Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2016., 17:11   #901
Zanimalo bi me da li tko zna na tri kralja 6.1 da li radi mirella i ducani po trstu, jer ne znam da li mi se isplati ici tada ili subotu 7.?
hard.fallxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 17:16   #902
Da li je u samom gradu preživio koji bolji dućan s kaputima? Osim MaxMare?
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 20:42   #903
Quote:
hard.fallxxx kaže: Pogledaj post
Zanimalo bi me da li tko zna na tri kralja 6.1 da li radi mirella i ducani po trstu, jer ne znam da li mi se isplati ici tada ili subotu 7.?
Kod njih je 6.1. Nacionalni pratnik Epifania pa vjerojatno ne rade takvi ducani.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 11:46   #904
Bio netko? Mi prosli trceci kroz grad, kupila samo jaknu, toplu, u manjem butiku na -30% i hrpu speze. Isla bih opet pa ako netko ima friske dojmove.....
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 14:32   #905
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Bio netko? Mi prosli trceci kroz grad, kupila samo jaknu, toplu, u manjem butiku na -30% i hrpu speze. Isla bih opet pa ako netko ima friske dojmove.....
Vec dugo nisam u Trstu obavila posteni shopping. Sve neke strace, a cak i po spezu mi se vise ne isplati ici. Jedino mozda oni outleti prema Palmanovi, ali Trst kao Trst... Popiti kavicu, malo prosetati i ako se sta ubode super, ali ne bih bas racunala vise na neke velike kupovine tamo kao ranijih godina.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 14:38   #906
Do kad u Italiji traju popusti?
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 16:17   #907
Nekakvog krupnog shoppinga u Trstu više nema. Može se naletiti na neki dobar komad, ali baš ciljano ići u veće shoppinge u Trst, ne. Od Monfalcona na dalje su shopping centri u kojima se može dobro proći, malo pogledajte na netu koji vas dućani zanimaju i po tome odredite gdje ići. Ja više volim Ljubljanu, BTC, od Zare, Bershke do svih sportskih marki, a u Emporiumu Massimo Duti, Boss, Topshop, Max Mara... i sniženja budu dobra, a izbor puno veći nego kod nas npr u Zagrebu.
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 21:47   #908
Da li su velike gužva na granici za ići u Trst?
noemi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 10:01   #909
A neki kažu da su dugo čekali, neki kažu da su prošli odmah
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 16:37   #910
Da li rade trgovine na granici nedjeljom?
noemi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 13:31   #911
Idući tjedan idem do Trsta, naravno nisam bila godinama tamo. To će biti više turistički obilazak ali me ipak zanimaju trgovine s cipelama, nešto malo bolje... pa ako ima kakvih prijedloga zahvaljujem!
tomka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 13:08   #912
Quote:
tomka kaže: Pogledaj post
Idući tjedan idem do Trsta, naravno nisam bila godinama tamo. To će biti više turistički obilazak ali me ipak zanimaju trgovine s cipelama, nešto malo bolje... pa ako ima kakvih prijedloga zahvaljujem!
možda si već bila
kupujem godinama u ts, čak sam i živjela tamo, sve ovisi koliko si spremna potrošiti.
inače preporučujem Geox, Nero Giardini, diffussione tessili (na granici, markirana roba ali dosta snižena - isplati se tijekom poputa).
I definitivno malu (čini mi se da je već godinama u vlasništvu jedne obitelji) ali legendarnu Dune - sve je made in italy, ima i poznate brendove (kvalitetne kožne cipele i torbe)

Čak i ako ne kupuješ uđi unutra, trgovina je unikatna - smještena je na dva kata (kao nekadašnje trgovine i ima željezne stepenice), a vlasnica je fenomenalna
__________________
“To the stars who listen — and the dreams that are answered.”
*nailla* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 20:18   #913
Zanima me radno vrijeme trgovina u centru Trsta nedjeljom?
SophieLuana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 21:55   #914
I mene zanima radno vrijeme dućana u Trstu nedeljom jer bi išla sljedeći tjedan. Zna li tko?
unruly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 12:20   #915
Torri d'Europa radi nedjeljom od 10 do 20,30

http://www.torrideuropa.com/come-raggiungerci-113

Coin isto sigurno radi, ali za male dućane, ne znam. Vjerojatnije je da će raditi nego ne. Sada je ponedjeljak postao neradni dan u Italiji
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 12:33   #916
Thanks VK Girl!
unruly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 19:57   #917
U potrazi sam za crnom svecanom haljinom dali mi se isplati potegnuti do Trsta vise ne znam di traziti
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2022., 11:33   #918
Google kaze da Mirella otvara vec u 07.30. Zna netko provjereno?
Gdje najbolje parkirati za tamo?


Sent from my iPhone using Tapatalk
AnitaBS is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2022., 21:32   #919
Quote:
AnitaBS kaže: Pogledaj post
Google kaze da Mirella otvara vec u 07.30. Zna netko provjereno?
Gdje najbolje parkirati za tamo?


Sent from my iPhone using Tapatalk
parkirati u silosu ili kod crkve......ne znam kada se otvara, nisam godinama bila, najbolje ti nazvati ih i pitati
neprikosnovena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:46.