Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2015., 09:08   #61
noldo momce, kad ti ponovo ides? ja pre neku noc sanjao kako opet idem i mogu ti reci da me nostalgija udarila svom snagom. plus ovi hladni dani a tamo 25C. more jos toplije. e zivote...varalico...
japjapjap is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2015., 20:52   #62
a ne znam hocu li opet brzo ici.
zelju imam, ali htio bi i na druga mjesta...
nostalgija i mene uhvati po ovom vremenu, tada upalim njihovu glazbu i gledam slike...
noldo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 22:56   #63
Ja idem sad 16.11 na Mahe, uzeo sam smeštaj u Beau Vallon preko airbnb-a. Što se tiče plaža već sam našao dovoljno informacija šta da obiđemo, jel ima na Mahe neki veći zipline, koja su dobre plaže za snorkling i jel za aktivnosti na vodi?
georgesoad is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 09:32   #64
od plaza to bi bili four seasons i port launay. a najbolje st anne i taj zaliv di redovno idu ekskurzije. cifra je poprilicna (msm 120eur) ali pitaj lokalne ribare da te odbace za manje novce jer nije to daleko od plaze bo valona...
japjapjap is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 16:31   #65
Ok, hvala!
georgesoad is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 17:58   #66
Mahe

Ko voli mir, ljepe plaze i prirodu Seychellen su perfekt.
Ja sam bio Februar 2016 i bilo nam je super, planiramo 2017
opet putovati na Seychelle. Ako koga nesto zanima moze pitati.
Easy123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 16:10   #67
Easy123, ja se dvoumim između Maldiva i Sejšela za novu godinu? Preko koje agencije si išao? Kakva je cijena? Maldivi water bungalov na Adaaran Rannalhiju preko jammark je 56 000 kn za 2 osobe 10 noćenja,all inclusive, i mislim da je to super ponuda, ali Sejšeli mi izgledaju još bolji, puste prelijepe plaže i more. Kakav ti je bio smještaj? Te općenito što bi ti preporučio?
lex19863 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 17:59   #68
Zaboravi Sejsele za Novu godinu....pada kisa.
Pisali smo vec o tome ranije.
noldo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 18:27   #69
Jbt....danas si za 56000kn sam organiziraš put oko svijeta. I još ti ostane za ćevape kad se vratiš doma
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 02:31   #70
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Jbt....danas si za 56000kn sam organiziraš put oko svijeta. I još ti ostane za ćevape kad se vratiš doma
Ako dobro planiraš i za polovni auto. Ili barem malo bolji bicikl.
cro_gavran is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 08:19   #71
Baš me zanima, koja to agencija uzima 56000 kn za dvije osobe za 10 dana Sejšela.
Baš gledam:
Christmas flights from Ljubljana, Slovenia to Mahe, Seychelles for only €447 roundtrip with Turkish Airlines.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 11:13   #72
Kaj ste preskocili onaj dio di pise water bungalow i njegovo ime i da su Maldivi? Deset nocenja all inclusive na istom plus organizirani transfer s aerodroma je 6100 dolara iliti 40000 kunica u 12. mjesecu (ali ne preko Bozica il NG, izgleda sve popunjeno). A sto dobijes za onih preostalih 16000? Valjda avion do tam
To da se more za iste pare i puno manje ekskluzive/komfora napraviti i put oko svijeta, to je istina. Al nemojmo diskriminirati sad.
(BTW moja racunica za put oko svijeta kakav si zelim ipak ne bi uspjela s tim )
daria25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 10:30   #73
Mahe 8 dana

Pozdrav,
citam vase postove i sad razmisljam jesam li pogrijesio.
Bukirao sam 8 dana Sejsela u ozujku 2017. ( i smjestaj i rent a car za sve dane) ali samo na Mahe-u, razmisljajuci sve je to manje vise isto pa ne moram vidjeti Praslin ili La Digue. Jesam zaista zeznuo toliko? Trebam li uzeti jednodnevni izlet i vidjeti neki drugi otok osim Mahe-a, ako da, cini mi se da La Digue najvrijedniji toga.
Croair is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 11:21   #74
Pozdrav

Ja idem po drugi puta na Seychelle, bio sam u Ozujku 2016g.14 dana.
Letimo sad u Veljaci 10. isto 14 dana.
Bio sam u Tajlandu, Mexico, Mauritius ali sta se Plaza tice to je stvarno nesto extra. Fascinira me neteknuta priroda oko Plaza. i same plaze.
Ostajem na MAHE otoku, rezervirali smo preko Bookinga privatnu kucu, iznajmili Auto za 13 dana.
Hrana u Restoranima je skupa.
Evo prije par dana sam nasao da ima super SPAR na Eden Islandu.
Jednostavno ko oce dobar odmor, ljepe plaze, mir to je to.
Easy123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 15:11   #75
Nadam se da ce vam vrijeme biti dobro. Neko grubo pravilo je da padaju kise do cca 15.02.
U svakom slucaju javi kako je bilo, sa slikama naravno.
noldo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 11:20   #76
Smile

Quote:
noldo kaže: Pogledaj post
Nadam se da ce vam vrijeme biti dobro. Neko grubo pravilo je da padaju kise do cca 15.02.
U svakom slucaju javi kako je bilo, sa slikama naravno.
Nadam se i ja da ce vrijeme biti OK. Prosle godine je padalo skoro svaki drugi dan, dobro je sta to traje par minuta i opet je ljepo vrijeme.
Bili smo od 26.03 14 dana.
Kad stignem doma javim se sa slikama.
Easy123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 13:18   #77
pozz...ja bi samo htjela reći da sam išla na Sejšele sa laganim strahom od cijena jer inače biram jeftinije destinacije i putujem recimo ne baš low budget, ali između low i middle budget.
Nakaon 10 dana tamo, mogu reći da je skupo, ali da se itekako da proći sa low budgetom.

također, bila je rainy season, ali stvarno ne smeta ta kišica od par minuta- tamo se nitko ni ne obazire kad padne.
u 10 dana bio je jedan pljusak, s plaže otišli u birc i nakon pljuska se vratili na plažu. Malo je bio mokar pijesak, ali nikakav bed.

ako ne trebate neki luskuz, možete proći skroz ok čak i na sejšelima
provinci alka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 09:20   #78
Quote:
provinci alka kaže: Pogledaj post
pozz...ja bi samo htjela reći da sam išla na Sejšele sa laganim strahom od cijena jer inače biram jeftinije destinacije i putujem recimo ne baš low budget, ali između low i middle budget.
Nakaon 10 dana tamo, mogu reći da je skupo, ali da se itekako da proći sa low budgetom.

također, bila je rainy season, ali stvarno ne smeta ta kišica od par minuta- tamo se nitko ni ne obazire kad padne.
u 10 dana bio je jedan pljusak, s plaže otišli u birc i nakon pljuska se vratili na plažu. Malo je bio mokar pijesak, ali nikakav bed.

ako ne trebate neki luskuz, možete proći skroz ok čak i na sejšelima
U potpunosti se slazem sa tobom.
Easy123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 21:26   #79
Ima li netko da je bio i na Sejselima i na Maldivima pa da mi usporedi. Planiram sa curom na jednu od te dvije destinacije, a nikak se odlučiti za koju..
putnikzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 10:46   #80
Ja sam bio i na Sejselima i na Maldivima, i meni su bili bolji Sejseli (Mahe, Praslin, La digue)...na ovim otocima i zivi lokalno stanovništvo, dok na Maldivima, u pravilo je na otoku samo jedan veliki resort, i osim zaposlenika, tamo se lokalce ni nemože srest.

Ovi otoci na Sejšelima su i puno veći nego maldivski, jer na maldivima uglavnom cijeli otok možeš pješke obić za max sat vremena...Na Sejšelima je to nemoguće pješice...čak treba koristit neki prijevoz(motor il sl.)

A meni je osobno i priroda i plaže bile puno prirodnije, divlije i ljepše nego na Maldivima...
File is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:57.