Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2017., 16:40   #7261
Novčanik?

Tražim ženski novčanik, automatski sam ga tražila po trgovinama tipa zara/h&m/mango jer tamo inače kupijem torbice ali izbor je nikakav ili ih uopće nema.
Htjela bi manji, ne onaj tipični pravokutni ženski nego onako upola, ali da ima sve opcije (sitno, papirnato, kartice). Da je što manji i uži ali da sve stane. I najradije bi od prave kože ili nešto da djeluje fino, ne dječiji i bez šarenih boja. Neka fina klasika, boje smeđe/bež/maslinasto...tako nešto.
Ako netko ima ideju gdje tražiti, može biti i online...samo da je dobar izbor i da nije velika cijena, dala bi do 200 ili max 300kn.
Help
zaik is offline  
Old 06.12.2017., 22:02   #7262
Ja novcanike zadnjih par godina kupujem u Desigualu na snizenju, ti manji ispadnu oko 250kn. Ne volim kad su jako sareni tako da cekam dok mi ne snize koji mi se svidja, trenutno imam crni s usivenim crnim cvjetovima, velicina mi je idealna, manji je, ali mrvicu deblji tak da mi stanu sve kartice, posebno nivcanice, posebno kovanice. Velicina je takva da mi taman stane i vozacka

Edit:
https://www.zalando.co.uk/desigual-w...1f05k-q11.html

Ovakva velicina otprilike. Ima uvijek i nekih jednobojnih kombinacija.
njanja6 is offline  
Old 06.12.2017., 22:41   #7263
Zadnji novcanik sam,kupila u caprisi..od prave koze je i super se drzi,jos izgleda ko novi..veliki je kostao oko 350 kn..znam da uvijek imaju izbor i tih manjih i velikih.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
fashfit is offline  
Old 07.12.2017., 05:21   #7264
Quote:
zaik kaže: Pogledaj post
Tražim ženski novčanik, automatski sam ga tražila po trgovinama tipa zara/h&m/mango jer tamo inače kupijem torbice ali izbor je nikakav ili ih uopće nema.
Htjela bi manji, ne onaj tipični pravokutni ženski nego onako upola, ali da ima sve opcije (sitno, papirnato, kartice). Da je što manji i uži ali da sve stane. I najradije bi od prave kože ili nešto da djeluje fino, ne dječiji i bez šarenih boja. Neka fina klasika, boje smeđe/bež/maslinasto...tako nešto.
Ako netko ima ideju gdje tražiti, može biti i online...samo da je dobar izbor i da nije velika cijena, dala bi do 200 ili max 300kn.
Help
Parfois
Carpisa
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 08.12.2017., 16:23   #7265
gdje u zg kupiti klasičnu crvenu francusku kapicu tipa ovo? Tamo ih više nemaju
__________________
Limeni: idem spunat jastučić dok me ne odbaci tokom noći :cry:
reptilia is offline  
Old 08.12.2017., 20:07   #7266
gdje kupiti one debele mekane kućne ogrtače? imam osjecaj da sam ih prije svuda viđala a sad kad mi treba nema nigdje
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 08.12.2017., 22:03   #7267
Jysk, Konzum, povremeno Lidl, vjerojatno i Plodine...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Old 08.12.2017., 22:51   #7268
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Jysk, Konzum, povremeno Lidl, vjerojatno i Plodine...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
C&A
BBC drama is offline  
Old 08.12.2017., 22:59   #7269
Quote:
zaik kaže: Pogledaj post
Tražim ženski novčanik, automatski sam ga tražila po trgovinama tipa zara/h&m/mango jer tamo inače kupijem torbice ali izbor je nikakav ili ih uopće nema.
Htjela bi manji, ne onaj tipični pravokutni ženski nego onako upola, ali da ima sve opcije (sitno, papirnato, kartice). Da je što manji i uži ali da sve stane. I najradije bi od prave kože ili nešto da djeluje fino, ne dječiji i bez šarenih boja. Neka fina klasika, boje smeđe/bež/maslinasto...tako nešto.
Ako netko ima ideju gdje tražiti, može biti i online...samo da je dobar izbor i da nije velika cijena, dala bi do 200 ili max 300kn.
Help
Fan store u importanne centru. Talijanski proizvod, prava koza, nekoliko klasicnih modela u dosta boja, često budu na sniženi za gotovinu. Svoj sam uzela prije 2 mjeseca i jako sam zadovoljna.
Marlis is offline  
Old 10.12.2017., 13:33   #7270
Gdje u zg kupiti pletenu traku za kosu, nešto tipa ovo?
M-A-M is offline  
Old 10.12.2017., 14:13   #7271
Basic pamučnu crnu majicu da ima malo veći okrugli izrez i da je čvrst pamuk. Peonalazim samo sa običnim okruglim izrezom a meni treba malo veći.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 10.12.2017., 16:21   #7272
Quote:
reptilia kaže: Pogledaj post
gdje u zg kupiti klasičnu crvenu francusku kapicu tipa ovo? Tamo ih više nemaju
Ne znam koje boje imaju ove godine, ali svake godine sam te beretke viđala u benettonu na Cvjetnom, pa ako nisi tamo pogledala navrati.
Ayala is offline  
Old 10.12.2017., 23:36   #7273
Quote:
M-A-M kaže: Pogledaj post
Gdje u zg kupiti pletenu traku za kosu, nešto tipa ovo?
HM
buba-e is offline  
Old 11.12.2017., 06:32   #7274
Quote:
reptilia kaže: Pogledaj post
gdje u zg kupiti klasičnu crvenu francusku kapicu tipa ovo? Tamo ih više nemaju
Importane ili štandovi na placu
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 11.12.2017., 19:30   #7275
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Basic pamučnu crnu majicu da ima malo veći okrugli izrez i da je čvrst pamuk. Peonalazim samo sa običnim okruglim izrezom a meni treba malo veći.
Benetton zna ima takvih modela pa baci pogled
polkagaist is offline  
Old 12.12.2017., 08:18   #7276
Quote:
polkagaist kaže: Pogledaj post
Benetton zna ima takvih modela pa baci pogled
Hvala. Oni mi nikad ne bi pali na pamet.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 12.12.2017., 19:51   #7277
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
gdje kupiti one debele mekane kućne ogrtače? imam osjecaj da sam ih prije svuda viđala a sad kad mi treba nema nigdje
Oysho, imaju veliki izbor i prekrasni su

https://www.oysho.com/hr/homewear/og...-c1469083.html
Tallyy is offline  
Old 13.12.2017., 13:19   #7278
Quote:
Tallyy kaže: Pogledaj post
Oysho, imaju veliki izbor i prekrasni su

https://www.oysho.com/hr/homewear/og...-c1469083.html
hvalaa
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 13.12.2017., 14:39   #7279
Gdje kupiti duge kožne rukavice ili neke malo ljepše duge rukavice, a da nije u zari?
xdjevojcicax is offline  
Old 14.12.2017., 12:01   #7280
igdje solidan izbor muških clarks cipela i gležnjača? osim weba, interesira me njihov true fit jer zadnje koje sam imao bile su prevelike bar za broj?
!hej is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:37.