Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2017., 20:16   #61
Uplatili smo preko Ponude dana ručak za dvije do četiri osobe, pljeskavicu od navodno 1kg,punjenu sirom i pancetom. Od početka je već sve krenulo krivo. Nigdje nije bilo konobara koji bi nas uputio za stol. Oni koji su prolazili su se vješto pravili da nas ne vide. Kada su nas napokon uputili za stol i naručili hranu,čekali smo je 70 minuta u nezagrijanom prostoru.Gosti koji su stigli poslije nas, pretpostavljam ne preko Ponude dana, već su završili sa svojim jelo kada smo napokon dobili ručak. Pljeskavica nije bila punjena širom I pancetom kao što je u ponudi navedeno i bila je prepečena. No cijenama pića su prevršili svaku mjeru,mineralna voda, čaša otvorenog crnog vina i pivo su koštalo 65kn..katastrofa.. Kod naplate nam je rečeno da primaju sve kreditne kartice, a kad smo htjeli platiti Dinersom ili American karticom.. rečeno je da te kartice ne primaju
Da li netko zaista misli na ovaj način privući nove goste u restoran??? Iza ovakvog iskustva se u ovaj restoran sigurno neću vratiti.
Marki977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 10:52   #62
Tamo sam barem jednom mjesečno preko Ponude dana (PD), jer mi je blizu posla i moja iskustva su ipak nešto pozitivnija od tvojih.
S konobarima i brzinom usluge baš nikada nisam bio nezadovoljan, čak je i onaj jedan stariji malo "preprisan" za moj ukus.
Klopa koju nude preko kupona (drugo nisam niti probao) im je prilično korektna, i za cijenu kupona se apsolutno isplati.
Uvijek plaćam (ceh koji nije pokriven kuponom) u kešu, tako da niti s karticama nisam imao problema.
Slažem se s time da su im cijene pića pretjerane (npr. Erdinger 0,5 je 29kn, ali zato se uzme Tomislav 0,5 po pristojnih 20kn), a i cijene deserata i priloga (ako isti nije uključen u kupon) su im pretjerane. Npr. cheesecake im je 25kn, a radi se o šniti (cca. 1/12) Lidlovog odmrznutog cheesecakea (siguran sam, jer ga i sam kupujem) prelivenog s nekim sirupom. Inače se cijene hrane mogu vidjeti na njihovom WEB-u, ali cijene pića nema, niti sam ih vidio po stolovima.

Sve u svemu, Texas preko kupona mi je apsolutno OK destinacija za nekog mesojeda poput mene jer je hrana pristojna, količina je sasvim korektna, a s vremenom se naučiš izbjegavati njihove "mine" u vidu pretjeranih cijena ostatka ponude.
Ono što me smeta, a ne može se izbjeći, je to što muljaju s PDV-om, tj. na njihovom računu piše da je PDV 0 kn, jer su očito registrirali "mladu" tvrtku koja je u početku oslobođena PDV-a, i restoran prebacili na nju.
BigDaddy is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:18.