Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2013., 12:08   #21
Quote:
ljubav je uzas kaže: Pogledaj post
Dakle,sto mislite o tom najnovijem trendu?
Kriminalan ''trend''.
Nikak mi to ne zgleda niti u jednoj varijant, osobito mi je tragicno ak ti je dio kose smed a dio plav, pa izgleda kao da si se odavno obojala u plavo i naprosto zaboravila prebojat zadnjih 6 mjeseci.

Ideja da imam pol kose jedne boje, a drugu polovinu druge mi je van pameti.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2013., 14:23   #22
"Trend" mi je u najmanju ruku ogavan
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 23:25   #23
ombre mi se davno svidio i prije 2 mjesca samga odlucila napravit..kupila sam u dm-u l'orealovu kutiju (52kn) najtamniju nijansu (jedinica) i sama lagano.. posto imam crveni pigment u kosu a već 2 godine sam obojana u crno, ispalo mi je crvenkasto svijetlo smeda. čak mi se i dojmilo prije 2 tjedna sam uzela br 2 i sad mi je medena boja na ljeto bi mogla posvjetliti cijelu kosu a ombre u četvorku!
__________________
If Rihanna likes the way it hurts, why did she leave Chris Brown? :O
školarka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 11:05   #24
meni je ombre odličan kad se dobro napravi kod pravog frizera, a ne one home made dvobojnice bez ukusa..
http://pinterest.com/rachael_s/hair-ombre-balyage/
tu mi ima predivnih ombre/balayage frizurica
gilmoreica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 00:20   #25
Duga, postepeno osisanja i valovita kosa sa siskama do brade je idealno za ombre.
Na ravnoj i ravno osisanoj kosi bez stepena je upola manji efekat
bojanwish is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 20:52   #26
Quote:
gilmoreica kaže: Pogledaj post
meni je ombre odličan kad se dobro napravi kod pravog frizera, a ne one home made dvobojnice bez ukusa..
http://pinterest.com/rachael_s/hair-ombre-balyage/
tu mi ima predivnih ombre/balayage frizurica
hm, sigurna sam da sarah jessica parker nije bila sama svoj majstor i sigurno je ovo radio ˝pravi˝frizer pa je svejedno katastrofalno:


dok sam na youtube-u vidjela više diy tutoriala koji su imali baš lijep prijelaz iako su to radili amateri u kućnoj radinosti tako da ne mora značiti da će frizer odraditi posao bolje
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 11:38   #27
Quote:
Una1980 kaže: Pogledaj post
"Trend" mi je u najmanju ruku ogavan
i meni... ono, ocu bit plava a necu, ne znam
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2013., 11:43   #28
Jel moguce napraviti ombre tako da je gornji dio kose svjetliji a donji tamniji?
tonkica15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 18:20   #29
Ja isla kod profesionalnog frizera na ombre i ostala razocarana jer mi nije napravio nista! Mislim, rekla sam ja da necu neku radikalnu promjenu ali to sto je on napravio je bukvalno jedna nijansa svjetliji vrhovi kod kojih se razlika primjeti jedino kad se taj isti vrh bas prinese korijenu! Onda sam uzela Loreal pakovanje, i sama kod kuce probala i ispalo je super , drzala sam krace nego je pisalo na uputama ali uspjelo je "ispasti" bas onako kako sam zamislila

Zadnje uređivanje warpedcat : 14.08.2013. at 19:14.
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2013., 15:48   #30
ja ih imam, radila sama, izgleda prirodno, plava kosa, svjetlije plavi vrhovi, like it.
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 17:50   #31
Quote:
tonkica15 kaže: Pogledaj post
Jel moguce napraviti ombre tako da je gornji dio kose svjetliji a donji tamniji?
možeš se tak ofarbat, al to nije ombre
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 12:36   #32
u početku sam se zgražala na novitet no s vremenom uhvatila i mene ombre groznica
samo, ja sam to radila kod frizerke, nikako ne bi smogla hrabrosti da sama eksperimentiram (jesam jednom u srednjoj pa sam narančasta završila! )
tako da svaka čast vama koje ste se odvažile same eksperimentirati
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 13:17   #33
Vi koje ste radile kod frizera i zadovoljne ste, jel bi mogle prreporucit fizerski salon u zg?
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 15:22   #34
i meni se ombre jako svidja i da nisam toliko na neki nacin zaljubljena u svoju prirodnu kosu, sutra bi napravila taj ombre. a kad sam bila na sisanju vrhova frizerka mi je rekla da bi mi bas super stajalo jer ide najbolje na lagano postepenu i valovitu kosu. meni je prirodno osjenčana kosa, tj vrhovi su svjetliji, ali opet to je onako baš lijepo vidljivo samo ljeti, dok cim zahladi kao da mi se i boja izjednaci. ja bi probala sa ombre, ali kad vidim ove ruzne primjere farbi postane mi zlo.
pada mi na pamet da semožda čak i doma sa limunovim sokom može dovest do tog osjenčanog efekta. jel netko probao tako sam sebi posvjetljviat vrhove?
mala srecica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 20:24   #35
Quote:
mala srecica kaže: Pogledaj post
i meni se ombre jako svidja i da nisam toliko na neki nacin zaljubljena u svoju prirodnu kosu, sutra bi napravila taj ombre. a kad sam bila na sisanju vrhova frizerka mi je rekla da bi mi bas super stajalo jer ide najbolje na lagano postepenu i valovitu kosu. meni je prirodno osjenčana kosa, tj vrhovi su svjetliji, ali opet to je onako baš lijepo vidljivo samo ljeti, dok cim zahladi kao da mi se i boja izjednaci. ja bi probala sa ombre, ali kad vidim ove ruzne primjere farbi postane mi zlo.
pada mi na pamet da semožda čak i doma sa limunovim sokom može dovest do tog osjenčanog efekta. jel netko probao tako sam sebi posvjetljviat vrhove?
pogledaj si ovu temu -> kako posvjetliti kosu bez farbanja.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 16:20   #36
Vidim da kasnim jedno dvije godine (?) al planiram si danas napravit taj ombre... Sad kad više nije trendi držite fige da ne ispadnem kao jedna od cura koje ovdje judge-ate da je kinderlada
__________________
April skies and white lies
enie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 16:58   #37
ne volim ombre, ali super mi je balayage
sama sam si napravila na kovrcavoj, tamnoj kosi... malo svjetlije

ali na kracoj kosi mi je super i ombre... kratka kosa podnosi takve razlike u boji...
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 19:36   #38
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
ne volim ombre, ali super mi je balayage
sama sam si napravila na kovrcavoj, tamnoj kosi... malo svjetlije

ali na kracoj kosi mi je super i ombre... kratka kosa podnosi takve razlike u boji...
Kako si sama napravila? Meni je ombre totalno OUT i bezveze. Balayage i flamboyage tehnike i efekt su mi puno bolji
Ja imam flamboyage, ali nisam dala da mi se potamni korijen. Bilo mi je bitno samo da nemam "zebraste pramenove" i baš mi poprilično prirodno izgleda. Doduše, imam drugačiji tip kovrča od ovih beach "kalifornijskih kovrči"
Ugl, zanima me kako si to napravila i čime Triba nam odvojena tema..bar ja mislim
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 19:59   #39
pa gle, kod nas ne zna bas svaki frizer to napraviti kao na slikama sa neta, a i oni koji znaju- preskupo je

imam tamno smedu kosu i puno crvenog pigmenta kada se farbam
ugl. nisam iz prve uspjela, nisam se ni usudila presvjetlu boju koristiti

koristila sam garnier olia, navodno je manje stetna...
prvo sa nekom cokoladnom ili kakao nijansom, a neki dan sam se ofarbala sa tamnoplavom...
ugl. nisam ni ja izrast farbala, niti vidim svrhu... niti bi znala

uzela sam pramenove kose, stavila na foliju i farbala
prije toga sam pogledala 100 videa na netu
onaj dio koji nisam farbala sam malo potapirala...ostatak sam ofarbala i to je to
krenila sam odozdo prema gore, sloj po sloj
jedan pramen mi je bio duzi, onaj pored malo kraci, onda opet duzi, itd.
malo sam ostavila lufta izmedu pramenova... tako da su mi vrhovi totalno ofarbani a prema tjemenu sve manje...
trebalo mi je par puta dok ne otkrijem kako

nije savrseno kao na slikama sa neta ali super izgleda i u kabinama od trznih centra se divim kosi tamo najbolje vidim kako izgleda
e da, naravno da mi malo vuce na bakreno, znaci imam crveni pigment kada se farbam

i treba naglasiti da sam kovrcava i greske (koje nema ) se ne vide, ni kada se sama malo osisam

i treba naglasiti da sam vrlo spretna s kosom

dodite kod mene na farbanje

i da, relativno debele pramenove sam farbala zato sto se sitni pogube na mojoj grivi
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 11:59   #40
evo ovo mi je divno a ne zblajhani vrhovi, koji su se nosili prije 3 godine, a ni onda mi ta razlika nije bila nesto
najgore kad vidim da se zenske udaju sa ombre vrhovima... znaci smede su kose, a vrhovi zblajhani jos lijepo na zuto vuce..
i to ne prije par godina... nego od prosle godine svatovi ili cak par mjeseci
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:22.