Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2008., 14:39   #81
Da, navodno ce se to raditi ali tko zna kako kod nas stvari idu nebih se cudio da promijene planove i tu naprave hrpu nekih zgrada
Mi smo se nedavno preselili na Borcec i stvarno bi bili sretni da se napravi taj centar ali necemo se previse nadati za sad
MoschuS is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 15:19   #82
Quote:
MrXL kaže: Pogledaj post
I opet kazem nije Mile iz HP slucajno napisao " kod nas u kvartu su svi luzeri u startu". Kada kazes da si iz Gajnica to ti nigdje ne donosi bodove, tvoje djete nece ici u razred sa Strokovom unukom, npr.
Dečko, ti blago rečeno nisi normalan. Gajnice su fenomen po tome koliko kvalitetnog su iznjedrile. Od tog Mileta kojeg spominješ pa do notorne činjenice da su nedavno na Dinamo - Rijeka najbolji igrači obje momčadi bili Gajničari - Badelj i Štrok.

Nuff said.

Štrokova unuka...
Zapravo, možda će moja unuka stvarno ići u razred sa Štrokovom unukom, samo ne unukom one smrdljive udbaščine Gorana Štroka, nego pristojnog zagrebačkog dečka i odličnog nogometaša Hrvoja Štroka...

Kakvi kompleksi... To kaj su te u Domjaniću redovito šamarali i slali po šibice, nije razlog da mrziš cijeli kvart...

A tek tvoji amaterski pokušaji socioanalize...

Daj sad iskreno reci, ti se zapravo zajebavaš?

Zadnje uređivanje sjekira : 19.08.2008. at 17:48.
sjekira is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 15:53   #83
Sjekira, sorry ako te gnjavim,no vidim da si dobro upoznan sa Gajnicama....
Naime kroz koji dan trebali bi se doseliti u tvoj kvart pa me zanima konkretno tvoje mišljenje o OŠ D.Domjanić jer mi kći kreće u 7. razr. i naravno doselj. prelazi u novu sredinu. Mala je super odlikaš, no frka ju je društva, kak će je prihvatiti, itd. Mene je još više strah, ali se muž i ja pravimo jako cool. Po pričama,a i vašim postovima, no , da ima iznimaka, čini mi se da je sve O.K.
Unaprijed ti hvala!
Anea5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 16:01   #84
Quote:
Anea5 kaže: Pogledaj post
Sjekira, sorry ako te gnjavim,no vidim da si dobro upoznan sa Gajnicama....
Naime kroz koji dan trebali bi se doseliti u tvoj kvart pa me zanima konkretno tvoje mišljenje o OŠ D.Domjanić jer mi kći kreće u 7. razr. i naravno doselj. prelazi u novu sredinu. Mala je super odlikaš, no frka ju je društva, kak će je prihvatiti, itd. Mene je još više strah, ali se muž i ja pravimo jako cool. Po pričama,a i vašim postovima, no , da ima iznimaka, čini mi se da je sve O.K.
Unaprijed ti hvala!
Samo ću ti reć da likovi koji briju da su Gajnice neki delikventski kvart prepun huligana najobičniji papci i mamine sisice koje nisu nos promolile iz stana poslije ponoći...

Dobar dio Dubrave, skoro cijeli Novi Zagreb, Knežija, Prečko, Špansko, sve su to puno zajebaniji i opasniji kvartovi. Gajnice su kamilica.

Ne brini se... Ne bih ulazio u to kako će je društvo prihvatit, samo ne slušaj ljude koji od Gajnica rade Bronx. Totalna gluparija.
sjekira is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 20:18   #85
Štrok, odlican nogometas ?! Svasta.
Over and out.
MrXL is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 00:33   #86
Quote:
sjekira kaže: Pogledaj post
Samo ću ti reć da likovi koji briju da su Gajnice neki delikventski kvart prepun huligana najobičniji papci i mamine sisice koje nisu nos promolile iz stana poslije ponoći...

Dobar dio Dubrave, skoro cijeli Novi Zagreb, Knežija, Prečko, Špansko, sve su to puno zajebaniji i opasniji kvartovi. Gajnice su kamilica.

Ne brini se... Ne bih ulazio u to kako će je društvo prihvatit, samo ne slušaj ljude koji od Gajnica rade Bronx. Totalna gluparija.
Mmm, da...to je jako miran kvart. Krasni mladi ljudi, koji se navečer druže u skupinama
http://www.vecernji.hr/newsroom/blac...45050/index.do
dubac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 10:41   #87
A dobro sad, ni u jednom kvartu osim u Gajnicama nikad niko nije dobio batina a kamoli stuko el bahatee policajca na cesti...Isto tako nigdje drugdje nije primjećen ni jedan narkoman a nedaj bog overdozirani...
IMHO (dobro pristran sam) Gajnice su što se tiče ljudi pristojnije od većine novozagrebačkih kvartova a Dubravu, Pešču, Ferenčicu i ostalo da ni ne spominjem! U 25 godina koje sam tamo živio i po kvartu provodio gore navedenih sranja bi valjda na prste mogao izbrojati. Neznam zbog čega ljudi gajite takav negativan stav.
a1zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 11:13   #88
Quote:
dubac kaže: Pogledaj post
Mmm, da...to je jako miran kvart. Krasni mladi ljudi, koji se navečer druže u skupinama
http://www.vecernji.hr/newsroom/blac...45050/index.do
Ja sam pola života proveo u Gajnicama, a pola u Dubravi, točnije Studencu. Ako ti misliš da su Gajnice divlji kvart, onda si neki nerd koji doma polira tipokovnicu, i kurca ne zna o Zagrebu...

Gajnice Vs Studenac je otprilike kao Stockholm Vs Kinshasa.

Samo ti čitaj novine, tamo sve piše, i sve što piše je apsolutna istina, i uopće nemoje umarat svoj mozak sa stvarima koje se zaista događaju oko tebe.
sjekira is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 11:21   #89
Quote:
MrXL kaže: Pogledaj post
Štrok, odlican nogometas ?! Svasta.
Over and out.
Za hrvatske prilike je on odličan nogometaš, igrao je u Dinamu koji je prvi klub u državi, sad igra u Rijeci koja je treći klub u državi. Da je Pele, nije.

Ako si živio u Gajnicama, onda vrlo dobro znaš za dosta kvalitetnih ljudi koje su iznjedrile, i apsolutno je suludo Gajničare nazivat luzerima, zato jer je Miletu trebala neka dobra rima, u za njega prosječnoj pjesmi.

Ima on puno stvari koje su puno autobiografskije od te. Čemu površnost? I to je meni baš simpa, pa urbani izričaj ne bježi od ciničnog ismijavanja samog sebe. Pa ne bumo u Gajnicama imali neku klapu ili KUD koji pjevaju o tome kako su Gajnice najljepše na "svitu", a i šire.

BTW koliko kvalitetnih ljudi su iznjedrili Tuškanac, Pantovčak, Šestine i ti kvartovi koji po tebi proizvode hrvatske ibermenše? Nisu proizvele nikog osim par tatinih sineka koji šmrču bijelo. Luka i Borna su zakon!
sjekira is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 16:12   #90
Quote:
Anea5 kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru! ...Naime čula sam da će se u tom dijelu graditi bazen, sportski cent., osn.škola, vrtić ,a i u jednom predhodnom postu piše o tome,sa planom sa završetkom izgradnje u 12.mj.2009....Zanima me da li netko zna nešto više o tome? ...
U ulici Kraznik i onoj drugoj jednosmjernoj koja vodi pokraj Konzuma kraj kineskog restorana uz cestu je dozvoljena gradnja. Zemljiste iza Konzuma se jako dugo prodaje jer vecinski vlasnik trazi veeliku cijenu (unatoc tome sto je to zona za gradnju sportsko rekreacionih centara i sl.) i brijem da nece nikad spustiti cijenu jer lik ... ima para Na toj velikoj parcelii postoji jedna manja sa hrpom suvlasnika koji se isto ne mogu bas dogovoriti tako da ne znam bas kad ce se svi ti sportski sadrzaji izgraditi . Onaj tko to kupi mora napraviti i setalisnu stazu. Znam samo da ce se u blizini vjerovatno graditi hotel ili stambeno poslovna zgrada
i ta gradnja to nema veze sa velikom livadom iza konzuma i to nema veze sa ovom sad zgradom sto se gradi na zapadnoj strani konzuma unutar one 2 sto postoje
pistacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 16:38   #91
@sjekira
Daj smiri strasti i odi nazad u ludu kuću... Ne provociraj!
E da, i šuti!
marutho is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 17:34   #92
Ja bi samo rekla da svako naselje ima svoje prednosti i mane,a najviše krađa se upravo događa u malo boljim naseljima(Gračani,Šestine)...toliko o tome koliko su divna..Meni se osobno Gajnice sviđaju(imam prijatelje tamo)više nego Podsused ili Kustošija...Nisu savršena,imaju mane kao i sva druga naselja u Zagrebu.Ima ljudi koji su dobri,djeca koja su divna a ima i suprotno od toga,kriminala,droge itd.ali u kojem naselju toga nema??A da su Gajnice loše,nisu!!Povezanost je odlična,imaju sve što je potrebno...
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 16:55   #93
Quote:
Anea5 kaže: Pogledaj post
Molim vas da li netko zna što će se graditi kraj novog
Konzuma u Gajnicama?
Kada smo prije dva mj. kupili stan, nije bilo ničega kraj Konzumića,
a, evo sada tamo već zjapi povelika rupetina!...Ma, znam da se svugdje
gradi, no baš za taj dio čula sam razne priče i planove i vjerujem
da sigurno netko zna odgovor!
ja znam jel cu idući tjedan kapariti trosoban stan od 60 m2 a gradi kajzer dom,a mene zanima da li netko zna kako oni grade, ta rupa je od njihove buduće zgrade
pucko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 01:30   #94
Ne mogu vjerovat; prolazim neki dan kod Super Konzuma i mislim si kak bi bilo super napraviti neki sportski centar tam, i sad neko napiše da se to već planira . čak sam se jednom (još prije jedno 5 god.) s dečkom porječkala, jer sam rekla da je to savršena lokacija za bazen (on poludio) i sad bu možda i bazen bio. Pa mojoj sreći nema kraja
Ma ljudi Gajnice su zakon, i vi pričajte kaj oćete; a onaj lik kaj vrijeđa "Sirotanoviće" pitam se kak je mogo živjet u "takvoj bijednoj sredini s bijednim ljudima" punih 35 godina. Meni da neki kvart ne paše odmah bi se odselila
Mata Hari is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 23:48   #95
imam pitanjce. budući da očito živite u gajnicama,trebali bi znat. jel mi može itko reć je li od peruanske ulice bliže autobusna stanica 112-ce ili stanica za vlak?hvala
ivona82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 00:04   #96
Ne znam kaj bi to bila 112-ca, ali Peruanska je bliže stanici autobusa Črnomerec-Karažnik-Gajnice nego stanici vlaka. Iako, i stanici vlaka je vrlo blizu.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 00:25   #97
112-rekli su mi da je to broj busa koji vozi sa črnomerca. thnxs, iako nigdje na karti ne mogu nać stanice.
ivona82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 00:52   #98
Tebe zanima 121. To je puno bliže Peruanskoj od vlaka iako ni vlak nije daleko.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 00:50   #99
Gajnice, Zagreb - kako vam je tamo

Pozdrav,

nakon što smo doslovno slučajno prodali svoj stan jer ponuda bila bolno dobra .. eto nas na početku..

vodile se diskusije kuća vs stan, lokacije.. ja navijam stan/grad..muž kuća/predgrađe.. eto nam se ukazala prilika koja bi vjerovatno bila neka vrsta kompromisa ..zemlja u gajnicama za kuću.. konkretnije gajnički vidikovac.. krasan pogled na grad.. mogu zamisliti sebe kako sjedim na verandi ispred bazenčića ..sve 5 .. al eto Gajnice su znamo i sami shebane po pitanju peak vremena u prometu (autom), djeca danas sutra osuđena na organizirani prijevoz u diskoteke i slično .. pa evo lijepo molim moderatore da me ne uklone na neki lijevi pdf i ostave tu i da se jave gajničari i kažu kako im je tamo, kako ide borba sa prometom u smjeru grada.. općenito kakav vam je taj kvart.. plusevi, minusevi.. recite .. hvala
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.

Zadnje uređivanje Sandra October : 12.07.2009. at 01:07.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 10:22   #100
vlak ?
ne trebaš auto.....
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:33.