitao? Sta bi bilo da ima Srbi u Mkd koliko vas? Ne bi bilo nista. Eno ima nas u CG jos vise pa sta se desava?
Nije isti slucaj bio u HR , BH ili KS .
Epirot is offline  
Old 02.05.2017., 22:15   #9107
Quote:
Epirot kaže: Pogledaj post
Nije isti slucaj bio u HR , BH ili KS .
Ne moze se porediti nazalost. Kao sto rekoh eno ih u CG i nikom nista.

Znaci da zakljucimo diskusiju, vama konkretno u Makedoniji nista ne fali, niko vas ne ugrozava ali bi hteli autonomiju kao sledeci korak ka komadanju drzave i formiranja Velike Albanije.

Vrlo prosto.
M0ssad is offline  
Old 02.05.2017., 22:17   #9108
Quote:
M0ssad kaže: Pogledaj post
Ne moze se porediti nazalost. Kao sto rekoh eno ih u CG i nikom nista.
Covjece Bozji , vi ste CG smatrali ko svojoj do nedavno . Nismo pali s'Marsa pa da ne znamo sta se desavalo .
Epirot is offline  
Old 02.05.2017., 22:18   #9109
Quote:
vratanijac kaže: Pogledaj post
Emocije te vleču i pri tom se ispoljavaš u diskusijama oko MKD i CG , ato je ono što mi u Hrvatskpj zovemo srpski nacionalizam , i naravno to je umanjenica kod naših nacionalista .

Pogotovo kad smo te preko ovog portala upoznali ko jednog od srpskog diskutanta s kojim se može konstruktivno razglabat .

Pa jel buš taj svoj konverzatibilni integritet forumske diskusije odbacio samo zbog igre koja se zove samoosobni politički integritet ?
ne znam sta znaci "vlecu" ali ajde

Iznosim svoj stav na svakoj temi na kojoj pisem... zovi to kako hoces, srpski nacionalizam, ili kako god... najvise sam pisao na temi o Srbiji, izborima, i tu sam jasno izneo svoj ideoloski stav...

Pitanje Makedonije i CG su nam pitanja najblizih suseda, i naravno da je vazno sta se tamo desava... nasi politicki i licni interesi su tu... ne pricamo o Indoneziji... to nam je odmah preko plota...

Ovo neko cudjenje zasto Srbi pisu o Makedoniji...
DzonziBG is offline  
Old 02.05.2017., 22:20   #9110
Quote:
DzonziBG kaže: Pogledaj post
https://upload.wikimedia.org/wikiped...ljima_2002.gif

Detaljna mapa popisa 2002. godine... zanima me koliko se od tad situacija promenila, u kojim sredinama, u ciju korist...

Po ovoj mapi Albanci su vecina na zapadu, Struga na severu Ohridskog jezera... uz granicu Debar, malo pored Kicevo... na severu Tetovo... vecina su sa zapadne, juzne i severoistocne strane Skoplja sve do Kumanova... prakticno su okruzili grad...
Ako zaista mislis da u tim bojama "JORGOVAN" ili kako se kaze na HR jeziku , da zive masovno samo Makedonci , onda si ti zaista naivan .
Istocna MK je pusta , tamo po nekim selima zive samo jedan Makedonac . Eto njih vecina u Skoplje .
Epirot is offline  
Old 02.05.2017., 22:21   #9111
Quote:
Epirot kaže: Pogledaj post
Sta bi bilo kada tvoj bratski narod imao onoliko Srba u MK koliko ima Albanaca ?
Molim za odgovor .

Nema Makedonac koji nije na strani Gruevskom a koji nije do sada hvalio Albance za sve sta se desava u MK , samo da znas .
Zasto pitas kad odgovor je jasan ko dan.

Granatirali bi Skoplje kao sarajevo,Kriva palanku ko dubrovnik.Slicno kao Srbrenica bila bi Kumanovo ,i tako ..
__________________
Shkalla e parë e marrëzisë është të kujtosh se je i mençur
Honesty. is offline  
Old 02.05.2017., 22:25   #9112
Quote:
DzonziBG kaže: Pogledaj post

Ovo neko cudjenje zasto Srbi pisu o Makedoniji...
Pa pod prvo bi se trebal zainteresirst što npr znači Vratanija i kako se bilo kakav stav srbijanskih Srba i posebno države Srbije odražava na vratanijske Hrvate unutar Hrvatske ?
vratanijac is offline  
Old 02.05.2017., 22:26   #9113
Quote:
M0ssad kaže: Pogledaj post
Sta si me pitao? Sta bi bilo da ima Srbi u Mkd koliko vas? Ne bi bilo nista. Eno ima nas u CG jos vise pa sta se desava?
desava se konstantna destabilizacija i potkopavanje drzavnosti crne gore
mr nice is offline  
Old 02.05.2017., 22:28   #9114
Quote:
Honesty. kaže: Pogledaj post
Zasto pitas kad odgovor je jasan ko dan.

Granatirali bi Skoplje kao sarajevo,Kriva palanku ko dubrovnik.Slicno kao Srbrenica bila bi Kumanovo ,i tako ..
Ne bi , osim sto Albance bi masakrirali kao sto je bilo u godini 1912 upravo u Skoplje i Kumanovo .. Makedoncima bi rekli mismo braca od vrijeme Cara Dusana , a jezik vam je Tito silom nametnuo zato sto mrzeo Srbe i tako to..


T'pershendes = Pozdrav .
Epirot is offline  
Old 02.05.2017., 22:29   #9115
Quote:
Epirot kaže: Pogledaj post
Ako zaista mislis da u tim bojama "JORGOVAN" ili kako se kaze na HR jeziku , da zive masovno samo Makedonci , onda si ti zaista naivan .
Istocna MK je pusta , tamo po nekim selima zive samo jedan Makedonac . Eto njih vecina u Skoplje .
Postavio sam demografsku mapu iz 2002. godine sa popisa... nikakvo svoje misljenje nisam izneo, samo sam pitao dal iko zna sta se od tada promenilo...

Ne mozes jedan normalan post da skrojis... i nemoj da se cudis sto sam onda ironican kad ti odgovaram... ne mozes na obicno pitanje kako bi glasao na referendumu da odgovoris...

Svaki pokusaj normalnog dijaloga je tu besmislen...
DzonziBG is offline  
Old 02.05.2017., 22:30   #9116
Quote:
mr nice kaže: Pogledaj post
desava se konstantna destabilizacija i potkopavanje drzavnosti crne gore
Da stvarno, jadni ne mogu ni u NATO da udju
M0ssad is offline  
Old 02.05.2017., 22:33   #9117
Quote:
vratanijac kaže: Pogledaj post
Pa pod prvo bi se trebal zainteresirst što npr znači Vratanija i kako se bilo kakav stav srbijanskih Srba i posebno države Srbije odražava na vratanijske Hrvate unutar Hrvatske ?
Zainteresovalo me je, procitao sam... ali kakve to sad veze ima sa ovom temom?
DzonziBG is offline  
Old 02.05.2017., 22:35   #9118
Quote:
DzonziBG kaže: Pogledaj post
Postavio sam demografsku mapu iz 2002. godine sa popisa... nikakvo svoje misljenje nisam izneo, samo sam pitao dal iko zna sta se od tada promenilo...
Prema toj mapi-amatersku , treba da budu 1% Albanaca mozda 3%
Za sva pitanja dao sam link od sluzbene institucije prije neki dan http://www.stat.gov.mk/Publikacii/20GodiniRM.pdf da izbjegavate ove pausalne mape .
Epirot is offline  
Old 02.05.2017., 22:37   #9119
Quote:
Epirot kaže: Pogledaj post
Ne bi , osim sto Albance bi masakrirali kao sto je bilo u godini 1912 upravo u Skoplje i Kumanovo .. Makedoncima bi rekli mismo braca od vrijeme Cara Dusana , a jezik vam je Tito silom nametnuo zato sto mrzeo Srbe i tako to..


T'pershendes = Pozdrav .
kada je rijec o osvajanju teritorija ,ne pitaju sta su im.I hrvate smatraju kao "katolicki srbi" pa su im radili isto ko nama.

Përshëndetje gjithashtu!
__________________
Shkalla e parë e marrëzisë është të kujtosh se je i mençur
Honesty. is offline  
Old 02.05.2017., 22:39   #9120
Quote:
M0ssad kaže: Pogledaj post
Da stvarno, jadni ne mogu ni u NATO da udju
da mozete vi bi ste to sigurno blokirali...ali nemate nikakve poluge vlasti u svojim rukama
mr nice is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:56.