Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2011., 23:32   #1081
Quote:
Vojky kaže: Pogledaj post
Da, čitao sam njegove članke, vodeći je hrvatski stručnjak u svom području. Napisao je i par udžbenika, što se ne može previše ljudi pohvaliti.
Koje je to "njegovo" područje. Možda nije tvoje pa onda procijenjuješ kao laik.
Ili je ultimativan borderline za ograničen broj ljudi. Možeš li navesti neki primjer?
Vjerujem da ću naći izvornik otkuda je sve prepisano ili barem main stream ako ima nečeg suvislog.
Kvantitet ne znači kvalitet. Pa čak uopće i postojanje nečeg. Za doktorat je sigurno morao nešto napisati ili prepisati baš kao i njegov otac.
Za Tuđmanove vjerujem jedino kako ih je Minhauzen nadmašio.

Quote:
Vojky kaže: Pogledaj post
Svatko je nevin, dok mu se drugačije ne dokaže - pa ako imaš neke spoznaje, tamo u Gajevoj će ih rado poslušati.

No, ne dvojim da bi mu Koalicija 2000. i Mesić našli nešto da su imali. Taman bi im dobro došlo...
Gle mogli su i Sanadera pa nisu. Mogli su i Matu Granića pa nisu. Kutle i kompanija? Dovoljno? Slijedeći problem je pripadnost "aristokraciji" a ne plebsu.
A koalicija, ne znaš tko je gori od gorega. I tako nisu birani nego su ljudi htijeli promjenu samo da se makne napokon taj HDZ. Lučin Šime uvjerljivo najgori od najgorih Ministara unutarnjih poslova. Čak i od Mlinarića. A Račan ..šteta 5 slova, gori nego F.T., rođena kukavica.
Pretpostavljam da shvaćaš kako parametar koji si izabrao ne govori ništa osim tvojeg ufanja.
U divljini lavovi potjeraju hijene i bace se na plijen što je već ostalo od žrtve. Hijene odlaze da se vrate kasnije.


Dovoljno si elokventan da sudiš o pravdi i krivdi temeljem indicija. Smutljivac je nesumnjivo.
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 23:44   #1082
Quote:
diogeneš kaže: Pogledaj post
sedamsto šlepera... halo... jel s prikolicama ili bez... i kako je to moglo stiči u vukovar početkom 11.-og mjeseca kada je već bio u potpunom okruženju... i kaj je za tebe početak... jel prvi.. jel peti... jel deveti... inače nisam ni slutio da je glavašević vodio želje slušatelja na radio vukovaru, pa si mu se ti eto stalno javljao
Ja pišem istinu i svak iole inteligentan je shvaća.

http://www.delnice.hr/vijesti_11_11_05.html

Naravno da nije moglo stići kada Tuđmanovi nisu dali.

Prije toga 1500 šlepera opreme iz DDR-a i kupovina od hudiča iz Slovenije.
Nije tema ali ipak ti je netko prodao rog za svijeću.
Pitanje je o pismu. Kako glasi to pismo?
Inače kad smo kod radijskih želja, želje Vukovara i Siniše Glavaševića su uredno brisane zahvaljujući vjerniku Zdravku Tomcu /vid vraga/ i Tuđmanu.
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 23:53   #1083
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Ja pišem istinu i svak iole inteligentan je shvaća.

http://www.delnice.hr/vijesti_11_11_05.html

Naravno da nije moglo stići kada Tuđmanovi nisu dali.

Prije toga 1500 šlepera opreme iz DDR-a i kupovina od hudiča iz Slovenije.
Nije tema ali ipak ti je netko prodao rog za svijeću.
Pitanje je o pismu. Kako glasi to pismo?
Inače kad smo kod radijskih želja, želje Vukovara i Siniše Glavaševića su uredno brisane zahvaljujući vjerniku Zdravku Tomcu /vid vraga/ i Tuđmanu.
Bogami Saugaro ispadaju u zadnje vrijeme kosturi iz ormara i to nešto često.
__________________
Promeniću svet do kraja pesme.EKV
hrvatina_i_po is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 00:24   #1084
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Koje je to "njegovo" područje. Možda nije tvoje pa onda procijenjuješ kao laik.
Ili je ultimativan borderline za ograničen broj ljudi. Možeš li navesti neki primjer?
Pogledaj malo u NSK što je i kako napisao, pa se javi kada napišeš više i bolje. Pokaži se da si veća faca! Slučajno, poklapaju nam se profesionalni interesi u nekim područjima. Pa ga eto - pratim, tj. u jednom dijelu njegov znanstveni rad. Biti će mi drago da procijenim i tvoj.

Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Vjerujem da ću naći izvornik otkuda je sve prepisano ili barem main stream ako ima nečeg suvislog.
Slobodno.

Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Kvantitet ne znači kvalitet. Pa čak uopće i postojanje nečeg. Za doktorat je sigurno morao nešto napisati ili prepisati baš kao i njegov otac.
Za Tuđmanove vjerujem jedino kako ih je Minhauzen nadmašio.
Možeš mi ovako napamet, kao stručnjak, iznijeti neke osnovne teze iz njegovog doktorata? Vjerujem, da ako ga tako pljuckaš, da si zaista veliki stručnjak, pa bih te volio poslušati. Nemoj biti tako skroman, već se ovdje konkretno raspiši, daj nam jedan kritički osvrt. I nemoj se bojati da nećemo razumjeti, samo slobodno navodi citate i budi stručan u svom razmatranju. Čekam.

Usput, obitelj prosuđuješ po jednom članu? Da li općenito prihvaćaš obiteljsku odgovornost (npr. slažeš se da je trebalo izbacivati iz stanova obitelji onih na drugoj strani) ili je to samo vezano za jednu obitelj?

Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
U divljini lavovi potjeraju hijene i bace se na plijen što je već ostalo od žrtve. Hijene odlaze da se vrate kasnije.
Svijet oko nas ti je par pedalja niže.

Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Dovoljno si elokventan da sudiš o pravdi i krivdi temeljem indicija. Smutljivac je nesumnjivo.
Simpatičan i ugledan gospodin kojega mi je bilo drago slušati na predavanjima, čitati njegove radove, a i definitivno nema afera iza sebe.
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 00:33   #1085
Zašto MT laže da se u razgovoru između Dedakovića i FT ne radi o izvlaćenju djece,kada je na snimkama jasno da se djeca spominju,te da se evakuacija odbija?

Mene fascinira koliko neki ljudi idu daleko u vrijeđanju inteligencije prosječnog čovjeka...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 00:46   #1086
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Zašto MT laže da se u razgovoru između Dedakovića i FT ne radi o izvlaćenju djece,kada je na snimkama jasno da se djeca spominju,te da se evakuacija odbija?

Mene fascinira koliko neki ljudi idu daleko u vrijeđanju inteligencije prosječnog čovjeka...
S druge teme. Suđenje Miloševiću, ispitivanje Čandića iz KOS-a:

Quote:
...Evo navešću primer razgovora između Mileta Dedakovića Jastreba, branitelja Vukovara i generala Antona Tusa u Zagrebu. Na osnovu prisluškivanih razgovora u više navrata između ove dvojice napravljen je jedan razgovor znači, sa isečcima u kome Mile Dedaković od Tusa traži pomoć u naoružanju, a ovaj mu kaže da ne računa ni na kakvu pomoć i da je prepušten sam sebi da se bori kako zna i ume.
http://www.milosevic-trial.org/trial/2002-11-11S.htm
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 01:11   #1087
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
S druge teme. Suđenje Miloševiću, ispitivanje Čandića iz KOS-a:



http://www.milosevic-trial.org/trial/2002-11-11S.htm
Je,bilo je svega,iako je danas Tus također dao zanimljivu izjavu vezanu za njegov razgovor s FT,uza naoružavanje i pomoć Vukovaru...

Dakle,ne snimka,nego izjava...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 13:28   #1088
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Ovo što sam boldala je netočno. Profesor Miroslav Tuđman nije nikada držao kolegij koji bi se na ikakav način bavio programiranjem, ipak je on više teoretski usmjeren. U ovom slučaju radilo se o profesoru Bulcsu Laszlu, te o njegovom prijevodu (ne izmišljenih nego postojećih) programirnih jezika LISP i Prolog na hrvatski. To pouzdano znam jer sam tim studentima ja držala vježbe iz dotičnoga kolegija.
Hvala na ispravci i moja isprika. Hebem mu misa zasto sam ja 20 godina zivio u uvjerenju da je M. Tudjman bio taj koji nam je davao razloga da prelazim danasnju Vukovarsku ... E da, hvala i tebi Martian7

I da ponovim, isprika na netocnostima o znanstvenom radu prof. tudjmana.

Sada cu ja ko zadnja lijena seljacina pitati cime se MT bavio kad kazete da je bio dobar profa?

I jos da se osvrnem na jedan komentar o strahu da MT udje u Sabor. I ja se veselim njegovom dolasku u Sabor, ali nikako ne mogu shvatit da netko tko drzi do sebe na ovakav poltronski nacin ulazi u Sabor. Do jucer je po tom istom HDZ-u pljuvao, a onda preko noci hip-off hip-on, evo ga na drugom mjestu liste stranke koja tek treba proci katarzu demokratizacije i ubijanja obicaja uzimanja iz vrece po potrebi...
__________________
PIPL MAST TRAST AS. TENK JU.
Smiljan_HR is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 13:29   #1089
Quote:
Orlovac kaže: Pogledaj post
Vidi, vidi, tko bi to rekao, ˝sveznajući˝ pa im se omakle ˝netočnosti˝. Ma ne Martian, kako ti možeš biti u pravu? U pravu su uvijek oni nepriznati ˝lumeni˝ koji su veći dio ˝studija˝ na filozofiji proveli izležavajući se na travnjaku i klupama ispred faksa kad je lijepo vrijeme. Trošeći tako prikupljenu mentalnu energiju za ˝duboke studije˝ po okolnim kafićima kad je ružno vrijeme.

Oni su ti koji sve živo znaju o Miroslavu i njegovim predavanjima i znanstvenim radovima, pa nam svoja ˝saznanja˝ tako nesebično prosipaju okolo. Pitaj njih pa nećeš falit.
Ne, ja nisam hadezeovac da nebih slusao tudja misljenja. I nisam studirao na filozofiji barem ne ono sto se tamo inace studira
__________________
PIPL MAST TRAST AS. TENK JU.
Smiljan_HR is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 13:36   #1090
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Ja pišem istinu i svak iole inteligentan je shvaća.

http://www.delnice.hr/vijesti_11_11_05.html

Naravno da nije moglo stići kada Tuđmanovi nisu dali.

Prije toga 1500 šlepera opreme iz DDR-a i kupovina od hudiča iz Slovenije.
Nije tema ali ipak ti je netko prodao rog za svijeću.
Pitanje je o pismu. Kako glasi to pismo?
Inače kad smo kod radijskih želja, želje Vukovara i Siniše Glavaševića su uredno brisane zahvaljujući vjerniku Zdravku Tomcu /vid vraga/ i Tuđmanu.
i gdje tu piše koliko je to šlepera? i kažeš tuđmani nisu dali da oružje ode u vukovar 5.-og, 6.-og ili 7.-og studenog kad je već bilo skoro nemoguće i pticama od vinkovaca do vukovara odletjeti pa kako te nije sramota takove laži i konstrukcije tu postati!!!??? pa još i tomca uvaljivati... o, majko moja draga!... čega ću se sve morati naslušati
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 14:14   #1091
Quote:
Smiljan_HR kaže: Pogledaj post
...Sada cu ja ko zadnja lijena seljacina pitati cime se MT bavio kad kazete da je bio dobar profa?
A mogao si barem pročitati ono što pišu oni koji su SLUŠALI njegova predavanja. Uostalom, zar ti ne govori ama baš ništa da je Tuđman izabran za trajnog redovnog profesora na filozofiji, najviši stupanj što ga itko može postići na sveučilištu. I to baš tamo gdje žario i palio Kangrga i društvo mu, a njegovi praxisovski puleni i dan danas vedre i oblače i na sveučilištu i hrvatskoj politici, a da ne govorim medijima. Nadam se da ti je to dovoljno...

Quote:
Smiljan_HR kaže: Pogledaj post
... I jos da se osvrnem na jedan komentar o strahu da MT udje u Sabor. I ja se veselim njegovom dolasku u Sabor, ali nikako ne mogu shvatit da netko tko drzi do sebe na ovakav poltronski nacin ulazi u Sabor. Do jucer je po tom istom HDZ-u pljuvao, a onda preko noci hip-off hip-on, evo ga na drugom mjestu liste stranke koja tek treba proci katarzu demokratizacije i ubijanja obicaja uzimanja iz vrece po potrebi...
Poltronski veliš! Pa zašto bi bilo ˝poltronski˝ pomesti svoje političke protivnike u HDZ-u, ubačene trojanske konje, i biti jedan od glavnih koji je radio i odradio da HDZ od Sanaderove prćije vrati se na svoje izvorne principe. Ja bih to nazvao i te kakvom pobjedom.

Uostalom, govoreći o poltronizmu, kud ćeš većeg od onog kad su ondašnji dični SDP-eovci na čelu s Račanom napustili glasovanje kad se odlučivalo o neovisnosti Hrvatske, da bi samo desetak godina poslije bili joj na vlasti. I nije im bila mrska niti su imali kompleks poltronizma.
__________________
˝Detuđmanizacija je u nečem ipak uspjela. Uspjela je moralno, ekonomski i politički razoriti zemlju"
Orlovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 14:43   #1092
Quote:
Vojky kaže: Pogledaj post
Simpatičan i ugledan gospodin kojega mi je bilo drago slušati na predavanjima, čitati njegove radove, a i definitivno nema afera iza sebe.
Ima.

u proljeće 2001. protiv spomenute četvorke, nakon temeljite obrade, u kojoj je zaplijenjeno i desetak terenskih automobila “M-Powera”, splitska PU podnijela je državnom odvjetništvu obimnu kaznenu prijavu sa 147 popratnih dokumenata. Bio je to prvi korak ka sankcioniranju aktera velike kriminalne, političke i financijske “afere jeep”, koju je “Nacional” otkrio u listopadu 2000.
“Afera jeep” je najviše poznata po tome, što su čelni ljudi HIS-a Miroslav Tuđman i Žarko Peša, šverc skupocjenim terenskim vozilima, njihov najam pripadnicima SFOR-a u BiH i retroaktivno oslobađanje plaćanja carine i poreza uvoznika terenaca “M-Powera”, prikazali kao tajnu špijunsku operaciju prebacivanja vozila u BiH za potrebe američke obavještajne službe CIA.
Nakon provedene obrade, Krim policija i splitsko ŽDO nisu imali nikakvih dvojbi. U slučaju “M-Powera” nije se radilo o uvozu nikakvih “motornih vozila za specijalne svrhe, već o kaznenom djelu zlouporabe položaja i ovlasti. U istražnom zahtjevu se navodi da su Peša, Knezić i Maras su kao službene osobe, a Žanko kao odgovorna osoba iskoristili svoj službeni položaj i ovlasti i u cilju pribavljanja znatne imovinske koristi uvezli 43 automobila visoke klase ukupne fakturirane vrijednosti 3.078.000 njemačkih maraka, bez plaćanja carine i poreskih obveza u iznosu od 2. 390.677 kuna, za koliko su oštetili proračun RH.
- link

Ako i nije umočio prste pokazao je nesposobnost u rukovođenju. A još neke bi se stvari dale iskopati.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 16:12   #1093
Miroslav Tudman je jedan od rijetkih hrvatskih politicara koji ima besprijekornu znanstvenu, politicku i drzavotvornu karijeru.
snowleopard is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 16:44   #1094
MT uopće nema poliitčku karijeru,u svakom pokušaju je propao,a sada je prodao sve ono što je zagovarao,pristupivši HDZ-u...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 16:48   #1095
Quote:
Orlovac kaže: Pogledaj post
A mogao si barem pročitati ono što pišu oni koji su SLUŠALI njegova predavanja. Uostalom, zar ti ne govori ama baš ništa da je Tuđman izabran za trajnog redovnog profesora na filozofiji, najviši stupanj što ga itko može postići na sveučilištu. I to baš tamo gdje žario i palio Kangrga i društvo mu, a njegovi praxisovski puleni i dan danas vedre i oblače i na sveučilištu i hrvatskoj politici, a da ne govorim medijima. Nadam se da ti je to dovoljno...



Poltronski veliš! Pa zašto bi bilo ˝poltronski˝ pomesti svoje političke protivnike u HDZ-u, ubačene trojanske konje, i biti jedan od glavnih koji je radio i odradio da HDZ od Sanaderove prćije vrati se na svoje izvorne principe. Ja bih to nazvao i te kakvom pobjedom.

Uostalom, govoreći o poltronizmu, kud ćeš većeg od onog kad su ondašnji dični SDP-eovci na čelu s Račanom napustili glasovanje kad se odlučivalo o neovisnosti Hrvatske, da bi samo desetak godina poslije bili joj na vlasti. I nije im bila mrska niti su imali kompleks poltronizma.
HDZ-e se vratio svojim izvornim principima?

Koje ti provale pišeš,svaka čast...

Bolje od te je jedino ova da je MT zaslužan za čišćenje HDZ-a...

Ne znam koje čišćenje HDZ-a,Sanaderov HDZ- i ovaj sada su jendaki,minus Sanader...

A i Sanadera su donedavno branili,kako Jaca,tako i ostatak bulumente,dok nije taknuo u jacu...

Mene tako taj tvoj SF zabavlja,ne mogu ti opisati koliko...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 17:12   #1096
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Ima.

u proljeće 2001. protiv spomenute četvorke, nakon temeljite obrade, u kojoj je zaplijenjeno i desetak terenskih automobila “M-Powera”, splitska PU podnijela je državnom odvjetništvu obimnu kaznenu prijavu sa 147 popratnih dokumenata. Bio je to prvi korak ka sankcioniranju aktera velike kriminalne, političke i financijske “afere jeep”, koju je “Nacional” otkrio u listopadu 2000.
“Afera jeep” je najviše poznata po tome, što su čelni ljudi HIS-a Miroslav Tuđman i Žarko Peša, šverc skupocjenim terenskim vozilima, njihov najam pripadnicima SFOR-a u BiH i retroaktivno oslobađanje plaćanja carine i poreza uvoznika terenaca “M-Powera”, prikazali kao tajnu špijunsku operaciju prebacivanja vozila u BiH za potrebe američke obavještajne službe CIA.
Nakon provedene obrade, Krim policija i splitsko ŽDO nisu imali nikakvih dvojbi. U slučaju “M-Powera” nije se radilo o uvozu nikakvih “motornih vozila za specijalne svrhe, već o kaznenom djelu zlouporabe položaja i ovlasti. U istražnom zahtjevu se navodi da su Peša, Knezić i Maras su kao službene osobe, a Žanko kao odgovorna osoba iskoristili svoj službeni položaj i ovlasti i u cilju pribavljanja znatne imovinske koristi uvezli 43 automobila visoke klase ukupne fakturirane vrijednosti 3.078.000 njemačkih maraka, bez plaćanja carine i poreskih obveza u iznosu od 2. 390.677 kuna, za koliko su oštetili proračun RH.
- link

Ako i nije umočio prste pokazao je nesposobnost u rukovođenju. A još neke bi se stvari dale iskopati.
I pogledah ja malo na internetu ima li štogod ozbiljnije, i sve što nađoh je ovo http://www.nacional.hr/clanak/15202/...-iz-afere-jeep . Obratite pozornost na datum; 2002-06-26 , dakle u najvećem jeku trećejanuarske vladavine.

Ali ima još jedna ˝sitnica˝ koja kaže više nego išta; poslije ovog članka, totalni muk, nitko ni zuc. Ni danas, kad bi takva informacija kukurikavcima za oboriti se na Tuđmana i HDZ bila dragocijenija od suhog zlata. Zašto, ako smijem pitati? Nije valjda da su sramežljivi pa se ne usude to potegnuti. Ili je cijela nacionalova priča totalan ćorak.

A da nije je netko malo žešći, možda čak i s one strane bare, prišapnuo medijskim grlanima da se gube i da ne zabadaju svoj nose tamo gdje mu nije mjesto?

U svakom slučaju, jedan od onih slučajeva kad je totalni muk neusporedivo glasniji od Šprajca i Bage kad se najviše deru o ˝avetima˝ iz 90-tih
__________________
˝Detuđmanizacija je u nečem ipak uspjela. Uspjela je moralno, ekonomski i politički razoriti zemlju"

Zadnje uređivanje Orlovac : 22.11.2011. at 17:19.
Orlovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 17:19   #1097
Quote:
Orlovac kaže: Pogledaj post
Ali ima još jedna ˝sitnica˝ koja kaže više nego išta; poslije ovog članka, totalni muk, nitko ni zuc. Ni danas, kad bi takva informacija kukurikavcima za oboriti se na Tuđmana i HDZ bila dragocijenija od suhog zlata.
Ni u predsjednickoj kampanji toga nije bilo. Glupost na kvadrat.
snowleopard is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 17:19   #1098
pitam se misli li mirek da se hadeze vraća i izvornom načinu financiranja stranke pošto ne mogu više grabiti šakom i kapom iz hrvatskih poduzeća,morat će opet posegnuti za onima kojih su se odrekli kad su došli do sofisticiranog načina financiranja,ako naravno nisu opet u raznim kaznionicama,ili će im sami članovi početi kokošariti.
galeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 19:25   #1099
Quote:
Orlovac kaže: Pogledaj post
I pogledah ja malo na internetu ima li štogod ozbiljnije, i sve što nađoh je ovo http://www.nacional.hr/clanak/15202/...-iz-afere-jeep . Obratite pozornost na datum; 2002-06-26 , dakle u najvećem jeku trećejanuarske vladavine.
To samo znaći da loše googlaš.
Quote:
Ali ima još jedna ˝sitnica˝ koja kaže više nego išta; poslije ovog članka, totalni muk, nitko ni zuc. Ni danas, kad bi takva informacija kukurikavcima za oboriti se na Tuđmana i HDZ bila dragocijenija od suhog zlata. Zašto, ako smijem pitati? Nije valjda da su sramežljivi pa se ne usude to potegnuti. Ili je cijela nacionalova priča totalan ćorak.
Držalo bi vodu da je MT neka politička manga. Da se sve njegove stranke kojima je pripadao naslažu zajedno ne bi prešle 5%.
Quote:
A da nije je netko malo žešći, možda čak i s one strane bare, prišapnuo medijskim grlanima da se gube i da ne zabadaju svoj nose tamo gdje mu nije mjesto?
To je bio samo kriminal, ništa drugo. Uvođenje CIAe u igru je bilo samo pokušaj zamagljivanja.
Quote:
U svakom slučaju, jedan od onih slučajeva kad je totalni muk neusporedivo glasniji od Šprajca i Bage kad se najviše deru o ˝avetima˝ iz 90-tih
Mda, time nikako nisi demanitrao da MT nije bio upleten ni u jednu aferu, a ima ih još.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 19:34   #1100
Quote:
Orlovac kaže: Pogledaj post
A mogao si barem pročitati ono što pišu oni koji su SLUŠALI njegova predavanja. Uostalom, zar ti ne govori ama baš ništa da je Tuđman izabran za trajnog redovnog profesora na filozofiji, najviši stupanj što ga itko može postići na sveučilištu. I to baš tamo gdje žario i palio Kangrga i društvo mu, a njegovi praxisovski puleni i dan danas vedre i oblače i na sveučilištu i hrvatskoj politici, a da ne govorim medijima. Nadam se da ti je to dovoljno...
Dovoljno.


Quote:
Poltronski veliš! Pa zašto bi bilo ˝poltronski˝ pomesti svoje političke protivnike u HDZ-u, ubačene trojanske konje, i biti jedan od glavnih koji je radio i odradio da HDZ od Sanaderove prćije vrati se na svoje izvorne principe. Ja bih to nazvao i te kakvom pobjedom.
Ma pises, da prostis, gluposti. Ispadne da je Bajic, uz MT, najveci hadezeovac. Izvorni principi? Sto je to? Uzimanje iz vrece koliko ti treba ako si na vlasti?
Stvari su puno jasnije nego sto pokusavas imputirati. Radi se o panici Šefike da se par postotaka glasova Hrasta ne "razlije" izbornim pobjednicima pa skuplja mrvice, računajući da će možda dobiti jedan mandat više. A MT tu paniku iskoristava da se uhljebi i da ga konacno netko i cuje.

Quote:
Uostalom, govoreći o poltronizmu, kud ćeš većeg od onog kad su ondašnji dični SDP-eovci na čelu s Račanom napustili glasovanje kad se odlučivalo o neovisnosti Hrvatske, da bi samo desetak godina poslije bili joj na vlasti. I nije im bila mrska niti su imali kompleks poltronizma.
Ne razumijem kakve to ima veze sa MT?
__________________
PIPL MAST TRAST AS. TENK JU.
Smiljan_HR is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:03.