Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2020., 12:40   #4301
Danas sam cula da su u Rijeci ukinuli porod u vodi, navodno zbog korone, a po naputku nadleznog Ministarstva. Zna li itko ista o ovome?
Mabrouka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2020., 17:24   #4302
Quote:
Mabrouka kaže: Pogledaj post
Danas sam cula da su u Rijeci ukinuli porod u vodi, navodno zbog korone, a po naputku nadleznog Ministarstva. Zna li itko ista o ovome?
Fake news. Sve je po starom.
Mabrouka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2021., 07:35   #4303
Hello, zna li netko radi li još dr. Finderle u bolnici, s obzirom da je nedavno otvorio privatnu polikliniku?
MammaM1a is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2021., 23:11   #4304
Quote:
MammaM1a kaže: Pogledaj post
Hello, zna li netko radi li još dr. Finderle u bolnici, s obzirom da je nedavno otvorio privatnu polikliniku?
Koliko vidim, još je na popisu liječnika na internetskim stranicama KBC-a. To bi trebalo značiti da još tamo radi.
__________________
Ice is for death and endings.
Tigana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2021., 17:47   #4305
Quote:
MammaM1a kaže: Pogledaj post
Hello, zna li netko radi li još dr. Finderle u bolnici, s obzirom da je nedavno otvorio privatnu polikliniku?
Je, još uvijek radi i u bolnici. Samo je nekim danima u svojoj poliklinici.
OKP is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2021., 17:25   #4306
Pozdrav svima,
Ima li tko svježe informacije vezane za Riječko rodilište... Zanima me jeli potrebno nositi spavačicu za porod ili se dobije tamo, za sobu poslije znam da treba.
Također me zanima vezano za pratnju, na stranicama kbc-a piše da pratnja može nazočiti porodu uz uvjet da nosi zaštitnu opremu (vizir, FFP2 masku, zaštitni ogrtač i rukavice) dali to oni daju ili moramo mi donijeti? Hvala🙂
danchi11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2021., 19:08   #4307
Quote:
danchi11 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,
Ima li tko svježe informacije vezane za Riječko rodilište... Zanima me jeli potrebno nositi spavačicu za porod ili se dobije tamo, za sobu poslije znam da treba.
Također me zanima vezano za pratnju, na stranicama kbc-a piše da pratnja može nazočiti porodu uz uvjet da nosi zaštitnu opremu (vizir, FFP2 masku, zaštitni ogrtač i rukavice) dali to oni daju ili moramo mi donijeti? Hvala🙂
Ne, dobit ćeš spavaćicu u predrađaonici i u njoj si i u sobi, navodno doboješ drugu ako tražiš, ali moje cimerice ni ja nismo tražile. One su bile cijelo vrijeme u tim bolničkim, ja sam se presvukla u svoju jer mi je bila udobnija, a nisam puno krvarila pa se nisam bojala da ću je uništiti.
Pratnja dobije sve od bolnice prije ulaska u rađaonicu. Iskustvo je friško, od početka listopada pa pitaj ako te još što zanima ili brine.
OKP is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2021., 00:13   #4308
Quote:
OKP kaže: Pogledaj post
Ne, dobit ćeš spavaćicu u predrađaonici i u njoj si i u sobi, navodno doboješ drugu ako tražiš, ali moje cimerice ni ja nismo tražile. One su bile cijelo vrijeme u tim bolničkim, ja sam se presvukla u svoju jer mi je bila udobnija, a nisam puno krvarila pa se nisam bojala da ću je uništiti.
Pratnja dobije sve od bolnice prije ulaska u rađaonicu. Iskustvo je friško, od početka listopada pa pitaj ako te još što zanima ili brine.
Hvala puno na odgovoru🙂
danchi11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:46.