Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2012., 15:07   #81
mislim da se kod ovih čokoladica više radi o placebo efektu nego o stvarnom djelovanju
__________________
Nimm nichts persönlich was andere über dich sagen, es ist ihre Realität und nicht deine.
JWoww is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2012., 21:11   #82
Dobro misliš
** Tara ** is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2012., 10:30   #83
Nije, probala sam popiti istu količinu vode kao i kada uzimam te čokoladice, efekt nije isti, kod čokoladica stvarno osjećaš sitost i nakon nekoliko žlica hrane zbilja ti ne ide više, dok kod vode poslije imaš osjećaj da ti se sve 'bućka' u želucu a možeš duplo više pojesti.
Victory =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 10:07   #84
Bok ljudi!

Htjela bi podijeliti s vama svoje iskusto pa vi razmislite hoćete li kupiti slimmies!!!

Nigdje se na internetu ne spominju nuspojave, osim na jedno mjesto na kojem piše da su moguće gastrointestinalne tegobe i blaga psihoza.

Prije par dana počela sam koristiti slimmies čokoladice, prema uputstvima i nakon treće nisam znala za sebe. Želudac me rasturao, bolovi u rangu sa napadajem bubrežnih kamenaca, imala sam nenormalni proljev, a u glavi kaos, tako da ta psihoza i nije baš blaga. Mislila sam da ću umrijeti.

Prije spavanja izmolila sam sve molitve i pokajala se za grijehe, jer nisam očekivala da ću dočekati jutro.

Hvala bogu što je sve prošlo, a slimmies više ne koristim ni u ludilu.
Možda moje iskustvo nekome pomogne, osobito neodlučnima.

Pozdrav
grozotanakub is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2012., 13:13   #85
Svi vi koji koristite sllimies čokoladice, nemojte bacati novce na poštarinu. Ima ih kupiti za 200 kn -u svim apotekama.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2012., 13:58   #86
Imam problema sa težinom, ali nije mi nikad moja liječnica savjetovala da ih uzmem. Štoviše, rekla mi je da se manem toga.

Sad kad sam pročitala iskustvo grozotenakub ni u ludilu ih ne kupujem.
__________________
Puno te jube volin, punooo....
Eshyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2012., 16:37   #87
Men' su Slimes čokolad'ce promjen'le život, u poz'tivnom usmjerenju, naravno.

Bila sam u periodu života kad sam imala neke probleme, onako u familiji, nije sad ni vrijeme ni mjesto da o tome pišem. Sve je zakuhala moja šogorc'a, ali to sad nije bitno. I tako uz sve te probleme u familiji ja sam pronašla utjehu u hrani. U našem gradu otvorio se novi Mekdonalc, pa sam svakodnevno tamo uz'mala ručak i večeru. Malo po malo sam se udebljala, ali baš pravo udebljala. Postala sam debela. Moj zaručnik je kazao, ili smršavi ili ću te ostav'ti. Ja nisam mogla skinit kile, pa je on ot'šo s nekom sisatom plavušom. Htjela ja njega vratit, čak sam pofarbala kose u plavo, ali on ni da me vidi. I tako sam ja shvat'la da je vrag odnio šalui i odlučl'a ja smršati. Ali nisam ti ja tip za teretane i sportske terene. Malo sam ja gledala po internetu i tako sam doznala za Slimes čokolad'ce koje su u Amer'ci pravi hit. Kažu, žene smršav'le od njih i još uživale u čokoladi. Traž'la ja u nas po dućan'ma, al nigdje nema Slimesa i nema. Što ću ja sad, pitala se, pa opet otišla na taj internet i našla adreu, pa sam imejlom naruč'la Slimes ravno iz Amer'ke. Došlo to poštom, ja počela to uz'mat, kad malo po malo evo ti rezultata. Smršav'la ja, dob'la manekensku lin'ju, postala prava ljepot'ca. Muški me gledaju, okreću se, zvižde,a ja ponosna hodam uzdignute glave. Čak mi se i onaj bivši poželio vratit, onaj što me ostavio kad sam se udebljala. Ja mu rekla da ga neću. Sad kad sam zahvaljujući Slimesu postala kao manekenka, sad je on ispod mog nivoa. Našla si ja boljeg, s dobrim bicepsama i ploč'cama na stomaku. A kose mu duge, guste, crne, duge do ramena, redovno ide u te teretane i što ti ja znam, al ima tijelo da bi mu svaki muški pozavidio.

I tako sam zahvaljujući Slimes čokolad'cama dob'la vitku liniju i pravog muškarca.
Život mi se promjenio nabolje odkad koristim Slimes.
Ma ne bi nikom prodala svoje zalihe Slimesa ni za sav novac!

Žene, kup'te Slimes čokolad'ce, nećete zažalit.

Vaša Reška!

---------

Malo se zafrkavam... ali mislim da bi mi ovi što prodaju Slimmies mogli lijepo platiti za ovako dobru reklamu!

Zadnje uređivanje Reška : 22.09.2012. at 17:58.
Reška is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 03:19   #88
pozdrav

ja ih koristim i za sada nakon 15 dana nisam izgubio ni grama , mislim da je to navlakuša
yaggssy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 09:46   #89
Najbolje tablete ili preparati za mršavljenje, kako hoćete, bio je reductil. S tim tabletama ja sam skinila 16 kg za 3 mjeseca. Da mi je sad još jedna kutija! Šteta što su ga zabranili.
DANIELA30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 09:49   #90
Quote:
sonic brzi kaže: Pogledaj post
Hvala na tudu! Razmisljala sam da ih kupim i probam jer me izludjuje ova reklama na tv-u svaki dan
Zadovoljna sam ja sa svojim cajem, skinula sam 13 kg, ali ovihzadnjih 5 nekako tesko idu (:
A koji čaj si pila?
DANIELA30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 09:02   #91
Ja osobno nisam čula dobre kritike za Slimmies, u fazi kada sam htjela izgledati mršavo (izgladnjelo) jer inače imam manju težinu sam eksperimentirala sa tabletama za mršavljenje i moram priznati da nijedne ( Obesimed, zelena kava, Tonalin) nisu imale učinak kao Capsiplex od kojih sam stvarno gubila na težini bez kretanja i smanjenja unosa hrane, a sada koliko su bile zdrave u to nisam sigurna jer izazivaju nemir i živčanost kao nuspojavu... Danas mislim da se je najbolje maknuti od takvih stvari....
LauraZg1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 10:53   #92
Quote:
Rebelle Fleur kaže: Pogledaj post


Čim vidim da netko uz nekakvu hranu spominje i mršavljenje, odmah znam koliko je sati.

Da, s pravilnom prehranom ti možeš kontrolirati kile, ali teško da ćeš skinuti nakupljenu masnoću i dobiti mišiće.
Ista stvar kad se ljudi pacaju u sauni i onda su sretni jer su izašli van znatno lakši i popiju 2 litra vode jer su žedni i sve vrate.

Ako želiš biti zdrava (!) i imati koliko-toliko dobro tijelo, okani se čokolade, kao što je već netko rekao, popij vodu prije jela (da te zasiti, jer to je i poanta te čokolade) i počni vježbati. Rezultati neće doći ako ćeš sjediti na kauču i ne raditi ništa.
Kakva glupost. Kad je rijec o fitnessu, hrana je tu 80% a vjezbe 20%. Misice sigurno neces nabiti tako sto ces pojest jabuku poslije trenigna. Naravno da se sa pravilnom prehranom mogu smanjiti masti, pogotovo ako se smanje UH.
ildaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 00:47   #93
Ne vjerujem da te Slimmies bas nista ne valjaju. Ja sam ih tek kupila i danas mi je drugi dan da ih uzimam, pa cemo vidit rezultate. Ali moje misljenje je da ne postoji cudotvorni preparat za mrsavljenje, kako oni reklamiraju da se uzme prije obroka i onda da se jede sto god. To je nemoguce! Ja uzimam jednu na dan i to prije vecere, jer mi je dorucak voce a rucak riza, povrce, riba, meso,- znaci cisto da ne budem gladna navecer i da mi "sakupi" te masnoce kao. Ne jedem kruh ni nista od psenicnog brasna, slatko, sokove - samo voda i cajevi. Uglavnom, oko 1000kcal dnevno. U paketu ih je 60 sta znaci da ce mi trajat 2 mj za 200kn, nije tako strasno.
snjeskica_bijelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 22:14   #94
ej, cure, samo jedno upozorenje. Znate one reklame gdje, kao popijete jednu tableticu, ona na sebe nakupi sve što pojedete i onda lijepo mršavite? Za milost Božju ni blizu tome. Jer sve to bulk-ano mora nekako van, a sudeći po pacijenticama, to ide teško i nikako. Sama se držim onog manje papati, više vježbati i ofc djeluje, malo sporo, ali ide. A ako se držite toga i svejedno neće, možda bi bilo dobro otići pogledati hormonsku sliku. Kod nas se uvijek tu nađe neki vražićak %(
Sihaya6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 23:06   #95
Mene samo zanima koliko se te "čokoladice" moraju koristiti, da bi se dobila i održala "idealna" težina? Do kraja života? U reklami ne kažu.
Od njih se dobiva onakva figura (utegnut trbuh, podignuto dupe i uzak struk)?

Nije da ih želim koristiti, naprotiv, nema riječi kojima bih izrazila svoj prezir i sumnju u ovaj i slične proizvode.
Ja sam smršavila 16kg u 10 mjeseci, ali izbacivanjem nezdrave hrane i vježbanjem, a ne nekakvim čokoladicama, napitcima, čajevima ili tabletama.

Čini mi se da bi određene osobe radije pojele otrov (da ne kažem g***o), kada bi od toga smršavile, nego da upregnu dupe i promijene način prehrane. Pa zar je rješenje manje jesti, a jesti "sve što poželite", kako se u ovim reklamama prezentira? Nitko ne zna što se događa s organizmom u stanju gladovanja?
__________________
ja sam rođen namrgođen
tonkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 09:20   #96
Nova sam ovdje ali moram nešto reći. Moj svekar je nedavno kupio te čokoladice i ne vidim nikakvu promjenu, da manje jede. Nema te dijete koja će ti pomoći pri mršavljenju, jedino si možeš odmoći. Najbolje je pet obroka dnevno, piti vode, zeleni čaj i sl. Izbaciti, ako misliš da previše jedeš grickalica i čokolada i, naravno, sokova, ali moraš dobro odvagnuti da li takve namirnice jedeš previše i kretati se. Čak i obična šetnja pomaže više nego što misliš. Suprug i ja volimo čokolade (iz Lidl-a), smokiće, lisnato sa višnjama. On se puno kreće na poslu, a ja se bavim tjelovježbom i kućanskim poslovima (nezaposlena sam) i nije nam jasno kako ne mršavimo, sve dok nismo izbacili, količinski, sve te grickalice i sokove. Kile ne idu brzo dolje i treba imati strpljenja, nama idu 1 do 2 kg mjesečno, ali izvana je vidljivo kao da smo svaki po 10 skinuli. jednostavno smo se počeli topiti. Zato, nema magične pilule, čokolade, čaja, samo čvrsta volja da promijeniš prehrambene navike. Mi se nismo odrekli tih stvari 100 posto, jer to je ipak čokolada ali unos smo zato drastično smanjili i pokušavamo da ne preskačemo obroke. Da ne zaboravim. Uredna stolica je jako bitna. Želim ti sreću u skidanju kila i umjesto preparata koje nam nude kupi si dobar komad odjeće
štampa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 09:43   #97
Quote:
LauraZg1988 kaže: Pogledaj post
Ja osobno nisam čula dobre kritike za Slimmies, u fazi kada sam htjela izgledati mršavo (izgladnjelo) jer inače imam manju težinu sam eksperimentirala sa tabletama za mršavljenje i moram priznati da nijedne ( Obesimed, zelena kava, Tonalin) nisu imale učinak kao Capsiplex od kojih sam stvarno gubila na težini bez kretanja i smanjenja unosa hrane, a sada koliko su bile zdrave u to nisam sigurna jer izazivaju nemir i živčanost kao nuspojavu... Danas mislim da se je najbolje maknuti od takvih stvari....
Obavezno pročitaj sastav i ako ne znaš kaj znače pretraži ih na internetu jer većina ih (tablete za mršavljenje) ima neki sastojak koji ti daje učinak kao speed. Nisam sigurna, ali 70-tih ili 80-tih godina na tržište su stigle tablete za mršavljenje koje su sadržavale baš taj sastojak, i naravno da su djelovale. Ali kako su brzo stigle tako su brzo i povućene. To mi je svekrva pričala. Bolje baci to u smeće. Ljudi koji baš žele na nekakvu dijetu neka probaju Dukanovu. Sad se knjiga prodaje na kioscima Tiska. Svi koji su se pridržavali te dijete su smršavjeli i kunu se u djelotvornost Dukana. Možeš i preko interneta krenuti, ali da ti izorganizira jelovnik moraš platiti. Provjeri, možeš doći do djela koliko i u kojem vremenu trebaš skinuti kile, a za dalje moraš platiti. Za svakoga je drugačije. Stvarno svaka žena, koju poznajem, kune se da je pomoću njega skinula kile i dan danas kada sretnem koju od njih i dalje su mršave (nema yo yo efekta). Sretno.
__________________
Ime nije ništa. Što nazivamo ružom isto bi mirisalo i s drugim imenom.
štampa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 15:17   #98
pa ako je nekome krivo kaj je to kupio.. nek meni to proda! malo mi i je puno dati 250 kn za to pa bi molila ak je nekom krivo kaj je dao tolke pare za to nek meni proda jer mi se to nekak super cini! eto javi mi se ak si iz zg i ak oces mi to prodati
__________________
odi vrit :p
mala_ :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 22:07   #99
ja kupila večeras u ljekarni za 199 kn.

ako je i placebo kao što i pretpostavljam da je opet mi se isplati jer ne jedem od muke što sam dala tolike pare za to

nakupila sam u zadnja 2 mj 5 kg viška pa moram nešto poduzeti, a s ovim sam barem startala. jer meni uvijek treba neki poticaj pa makar ga platila.

i da, prijateljica apotekarica mi je rekla da joj mušterije kažu da im pomaže, ali to su biće sve neke autosugestativne kao i ja.
bubiluna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 14:05   #100
Čitam sva ova vaša iskustva i nekako ne želim vjerovati..
Kupila sam prije tjedan dana slimmies u ljekarni jer se sa 15 kg viška borim već mjesecima na razne načine. Skinula bi kilu-dvije-tri i hop - eto ih opet nazad
U tjedan dana plan prehrane mi je bio sljedeći - za doručak sve što bi ionako jela, maslo i neka salama pa voće ili čokolino. Prije ručka slimmies - osjetno manja količina hrane unesena. Tako i prije večere. Krećem se dosta jer pješaćim svaki dan na posao i doma. a kad me na poslu uhvati želja za nečim slatkim iz automata UVIJEK imam spremnu jabuku/grejp/naranču u torbi. U tjedan dana osjetila sam "ubrzanje metabolizma", malo smanjen obujam trbuha i veliku želju da nastavim s ovim planom dok 15 kg ne nestane s mene. Također, kako sam saznala da grejp (2 kom dnevno) UVELIKE aktivno tope masnoću s tijela, počela sam rokati i po grejpfrutima..

Pa eto curke, nadam se da ćete imati sreće..

Jasno je, naravno, da radi različitosti organizma slimmies možda neće svakome pomoći, nekima će možda i odmoći al reko, kad je apotekarka preporučila idem probat.
JeanM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:45.