Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2017., 09:12   #1
61. gastronomski natječaj - Što smo jeli kad smo bili mali - comfort food iz djetinjstva

Drage kuharice i kuhari

Velika mi je čast otvoriti 61. gastronomski natječaj Temica je tu,nadam se da bude puno fine papice Što smo voljeli jesti kad smo bili mali, a to i danas s veseljem jedemo i kuhamo jer nam budi emocije

Pa ..Krenimo
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Old 01.12.2017., 09:15   #2
61. gastronomski natječaj - Što smo jeli kad smo bili mali - comfort food (jela izvan natječaja)

Ovdje stavljamo jela koja ne idu u natječaj.
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Old 01.12.2017., 10:16   #3
Natječaj:
- natječaj traje od postavljanja do petka 29.12.2017.; jela stavljena nakon toga neće biti u konkurenciji za glasanje
- natjecati se mogu svi članovi foruma bez ograničenja, sa samo jednim jelom
- za jelo koje se prijavljuje na natječaj potrebno je navesti (ispisati) sastojke i objasniti način izrade te ga prezentirati s minimalno 1 i maksimalno 5 fotografija
- jedna od fotografija mora na sebi imati cedulju (komad papira, listić) s natpisom "forum.hr"; jelo bez takve fotografije neće biti u konkurenciji za glasanje
- fotografije uploadajte preko https://postimages.org/
- dozvoljene dimenzije fotografije su 800x600
- teme natječaja smiju se ponavljati, ali jelo koje se prezentira ne smije biti već viđeno na natječajima
- popis nekadašnjih natječaja, zajedno s receptima s kojima su forumaši sudjelovali nalazi se ovdje: https://www.forum.hr/showthread.php?t=784348
-posebno bih izdvojila natječaj sa temom "Moje osobne madeleines".
-VAŽNO! -ponovo uvodimo pravilo da glasati mogu samo oni forumaši koji su u proteklih godinu dana na ovom pdf-u ostavili minimalno 50 postova ili sudjeluju u natječaju bez obzira na broj postova

Izvannatječajna tema:
- jela koja želite prikazati u sklopu određene teme, ali s kojima se ne natječete, postajte na temi za izvannatječajna jela
- izvannatječajna jela trebaju također biti još neprikazana na forumu, spremana na temu natječaja od početka postavljanja natječaja pa sve do završetka glasanja, ali se ne natječu po izboru forumaša-kuhara
- izvannatječajna jela također treba prikazati fotografijama (minimalno 1, maksimalno 5) i detaljnim receptom s opisom izrade
- i na izvannatječajnoj fotografiji mora biti ceduljica s natpisom "forum.hr"

Tema za komentiranje:
- u svrhu komentiranja jela otvorena je posebna tema
- teme s natječajnim i izvannatječajnim jelima sadrže samo upise s receptima i fotografijama

Glasanje:
- glasanje za najbolje jelo natječaja traje po postavljanju ankete do nedjelje 31.12.2017. u 23:00 sata
- glasa se za 1 do 3 jela, ovisno o broju natječajnih radova, a što će odrediti moderatori nakon zatvaranja natječaja.
- ukoliko netko glasa za više od određenog broja mogućih glasova svi njegovi glasovi su nevažeći
- pravo na glasanje imaju svi forumaši, bez ograničenja

Nagrada:
- pobjednik natječaja zadaje temu idućeg natječaja

Moderiranje:
- naknadne intervencije moderatora moguće su samo u slučaju da se neki detalj recepta zaboravio ili pogrešno napisao, potrebno je prilagoditi dimenzije fotografije ili je potrebno ponoviti njezin upload na https://postimages.org/

Zadnje uređivanje gargamišamel : 01.12.2017. at 13:49.
gargamišamel is offline  
Old 03.12.2017., 16:16   #4
kao dijete nisam voljela te razne dječje radosti tipa kašica, pekmeza, namaza raznih vrsta, mlijeko s ičim... nego običnu hranu za velike ljude tak da niko nebu nostalgično zatreperio na moje uspomene
ali ipak da počnemo

Paradajz juha, jednostavna i obična



ova s kašicom ali može i s rižom, rezancima, noklicama,...

lukac sitno narezati i popržiti na masti ili ulju
kad zastakli ubaciti sitno narezani paradajz i češnjak i pirjati da se paradajz raspadne, ubaciti grančicu majčine dušice ili malo suhe
zaliti vodom, dodati ukuhanog paradajza i ubaciti kašicu/rezance/rižu (skuhajte ju prethodno ili ukuhajte noklice od glatkog brašna i malo vode
posolite
i to je sva mudrost
ako vam smeta kiselost paradajza i treba vam slatkoče ubaite žlicu šećera dok pirjate luka s paradajzom
dobar dodatak je i naribana mrkvica koja isto dodati slatkoče
no meni je ovak najbolje

kašicu napravite tako da u 1 jaje dodate žlicu, dvije vode, žlicu oštrog brašna i ostatak mekog i umijesite tijesto tvrđe nego za rezance i naribate na ribež
dobro posušite i spremite u staklenku pa možete ukuhavati po potrebi



pojela sam te juhe na kante
a ljeti je često bila foršpajz raznim voćnim knedlama
onak da se ipak pojede i neko povrće
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Old 03.12.2017., 17:04   #5
Omini keksići s crtama

Oma je moja prabaka. Nikad nisam bio siguran otkud to da ju zovemo Oma (osim onog očitog, da je iz njemačkog jezika), ali je to bilo tako, i svi su znali tko je Oma. Čak nitko ni u okolici nije tako zvao svoje bake/prabake. Moja je bila posebna, barem za mene

Ona je naravno, bila vrsna kuharica, siguran sam da bi neki Masterchef osvojila prije kojih 70, 80 godina, da ga je bilo

Ome nema već nekih 10ak godina, ali je sjećanje na nju još poprilično živo. Ovi keksići recimo, neka preteča vafla, meni uvijek draži od bilo kojih vafla ili keksića koje sam mogao naći drugdje.

Sam je naziv poprilično jednostavan, nastao od toga da se Omu vuko za rukav da ispeče one keksića s crtama. Oma je imala pravu mašineriju za te keksiće, toga se sjećam samo u magli, ali keksići su se pekli jedan po jedan, na vatri, tako da bi se kuglica tijesta stavila u kalup, poklopila se, a sam je kalup imao dugačke ručke pomoću kojih se kalup s keksićem okretao i na kraju maknuo s vrate, bez da se opeče.

Moja verzija je prilagođena, doduše samo po načinu pečenja. U okusu mrvicu fali neki poseban šmek pečenja koji je vjerojatno dolazio iz kombinacije Ominog pekača i vatre, no to najvjerojatnije neću više nikada ni pronaći. Ovo što sam napravio, svejedno, jako je blizu tome.

Za Omine keksiće s crtama treba vam:

125 grama masti
400 grama brašna
100 grama šećera
1/2 praška za pecivo
50 ml mlijeka
2 jaja

Sve navedeno umutite u meko tijesto koje se može oblikovati rukama, a da se ne lijepi. Oblikujte kuglice veličine po želji i stavite ih peći u pekač za vafle. Treba im jako kratko da se ispeku, 2, 3 minute.

Jedite ih same, ili kako sam ja najviše volio, s domaćim pekmezom od kajsije

Dobar tek!







__________________
"Do I wanna know?"

Zadnje uređivanje L3go : 07.12.2017. at 20:28.
L3go is offline  
Old 20.12.2017., 00:04   #6
Bobići

Vjerojatno je svako dalmatinsko dijete nešto starijih generacija, bilo sin ili dite, odraslo uz bar koju vrećicu Bobisovih bobića. Dugo sam mislila da su dobili ime po Bobisu, ali zapravo se u Italiji zovu fave, što znači bob.

Tek nedavno sam otkrila čari doma pečenih bobića, a recept sam našla negdje na coolinarici (nažalost nemam link).

U današnje vrijeme preosjetljivosti na sve živo bobići su super kolač za one koji ne smiju gluten i laktozu. Pošto u njih ide manje više samo bajam i šećer, plus jaje da poveže. A ako nađete gluten-free prašak za pecivo, vaša pobjeda je potpuna

Za 4 velika pleha bobića treba vam
  • 400 g mljevenih bajama
  • 660 g šećera u prahu
  • 1 vanilin šećer
  • 1 prašak za pecivo
  • 2 jaja
  • 30 g kakaa
  • aroma ruma i vanilije

Najprije zgrijete pećnicu na 140 i na dva velika pleha stavite peki papir.
Odvojite šaku bajama.
U velikoj zdjeli pomiješate bajame, šećer, vanilin i prašak za pecivo.
U šalici istučete jaja i arome i dodate u suhe sastojke.
Prvo dugo miješate žlicom a nakon toga mijesite u zdjeli dok se ne napravi malo ljepljivo tijesto.
Tijesto podijelite na pola.
Od polovice uzimate komade pa na silikonskoj podlozi na malo bajama valjate dlanom u 1 cm široke salamice, koje režete nožem na 1 cm velike komade.
Slažete na pleh, narastu 3-4 puta pa ne stavljajte preblizu.
U drugu polovicu se umijesi kakao pa se i ona izvalja na salamice i nareže.
Peče se 10 minuta na 140.
Kad se ohlade na rešetci spremaju se u metalne kutije.





__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 22.12.2017., 11:37   #7
kod nas blagdani nikad nisu mogli proći bez vanili kiflica, kao i bez biblije svake domaćice onomad- vučetićkine zlatne knjige slatkih jela. mama ih je pekla po nekoliko tura i dio je morala sakrivati da bi nešto ostalo do božića. i uvijek se sjetim one stare željezne mašine za ručno mljevenje koju bismo svi po malo izvrtili. mama je sad prešla na jednostavniju varijantu kifllica, pa radi đipsine od kokosa, no meni su ipak draže te od oraha iz djetinjstva. moj dodatak receptu je malo više vanilin šećera.

350g glatkog brašna
200g maslaca
80g šećera
1 vanilin burbon šećer
100g mljevenih oraha
1 bjelanjak
80-100g šećera u prahu+ 2 vanilin šećera

brašno, šećer i vanilin burbon šećer pomiješati sa maslacem. dodati orahe i bjelanjak i umijesiti tijesto. tijesto se može kratko staviti u frižider da se stisne (meni je tako lakše baratati s njim). od njega praviti male kiflice, poslagati ih na lim i peći 13min na 180°C. treba paziti da ne dobiju boju. vruće pažljivo uvaljati u šećer u prahu pomiješan sa vanili šećerom.


Zadnje uređivanje gargamišamel : 22.12.2017. at 12:24.
gargamišamel is offline  
Old 29.12.2017., 16:46   #8
Police

Evo jedna slana ,malo siromašnija verzija objeda,večere kako tko želi ili osjeća, ;sedamdesetih godina! Za Micek Gastona!
Police
Kad sam bila mala išli smo slušati i gledati splitski ili/i zagrebački festival na TV kod ujaka i ujne te bi ujna napravila police(uglavnom za zagrebački festival jer je to bilo u kasnu jesen). Voljeli smo festivale ,stariji su komentirali, navijali,bilo nas je puno,;uglavnom bila su to lijepa vremena,bili smo mladi puni elana,volje itd itd itd.Ljubav je bila u gradu i selu ,ne samo u selu.

Za police vam treba:

pola do kilo krumpira ( bolje mladi i manji jer se kora ne guli)
panceta ili slanina
sol
Zdenka sir
(naziv jela police odnosi se za pola krumpira,dakle sječenog,izvorno recept iz Like)

Krumpir prepolovite i stavite peći u pećnicu na 180-200 (na pek papir ili zamastite donji dio ) oko 40 min. Zatim stavite tanko narezane šnite pancete (ili slanine što mislim da je bolje jer je masnija )oko 10 minuta te zatim deblje šnite Zdenka sira!Nakon 10 minuta izvadite i poslužite!
Ceduljica mi se zaprljala ali to je u duhu tog vremena kad je bila važnija hrana a ne prezentacija! I servirala sam s kiselim kupusom bez čega se doček Nove Godine ne može zamisliti!
Želim vam svima dobru, uspješnu 2018. god. a nadasve puno zdravlja, ljubavi i prekrasnih osjećaja.Ljubav neka bude svuda u zraku!!
Živjeli!



ben2010 is offline  
Old 29.12.2017., 19:44   #9
mislila sam si bum, nebum i tak idu dani a onda su se datumi posložili i etogac

Mama, volim te kao špinat

tu pohvalu je tamo prije pedesetak godina dobivala moja mama kad sam mislila da je bila naročito dobra
danas joj je 85. rođendan pa eto špinatek u ime davnih dana

kila špinata
putar
pola litre milerama
vlasac (češnjak)
prezle
par krumpira

špinat očistite i dobro operite
u neku širu posudu zavrite za prst vode, ubacite špinat, poklopite i tako ga par minuta dušite, šteta ga iskuhavat ko kuhinjske krpe
ocijedite, ohladite i nasjeckajte
na malo putra i ulja prigrijete češnjak, ubaite špinat, 3/4 milerama i dodajte malo prezli da sve to poveže
napravite pire krumpir s ostatkom milerama
mukica mi od češnjaka pa stavim vlasac odmah sa špinatom na dušenje
i to bi bilo to
uz išta ili ništa, meni je dovoljno i ništa
danas je bio i pohani oslić, raskoš pred kraj godine

__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Old 29.12.2017., 20:03   #10
raštika je mi je bila najdraža zelenjava i to dalmatinska iz bakinog i dedinog vrta, slatka, pomalo žilava i ukusna. na žalost njihovog vrta i njegovih plodova više nema, pa se povremeno zadovoljim onom s placa.

potrebno je:
raštika
par krumpira
sol
malo sode bikarbone
maslinovo ulje
češnjak

raštiku oprati, maknuti debele petiljke i narezati ju na rezance. krumpire oguliti, prepoloviti i staviti u slanu vodu da se skuhaju do pola. dodati malo sode i raštiku, pa kuhati dok sve dovoljno ne omekša. procijediti, dodati ulje i češnjak, pa sa gnječilicom sve lijepo zgnječiti.
i to je to.

gargamišamel is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:20.