Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2008., 00:33   #121
mislim 49. ili 50.kl
temeljna u požegi-pješadija,naodao sam se za života,
nakon toga pantovcak-pocasna bojna,e tu sam se natrcao za dva zivota ali je bila ludniica...
malcolm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 02:41   #122
Exclamation

hehe... inače bih rekao kojih mulaca ima ovdje, ali bi me onda ovi stariji poslali po šibice

41. klasa (vatrogasci)
ZG - Borongaj
DE - vojno skladište V3

prva tri mjeseca... ajoj pilaone.. svako jutro i svako večer čišćenje kruga vojarne ... neš ti posla... onda stigli mi u Delnice... ajme .... gdje su ta dobra vremena prošla?!?!?! ajde me primite u vojsku!!! hoću kući


POZDRAV SVIMA KOJI ZNAJU ČITATI
mali_spaljeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 02:49   #123
24 klasa 1996god 8 mjesec krenuo ... (najmladi vojnik 17god i 9 mjeseci krenuo)koprivnica temeljna .specijalisticka borongaj i ostatak hrvatske 10 mjeseci trajala ali prave vojske ne one civilne ..30 dana nagradnog (skinuo se mjesec dana prije roka)proglasen vojnikom klase na slunju u vjezbama uhvatio stozarnog brigadira (imali smo vjezbu činovi protiv nas običnih vojnika)i sproveo ga naredniku..onaj film vojničina je goli kurac za mene
franjo252 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 02:52   #124
Quote:
mali_spaljeni kaže: Pogledaj post
hehe... inače bih rekao kojih mulaca ima ovdje, ali bi me onda ovi stariji poslali po šibice

41. klasa (vatrogasci)
ZG - Borongaj
DE - vojno skladište V3

prva tri mjeseca... ajoj pilaone.. svako jutro i svako večer čišćenje kruga vojarne ... neš ti posla... onda stigli mi u Delnice... ajme .... gdje su ta dobra vremena prošla?!?!?! ajde me primite u vojsku!!! hoću kući


POZDRAV SVIMA KOJI ZNAJU ČITATI
ja sam bio u delnicama ono je pripizdina teska jesi bio u vojarni ili si davao strazu na v3 a to je tamo gdje vam medvedi dovezu hranu
__________________
Badža kronjo sa svojim plitkim i balkanskim prostaklukom
dr.kronja is back is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 15:12   #125
Quote:
franjo252 kaže: Pogledaj post
24 klasa 1996god 8 mjesec krenuo ... (najmladi vojnik 17god i 9 mjeseci krenuo)koprivnica temeljna .specijalisticka borongaj i ostatak hrvatske 10 mjeseci trajala ali prave vojske ne one civilne ..30 dana nagradnog (skinuo se mjesec dana prije roka)proglasen vojnikom klase na slunju u vjezbama uhvatio stozarnog brigadira (imali smo vjezbu činovi protiv nas običnih vojnika)i sproveo ga naredniku..onaj film vojničina je goli kurac za mene
Čekaj,jel to možda scenarij za novi Rambo?
zicke is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 17:39   #126
Quote:
zicke kaže: Pogledaj post
Čekaj,jel to možda scenarij za novi Rambo?
ne to je tak bilo i gotovo...odradio kak treba i bok!
franjo252 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2008., 14:23   #127
61. klasa crne kobre.....40. brigada veze 3 mjeseca samobor , ostala tri zagreb Croatia........narednik željko bujdo....luđak
majojo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2008., 23:24   #128
Niti jedan mjesec služenja redovne vojske...hvala Bogu...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2008., 23:32   #129
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Niti jedan mjesec služenja redovne vojske...hvala Bogu...
Mene su oslobodili jer mi fali lijevi bubreg nisam ja kriv što ga nemam!
Ali čisto sumnjam da bi išao u pripizdinu lijevu gubiti vrijeme, trčkarati okolo i valjati se po blatu. I sad si ti kao muškarac
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2008., 01:58   #130
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Niti jedan mjesec služenja redovne vojske...hvala Bogu...
..što si gej
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2008., 02:03   #131
o kojoj vi vojski deca pričate?JNA 15 meseci.HV 20 meseci.prva linija obrane Dubrovnika.doktor u svetom vlahi u Dubrovniku jezvagal 40 deka gelera kaj je zvadil z mene.meni je za ovu reinkarnaciju vojske čist dost
 
Odgovori s citatom
Old 09.06.2008., 02:30   #132
jna 18 mjeseci - kao uzoran mornar popušio skraćenje od 3 mjeseca
kad je počel tulum na ovim prostorima MUP - jed. pos. namjene, 92. prebačen u HV. Skinuo se 15.12.95. na vlastiti zahtjev. Ni bog zna kaj, al me veseli kaj se ne bu ponovilo!!
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2008., 10:50   #133
JNA, Novi Sad, Pješadija, 12 mjeseci.

Nije mi žao niti dana što sam bio. Žao mi je što ovi nedojebeni balavci neće to morati prolaziti jer bi im to bila jedna vrijedna životna škola...
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2008., 11:36   #134
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
..što si gej
Hvala...

Inače,nisam služio redovnu vojsku...moj avatar donekle objašnjava zašto...

Od 1991.g. do 1995. pripadnik SJP Grom iz Karlovca,sudjelovao u akcijama od Plitvica 1991.g.,4 mjeseca zime na Velebitu, do Oluje 1995.g.

Dva puta ranjavan...


Oprosti što se nisam kao ti igrao vojske 6 mjeseci i tako se udebljao preko 10 kila u prosjeku...

Ali mi je drago što si me zbog toga nazvao homoseksualcem...

Uživaj...

P.S.Zalud ti tih 6 mjeseci vojske,ništa nisi nučio....i možeš ti plakati kako je narednik bio luđak jer vas je natjerao da potrčite kilometar-dva po suncu...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2008., 11:44   #135
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Hvala...

Inače,nisam služio redovnu vojsku...moj avatar donekle objašnjava zašto...

Od 1991.g. do 1995. pripadnik SJP Grom iz Karlovca,sudjelovao u akcijama od Plitvica 1991.g.,4 mjeseca zime na Velebitu, do Oluje 1995.g.

Dva puta ranjavan...


Oprosti što se nisam kao ti igrao vojske 6 mjeseci i tako se udebljao preko 10 kila u prosjeku...

Ali mi je drago što si me zbog toga nazvao homoseksualcem...

Uživaj...

P.S.Zalud ti tih 6 mjeseci vojske,ništa nisi nučio....i možeš ti plakati kako je narednik bio luđak jer vas je natjerao da potrčite kilometar-dva po suncu...
Biti u vojsci i biti u ratu su dvije potpuno različite stvari. U vojsci štošta naučiš, malo praktičnoga, više se nekako razviješ kao osoba. Tako da se ne mogu složiti s tobom da je beskorisno.

Rat je sranje i obično ostavlja samo ožiljke...
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2008., 12:05   #136
Quote:
daz kaže: Pogledaj post
Biti u vojsci i biti u ratu su dvije potpuno različite stvari. U vojsci štošta naučiš, malo praktičnoga, više se nekako razviješ kao osoba. Tako da se ne mogu složiti s tobom da je beskorisno.

Rat je sranje i obično ostavlja samo ožiljke...
Krivo,u rat naučiš puno toga praktičnog...

Jer ako ne naučiš,pogineš...

A u onih 6. mjeseci vojske koji su ukinuti nisi mogao ništa naučiti...

Djeca većine prijatelja koji su služili trakav vojni rok su uredno dolazili a odsluženja podosta deblji nego što su tamo otišli...

Ročnici većinom ništa ne rade...

I nisam rekao da je odlazak u vojski beskoristan...beskoristan je odlazak u onaj sustav ročne vojske koji je RH prije imao...koji te nije mogao pripremiti za ništa...

Nadam se da će se to sada popraviti...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2008., 12:16   #137
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Krivo,u rat naučiš puno toga praktičnog...

Jer ako ne naučiš,pogineš...

A u onih 6. mjeseci vojske koji su ukinuti nisi mogao ništa naučiti...

Djeca većine prijatelja koji su služili trakav vojni rok su uredno dolazili a odsluženja podosta deblji nego što su tamo otišli...

Ročnici većinom ništa ne rade...

I nisam rekao da je odlazak u vojski beskoristan...beskoristan je odlazak u onaj sustav ročne vojske koji je RH prije imao...koji te nije mogao pripremiti za ništa...

Nadam se da će se to sada popraviti...
Ma kužim ja tebe. Ono što htjedoh reći je da nikome ne bi želio da ode u rat. A vojsku (barem onakvu kakve je se ja sjećam) bi mnogi trebali proći...
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2008., 15:13   #138
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
jna 18 mjeseci - kao uzoran mornar popušio skraćenje od 3 mjeseca
kad je počel tulum na ovim prostorima MUP - jed. pos. namjene, 92. prebačen u HV. Skinuo se 15.12.95. na vlastiti zahtjev. Ni bog zna kaj, al me veseli kaj se ne bu ponovilo!!
ma koji je idiot tebe u mornaricu poslal kad su unapred znali da bu brod od preopterečenja potonul.tebe su trebali u neprijateljsku mornaricu slat ko trojanskog konja.
 
Odgovori s citatom
Old 09.06.2008., 16:10   #139
Quote:
rifer kaže: Pogledaj post
ma koji je idiot tebe u mornaricu poslal kad su unapred znali da bu brod od preopterečenja potonul.tebe su trebali u neprijateljsku mornaricu slat ko trojanskog konja.
Školski brod Jadran! Povečal sam im jedrenu površinu z vuhima i nosom...
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 11:37   #140
JNA u Kninu: Komandna baterija- Izviđać zemaljske artiljerije 15 mjeseci
HV 7,5 godina od Gojilo (Kutina) do Rećica (pred Karlovcem), poslije Oluje vojarna Žažina.
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger