Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2005., 16:32   #41
Quote:
hehehoho kaže:
Evo moje kandidature za moderatora, ako me ne stavis visicu ti ode dan i noc.

Osim toga ja sam vise nego kvalificiran, kao pacijent sam vise puta bio proucavan od odredjenih psihologa i psihijatara, tako da bih mogao prenijet onu drugu dimenziju sa suprotne stolice koja vama svima fali jer mislite da sjedite u pravoj stolici, sto uglavnom nije tocno.

P.S. Lipo je kad covik dobije podforum iz svoje struke.
A kaj je s onima koji sjede na dvije stolice?
__________________
a ne Event
Događaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2005., 10:24   #42
Hoće li mi netko reći koji je point ovog topica? Or did I miss the point? Ta šta vi ovdje pričate? A da budete malo konkretni. Mogli bismo recimo o utjecaju gatanja na psihu? Ali ne gatanja na grah pretepenac već npr. dođeš kod babe i baba te skenira makar te nikad nije vidla - ono reče ti konkretna događanja u životu, čita te ko knigu, mislim žmiri pri tom, al riječi naviru kano bujica rijeke, nema karata, nema graha već kak ti vidi kroz energiju - "navodno vidi" i onda ti recimo sjebe koncepciju. Jer toliko ti stvari pročita i to konkretnih stvari... konkretnih događanja i onda ti kaže što će biti s tim u budućnosti, a ti povjeruješ ko zadnja budala i onda praktički se oslanjaš na ono kaj ti je reke baba, jer toliko je bila konkretna da ti uopće ne sumnjaš... jer baba barata npr. inicijalima ili ponekad čak imenima, zanimanjima, vidi konkretno što ti se je dogodilo i kakvo je trenutno stanje i onda kao kaže ishod toga... Baba se nigdje ne reklamira, dolaziš samo po preporuci i baba je kakti priznat vidovnjak. Ti, makar nisi iz Pušće donje, a bogumi ni iz Hlebina popušiš bakinu priču, jer baka je fenomen. I onda recimo ne dogodi se... makar je recimo sve bilo tako realno. Ali iz pouzdanih izvora znaš da se prijatelju tvog prijatelja točno sve obistinilo kaj je baba reke... točno na milimetar... makar je situacija prijateljevog prijatelja bila beznadna, njemu baba nije sje... njegovo proročanstvo se ispunilo, a tvoje nije...
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:04.