Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2016., 09:54   #541
MILKSHAKE WHIPPED CREAM, meni je to do sada najbolji preparat za zaštitu kose a istovremeno prekrasno miriši, ne ljepi kosu i daje joj volumen a izgleda kao šlag.
tusonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 12:53   #542
Jel netko koristio TRESemme Keratin Smooth Heat Protection Shine Spray? Kakva su iskustva?
__________________
Mis enteroscas estallan del entusiasmo!
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 16:08   #543
Imam masnu kosu, a u potrazi sam za kremom/sprejem za zastitu kad se (tu i tamo) ispeglam.
Inace imam pramenove, tako da se bas zbog toga ne peglam cesto. A i svaki put kad izadjem od frizera, vec sutradan bi mogla oprati kosu jer se pocinje mastiti od njihovih preparata nakon feniranja.
Postoji li neko sredstvo koje ne masti dodatno vec masnu kosu?
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 16:58   #544
Probaj Fluidissime Discipline sprej od Kerastase. Imam masnu kosu, ali mi se čini da se s ovim ne masti jače nego inače.
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 15:56   #545
Quote:
wakarimasen kaže: Pogledaj post
Probaj Fluidissime Discipline sprej od Kerastase. Imam masnu kosu, ali mi se čini da se s ovim ne masti jače nego inače.
Hvala

Di to ima za kupiti?
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 22:55   #546
FeelUnique, cca 20 eura.
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 11:59   #547
Quote:
tusonja kaže: Pogledaj post
MILKSHAKE WHIPPED CREAM, meni je to do sada najbolji preparat za zaštitu kose a istovremeno prekrasno miriši, ne ljepi kosu i daje joj volumen a izgleda kao šlag.
mmmm, fora, da li ima toga za kupiti i negdje kod nas ili samo preko neta?
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 12:11   #548
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
mmmm, fora, da li ima toga za kupiti i negdje kod nas ili samo preko neta?
pronašla sam u friz. salonu Martina (Ilica 180a) za 90kn
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 09:13   #549
Pozdrav svima..Molim preporuku za neko sredstvo, da je kvalitetno i ne čini kosu masnom i ljepjivom, a da nije preskupo..
Imam gustu i suhu kosu, prirodno je kovrčava, no stalno je peglam jer mi je tako puno ljepše, međutim prilično se uništila na vrhovima i šišanja su sve češća i češća, pa molim za savjet što koristiti za zaštitu i sjaj..Koristim Balein silikon za kosu i ulje makadamije, ali nisam vidjela neki pretjerani efekt...
Ako znate i neki uređaj, a da nije klasična pegla koja ravna, također možete preporučiti..
micamaca2525 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 10:08   #550
Quote:
micamaca2525 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima..Molim preporuku za neko sredstvo, da je kvalitetno i ne čini kosu masnom i ljepjivom, a da nije preskupo..
Imam gustu i suhu kosu, prirodno je kovrčava, no stalno je peglam jer mi je tako puno ljepše, međutim prilično se uništila na vrhovima i šišanja su sve češća i češća, pa molim za savjet što koristiti za zaštitu i sjaj..Koristim Balein silikon za kosu i ulje makadamije, ali nisam vidjela neki pretjerani efekt...
Ako znate i neki uređaj, a da nije klasična pegla koja ravna, također možete preporučiti..
Loreal steampod krema ili Kerastase nectar termique (profi dućani). Od jeftinijih Loreal elnett termo sprej (Muller). Drogerijske nebi ni uzimala u obzir, jer uglavnom sadrže alkohol denat koji još više isušuje kosu. I da, ulje makadamije je bolje stavljati nakon peglanja, za finish.
Madison girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 13:45   #551
Kerastase Nectar za suhu kosu, osim sto stiti kosu on je i njeguje, odkad ga koristim nemam ga potrebu zamijeniti necim drugim
Drzi ga feeluniqe, lookfantastic, allbeauty a od nasih notino.hr
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 21:22   #552
Moram pohvalit Macadamia blow dry lotion, odkad ga koristim kosa mi se preporodila, kad ju isfeniram tako je mekana i sjajna! Na moju dužinu kose do ramena dosta je jedna pumpica, imam ga već dva mjeseca ali toliko ga još ima, mislim da će mi dugo trajati.
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2018., 21:16   #553
Preporuka dobrog sredstva za zaštitu od topline po mogućnosti da ga je moguće kupiti u dm-u?
Potrebno kao zaštita kose od figara, imala sam neki Balein sprej , ali mi se kosa svejedno uništila.
mine123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2018., 22:01   #554
Postoji provjereno dobro sredstvo samo ga se na žalost ne može nači u DM-u.
mobberzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2018., 22:28   #555
Quote:
mobberzg kaže: Pogledaj post
Postoji provjereno dobro sredstvo samo ga se na žalost ne može nači u DM-u.
Gdje se može nabaviti i po kojoj cijeni ?
mine123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2019., 14:25   #556
Quote:
*bobica* kaže: Pogledaj post
Moram pohvalit Macadamia blow dry lotion, odkad ga koristim kosa mi se preporodila, kad ju isfeniram tako je mekana i sjajna! Na moju dužinu kose do ramena dosta je jedna pumpica, imam ga već dva mjeseca ali toliko ga još ima, mislim da će mi dugo trajati.
Ovo zvuči dobro Losion, makadamija.

Sprejevi imaju u sebi alkohola, keratin zaštiti, alkohol isuši, mislim da jedino losion bi bio ok.
Hvala!
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2019., 09:21   #557
Netko vidio ovu Lorealovu kremu negdje u ZG-u?

https://www.amazon.com/LOreal-Studio.../dp/B015KPZ3BA
Black balloon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2019., 20:04   #558
Kakav je Kerastase Discipline sprej? Može li se stavljati i na suhu kosu? Npr. prije pegle ili figara? Kupila sam Maroccanoil sprej u tu svrhu, žali Bože para, odavno nisam nešto lošije kupila
Dalmatinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2019., 21:11   #559
Jesu ikom ova sredstva pomogla po pitanju cvjetanja i pucanja vrhova?

Primjetila sam da uvijek u proljeće su mi svi vrhovi drastično popucali i rascvjetali se,pa kad se ošišam, dogodine sam opet na istoj dužini. Rekla bi da je to valjda od sušenja kose jer po ljeti ne sušim kosu...al opet,svakih 6 dana ju sušim i nikad do kraja,pa kolko to ustvari oštećuje(?)
Ak ne pomaže da bezveze ne bacam novce.

Inače imam suhe vrhove i masno vlasište, ne peglam se niti išta drugo s toplinom osim sušenja
metalka64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2020., 15:31   #560
Peglanje kose

Podižem temu, preporuka za proizvod za zaštitu od topline.
dian is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:51.