Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2006., 19:15   #41
1.Limewire........the supreme,najbrži download,jako puno stvari

e-mule.......puno stvari ali i puno virusa,jako spori download
Ignoramus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 19:57   #42
Quote:
Ignoramus kaže:
1.Limewire........the supreme,najbrži download,jako puno stvari

e-mule.......puno stvari ali i puno virusa,jako spori download
aha, za emule je znakovit i veliki UL/DL ratio koji je kod mene doma i u firmi natukao gige i gige uploada u odnosu na pola ili više manju količinu downloada. nažalost upravo na emule se može naći najveći broj FLAC/APE ripova kompletnih albuma.
soulseek je bio zakon dok mi se nije ogadio sa nekim "featuresima" mreže; community je vjerojatno najjači i odličan je za underground stuff. bit torrent je klasično zakon samo nije mi jasno da ljudi zaista torrente traže na googlu
__________________
hgfghfhgj
mjolnir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2006., 00:24   #43
Quote:
bubica kaže:
Hm, mene ful sram što ne znam ništa o tome.... Dakle, kako mogu skinuti neku pjesmu koju tražim? Instalirala sam novu verziju Shareaze, ali mi ne funkcionira, a ne znam zašto. Ponekad mi ništa niti ne nađe, a ako nađe, onda ništa neće skinuti. Čula sam za Warez, ali ne znam nikoga ko ga koristi, pa ne znam valja li šta? Ili nešto treće?
Thanx!
Definitivno-Morpheus-tako u google upiši-definitivno taj program,bez razmišljhanja,imaš sve vrste datoteka za skidat!A možeš i kazu-tj. kazaa
gawran is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2006., 00:43   #44
zavisi koji tip glazbe se želi skinuti ... ja koristim skoro sve navedeno, pa gotovo uvijek nađem ono što tražim. za manje popularnu glazbu je sigurno najbolji soulseek, ali ima stari način shareanja, znači isključivo od jednog izvora ... s druge strane emule ima veliku bazu, ali to automatski znači i veliki upload koji se ne može onesposobiti, što kod onih bez flat-a stvara probleme. donedavno je postojao emule mod koji je imao opciju disableiranja upload što ga je pretvaralo u leecher klijenta, a i imao je mnogo preset hackova koji su ubrzavali download, ali više ga se nema gdje za skinuti i skužio sam da su ga očio onesposobili jer se više ne spaja na servere. ne samo meni nego mnogima koji ga koriste. limewire je inače rasadnik malicioznih stvari, ali kad se radi o glazbi ima isto super bazu. albumbase site također, ali ne kad se radi o instrumentalnoj glazbi, npr. postoje isto mnogi forumi s direktnim download linkovima, pa samo tražite po kategoriji glazbe i linka vas ili direktno na file ili na stranicu.
atmajian is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2006., 12:46   #45
E skinuo sam si ja emule-i jebe me brzina skidanja-koji kuratz ono 6 kb/s!!!!!
gawran is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2006., 13:05   #46
Opet problem-skinem aires-zakon je btw-i ono,skinem golu sliku gole curke-.i otvorim ju,ali di da ju ja nađem sad,nema je u program filesu...itd...
gawran is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2006., 13:54   #47
Quote:
gawran kaže:
E skinuo sam si ja emule-i jebe me brzina skidanja-koji kuratz ono 6 kb/s!!!!!
provjeri si options/connection/limits. pazi, ul/dl slideri su međusobno vezani ali skužit ćeš
ako je sve ok što se tiče postavki, kod emule svejedno postoji delay čekanja dok ne dođeš na red, kao i uobičajena ovisnost o broju izvora koji sheraju file i njihovoj upload brzini prema van. znaš i sam, pravilo #1 kod gotovo svih p2p alata je "be patient"
__________________
hgfghfhgj
mjolnir is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 01:47   #48
limewire pro ovo limewire pro ono, a podforum freeware. ccc
ja koristim Phex, Phex is a open source, multi platform (Windows, Mac, Linux) and spyware free Gnutella client. meni dovoljan, ful brz i jednostavan s obzirom da je free.
open source is the only source
Ivan_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 08:36   #49
Quote:
Losh kaže:
prednost lime wire-a je u tome kaj mozes vidjet kaj skidas cim pocne download, i mozes iskljuciti upload (nije bed ak imas flat), dok kod torrenta ne mozes ni jedno ni drugo
isuse, koja budaletina
__________________
salvador2: Pa jel kuhala? Jel se brinula o maloj? Jel se brinula o tom kretenu? Kaj bi još trebala? Ići u rudnik da bi vas par zlobnih bilo sretno?
Natch: da, i sta je dobila od toga? nogom u guzicu? koja je pouka? bolje je onda visit na netu
sad but true is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 14:50   #50
a da li na Limewire možeš pokupiti viruse i druge gluposti i kako se od toga zaštiti?
p.s. možda glupo pitanje ali ne zamjerite početnica sam...
din@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2007., 19:30   #51
Quote:
din@ kaže:
a da li na Limewire možeš pokupiti viruse i druge gluposti i kako se od toga zaštiti?
p.s. možda glupo pitanje ali ne zamjerite početnica sam...
naravno da mozes, no ako upotrijebis mozak i znas da datoteka koju trazis nemoze nikako imati npr 41kb onda to ne skidas, ili skines ali ne pokreces na svom kompu dok ne budes sigurna da nije virus .
jos nisam dozivio da bi se virus mogao dobiti automatski, dakle bez prehodnog poteza korisnika, no sa Limewire bi i to moglo biti moguce
Ivan_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 17:18   #52
Quote:
gawran kaže:
Opet problem-skinem aires-zakon je btw-i ono,skinem golu sliku gole curke-.i otvorim ju,ali di da ju ja nađem sad,nema je u program filesu...itd...

pa ako si skinio tu sliku ona ti treba biti u folderu u koji se ti sprema download ( control panel-transfer,pa vidiš koji ti je folder ),a možeš vidjeti i u library gdje je slika
tweety is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 17:32   #53
Quote:
tweety kaže:
pa ako si skinio tu sliku ona ti treba biti u folderu u koji se ti sprema download ( control panel-transfer,pa vidiš koji ti je folder ),a možeš vidjeti i u library gdje je slika
Ma sve ok za to,imam limewire,skinem neki fajl,i stvori mi e drugi neki ZZZZ pored njeg,i tako stalno skoro,nerivra,i nemrem izbrisat te fajlove(duple), kako ma knut to!!!
gawran is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 18:13   #54
Quote:
cico_cile kaže:
Meni sere LimeWire. Nekad mi sve ok radi, a nekad dodje do faze conecting i conecta cijelo vrijeme. I tako stoji stalno. Sta?
jao, mene je izludio! isto je tako poceo pred jedno mjesec dana, pa sam ga uninstall ali se sada dize neko java cudo koje me obavjestava da bi se limewire digao ali da mu nesto fali

ne znam sta cu. ionako kupujem novo stolno racunalo za koji tjedan pa i nije neki bed, ali mi i dalje nije jasno da nisam neki virus pokupila. tj znam da jesam nekog crva ali sam ga uspjesno maknula a ostatke stavila u karantenu. mozda je i to..pojma nemam
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 12:00   #55
a da li je to moguće samo kod limewire ili i kod drugih npr. morphius itd..??
din@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 13:28   #56
Quote:
din@ kaže:
a da li je to moguće samo kod limewire ili i kod drugih npr. morphius itd..??
A ovisi,ne treba 100% bit tako!!!Ali morpheusa su sejbali,pitaš se tko,pa mi ljudi, sad kaj oćweš skinut treba tui licenca,tj. trebaš plačat,jer free verzija više neskida ništ,mada je morfić bio moj naj programćić-ne znam instalirat ću update kad izađe pa ću vidit!!!
gawran is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 05:37   #57
Jeli LimeWire najbolji program za downloadanje ili ima neki bolji, a free
__________________
I'm not crazy, my mother had me tested!!!
mikrofonija18si is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 18:53   #58
ima bolji.
lajava gnjavatorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 19:55   #59
BitTorrent je najjača P2P mreža, jedini je problem što je prilagođena za broadband korisnike. Teško (nemoguće) je naći pojedinačne audio fajlove; najčešće se nude kompletni albumi.
Zephyrus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 20:07   #60
ja imam LimeWire i meni je program odlican , jednostavan , sve nalazi , super brzo skida i jos tako u nedogled pozitivnih stavki o ovome programceku
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:00.