Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2013., 15:11   #21
Quote:
a1exa kaže: Pogledaj post
Ja ne mogu roniti.Držati dah pod vodom je meni nemoguće. Uvijek se počnem daviti, uopće to ne znam, grozno.

A uvijek sam htjela roniti po plićaku dok mi guza viri na površinu
Imali smo jednog frenda koji je imao taj identican problem... Veliki kamen u gace ga je uspjesno rijesio...
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 15:12   #22
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post


vidiš kak ova lijepo, ravno ispruži krakove?

ja to ne mogu, obično izgledam kao traljavi majmun.
Ja to mogu

Jao, kako volim ŽK. Divan je za samopouzdanje.
Ima nas taman dovoljno da nitko za sebe ne misli da je baš on najveći retaj u svemiru.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 15:12   #23
Zvijezda mi je uvijek bila problem.
Dok su se sve cure na tjelesnom vrtile ko kotači, ja, ako sam pokušala bih samo zaronila u pod.
Ali sam se zato mogla spustiti i dići u most. Ne bi čovjek rekao na prvi pogled, ali sam super fleksibilna.

Inače sam dešnjak i nedavno sam zbog odabrane karijere počela vježbati lijevu ruku. Za sada mogu napisati abecedu: velika i mala slova, tiskana i pisana, kao da pišem i desnom rukom.
Petra Pan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 15:17   #24
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Kak to misliš? Pa moraš moći ispružiti noge, jebemu.
Kako bi inače hodala i stajala?
Krute tetive od nekretanja... Vjezbati istezanje s nekim neka povlaci ekstremitete, bol ce u pocetku biti nesto veca ali ce s vremenom prestati...

http://media.tumblr.com/tumblr_ladv96yrJH1qc30fq.jpg
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 15:20   #25
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Ne znam napuhati balončić od žvakaće...
Ni ja.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 15:25   #26
ja kad sam bila mala nisam znala normalno zvizdat zvizdala sam (uspjesno, moram naglasit) tako da sam zrak uvlacila (udisala) umjesto ispuhivala

sad mogu i znam sve
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 15:25   #27
Jedna sam od onih koji kad se, recimo tako, izgube/prvi put nađu na novom području dok voze automobil pa smanje glazbu do kraja-jer ću tako vjerojatno odmah skuzit gdje sam (vidjela video u kojem sam se skroz prepoznala )
kukurice is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 15:28   #28
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Al' dat' mi da motam, majkoisusova...bolje ti odma bacit drozu.
+1

Za sve ostalo tu je mašinica. :mota:
Minas Tirith is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 15:39   #29
Quote:
Blentava kaže: Pogledaj post
nego, mene jebu telefonski brojevi. netko mi diktira broj, ja zapisujem i obavezno zamjenim mjesta barem dviju znamenki. al dobro, provjerim pa onda i nije neki hendikep.
Ovo mi se događa u zadnje vrijeme. I sa slovima i riječima. Jel moguće postati disleksičan?

Ne znam fućkati sa dva prsta. Znate, onako kul stavite prste u usta i fućnete jako glasno. Ne znam. A htjela bih znati.

Roniti isto ne znam, ne mogu gledati pod vodom, uhvati me lagana panika kad mi je glava ispod vode.

Što je normalno moći dignuti jednu po jednu obrvu? Desna mi nekad sama zatitra, ne znam zašto.

Edit: Ne znam ni zvijezdu ni stoj na rukama, ne mogu. Strah me, a i to bih htjela znati, izgleda super cool. Ali se istežem bez beda.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 15:46   #30
Quote:
Blentava kaže: Pogledaj post
nego, mene jebu telefonski brojevi. netko mi diktira broj, ja zapisujem i obavezno zamjenim mjesta barem dviju znamenki. al dobro, provjerim pa onda i nije neki hendikep.
ne znam jel znas svapski? njihovi brojevi, nakon 20 se naopako izgovaraju npr 63 - kod njih se izgovara drugi broj, dakle drei und sechzig (tri i sezdeset)

sad zamisli kad ti u trgovini prodavacica kaze npr 57,98 (sedam i pedest, osam i devedeset)



nikad, ali nikad se necu naviknit na to
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 15:51   #31
Imam nikakav osjecaj za orijentaciju. Kad parkiram u podzemnim garazama, a sama sam i nema me tko voditi za ruku, mahnito zapisujem broj i boju parkirnog mjesta jer inace satima ne bih nasla svoj auto.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 15:53   #32
namignut na desno oko
podignut desnu obrvu (zato imam boru iznad lijeve )
radit ono "klo klo" s jezikom kad se imitira kakti konj
nosit torbu na lijevom ramenu
općenito sam sakata na lijevu ruku.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 15:58   #33
Ne mogu podignuti desnu obrvu, ne znam zviždati i ne znam namigivati (izgleda kao da mi je nešto u oku, a ne kao da namigujem).
Mogu svezati rep ako mi je gumica na lijevoj ruci, ali nikad ne ispadne kao kad je na desnoj.
I ne znam nalakirati nokte. Na lijevoj ruci još i ispadne nekako, ali na desnoj sve bude grbavo, neravno i ružno. I na kraju- ako i nalakiram da sve izgleda prihvatljivo (čitaj: ne toliko ružno da mi se plače) onda dobijem retarditis i krenem raditi nešto prije nego se sve pošteno posuši.
Nokti su mi većinom nalakirani samo prozirnim lakom, za ostalo sam sakata.
__________________
Come loose your dogs upon me...
Medeya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 16:01   #34
Quote:
Josey_Wales kaže: Pogledaj post
Imali smo jednog frenda koji je imao taj identican problem... Veliki kamen u gace ga je uspjesno rijesio...


Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post

Ne znam fućkati sa dva prsta. Znate, onako kul stavite prste u usta i fućnete jako glasno. Ne znam. A htjela bih znati.
Žene to uglavnom ne znaju
Ja znam ravno jednu koja to može.

Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
nosit torbu na lijevom ramenu
Da. Nemoguće
Stoj na rukama isto, zabrijem da ću si slomiti vrat.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 16:02   #35
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Ovo mi se događa u zadnje vrijeme. I sa slovima i riječima. Jel moguće postati disleksičan?
ne znam, tek na poslu sam skuzila da sam tulava za brojeve. nakon 850 brukica skuzih da sam poseban slucaj i da trebam zapisani proj dvaput provjerit. aj ajd ti uvjeri nadredjene da nisi nesposobni kreten kad ti se tri dana zaredom dogodi da krivo zapises broj?
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post

sad zamisli kad ti u trgovini prodavacica kaze npr 57,98 (sedam i pedest, osam i devedeset)

:
svapski sam ucila 3 godine na tecaju u osnovnoj, 4 godine u srednjoj, nakon zavrsenog faksa nadobudno krenuh i po diplomu njemackog. razmisljah da ionako ne radim pa se cijela mogu posvetit njemackom. odustadoh nakon godinu dana. uz najbolju volju i natprosjecan talent za strane jezike, taj njemacki i dalje ne znam. znam onoliko koliko mi treba za posao, ali van toga

meni treba pola sata da kuzim koliko je sati kad mi to kaze njemac kvarat do pola 8.
Blentava is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 16:02   #36
Ne znam puhati one krugove od dima kad zapalim duvan, a to je tako kul
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 16:03   #37
Quote:
Medeya kaže: Pogledaj post
Nokti su mi većinom nalakirani samo prozirnim lakom, za ostalo sam sakata.
+1


Inače, nekada prije, dok sam bila dokona bezdjetna osoba, 2-3 puta tjedno sam odlazila kozmetičarki da mi nalakira nokte. Svaki jebeni tjedan sam to radila i tako godinama.
Majko mila, koliko sam ja slobodnog vremena imala pa to je čudesno. I kako sam ga retajno trošila.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 16:04   #38
Quote:
Blentava kaže: Pogledaj post
meni treba pola sata da kuzim koliko je sati kad mi to kaze njemac kvarat do pola 8.
Ja tako ne razumijem Dalmatince. Nađemo se u 9 manje kvarat. Molim??
goriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 16:06   #39
Quote:
Blentava kaže: Pogledaj post
svapski sam ucila 3 godine na tecaju u osnovnoj, 4 godine u srednjoj, nakon zavrsenog faksa nadobudno krenuh i po diplomu njemackog. razmisljah da ionako ne radim pa se cijela mogu posvetit njemackom. odustadoh nakon godinu dana. uz najbolju volju i natprosjecan talent za strane jezike, taj njemacki i dalje ne znam. znam onoliko koliko mi treba za posao, ali van toga

meni treba pola sata da kuzim koliko je sati kad mi to kaze njemac kvarat do pola 8.
uzas njihove sve mjere su boze sacuvaj... neki dan sam u mesnici cula babu kako trazi 1,5 funtu mjesanog mljevenog mesa to cca 750 grama
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 16:07   #40
Quote:
goriot kaže: Pogledaj post
Ja tako ne razumijem Dalmatince. Nađemo se u 9 manje kvarat. Molim??


To ti je petnaest do 9 moliću lijepo
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:01.