Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2017., 23:19   #1361
Dobio sam karte za utakmicu u Madridu u 4 mjesecu 2018 nisam siguran dali ću ići ali ako budem išao vjerojatno bi ostao 5-6 dana. Zanima me kad je najbolje vrijeme za kupovanje karti za Madrid. Dali bude nekih sniženja ili akcija ili da kupim ranije? Koliko sam gledao karte povratna zg madrid je 250 e.
mrkihno is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 08:01   #1362
cim prije kupi kartu, veca mogucnost da ubodes jeftinije... akcija na tu temu bas i nemas... nisi naveo od kud kreces, al ako je Zagreb.. direktnog leta nemas. Ja sam isla Vuelingom, lipanj... Zagreb, Barcelona, Madrid, takav povratak... platila cca. 1800 kn sa dodatnom prtljagom
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 08:08   #1363
Quote:
mrkihno kaže: Pogledaj post
Dobio sam karte za utakmicu u Madridu u 4 mjesecu 2018 nisam siguran dali ću ići ali ako budem išao vjerojatno bi ostao 5-6 dana. Zanima me kad je najbolje vrijeme za kupovanje karti za Madrid. Dali bude nekih sniženja ili akcija ili da kupim ranije? Koliko sam gledao karte povratna zg madrid je 250 e.
Mi smo prošlu Novu godinu išli za Madrid iz Budimpešte s Ryanairom pa obrati pozoronost i na tu opciju. Budimpešta nije daleko i cijena parkiranja na njihovom aerodromu je više nego prihvatljiva plus što možeš preko neta ponekad uloviti i popust na parkiranje.
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 08:28   #1364
Hvala na info...iz Rijeke sam pa su mi opcije Ri, Zg, Pula, a čini mi se da je Ryan imao Valenciju iz Trsta ali nisam još pogledao...s obzirom da nema direktnog onda bi pokušao napraviti nešto preko Krka ne vidim.kako bi mi se isplatilo ići u Zg...možda ja ne vidim dobro...uostalom svaki hvala za svaku info...
mrkihno is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 08:58   #1365
Ljepi grad,puno toga za vidjeti,odlična ponuda restorana
Bernd is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 10:10   #1366
Quote:
mrkihno kaže: Pogledaj post
Dobio sam karte za utakmicu u Madridu u 4 mjesecu 2018 nisam siguran dali ću ići ali ako budem išao vjerojatno bi ostao 5-6 dana. Zanima me kad je najbolje vrijeme za kupovanje karti za Madrid. Dali bude nekih sniženja ili akcija ili da kupim ranije? Koliko sam gledao karte povratna zg madrid je 250 e.
ja sam nedavno kupila. KLM 1000 kn bez prtljage. Prek Amsterdama. Iz Zagreba, zaboravila sam napisat
tiko123 is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 14:52   #1367
Obzirom da si iz Rijeke, da probaš Venecija - Madrid? Upravo sam pogledala, direktan let, povratna karta 1133,00 kn, Air Europa.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2018., 21:49   #1368
Trebam pomoc.Avion mi polazi u 6:15 ujutu iz madrid.Kako iz centra do aerodroma obzirom da metro ne radi a i bus krece tek u 6:00.
Ako ne da bukiram drugi termin p0laska.
heroes urban is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2018., 03:01   #1369
Taxi nije skup u Madridu.

Ako ne, bukiraj drugi let ili spavaj na aerodromu.
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2018., 13:21   #1370
Quote:
heroes urban kaže: Pogledaj post
Trebam pomoc.Avion mi polazi u 6:15 ujutu iz madrid.Kako iz centra do aerodroma obzirom da metro ne radi a i bus krece tek u 6:00.
Ako ne da bukiram drugi termin p0laska.

Kako metro ne radi ?? Nemam tu info..Svejedno, prosli put smo isli
taksijem, a fiksna cijena je 30 eura. Do centra imas oko 30 minuta,
ali to zavisi od guzve u saobracaju. Ipak je cijena ista, koliko god da
te vozi do centra.
Cim izadjes imas cijelu kolonu taksista tako da ih lako mozes pronaci.
Idem ubrzo opet tamo tako da i meni trebaju ))
__________________
,,...ništa ljepše izmedju nas no što je pjesma i što je stih, nepresušni izvor si moj, ljepši od svih..'' ❤️
SmicaZavukotija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2018., 14:33   #1371
Quote:
SmicaZavukotija kaže: Pogledaj post
Kako metro ne radi ?? Nemam tu info..Svejedno, prosli put smo isli
taksijem, a fiksna cijena je 30 eura. Do centra imas oko 30 minuta,
ali to zavisi od guzve u saobracaju. Ipak je cijena ista, koliko god da
te vozi do centra.
Cim izadjes imas cijelu kolonu taksista tako da ih lako mozes pronaci.
Idem ubrzo opet tamo tako da i meni trebaju ))
https://www.metromadrid.es/en/viaja_.../red_de_metro/

The metro is open to the public from 6:00 AM to 1:30 AM every day of the year, except for the Pitis station (line 7), the section between Puerta de Arganda-Arganda del Rey and accesses with special opening hours.


S obzirom na to da mu je let u 6:15 ne može tako do aerodroma.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2018., 08:50   #1372
Quote:
ribic kaže: Pogledaj post
https://www.metromadrid.es/en/viaja_.../red_de_metro/

The metro is open to the public from 6:00 AM to 1:30 AM every day of the year, except for the Pitis station (line 7), the section between Puerta de Arganda-Arganda del Rey and accesses with special opening hours.


S obzirom na to da mu je let u 6:15 ne može tako do aerodroma.

AJOOOJ....Nista onda mora taksi uzeti
__________________
,,...ništa ljepše izmedju nas no što je pjesma i što je stih, nepresušni izvor si moj, ljepši od svih..'' ❤️
SmicaZavukotija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2018., 13:41   #1373
Quote:
SmicaZavukotija kaže: Pogledaj post
AJOOOJ....Nista onda mora taksi uzeti
Ne moraš, ako možeš od smještaja do Plaza de Cibeles doći pješke, ima specijalni bus koji vozi cijelu noć do aerodroma na svakih otprilike pola sata, cijena karte je 5 EUR.
Wapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2018., 01:47   #1374
Tjedan dana Madrida u 8mj...osim klasicnih lokacija/atrakcija za pogledati ima netko tips&tricks za ne toliko razvikane a dobre atrakcije? I preporuka za koje atrakcije/lokacije je pozeljno kupiti karte unaprijed?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
zagreb4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2018., 14:02   #1375
Mora biti da postoji neki restoran sa predivnim pogledom na grad ? Ali da nije samo za goste nekog hotela ili private.
Mogu tražiti na španskom, pošto ga znam,nije problem, nego možda je neko već bio pa nek' javi. Circulo de Bellas Artes ?
Neki drugi ?
__________________
,,...ništa ljepše izmedju nas no što je pjesma i što je stih, nepresušni izvor si moj, ljepši od svih..'' ❤️
SmicaZavukotija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2018., 23:41   #1376
Kakvo je vrijeme krajem 10og mjeseca, da li je hladno?
Iz kojeg grada se najpovoljnije leti?
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2018., 11:31   #1377
Bio sam prošle godine početkom novembra 6 dana u Madridu i bilo je prijatno preko dana,sunčano i moglo se hodati samo u dukserici,bez jakne.Uveče isto bude prijatno a ujutru je već malo hladnije i obavezna je jakna.Ne mora zimska a ni skroz tanka,neka obična jakna.Madrid je ipak na kontinentu,nije mediteranski.
Za letove treba videti neke Ryanair konekcije,ja sam recimo išao iz Bergama (Orio al Serio) i bilo je baš jeftino a let je jutarnji (oko 7h).Od aerodroma se može metroom do grada i to puno znači,a i za samo kretanje po gradu.
Lorenzo Insigne is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2018., 12:54   #1378
Idem u Madrid u ozujku iduce godine, 7 dana, karte za avion sam kupila nedavno, sad gledam smjestaj. Nekakav okviran plan je 2 izleta (Toledo i Segovia), a ostatak u samom Madridu.
Jel posjetio netko koridu u zadnje vrijeme? Treba li karte kupiti online unaprijed ili mogu tamo na ulazu? Citala sam da sezona pocinje u ozujku, iako nisam mogla naci tocan datum za iducu godinu.
__________________
Mis enteroscas estallan del entusiasmo!
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2018., 15:45   #1379
Quote:
castanea kaže: Pogledaj post
Idem u Madrid u ozujku iduce godine, 7 dana, karte za avion sam kupila nedavno, sad gledam smjestaj. Nekakav okviran plan je 2 izleta (Toledo i Segovia), a ostatak u samom Madridu.
Jel posjetio netko koridu u zadnje vrijeme? Treba li karte kupiti online unaprijed ili mogu tamo na ulazu? Citala sam da sezona pocinje u ozujku, iako nisam mogla naci tocan datum za iducu godinu.

Ja ne, niti sam zažalila za tim jer ne volim kad su krvoločni i kad ubijaju
nedužne životinje. Idem za koji dan ali koridu ću ipak zaobići ))
Jeftinih letova valjda ima iz Bergama i Milana.
__________________
,,...ništa ljepše izmedju nas no što je pjesma i što je stih, nepresušni izvor si moj, ljepši od svih..'' ❤️
SmicaZavukotija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2018., 19:55   #1380
Quote:
castanea kaže: Pogledaj post
Idem u Madrid u ozujku iduce godine, 7 dana, karte za avion sam kupila nedavno, sad gledam smjestaj. Nekakav okviran plan je 2 izleta (Toledo i Segovia), a ostatak u samom Madridu.
Jel posjetio netko koridu u zadnje vrijeme? Treba li karte kupiti online unaprijed ili mogu tamo na ulazu? Citala sam da sezona pocinje u ozujku, iako nisam mogla naci tocan datum za iducu godinu.
Iz kojeg grada letiš? Koliko si platila kartu?
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:07.