Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2013., 12:44   #1101
Pozdrav svima,

I mene isto zanima kako do West Gatea. Kuzim da ima taj besplatni autobus i da polazi s Crnomerca, i to mi je jako blizu ali ne mogu naci otkud tocno polazi tj. na krizanju kojih ulica? Svjeza sam u Zagrebu pa sam jos uvijek pomalo dezorijentirana; 'oce me prosvijetlit' koja dobra dusica?
veganomicon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 12:46   #1102
Quote:
veganomicon kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

I mene isto zanima kako do West Gatea. Kuzim da ima taj besplatni autobus i da polazi s Crnomerca, i to mi je jako blizu ali ne mogu naci otkud tocno polazi tj. na krizanju kojih ulica? Svjeza sam u Zagrebu pa sam jos uvijek pomalo dezorijentirana; 'oce me prosvijetlit' koja dobra dusica?
busevi ti obično polaze sa autobusnih stanica
Sanjch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 15:10   #1103
tu ti je popis, ide s črnomerca, ljubljanice i savskog mosta - http://westgate-shopping.com/westgate-autobus/
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 01:00   #1104
Quote:
Sanjch kaže: Pogledaj post
busevi ti obično polaze sa autobusnih stanica
Wow, kako si samo ljubazan/zna. Puno hvala na ovako opsirnom i nadasve korisnom odgovoru. *eye roll* Tu sam u Zagrebu tek par tjedana i jos uvijek se ne snalazim najbolje po gradu.

Hvala Allexis, vidjela sam ja to sve, ali ne znam di je autobusna postaja na Crnomercu, znaci krizanje koje i koje ulice. Danas sam bila u onom Super Konzumu Ilica 288 ili tako nesto, ali vjerujem da je to vec dalje, mislim da je to vec Kustosija. Vidjela sam da odtud polazi hrpa autobusa i pitala sam neku tetu, ali mi nije znala reci jer ona obicno ide iz Gajnica.
veganomicon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 01:29   #1105
Quote:
veganomicon kaže: Pogledaj post
Wow, kako si samo ljubazan/zna. Puno hvala na ovako opsirnom i nadasve korisnom odgovoru. *eye roll* Tu sam u Zagrebu tek par tjedana i jos uvijek se ne snalazim najbolje po gradu.

Hvala Allexis, vidjela sam ja to sve, ali ne znam di je autobusna postaja na Crnomercu, znaci krizanje koje i koje ulice. Danas sam bila u onom Super Konzumu Ilica 288 ili tako nesto, ali vjerujem da je to vec dalje, mislim da je to vec Kustosija. Vidjela sam da odtud polazi hrpa autobusa i pitala sam neku tetu, ali mi nije znala reci jer ona obicno ide iz Gajnica.
kad polazi s črnomerca, pokupi ljude na stajalištu iza dugavskog busa, broj je 109. ta stanica za bus je odmah do tramvaja.

u kustošiji ti je stanica kod malog konzuma, malo prije placa. stanica ti je iza onog semafora na križanju s ilicom i kustošijanskom ulicom (ak se ne varam oko ulice, ovisi iz kojeg smjera se ide). tj. između placa i semafora. ta stanica gdje stanu svi busevi, stane i on.

na iduće dvije stanice ne stane, nego tek u vrapču.

nadam se da je sad jasnije.
artemida7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 12:59   #1106
Quote:
artemida7 kaže: Pogledaj post
kad polazi s črnomerca, pokupi ljude na stajalištu iza dugavskog busa, broj je 109. ta stanica za bus je odmah do tramvaja.

u kustošiji ti je stanica kod malog konzuma, malo prije placa. stanica ti je iza onog semafora na križanju s ilicom i kustošijanskom ulicom (ak se ne varam oko ulice, ovisi iz kojeg smjera se ide). tj. između placa i semafora. ta stanica gdje stanu svi busevi, stane i on.

na iduće dvije stanice ne stane, nego tek u vrapču.

nadam se da je sad jasnije.
To te ja pitam! Hvala ti puno! Dobro je znati i da polazi iz Vrapca (s Vrapca?), zlu ne trebalo.
veganomicon is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2013., 18:23   #1107
Bi li mi neka dobra duša koju nosi još božićni duh u četvrtak ili petak mogla provjeriti ima li jednog Zara artikla u West Gateu? Ako se netko namjerava zaputiti tamo, pliz jel mi se može javiti na private? Hvala unaprijed!
ladiellep is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 14:01   #1108
stalno slušam priče da west gate zjapi prazan i da malo ljudi dolazi. znači li to da u njemu zapravo ima više robe nego drugdje, jednako, ili manje? planiram u neki veći šoping idući vikend pa ne znam je li mi bolje otići tamo radi ponude ili u arena centar...
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 14:55   #1109
ima ljudi u west gateu... pogotovo kada je noćni šoping.
iako meni arena ima najbolji izbor
pas-garo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 11:41   #1110
meni je izbor svugdje isti, tj. nešto nađem u jednom, nešto u drugom. u areni je uvijek gužva vikendima, vj. zato što je lakše doći do tamo za razliku od wg-a. meni je super što do wg-a vozi besplatni bus, a meni je to super jer živim u tom dijelu grada. dućani su manje više isti u oba centra, samo što iz iskustva svoju veličinu prije nađem u wg-u, nego u areni. ono što mene živcira recimo u areni jest što se ne može vikendom baš prolaziti ondje koliko ljudi ima. baš je velika gužva. u wg kako kada, za vrijeme noćnih shoppinga ima više ljudi.
artemida7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 15:10   #1111
Ja vozim iz Rijeke za WG 09.12. Primam dvoje putnika, pa ako želite u shopping - javite se. Snosite dio troškova.
Doreen Mana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2019., 23:16   #1112
https://www.index.hr/vijesti/clanak/...e/2072230.aspx

Nisam znao da je West Gate drugi najveći tržni centar u čitavoj Europskoj uniji. A zašto se onda priča da propada?
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2019., 12:14   #1113
Da li Deichmann još postoji u WG-u? Gledam preko weba na mapi pa kad kliknem na Deichmann nigdje mi ga ne prikaže
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2019., 12:40   #1114
Quote:
*bobica* kaže: Pogledaj post
Da li Deichmann još postoji u WG-u? Gledam preko weba na mapi pa kad kliknem na Deichmann nigdje mi ga ne prikaže
Ja sam bila prije neka 2 tjedna i bio je...jedino da u međuvremenu nije došlo do promjene
__________________
"People who don't drink are boring c**ts and all their stories suck" :D
Dv1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2019., 13:08   #1115
postoji
__________________
"Hirscher kada nije među prvom trojicom nije ni na postolju" Bruno Kovačević
karlos100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2019., 17:55   #1116
OK, hvala puno
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2019., 14:05   #1117
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
https://www.index.hr/vijesti/clanak/...e/2072230.aspx

Nisam znao da je West Gate drugi najveći tržni centar u čitavoj Europskoj uniji. A zašto se onda priča da propada?
Jer je nažalost više nego vjerojatno. Ima novog vlasnika više od godinu dana, i ništa se nije promaklo na bolje. Zare, Bershke i ostalih brandova iz grupacije više nema i ne vraćaju se zasad, ona britanska robna kuća Debenhams, najavljivana prije dvije tri godine, nikad nije došla. Pobjeglo je još nekoliko brandova, kao SportVision.
Gotovo 60% kata je prazno.
Prije je sve bilo krcati i ljudima i dućanima. Presudilo je valjda više faktora, od cijene najma, do lokacije. Jer realno, sve što ima u wg, ima po velikim zagrebačkim šoping centrima. A cijene iste. Donekle ih još drži Zaprešić Bistra i Zagorje.
Nadam se da neće propasti, ali moraju nešto hitno mijenjati.
__________________
8. padež dubravativ - koga, čime?
Valsharess is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2019., 15:53   #1118
Stalno izjavljuju da njima ne trebaju poznati brendovi (audirajući na inditex grupu), ali ono, da trebaju im... centar je bio puno zivlji dok je bilo zare, stradivariusa... skoro da i nemaju atraktivnijih trgovina. Lose. Da bar dovuku primark, umjesto prime.
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2019., 13:09   #1119
Smatram da je Zara najlošiji dućan bio tamo i hvala Bogu da je više nema. Bershka je bila super i Stradivarius i to mi je žao da ih više nema...
__________________
"People who don't drink are boring c**ts and all their stories suck" :D
Dv1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2019., 16:37   #1120
Može li mi netko reći na kojoj stanici stoji autobus za WG na liniji SD Stjepan Radić. Idem od muzeja suvremene umjetnosti sa 607 i izlazim na zadnjoj savski most stanici - da li tamo stoji bus za WG ili na nekoj drugoj stanici? Hvala
Stran is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:08.