Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2010., 08:10   #61
Quote:
kokoshka kaže: Pogledaj post
i ja ti perem svaki dan, meni jedino što pomaže je orising. probaj s tim...skupo je, ali djelotvorno. imaš moj post na masnoj kosi o tome, baš nedavno sam ga linkala jednoj curi. btw, ja mislim da smo se mi upoznale na jednom okupljanju forumaša, nije mi se činilo da imaš problema s kosom
Pogledat ću, hvala ti. Heh, teško da smo se upoznale jer nikad nisam bila na okupljanju forumaša, možda si upoznala forumašicu Vesper, bez "s" na kraju

Uglavnom, od kad koristim BC Bonacure liniju (pustimo sad mašćenje) kosa mi je doživjela metamorfozu; sjajnija je, glatka i svilenkasta, mekana....čak je i dragi primjetio!
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 19:22   #62
Ja moram se negdje izjadati.
Danas mi je došla pošiljka s regeneratorom, ali pošta radi od 8 do 15, a ja radim od 7 do 16, pa, naravno, nisam bila doma kad je došao poštin. I što me najviše ždere, samo jedan zid dijeli me od paketa (pošta je u istoj zgradi), ali do jutra ne mogu do njega.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 07:53   #63
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Ja moram se negdje izjadati.
Danas mi je došla pošiljka s regeneratorom, ali pošta radi od 8 do 15, a ja radim od 7 do 16, pa, naravno, nisam bila doma kad je došao poštin. I što me najviše ždere, samo jedan zid dijeli me od paketa (pošta je u istoj zgradi), ali do jutra ne mogu do njega.
Znam kako ti je. Ja sam u subotu poljubila vrata jer je pošta radila do 12, a ne do 14 kako je pisalo na štambilju na žutom papiriću. Bellezza.
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 08:40   #64
Nikad više neću naručivati ništa sa strawberryja.

Ono za što sam ja mislila da je pošiljka nije pošiljka nego neki idiotski poziv od carine, za koji sam još morala platiti 8,70 kuna.

Ja sam i prije naručivala stvari preko neta, i uvijek kad bi došlo ono što sam naručila, došlo bi skupa s računom. A ovi račun ne šalju, i sad ga carina traži od mene, a ja ga, naravno, nemam i moram čekati kraj mjeseca da mi banka pošalje ispis (ako pošiljka do tada još bude tamo).

A koliki sam račun napravila na mobu objašnjavajući se c carinom, više bi mi se isplatilo otići do Ljubljane i kupiti si nešto u nekoj boljoj butigi.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 20:39   #65
Kako nemas racun?
Kad narucujes online MORAS sacuvati racune, confirmation mailove i slicne stvari koje ti posiljatelj OBAVEZNO mora poslati.
Nisi valjda izbrisala taj mail?!
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 20:56   #66
cure, imate u petrovoj 21 frizerski ducan All4hair. kupila sam neki dan moisture kick sampon 250 ml za 47 kn, sad gledam u njihov katalog 1250 ml je 122 kn, a repair rescue isto takvi omjeri, maska repair rescue 200 ml je 66 kn, a 750 ml 104 kn. e sad, za moj sampon u katalogu pise da kosta 37 kn, ne kuzim kak je bio 10 kn skuplji, ali i dalje je sve jeftinije kod njih nego bilo gdje drugdje. to je frizerska maloprodaja, ali normalno prodaju, mislim samo da je pametnije ne ispitivati prodavacicu o proizvodima, nego kupit ono sto zelis mozda misli da sam ja frizerka, a uvijek kupim samo jednu stvar
mislim da cu sad kupit neki blond me regenerator i repair masku. inace imam suhu, plavu, frckavu kosu.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 20:56   #67
nisam izbrisala mail, ali to nije račun, to je samo potvrda da sam kod njih nešto naručila, carina traži potvrdu da sam to platila i koliko.

Ja dosta naručujam preko interneta s amazona, i oni uredno uz svaku pošiljku šalju i račun, tako da nikad nisam do sada imala posla s carinom.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 21:08   #68
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
nisam izbrisala mail, ali to nije račun, to je samo potvrda da sam kod njih nešto naručila, carina traži potvrdu da sam to platila i koliko.
To im trebas isprintati i odnijeti.
Mene su bar 10 puta zvali na carinu zbog strawberryja i uvijek im je trebala samo ta potvrda na kojoj pise cijena proizvoda i free shipping.
Drugi racun od strawberryja ne postoji.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 22:38   #69
Quote:
Vespers kaže: Pogledaj post
Pogledat ću, hvala ti. Heh, teško da smo se upoznale jer nikad nisam bila na okupljanju forumaša, možda si upoznala forumašicu Vesper, bez "s" na kraju

Uglavnom, od kad koristim BC Bonacure liniju (pustimo sad mašćenje) kosa mi je doživjela metamorfozu; sjajnija je, glatka i svilenkasta, mekana....čak je i dragi primjetio!

moguće da sam te zamijenila, sori

ugl, ja si kupim uskoro taj piling pa javim kakav je
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2010., 02:09   #70
Quote:
Lola kaže: Pogledaj post
cure, imate u petrovoj 21 frizerski ducan All4hair. kupila sam neki dan moisture kick sampon 250 ml za 47 kn, sad gledam u njihov katalog 1250 ml je 122 kn, a repair rescue isto takvi omjeri, maska repair rescue 200 ml je 66 kn, a 750 ml 104 kn. e sad, za moj sampon u katalogu pise da kosta 37 kn, ne kuzim kak je bio 10 kn skuplji, ali i dalje je sve jeftinije kod njih nego bilo gdje drugdje. to je frizerska maloprodaja, ali normalno prodaju, mislim samo da je pametnije ne ispitivati prodavacicu o proizvodima, nego kupit ono sto zelis mozda misli da sam ja frizerka, a uvijek kupim samo jednu stvar
mislim da cu sad kupit neki blond me regenerator i repair masku. inace imam suhu, plavu, frckavu kosu.
nisam nigdje našla njihovu stranicu na netu...taj katalog proizvoda kod njih dobiješ ili

jel piše u katalogu koliko dođe color save sulfat-free shampoo, regenerator i maska te koliko je pakiranje

to mi je skroz suprotni kraj grada, a trenutno baš i nemam vremena ići do tamo...

tnx na odg
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2010., 12:16   #71
color save sulfat free samp 250ml 48,63, 750ml 161, 68
regenerator sprej 57,15
maska 200ml 87,66, 750ml 132

evo ti br telefona 4663311, katalog uzems kod njih, kazu da imaju najnize cijene i ak negdje nades nize, dat ce ti jos neki popust. meni su u susjedstvu.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 12:10   #72
stvarno imaju najniže cijene....pretpostavljam da ne drže kerastase
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 15:01   #73
Quote:
Lola kaže: Pogledaj post
cure, imate u petrovoj 21 frizerski ducan All4hair. kupila sam neki dan moisture kick sampon 250 ml za 47 kn, sad gledam u njihov katalog 1250 ml je 122 kn, a repair rescue isto takvi omjeri, maska repair rescue 200 ml je 66 kn, a 750 ml 104 kn. e sad, za moj sampon u katalogu pise da kosta 37 kn, ne kuzim kak je bio 10 kn skuplji, ali i dalje je sve jeftinije kod njih nego bilo gdje drugdje. to je frizerska maloprodaja, ali normalno prodaju, mislim samo da je pametnije ne ispitivati prodavacicu o proizvodima, nego kupit ono sto zelis mozda misli da sam ja frizerka, a uvijek kupim samo jednu stvar
mislim da cu sad kupit neki blond me regenerator i repair masku. inace imam suhu, plavu, frckavu kosu.
Ajme fala na info! više nego duplo skuplje kupila masku repair rescue, koja mi je odlična! (kolegica me komplimentirala i pitala dal sam stavljala jaja na kosu)
larlar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 21:07   #74
Prema informaciji s foruma otišla sam u taj dućan u Petrovoj i kupila sealed ends za nekih 70 i nešto sitno kuna. Danas sam ga prvi put stavila- . Kosa ne strši, vrhovi fino padaju i uvijaju se, mekani su i mirišeeeee
Nadam se da me proizvod neće razočarati nakon par tjedana.
__________________
💅🏻
Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 22:31   #75
Quote:
Hazel Silk kaže: Pogledaj post
Prema informaciji s foruma otišla sam u taj dućan u Petrovoj i kupila sealed ends za nekih 70 i nešto sitno kuna. Danas sam ga prvi put stavila- . Kosa ne strši, vrhovi fino padaju i uvijaju se, mekani su i mirišeeeee
Nadam se da me proizvod neće razočarati nakon par tjedana.
Nece, garantiram!
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 00:18   #76
ja sam kupila 750 ml moisture kick treatmenta i za razliku od istog sampona, ne odgovara mi. jel netko zainteresiran za njega?
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 08:43   #77
Našla sam katalog na netu pa sam ga uploadala, evo link.
http://www.scribd.com/full/26540758?...9eslv2ne6vbt9n
a možete ga skinuti u pdf formatu.
Za one koje koriste već ove proizvode što bi preporučili za tanku kosu s vrhovima sklonim lomnjenju?
gfosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 09:39   #78
ja isto kupujem bc bonacure i lorealove prof. proizvode u all4hair, cijene su niže nego drugdje
slatkish is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 11:02   #79
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Nece, garantiram!
To već dugo koristiš? Jel mi ovo može pomoći da imam zdrave vrhove i da se ne šišam par mjeseci?
__________________
💅🏻
Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 18:14   #80
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Nece, garantiram!
Potpisujem, serum je preodličan!
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:23.