Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2015., 13:48   #41
Quote:
Lunarna. kaže: Pogledaj post
Intuicija ti nije, kao ni gramatika jaca strana, vidim.
Fali ti jedan zarez.
__________________
Savršena je ona s kojom se ne stidiš svoje nesavršenosti.
-Logrus- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2015., 14:01   #42
Žalim šta nisam završila školu koju sam htjela,žalim šta sam imala sebičene roditelje koji su sjebali SVE šta se dalo sjebat na meni.Žalim šta nisam imala snage i samopuzdanja da sve pošaljem u kuki i da se oduprem njihovom ludilu.
Žalim šta nisam imala ovu pamet od danas i počela štediti na vrijeme .Žalim šta se nisam skulirala i ne živcirala pa danas ne bi imala dva čira i bila bez živaca.
Većinom žalim u sebi,rjetko kad se žalim drugima (osim tu).Kad bi mogla vratit vrijeme vratila bi se nazad i nazval socijalnu službu da me odvede.Možda bi stvari danas bile drugačije a ja bi imala šansu da napravim nešto od sebe a ne samo životarila.
Sad sam zbilja depresivna.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2015., 14:04   #43
Žalim što nisam (bila) hrabrija.
Salammbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2015., 14:35   #44
Imam dvije ogromne greške u zivotu,kojih se rado sjetim

Jedna mi je uništala mladost,a druga par mjeseci zivota. Tješim se da sam samo sebi naudila.

Da nije bilo prve greške posljedice druge bi bile puno razornije.

Nadam se da sad imam toliko iskustva da treća greška nikada nece doci.

Zalim,ali imam iskustvo i sad sam pametnija
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 09:31   #45
Žalim što sam bila brzopleta kad nisam trebala biti.
Neke greške su bile dovoljne da ih ne ponovim više.Poslije sam malo bolje slušala sebe,na greškama se uči.
Sve u svemu,jedno životno iskustvo za pamćenje,idemo dalje.
MarIJa38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 14:21   #46
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Bok, ombia
Ovaj, nije da me boli kuki za Ombiu, ali nije li trololov zabranjen na forumu
Ili je zabranjen samo nekima?
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 19:32   #47
Quote:
nemam pojma kaže: Pogledaj post
Ovaj, nije da me boli kuki za Ombiu, ali nije li trololov zabranjen na forumu
Ili je zabranjen samo nekima?
Ne znam tko je Ombia, i ne znam da li pravila foruma dozvoljavaju izivljavanje na korisnicima.
Ovo sto Afrika Paprika i ova druga rade bilo bi kaznjivo u rl. Ne samo da se izivljavaju na mom forumskom nicku vec se javno rugaju i moderatorima i administratoru foruma govoreci da netko kome je zabranjeno pisanje pise na zenskom kutku.

Kada je prvi put iznesena takva optuzba ja sam reagirala i Nica mi je odgovorila: doslo je do zabune.

Zasto se provodi ova inkvizicija i izivljavanje meni je nejasno. Ja jedino moku zakljuciti da neke od ovih zena ( ili je to sve jedna osoba s vise nickova) godinama prate njima zanimljive korisnike i onda projiciraju.

Afrika Paprika i ostali mogu bez problema iznijeti dokaze, postove, poveznice, za koje oni misle da su povezane s baniranom osobom. Ocigledno su pratile ljude po forumu i po nacinu kako tvrde da znaju tko je tko, zakljucila bih da normalna osoba bi imala dokaze zar ne?

U protivnom ako se ovo izivljavanje nastavi, njihovi postovi ce ici direktno administratoru foruma, a moguce i dalje.
Luneta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 19:34   #48
Quote:
Lunarna. kaže: Pogledaj post
Ne znam tko je Ombia, i ne znam da li pravila foruma dozvoljavaju izivljavanje na korisnicima.
Ovo sto Afrika Paprika i ova druga rade bilo bi kaznjivo u rl. Ne samo da se izivljavaju na mom forumskom nicku vec se javno rugaju i moderatorima i administratoru foruma govoreci da netko kome je zabranjeno pisanje pise na zenskom kutku.

Kada je prvi put iznesena takva optuzba ja sam reagirala i Nica mi je odgovorila: doslo je do zabune.

Zasto se provodi ova inkvizicija i izivljavanje meni je nejasno. Ja jedino moku zakljuciti da neke od ovih zena ( ili je to sve jedna osoba s vise nickova) godinama prate njima zanimljive korisnike i onda projiciraju.

Afrika Paprika i ostali mogu bez problema iznijeti dokaze, postove, poveznice, za koje oni misle da su povezane s baniranom osobom. Ocigledno su pratile ljude po forumu i po nacinu kako tvrde da znaju tko je tko, zakljucila bih da normalna osoba bi imala dokaze zar ne?

U protivnom ako se ovo izivljavanje nastavi, njihovi postovi ce ici direktno administratoru foruma, a moguce i dalje.
Pa prijavi ih dolje na PŽK. Pisanje samo Nici ti neće puno pomoći.
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 19:44   #49
Quote:
nemam pojma kaže: Pogledaj post
Pa prijavi ih dolje na PŽK. Pisanje samo Nici ti neće puno pomoći.
Hvala, da to je dobra ideja. Hocu, malo kasnije. Sad se moram odjaviti, nedjeljne obaveze zovu da im se pridruzim.
Luneta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 19:51   #50
Quote:
Lunarna. kaže: Pogledaj post
U protivnom ako se ovo izivljavanje nastavi, njihovi postovi ce ici direktno administratoru foruma, a moguce i dalje.
Na haški sud s time. Nema labavo.
Btw, u hrvatskome se ovaj tvoj mali srbizam prevodi sa "u suprotnom". Nije nimalo bitno, nu kad već inzistiraš na besprijekornoj gramatici...
__________________
Savršena je ona s kojom se ne stidiš svoje nesavršenosti.
-Logrus- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 23:12   #51
Žalim za prilikama koje sam propustila.
Catus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 02:55   #52
uuuuuuuuuuhhhhhhhh neznam, odakle da počnem?? To što mi je naivnost uništila dosta stvari u životu? I da sve što sam sama postigla sam odbijala zbog drugih ljudi? I prihvaćala manipulacije svjesno? Da, ja sam idiot.
englishgarden is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 02:59   #53
Ne zalim za stvarima koje sam uradio ma kako one glupe bile, zalim za stvarima koje nisam uradio. Ne prodje dan da ne zazalim za jednom situacijom iz blize proslosti ali moram zivjeti s tim.

Poslano sa mog GT-S7275R koristeći Tapatalk
Hannibal Lecte2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 20:16   #54
Quote:
BettyLoo kaže: Pogledaj post
Ne mora biti tako drasticno i dramaticno, ali evo pitanje za pucanstvo na ZK - zalite li zbog nekih svojih postupaka u blizoj ili daljoj proslosti?
Ako da, kako se nosite s tim zaljenjem?
Zalite li javno ili svoje zaljenje ne dijelite s drugima?
Nadate li se/prizeljkujete li da cete to jednog dana moci ispraviti?
Ne.
Ne za stvarima koje nisam napravila. Niti za onima koje jesam.
Sa tadašnjim znanjem, sposobnostima, inteligencijom, podrškom... sve što sam radila u prošlosti ili odlučila, odlučila sam najbolje kako sam znala. Napravila najbolje kako sam tada mogla i znala.Da sam znala bolje i drugačije učinila bih drugačije.
Žao mi je samo i jedino kada sam povrijedila drage ljude.
Iz neznanja, loših emocija i nemoći i slabosti. Svi smo mi ponekad krhki i slabi, glupi ili naivni.
No nikada nisam ništa napravila sebično, namjerno i iz koristi za sebe, nikada nisam prodala svoj integritet, svoje srce i dušu da bi meni bilo bolje. Ni za kakvu đinđu ili odobravanje, stvari ili užitke. Ne žalim zato ako sam time nešto izgubila... baš me briga. Nije toga vrijedno.
Možda bih drugačiji život imala da jesam ali onda bih bila nesretna ili nervozna osoba bez radosti u duši, bez snova i sjaja u očima. U vječjoj gladi za ispunjenjem duše. Pun je svijet takvih pa ne hvala.
Sve ima svoje. You get a little, you lose a little.
No opraštam drugima pa opraštam i sebi... svoje greške i zablude, svoje loše odluke i ponašanje. Pogotovo kada sam mislila da radim dobro. Da sam promijenila dolazak neke boli ne bih doživjela toliko lijepoga koje je izašlo kao posljedica lekcije od te boli.
Ne bih toliko naučila o svijetu i ljudima.
Vjerujem da me najbolje i najljepše od života tek čeka. Tak.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 20:21   #55
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
No opraštam drugima pa opraštam i sebi... svoje greške i zablude, svoje loše odluke i ponašanje. Pogotovo kada sam mislila da radim dobro.
O-ou...
__________________
Savršena je ona s kojom se ne stidiš svoje nesavršenosti.
-Logrus- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:03.