Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2007., 07:55   #21
Quote:
margot kaže: Pogledaj post
Mozda ce zvucati zlocesto, ali nekako mi je lakse citajuci vase price, znajuci da nisam jedina koja prolazi kroz ovo!
Zadnjih 10 god. sam se sama sisala, ali ovaj put sam se htjela "pocastiti" i otisla (skupoj!!! ) frizerki. Imam uzasno tanku i slabu kosicu, a ona mi ju je dodatno skrooooz stanjila, osisala me sa onim groznim skarama (procitala sam, jos nekome ovdje su te skare "omiljene"). Kosa mi je jos duga, do ispod ramena, ali najgornji sloj mi je osisala do uha!! Sada tek izgledam kao da imam 2 dlake na glavi! I jos, kako mi je kosa neposlusna, svaka ta dlaka strsi na svoju stranu! I jos me gleda u ogledalu, vidljivo nezadovoljna onime sto je napravila, i komentira kako "je potrebno malo vremena da mi se frizura formira kako treba!!"
točno to se meni dogodilo. Ne mogu vjerovati koliko su te žene debilne. Pa bolje bi se ja sama bila ošišala. Sad pojma nemam što da radim, gornji sloj mi je ko tebi (što kažeš) ko neka kapica spaljena, a donji potpuno odvojen, ko neki repak visi.
Ne znam jel da sada odem da mi odreže i to dolje, pičketina glupa dabogda joj sva kosa otpala , jer prije njenog "stiliziranja" kosa mi je bila lijepa i zdrava, samo su mi vrhovi bili malo suhi. Sad cijela izgleda suha jer ju je s tim škarama razjebala. A rekla sam joj neka ih NE koristi na mojoj kosi.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 14:13   #22
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
točno to se meni dogodilo. Ne mogu vjerovati koliko su te žene debilne. Pa bolje bi se ja sama bila ošišala. Sad pojma nemam što da radim, gornji sloj mi je ko tebi (što kažeš) ko neka kapica spaljena, a donji potpuno odvojen, ko neki repak visi.
Ne znam jel da sada odem da mi odreže i to dolje, pičketina glupa dabogda joj sva kosa otpala , jer prije njenog "stiliziranja" kosa mi je bila lijepa i zdrava, samo su mi vrhovi bili malo suhi. Sad cijela izgleda suha jer ju je s tim škarama razjebala. A rekla sam joj neka ih NE koristi na mojoj kosi.
eh ,meni sad ostalo isto par dlaka na glavi,...kad samo vidim ljude koji imaju puno kose dođe mi da vrištim užas.....moram čekat dvije godine da bi mi kosa izgledala dobro,...jer je jako tanka pa da bar na nešto liči
oliva_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 14:57   #23
Ja pak imam jako gustu i čvrstu kosu, a nisam fan volumena nego baš volim kad kosa lijepo ravno mlohavo padne i tražim te zle škare sa zupcima, ali nikad mi još nisu dovoljno stanjili kosu kod frizera.

Nikad na zelenu granu.
__________________
the workers are going home
Ponor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 21:05   #24
Dosao Mujo kod frizera:
-Dobar dan, jel' moze jedno sisanje?
-Moze, kaze frizer, a kako zelite?
-Pa ovako jarane, s jedne strane mi ostavi rupu velicine sake, a s druge onako da se vide stepenice, pozadi repovi da mi budu neravni, a siske da mi idu ukoso i da budu rijetke.
-Paaa..., ovaj, ne znam da li cu vas znati bas tako osisati...
-Ma nemoj, a prosli put si znao, picka ti materina!
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 11:20   #25
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Dosao Mujo kod frizera:
-Dobar dan, jel' moze jedno sisanje?
-Moze, kaze frizer, a kako zelite?
-Pa ovako jarane, s jedne strane mi ostavi rupu velicine sake, a s druge onako da se vide stepenice, pozadi repovi da mi budu neravni, a siske da mi idu ukoso i da budu rijetke.
-Paaa..., ovaj, ne znam da li cu vas znati bas tako osisati...
-Ma nemoj, a prosli put si znao, picka ti materina!



nasmijala sam se do suza!
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 18:59   #26
Quote:
margot kaže: Pogledaj post
Imam uzasno tanku i slabu kosicu, a ona mi ju je dodatno skrooooz stanjila, osisala me sa onim groznim skarama
To je danas sveopći običaj, koji mi sve više ide na živce : više nijedna frizerka ne zna šišati tako da ti na koncu kosa izgleda punija i zdravija, nego naprotiv da ti izgleda istanjena, sve neki jadni špičasti repovi vise. Sveopći trend je istanjivati pramenove i istanjivati kosu, napraviti dolje neke jadne špiceve, sve, sve, samo da kosa izgleda što tanje i jadnije.

Bila ja nedavno kod Ruže Kerastase (Vlaška) i vidim jedna frizerka fino ošišala neku curu onako na ravno, dužine malo ispod ramena. Cura je imala relativno dobru kosu, zapravo onak srednje gustu, ali OK, izgleda zdravo, prilično dobra kosa. I ja si sve mislim: "baš ju je fino ošišala, ravno, kosa izgleda zdravo, puno, ima fini volumen", kad li frizerka kaže "evo, sad ću vam još malo popraviti", uzme škare i počne otraga onako u špic istanjivati kosu...zik zik zik i istanji je u neke špiceve i kosa više nije onak fino padala niti imala onako lijepi volumen.
I onda na kraju dograbi još neki gel ili tak nešto, skelji joj dva pramena uz lice, tak da joj je onaj volumen koji je imala uz obraze prikeljila za glavu u dve sljepljene špice, otraga isto te repove skelji s tim gelom i ženska koja je imala 5 minuta ranije fino pošišanu kosu, lijepu, sjajnu, s lijepim volumenom, ostane ko skeljeni pokisli miš. Mislim - stvarno kretenski.

Šutila sam, naravno, kaj se ja imam miješat u njihov posao, a i mušterija je tu da sama kaže ako nije zadovoljna, ali došlo mi je da kažem toj frizerki: "Pa dobro, zašto te to sve na kraju pokvarili s tim stanjivanjem?"...I onda počne frizerka s onom tiradom (obično uvijek imaju tak neka suluda objašnjenja):"To će vam sad fino padati, pa ćete si lakše i sami napraviti frizuru", to je kao ono "ako vam stanjim kosu u 3 dlake u 2 reda lakše ćete ju sami frizirati". Ma možeš misliti - gluparije.

A da ne pričam kak je kod Ruže Kerastase skupo - samo kaj ti ne naplaćuju i zrak koji udišeš!

Uglavnom, svagdje je sveopći trend to stanjivanje kose, istanjivanje u špiceve, ma već mi je muka od toga. (Mislim OK, ako netko ima 3 tone kose na glavi, nekakvu džunglu, jako kovrčavu kosu i sl. onda je to OK stanjiti i uljuditi, ali za većinu ranvih kosa, prosječne kvakitete ili tanke kose to je stvarno nepotrebno i dapače vrlo ružno!).

Zadnje uređivanje Blond_Fairy : 10.12.2007. at 19:33.
Blond_Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 10:50   #27
hihihi...ja imam citavu grivu, a meni frizerka namjerno nece stanjivat kosu, jer kaze da bi onda svaki put trebalo samo jos vise, i u dva-tri sisanja bi ostala i ja bez kose (a i moja frizerka voli moju kosu )
no da, cini se da je to sada trend, i to vec neko vrijeme...meni to sve izgleda kao malo slojevitije, tj. postepenije oshishani "mullet" - pardon, ne znam kako se na hrvatkom to zove, bilo je malo prije mog vremena.
__________________
"I don't think you know where the truth ends and your lies begin." [..] "For what it's worth, I've loved you since Tuesday."
Varla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 22:22   #28
Quote:
Varla kaže: Pogledaj post
hihihi...ja imam citavu grivu, a meni frizerka namjerno nece stanjivat kosu, jer kaze da bi onda svaki put trebalo samo jos vise, i u dva-tri sisanja bi ostala i ja bez kose (a i moja frizerka voli moju kosu )
no da, cini se da je to sada trend, i to vec neko vrijeme...meni to sve izgleda kao malo slojevitije, tj. postepenije oshishani "mullet" - pardon, ne znam kako se na hrvatkom to zove, bilo je malo prije mog vremena.
Imaš pametnu frizerku, koja se nije ufurala u trend "kud svi Turci tud i ludi Mujo".

Ma gle, postoji slojevito šišanje koje ne mora ujedno istanjiti kosu i vrhove. Tj. fino stučno slojevito šišanje, da kosa ima dobar volumen i onako da dobije "'pokret", živost, da ne visi beživotno.
Ali ja mislim na ono kad ti idu stanjivati vrhove, pa sve visi kao špaga, jadno, istanjeno, i na kraju izgleda kao da imaš bitno manje kose nego što imaš...To mi je ružno, na to sam mislila. Inače ima lijepih slojevitih šišanja, tko je majstor za to...Ali čini se da je rijetko tko majstor.
Blond_Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 09:01   #29
Quote:
Blond_Fairy kaže: Pogledaj post
Imaš pametnu frizerku, koja se nije ufurala u trend "kud svi Turci tud i ludi Mujo".

Ma gle, postoji slojevito šišanje koje ne mora ujedno istanjiti kosu i vrhove. Tj. fino stučno slojevito šišanje, da kosa ima dobar volumen i onako da dobije "'pokret", živost, da ne visi beživotno.
Ali ja mislim na ono kad ti idu stanjivati vrhove, pa sve visi kao špaga, jadno, istanjeno, i na kraju izgleda kao da imaš bitno manje kose nego što imaš...To mi je ružno, na to sam mislila. Inače ima lijepih slojevitih šišanja, tko je majstor za to...Ali čini se da je rijetko tko majstor.
točno to, isto kak Varla kaže, ostave ti mullet. Da popizdiš.
Ja znam da bi one trebale znati ošišati kosu slojevito ali sa onim pravim škaricama, a ne s tim đubretom na zube, to rade samo zato jer pojma nemaju o šišanju.I to većina njih. Pa mislim, koji bi meni samoj bio problem da uzmem iste te zubate škare i ko manijak si iscickam kosu gdje mi padne na pamet moguće da bi bolje ispalo. Više mi se sve to zajedno gadi.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 13:14   #30
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
točno to, isto kak Varla kaže, ostave ti mullet. Da popizdiš.
Ja znam da bi one trebale znati ošišati kosu slojevito ali sa onim pravim škaricama, a ne s tim đubretom na zube, to rade samo zato jer pojma nemaju o šišanju.I to većina njih. Pa mislim, koji bi meni samoj bio problem da uzmem iste te zubate škare i ko manijak si iscickam kosu gdje mi padne na pamet moguće da bi bolje ispalo. Više mi se sve to zajedno gadi.
Daaaaaa, imaš pravo!!!!! Ma trebale bi dignut revoluciju protiv frizera!!!!
A kolike im još novce za to ostavimo!!!!
Blond_Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2007., 19:08   #31
Cure, vi znate da frizere vec godinu-dvije-tri mozete tuziti prema Zakonu o obveznim odnosima ako vam naprave nesto sto niste zeljele.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 13:23   #32
Zadnji put kad sam ja bila kod frizera, pričam ja njoj kako da me ošiša. I sve joj lijepo objasnim, samo što joj nisam nacrtala. I još joj kažem što nikako ne želim, onako za svaki slučaj, i ona meni odbrusi: šuti, jel ja šišam ili ti!!! I dobijem goru frizuru nego što sam mogla zamisliti...
Uglavnom, otad se sama šišam i već sam se upraksirala.
penelopić is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 14:14   #33
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
točno to, isto kak Varla kaže, ostave ti mullet. Da popizdiš.
Ja znam da bi one trebale znati ošišati kosu slojevito ali sa onim pravim škaricama, a ne s tim đubretom na zube, to rade samo zato jer pojma nemaju o šišanju.I to većina njih. Pa mislim, koji bi meni samoj bio problem da uzmem iste te zubate škare i ko manijak si iscickam kosu gdje mi padne na pamet moguće da bi bolje ispalo. Više mi se sve to zajedno gadi.
jel ti to mislis na trimer? ove 'zubate skare' koje spominjes?
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 16:13   #34
Quote:
oliva_bobica kaže: Pogledaj post
jel se vama desilo da su vam frizerke skroz uništile kosu?naime ja što više idem kod frizerke meni je kosa gora....kad mi pere kosu toliko mi jako istrlja tjeme,onak brzo koda ga gnječi,užas,poslje me tjeme bolilo tjedan dana,da čim taknem kosu sve me bocka i imam osječaj koda mi je neko iščupao pol kose.
jednom me je i sa češljem dok me šišala izgrebala da mi je bilo i krastica,kako mi jako vukla s tim oštrim češljem po tjemenu....
i onda mi još onak skroz mokru kosu išla raščešljavat s najguščom četkom i sušila s fenom milimetar udaljen od kose,...pa jel to normalno?!?!?
inače ful pazim na kosu i sve to šta pazim ode u jednom danu,sad imam više fobiju od frizera....
ima li ko još takvih iskustava?jel vama frizerka uništila kosu?
Strasno! Tako nesto mi se nikada nije desilo i nadam se da nece..
BraveGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 16:49   #35
kurva me danas osakatila
__________________
.
Stella. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 17:00   #36
Quote:
Stella. kaže: Pogledaj post
kurva me danas osakatila
Ne sekiraj se... Jer mnogo?
BraveGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 17:09   #37
Je isuse
Nije me uopče poslušala ni kod šišanja ni feniranja,sve je sfušala,cijelo vrijeme bila bezobrazna,i umjesto 2 cm što sam joj 500x ponovila da mi se ne dira dužina ona mi je 10 cm (!!!) odrezala.

I još sam pristojno pozdravila i nišam joj niš rekla.glupača sam.
__________________
.
Stella. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 17:50   #38
Moje iskustvo prije par god. kada mi je frizerka doslovce skurila cijelu kosu tako da je i danas jos uvijek malo ostecena je ostavilo posljedice da se vise niti ne zelim farbati.Kada sam tada ,prije par god. dosla u salon imala sam svijetlosmedju kosu sa crvenkastim odsjajem i bila je onako ne iste boje svuda i ja sam htjela da se ofarbam mozda 2 nijanse svjetlije i da maknem crvenkasti pigment..i nisam se htjela blajhati jer sam mislila da nije potrebno ... i ta frizerka me uvjeravala da moram jos kao skinuti boju tj. zblajhati se i da ce se minimalno kosa ostetiti...drzala mi je blajh predugo ...jo[ sam joj ja stalno govorila da me pece...a ona nista...ne skida mi ga s glave.Kada je skinula nisam mogla vjerovati...kosa cijela kricavo zuta i otpada...morala mi je skratiti kosu valjda vise od 30 cm,imala sam jako dugu kosu,a kasnije sam ju skroz na kratko morala osisati i ofarbala se u skroz tamno.Kada sam joj kasnije dosla reci da mi je kosa cijela unistena ,ona je rekla da se moraju pakunzi na kosu stavljati.Koja kucketina,tada sam imala jako malo god. i nisam se snasla,ali danas da se to desilo zenska ne bi vise imala ni posao,tuzila bi je sefu,a bogme niti svoju kosu!Ali propao je taj salon u Cvjetnom naselju!
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 18:12   #39
Quote:
Stella. kaže: Pogledaj post
Je isuse
Nije me uopče poslušala ni kod šišanja ni feniranja,sve je sfušala,cijelo vrijeme bila bezobrazna,i umjesto 2 cm što sam joj 500x ponovila da mi se ne dira dužina ona mi je 10 cm (!!!) odrezala.

I još sam pristojno pozdravila i nišam joj niš rekla.glupača sam.
Uuuu znas sta bih joj ja rekla?! Sve najgore!! I ne bi me nikada vise videla! I mnoogo me nervira to kad im kazem d askrate MALO, a one se 'zanesu' i ode pola moje kose!
BraveGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2007., 17:06   #40
Quote:
evelyn kaže: Pogledaj post
Moje iskustvo prije par god. kada mi je frizerka doslovce skurila cijelu kosu tako da je i danas jos uvijek malo ostecena je ostavilo posljedice da se vise niti ne zelim farbati.Kada sam tada ,prije par god. dosla u salon imala sam svijetlosmedju kosu sa crvenkastim odsjajem i bila je onako ne iste boje svuda i ja sam htjela da se ofarbam mozda 2 nijanse svjetlije i da maknem crvenkasti pigment..i nisam se htjela blajhati jer sam mislila da nije potrebno ... i ta frizerka me uvjeravala da moram jos kao skinuti boju tj. zblajhati se i da ce se minimalno kosa ostetiti...drzala mi je blajh predugo ...jo[ sam joj ja stalno govorila da me pece...a ona nista...ne skida mi ga s glave.Kada je skinula nisam mogla vjerovati...kosa cijela kricavo zuta i otpada...morala mi je skratiti kosu valjda vise od 30 cm,imala sam jako dugu kosu,a kasnije sam ju skroz na kratko morala osisati i ofarbala se u skroz tamno.Kada sam joj kasnije dosla reci da mi je kosa cijela unistena ,ona je rekla da se moraju pakunzi na kosu stavljati.Koja kucketina,tada sam imala jako malo god. i nisam se snasla,ali danas da se to desilo zenska ne bi vise imala ni posao,tuzila bi je sefu,a bogme niti svoju kosu!Ali propao je taj salon u Cvjetnom naselju!
Priča strave i užasa!

Koja gadura!!!


Quote:
Stella. kaže: Pogledaj post
kurva me danas osakatila
TKO?????? Koja je ta???
Stavi potjernicu tu na forum!!!!!
Blond_Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:16.