Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2013., 08:22   #201
Quote:
estugarda kaže: Pogledaj post
Zna li ipak možda netko za neku pečenjaru koja stvarno radi pravi roštilj?
Big Mama na Kvatriću. Pravi roštilj na drveni ćumur, Meso nabavljaju iz Zeline. Nema svinjetine. Vrhunski sarajevski ćevapi, jako dobri šiš i teleći ražnjići.
Lepinja nije premasna, dobro naparena.
Tel. 4650050
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 16:15   #202
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Big Mama na Kvatriću. Pravi roštilj na drveni ćumur, Meso nabavljaju iz Zeline. Nema svinjetine. Vrhunski sarajevski ćevapi, jako dobri šiš i teleći ražnjići.
Lepinja nije premasna, dobro naparena.
Tel. 4650050
Koje su cijene?
__________________
"Ella si va, sentendosi laudare,benignamente d'umiltà vestuta,e par che sia una cosa venuta da cielo in terra a miracol mostrare"
Mercy West is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 16:20   #203
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Big Mama na Kvatriću. Pravi roštilj na drveni ćumur, Meso nabavljaju iz Zeline. Nema svinjetine. Vrhunski sarajevski ćevapi, jako dobri šiš i teleći ražnjići.
Lepinja nije premasna, dobro naparena.
Tel. 4650050
Jedno vrijeme je išla priča, kako je isti gazda i BigMame i Mrvice (na Branimircu)

No, ako su jedni sarajevska škola, drugi banjalučka...

Dugo nisam bio ni kod BigMame, a ni kod Mrvice, pa se ne mogu sjetiti ni okusa&izgleda&mirisa radi usporedbe...
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 16:20   #204
Najbolja dostava definitivno Čuki
__________________
"Ella si va, sentendosi laudare,benignamente d'umiltà vestuta,e par che sia una cosa venuta da cielo in terra a miracol mostrare"
Mercy West is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 16:20   #205
Quote:
Mercy West kaže: Pogledaj post
Koje su cijene?
http://www.index.hr/foodspots/restor...greb/jelovnik/
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2013., 15:05   #206
Neki dan naručili hambiće iz šestice

Dostava stigla u dogovoreno vrijeme, hrana je bila topla, pecivo ukusno, ali ipak ne baš u cvijetu mladosti, samo meso jako dobro ne samo za klasu dostave, već čak i za koji put možda posjetiti sam hamburgeraj. Ostali sastojci- umaci, salata, su su mi djelovali poprilično kvalitetni. Postprandijalno bez dispeptičnih tegoba (bojao sam se, kako će mi biti zlo jer sam krknuo 2 komada, no, sve je proteklo poprilično miroljubivo, apetitna ataka za kojih 3-4h, što je dobar prosjek za fast-food)
Meni je bio jako dobar hambi-vulgaris, hollywood-hambi ne loš.
Ljute varijante (ChuckNorris) još nisam probao.
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 11:42   #207
ALMO gotova jela

Drug Almo je otvorio dostavu hrane.
U ponudi ima 4 jela - grah s kobasicama, paštu bolonjez, paštu u umaku od rajčice i paštu fažol.

https://www.facebook.com/pages/ALMO-...95896117336045

Bila je akcija na FB stranici, pa sam naručila 4 jela za 40 kuna (2 platiš, 2 dobiješ gratis).
Nema telefona, navodno će bit za kupit u Lidlu i u nekim trgovinama (dečko je preuzeo robu, pa nije baš najbolje shvatio).
Javim jel ukusno.
smicko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 13:12   #208
Evo i komentar na tjesteninu s mediteranskim umakom:
Porcija taman (za tebe), pašta ok, umak ok, ja bi da je malo ljući al dobro. Sve u svemu OK
Znači, pristojan obrok, za većinu vas premalen
smicko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 15:15   #209
Ovo ipak nije za temu dostava, s obzirom da im je dostava spadala u promotivno razdoblje, a sad imaju i širok popis prodajnih mjesta, pa bilo zgodno da moderatori to ipak stave u zasebnu temu.

https://www.facebook.com/notes/almo-...99877446937912

Inače to nitko neće registrirat.
smicko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 17:50   #210
Quote:
smicko kaže: Pogledaj post
Drug Almo je otvorio dostavu hrane.
U ponudi ima 4 jela - grah s kobasicama, paštu bolonjez, paštu u umaku od rajčice i paštu fažol.

https://www.facebook.com/pages/ALMO-...95896117336045

Bila je akcija na FB stranici, pa sam naručila 4 jela za 40 kuna (2 platiš, 2 dobiješ gratis).
Nema telefona, navodno će bit za kupit u Lidlu i u nekim trgovinama (dečko je preuzeo robu, pa nije baš najbolje shvatio).
Javim jel ukusno.
Gotova jela od A. Catlak se mogu naci i na Kneziji u shopping centru
kety05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 19:48   #211
Koji je to shopping centar na Kneziji?
Baloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 21:23   #212
Quote:
Baloo kaže: Pogledaj post
Koji je to shopping centar na Kneziji?
Znas di je zgrada od Baschiere? E pa udes unutra i s desne strane trgovina ti drzi od Alma gotova jela .
kety05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 19:55   #213
Hvala na informaciji, sad mi je jasno!
Baloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 13:18   #214
inspirirani trenutnim gastro natječajem i ljigavim vremenom danas kad se nikome nije izlazilo na kišu, nakon dulje pauze opet naručili iz bakinog čušpajza i bilo je jako dobro.

ok, faširanci od mesa su ipak znatno bolji od onih od tikvica i krumpira, ali zato je grašak s noklicama odličan. kelj s gljivama ima skoro pa prejak okus po dimljenom mesu, nadam se da ne koriste nekakve umjetne arome.

cijene sasvim pristojne za takav obrok - dobili smo usput i doista poštenu porciju kruha.
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 23:08   #215
Dobra domaća kuhinja u zapadnom dijelu grada??!špansko oranice,malesnica?argumentirano ,molimly:ly:

Sent from my HTC One S using Tapatalk
__________________
Svijet je lopta šarena..
Hitretz84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 08:17   #216
Moze preporuka za dostavu gableca na podrucju Buzina?
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 21:10   #217
Mirni kutic . Da objasnim . Top jer je hrana stvarno super i porcije su ogromne, mi smo redovno narucivali i onda jeli popola. Flop jer je zadnji put kad smo narucili kolega u cevapima dobio extra sastojak koji se migoljio . Ubrzo nakon toga je firma promijenila lokaciju (bevezano za to jel ), pa nismo nikad vise iskusali srecu. E sad, do toga incidenta stvarno nikada nismo imali nikakvih zamjerki, dapace, jako smo bili zadovoljni, pa eto hm .
Buz-in. Fino, ne kao MK, ali fino. Normalne porcije, za dijeliti samo ako niste jako gladni.

Ova oba imaju bas dnevnu ponudu gableca, s cuzpajzima itd, ali i regularne stvari u postavi ala cevapi, zagrebacki... Buz-in je imao foru da svaki tjedan ima i neku temu (meksici tjedan npr). Takodjer imaju i raspon cijena od tipa 25 do 40 npr, pa kako si raspolozena. I krasne strudle, uf, strudla od sira . I pizze da.

Onda Lav, isto ponuda gableca, ali puno manje mastovita nego ova gornja dva. I klasicna rostilj ponuda.

Pizza iz Accuba i Berubambija. Potonji ima i hamburgere itd. Hamburgere smo narucivali i s jos jednog mjesta kojem se imena ne mogu sjetiti . Obje pizzerie imaju "zagrebacki" stil pizze, s time da su od Accuba stvarno velike, nekad smo ih i na troje dijelili.

Eto, pet godina iskustva progovara iz mene, nadam se da sam pomogla .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 21:38   #218
LOL :-) Kao da mi čitaš misli,naime sutra najvjerojatnije idem prvi put na ručak u spomenuti Mirni kutić :-)
Andre Linoge is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 10:43   #219
ne znam zasto zagreb ima komplekse pa 'vjeruje' da je niksicko pivo manja pisalina od zuje ili leskovacki rostilj bolji od bilo koje pecenjare - jucer iza posla bio na leskovackom rostilju blizu mihaljevca, odurnije cevape u somunu nisam u zivotu pojeo. ostatak mesa je izgledao solidno, dostava djeluje efikasno ali sipac na britancu je i dalje prvi izbor za brzinske cevose.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 10:44   #220
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
ne znam zasto zagreb ima komplekse pa 'vjeruje' da je niksicko pivo manja pisalina od zuje ili leskovacki rostilj bolji od bilo koje pecenjare - jucer iza posla bio na leskovackom rostilju blizu mihaljevca, odurnije cevape u somunu nisam u zivotu pojeo. ostatak mesa je izgledao solidno, dostava djeluje efikasno ali sipac na britancu je i dalje prvi izbor za brzinske cevose.
Gdje kod Mihaljevca ima Leskovački roštilj?
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:48.