Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2016., 11:50   #161
moj dečko iskren kaže koja mu je žena seksi,kao što i ja njemu kažem koji mu mi je muškarac seksi. Nemam niš protiv kad mi kaže da bi mu morala oprostit Jessicu Albu ili Mirandu Kerr tako da, vjerujem mu kad mi kaže da mu ovo nije napeto. a dam se kladit da većini frajera nije. i ovo je jako, jako daleko od Kim, npr.
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 11:50   #162
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Ne želiš ući u mušku glavu, vjeruj mi.


Sve ove koje govore protiv Iskre su samo ljubomorne i sigurno izgledaju sto puta gore.
To isto mi je dečko rekao nakon što sam mu prepričala sadržaj ove teme.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 11:52   #163
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
moj dečko iskren kaže koja mu je žena seksi,kao što i ja njemu kažem koji mu mi je muškarac seksi. Nemam niš protiv kad mi kaže da bi mu morala oprostit Jessicu Albu ili Mirandu Kerr tako da, vjerujem mu kad mi kaže da mu ovo nije napeto. a dam se kladit da većini frajera nije. i ovo je jako, jako daleko od Kim, npr.

Tvoj pada na Mirandu Kerr i Albu ?
Okej.
Ajd postaviti ću sliku na MK pa da vidimo. Može ?
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 11:53   #164
na MK svašta prolazi
al stavi :klap:
da se razumijemo, bajsa je ljepuškasta, a tijelo je da te bog oslobodi.
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 11:53   #165
meni ova ženska djeluje zgodnije od kim jer je kimina guzica odavno prešla u nakaradu.
nemam ništa protiv da se prirodna guzatost i obline promoviraju konačno kao prihvatljiv ili čak poželjan izgled, ali mislim da je tim operacijama i medijskim tlačenjem to već postalo bizarno.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 11:53   #166
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
i ovo je jako, jako daleko od Kim, npr.
koji dio je jako dalek od Kim?
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 11:55   #167
kim ima daleko bolje noge, gornji dio tijela, facu..guzu neću komentirat jer je umjetna, al i ova prirodna od bajse nije ništa manje nakaradna.
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 11:57   #168
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
kim ima daleko bolje noge, gornji dio tijela, facu..guzu neću komentirat jer je umjetna, al i ova prirodna od bajse nije ništa manje nakaradna.
Kim ima mršavije noge, ali ostatak tijela kad nije u uporabi fotošop i nije tako drukčiji.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 11:57   #169
stvar je u tome što ako ti je ovo prirodna kanta, nemaš bog zna kakvih opcija koje s njom možeš učiniti i u tom smislu mi je to okej, ne bih to nikad nazvala nakaradnim, čak i ako mi nije privlačno.

dočim je namjerno pumpanje gluteusa u poremećene opsege- nakaradno.

općenito sam zaključila da su sve ove kumbaya mantre slavimo-prirodnu-ljepotu totalno beskorisne, kad vidim komentare ali eto, nek' si žena zaradi koju kintu na tome.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 11:58   #170
ovoj se na licu vidi da je debela, kimici se ne vidi
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 11:59   #171
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Takva guza i takvi balvani od nogu ne dobiju se jedenjem salata i jabuka, tu mora biti dosta masti u igri (ribe, špek, slatkiši, meso).
Da vidiš kako se noge i guza tanje kad te aspekte reduciraš - Bog mi se narugo pa mi je na poklon dao JLo dupe, ali ako smanjim navedene stavke, dupe mi je normalno za muško.
Samo teretana ne pomaže ništa ako ti prehrana nije sređena.
Barbara je izgledala loše u svojoj mršavoj fazi, ali ne i pretjerano dobro u standardnoj fazi. Zlatna sredina između ta dva stadija bila bi ko bog za nju.
Ona čak ni meni ne izgleda loše a ja sam provela tinejdžerske dane u dugim majicama i ko Bridget Jones izlazeći natraške iz spavaće sobe nakon seksa.

Prema tome zašto bi se netko tko živi u doba Kim K. i brasilian butta i ostalih divota i još trenira da bude fit osjećao loše i žvakao salatu ako mu se ne žvače salata.

Ne kužim.

Radi hipotetske situacije "a što za deset godina kad rodim" ne kužim, jesi ti u svojim dvadesetima razmišljao kaj će biti kad budeš imao trideset i kad budeš u braku...zvuči kao sitničavost u slučaju cure koja čisto fajn izgleda ...što se tiče braka tak i tak je pametnije obratiti pažnju na ono kaj onoj drugi priča a ne na to dal mu možeš
ostaviti flašicu pive na guzici; s obzirom na to kakve komade od žena muževi varaju mislim da ni to nije sreća razmišljati deset godina unaprijed o tome hoću li se udebljati dodatno u braku ili ću zamišljeno žvakati sjemenke i biti nadrkana većinu vremena jer sam gladna.
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 12:01   #172
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ovoj se na licu vidi da je debela, kimici se ne vidi
složit ćemo se da se ne slažemo, meni ženska u faci nije debela već "normalna".

a kimino konturiranje je grotesknije svakim danom sve više.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 12:01   #173
žalosno je da neki i dan danas misle da moraš biti gladan i žvakat samo salatu da bi dobro izgledao
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 12:01   #174
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
ali ako smanjim navedene stavke, dupe mi je normalno za muško.
a možda curu boli đon za takvo degenerično muško.

kriste blagi, ne vjerujem što čitam.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 12:08   #175
Stavila sma temu na MK.

Honeychild jel tvoj dečko oprosti, često u teretani i inače je možda neki trener ?
Onak pazi strogo kaj jede, drži se proteina, guta pileća i pureća prsa i svaki dan vježba.Posebno trbušnjake.
Onda razumijem njegovo mišljenje.

Ipak baš me zanima kaj će dečki tamo reći.
Žene imaju svoje Cosmo ideje ljepote i vitkosti a posebno onoga kaj je seksi pa bude zanimljivo čitati kaj muški misle.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 12:08   #176
Ova tema!
Dakle, toliko mizoginije, internalizirane i ine, nisam vidjela ni među šovinjarama s US-a.
Znači, postoje propisi o tome što je "pravo žensko" i kako ono izgleda, postoje metode kojima se na daljinu, putem interneta, utvrdi koliko tko i kakve sve komplekse ima, postoji konsenzus oko toga da žensko tijelo postoji isključivo da bi ugodilo muškom oku ter udu, postoje, dame i gospodo, 2016. godine žene za ons i žene za brak...
Jebote, koja baruština.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 12:09   #177
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
izgladnjivati?
https://www.instagram.com/p/BADU-9tr...en-by=iamiskra
dajte me najte
žena je DEBELA.
..al bi ju 100% njih s guštom izjebalo
dobro, 99%
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 12:10   #178
Quote:
Ribbons Undone kaže: Pogledaj post
Ova tema!
Dakle, toliko mizoginije, internalizirane i ine, nisam vidjela ni među šovinjarama s US-a.
Znači, postoje propisi o tome što je "pravo žensko" i kako ono izgleda, postoje metode kojima se na daljinu, putem interneta, utvrdi koliko tko i kakve sve komplekse ima, postoji konsenzus oko toga da žensko tijelo postoji isključivo da bi ugodilo muškom oku ter udu, postoje, dame i gospodo, 2016. godine žene za ons i žene za brak...
Jebote, koja baruština.

živila
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 12:10   #179
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Stavila sma temu na MK.

Honeychild jel tvoj dečko oprosti, često u teretani i inače je možda neki trener ?
Onak pazi strogo kaj jede, drži se proteina, guta pileća i pureća prsa i svaki dan vježba.Posebno trbušnjake.
Onda razumijem njegovo mišljenje.

Ipak baš me zanima kaj će dečki tamo reći.
Žene imaju svoje Cosmo ideje ljepote i vitkosti a posebno onoga kaj je seksi pa bude zanimljivo čitati kaj muški misle.
nije. moj dečko je sasvim normalan, prosječni lik i ima svako pravo da mu to, vidi čuda, nije privlačno.
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 12:10   #180
Quote:
Ribbons Undone kaže: Pogledaj post
Dakle, toliko mizoginije, internalizirane i ine, nisam vidjela ni među šovinjarama s US-a.
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:47.