Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2010., 12:03   #21
nisam mislila dm-ovski rang, eh da,a oni u salonu su koristili neke koji su po mojim saznanjima oko 100kn a to mi je za deci nečeg puuuno previše.
mislila sam da možda loreal ima kaj takvog, al pravi loreal a ne ovaj mađarski i sl.u dm-u
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 10:40   #22
Ja koristim vec duze vrijeme herbalan od diksona, i zadovoljna sam. Nekako mi se cini najprirodnjiji, i sad nakon vec par mjeseci koristenja se vide dobri rezultati, dok kad sam koristila te razno razne maske i regeneratore iz dm nisam vidjela nikakve razlike.
vita_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 01:20   #23
Od subrine je super regenerator, ima lijep miris, ali kada sam probala conditioner koji se drži 3 minute nije bio ni približno dobar. Plus odvratan kemijski miris.
drvnaind is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2010., 20:10   #24
sad koristim u kombinaciji sampon i regenerator Balea Proffessional za plavu kosu(posto sam plavusa jel hheheh)...ugl jako sam zadovoljna a inace imam pramenove koji su mi dosta osusili kosu
))))))))))
navaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2010., 19:41   #25
djevojchica20, možda da probaš Nivein regić u spreju za volumen - taj se ispire, ali ne masti kosu, bude lepršava i lagana.
__________________
Volim Dečeca svoga
deya is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 00:46   #26
Quote:
deya kaže: Pogledaj post
djevojchica20, možda da probaš Nivein regić u spreju za volumen - taj se ispire, ali ne masti kosu, bude lepršava i lagana.
U pjeni ,ne u spreju
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2010., 14:46   #27
Misliš možda, professional L'oreal ?
Imaju neko kao mlijeko za kosu koje se ne ispire. Mislim da ga ima oko 200 ml, ak se ne varam i košta oko 120 kn.
KANARinka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 14:53   #28
Definitivno najbolji regenerator kojeg sam probala je elseve nutri-gloss (Rozi) baš onako lijepo da kosi život
Dorchy62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 16:48   #29
Quote:
patkicaSlatkica kaže: Pogledaj post
za one koji imaju suhu kosu ... ja preporučam korištenje samo maski umjesto regeneratora...ja inače imam blajhanu,u pramenovima kosu i jedino mi to pomaže da ju rasčešljam i bude super super

zasad koristim avonovu masku za kosu sa maslinovim uljem...al poslije te budem kupila od loreala s matičnom mliječi...koristim njihov isti šampon i super mi je,općenito su mi lorealovi šamponi i maske super,a u kombinaciji čine čuda
ja vec nekih godinu dana koristim njihov regenerator, cak mi je samo on dovoljan da kosu nahrani i da da sjaj. Odlican im je i sampon i maska i one dnevne i nocne fore koje se ne ispiru!!!

Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Trebam neki dobar leave in regenerator za obojenu (crvenu) kosu. Preporuke?
Mozda Gliss Kur za farbanu kosu, ili onaj total repair 19 narandzasti... Ili da vidis KEUNE ili L'Oreal professionel liniju...

Quote:
djevojchica20 kaže: Pogledaj post

nisam baš u toku sa tim proizvodima za kosu jer koristim litreni no name šampon,al mi je kosa u komi,oduvijek se brzo masti, regenerator nisam koristila godinama,i sad u zadnje vrijeme počela se petljati

zanimaju me regeneratori u spreju,koji su i cijene jer nemam blage veze kaj od tog postoji
pa kakav ti je inace kosa, ako si mogla godinama bez regeneratora? Inace, ti litreni samponi mogu proci ako zelis da ti se farba brze ispere sa kose, ili u kombinaciji sa neki kvalitetnijim. Recimo ja nekad pomesam taj litreni sa ovim koji inace koristim, da bih razblazila ovaj NIVEA... medjutim regenerator mora da se stavlja zbog lakseg cesljanja, ali ga ne stavljaj skroz do glave, nego na krajeve i otprilike 2/3 duzine. recimo, meni za dugu kosu, dovoljna je kolicina velicine ping pong loptice.
Sto se tice mascenja kose, pazi, vecini nas se prlja/masti rel brzo jer zivimo u zagadjenim sredinama, nije to kao pre 70g kada su nase bake prale kosu 1x nedeljno... tako da nemoj da te to mascenje opterecuje, a mozes otici kod dermatologa da ti onim skenerom prodje po vlasistu da bidi u kakvom je stanju.

Quote:
djevojchica20 kaže: Pogledaj post
nisam mislila dm-ovski rang, eh da,a oni u salonu su koristili neke koji su po mojim saznanjima oko 100kn a to mi je za deci nečeg puuuno previše.
mislila sam da možda loreal ima kaj takvog, al pravi loreal a ne ovaj mađarski i sl.u dm-u
Eto, od DM-a je ok L'Oreal rozi, L'Oreal sa maticnom mleci, Gliss Kur narandzasti i za farbanu i ona asia spa. Mozes KEUNE, i kao sto pomenuh L'Oreal professionel, kostaju oko 10eur, dugo traju, a kupuju se ugl u salonima, nema ih u DM.
Mada je meni na mojoj glavi skroz OK i Balea za farbanu i blajhanu kosu!

Quote:
navaha kaže: Pogledaj post
sad koristim u kombinaciji sampon i regenerator Balea Proffessional za plavu kosu(posto sam plavusa jel hheheh)...ugl jako sam zadovoljna a inace imam pramenove koji su mi dosta osusili kosu
))))))))))
Eto, i meni Balea fino radi.... DOduse, ja nisam vezana za 1 samo prozivod, nego drzim princip tipa: sampon neagresivan, tipa za farbanu kosu ili bebi, regenerator za suvu ( za svaki slucaj, ipak sam farbano plava, krajevi se vremenom trose bla bla), maska 1x nedeljno neka vitaminizirajuce hranljiva. Koji tacno proizvod cu da uzmem iz navedenog roda, zavisi od trenutnog raspolozenja
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 21:17   #30
jel tko probao Nivein regenerator u pjeni??
__________________
ne postoje ružne žene, samo su neke lijene...
ljubimica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 16:42   #31
ja imam naelektrisanu kosu i prevelik volumen ima i strsi na sve strane preporuka?
lolipopp is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 21:34   #32
BC Bonacure Sensitive Soothe - lagan, nije mastan, a super regenerira, daje odličan sjaj i mekoću kosu
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 22:29   #33
Ja kupila BC Bonacure Moisture Kick u spreju, da vidim kakav je kad ga svi hvale.
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 18:40   #34
Evo, ja koristim Nivein regić u pjeni, za volumen. Jako je dobar, tj. kosa je meka, lako se rasčešlja, a
nije otežana, već, naprotiv, lepršava je.
__________________
Volim Dečeca svoga
deya is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 18:46   #35
Inače, primijetila sam da kada uzastopno za redom koristim isti regenerator ili masku, (maske koristim također
u funkciji regeneratora) nakon pranja, da mi kosa postane nekako otežana i kao ljepljiva.
Tako da sam "patentirala" da svaki 2. put kosu operem drugim regićem. (Često perem kosu, jer se masti).
Novo otkriće mi je Gliss kur maska, ova nova, sa sheom i kašmirom.
__________________
Volim Dečeca svoga
deya is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 19:58   #36
Uzela sam danas Ganier Ultra Naturals regenerator za obojenu kosu. Javim kakav je.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 22:26   #37
Meni je savršen, najbolji regenerator koji sam probala iz dm. Nije težak, kosu omekša i lagano se ispere.
__________________
29.01.2010. :-)
frutabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 00:20   #38
Quote:
deya kaže: Pogledaj post
Inače, primijetila sam da kada uzastopno za redom koristim isti regenerator ili masku, (maske koristim također
u funkciji regeneratora) nakon pranja, da mi kosa postane nekako otežana i kao ljepljiva.
Tako da sam "patentirala" da svaki 2. put kosu operem drugim regićem. (Često perem kosu, jer se masti).
To sam i ja skuzila. Uvijek imam nekoliko sampona i regeneratora pa mijenjam i kombiniram, ovisno o trenutnom stanju kose, godisnjem dobu...
Takodjer, skuzila sam da mi ne odgovaraju kompleti istih sampona i regeneratora, nego razlicitih. Idealno, lagani sampon koji ne otezava kosu i njezno je, ali solidno opere bez da ostavlja film, a onda neki "tezi" regenerator koji stiti i zagladjuje suhe vrhove, no njega nikad na vlasiste. Maske ne precesto jer otezaju kosu.
I na kraju, na vrhove regenerator u pjeni/kremi/spreju koji se ne ispire, i koji ima i obavezno masnoce u sebi.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 00:29   #39
Regeneratori u pjeni?

Zanima me gdje mogu naci regeneratore u pjeni koji se ne ispiru. Njih sam koristila redovito ranije nakon pranja samponom i regeneratorom koji se ispire, i stavljala na donji (suhlji, stariji) dio kose. Istovremeno su mi stitili stariju kosu i vrhove, davali im vlaznost, i omogucavali lijepu prirodnu, voluminoznu valovitu frizuru. Bez takvih stvari mi kosa nekako leti kao slama, i teze se ceslja, iako stavljam regenerator koji se ispire.

Sad koristim kreme za kosu umjesto pjene (jer je ne mogu naci), no te pjene su mi bile puno bolje, kreme i fluidi su mi preteski. S druge strane, ovi sprejevi-regeneratori su mi bez veze skroz, jer puno odleti u zrak, i moram se sprejati vani, da mi pod ne bude klizav.
A pjene za styling mi ne odgovaraju, imam dojam da isusuju kosu, uz to mi je dodatno lijepe sto je neugodno, a onda mi se kosa jos teze ceslja (i ovako imam problema sa rascesljavanjem jer je gusta i elektricna).

Bila sam ovisna o Elseve zutom regeneratoru u pjeni. I onda su ga povukli iz prodaje. Ako ga netko negdje ima, dala bih cijelo bogatsvto za njega.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 00:34   #40
Quote:
frutabel kaže: Pogledaj post
Meni je savršen, najbolji regenerator koji sam probala iz dm. Nije težak, kosu omekša i lagano se ispere.
Nadam se da će mi bit okej. Nisam šampon uzela dok ne potrošim ovaj kojeg sad koristim, a onda mislim uzet onaj od lipe za masnu kosu. Bojim se da bi mi ovaj za obojenu kosu još više zamastio, zbog tog ulja koje ima.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:45.