Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2014., 10:07   #61
Ako ides s autoceste pa se skines na Zutoj lokvi i ides prema moru pa onda magistralom do Karlobaga, Plodine i Konzum su ti s desne strane prije rotora, Plodine prvo. S time da ides pravo (desno) tamo ispod kule a ne lijevo jer ces onda zavrsiti na novoj benzinskoj i na izlazu iz Senja.

Ako ides magistralom, kod Inine benzinske na ulazu udes u rotor, izlaz prema sjeveru, prvo skretanje ti je Konzum, a malo dalje Plodine. Ne mozes fulati jer se vide s ceste.
personaforumska is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 12:54   #62
za novu godinu sam sa prijateljicama iznajmila apartman u senju. bilo je to nezaboravno iskustvo. grad i ljudi su divota.
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 14:54   #63
Što te se najviše dojmilo u Senju?
neuspješan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 15:22   #64
U Senju sam bio davno.Ono što sam vidio bila je ta bura i legenda da ljudi u automobile stavljaju kamenje.
Vjerujem da je Senj danas uređeniji nego onda kada sam bio na proputovanju prije 20 godina.
Ne znam koliko danas ima hotela,ali Senj može biti turistička baza i za unutrašnjost koja je fenomenalno lijepa priroda..
__________________
Miris lipe je slavenska duša.Slavenska je duša boja breze.Ili frula,kad je ljubav sluša. - Erast Platonovič Dolgopolov,ROA.
Noa Nob is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 17:57   #65
pozdrav

planirala sam s mamom jednodnevni izlet u senj, krajem 8.mjeseca. imate kakve preporuke? možda gdje najbolje (čitaj najjeftinije ) parkirati ako bi bile cijeli dan?

hvala puno
__________________
Per aspera ad astra.
kokolo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 20:57   #66
Parking od Plodina ili Konzuma. Negativno je to sto je guzva i auto cijeli dan na suncu, ali dzabe je

Nekidan sam nasla parking kod stambenih zgrada ispod Konzuma, u hladu, bez naplate
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 09:01   #67
Quote:
Daphne Doo kaže: Pogledaj post
Parking od Plodina ili Konzuma. Negativno je to sto je guzva i auto cijeli dan na suncu, ali dzabe je

Nekidan sam nasla parking kod stambenih zgrada ispod Konzuma, u hladu, bez naplate
Hvala ti puno
__________________
Per aspera ad astra.
kokolo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 16:44   #68
Quote:
kokolo21 kaže: Pogledaj post
Hvala ti puno
NNČ
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2022., 13:28   #69
kako je sada u senju za biti, zivjeti, kupiti stan, ima li ih uopce u prvom redu za prodaju.... meni je senj fenomenalan ono kad stanem usput, pa sjesti u neki kafic uz samu cestu i gledati tu svu rijeku turista sa svih strana sto prolaze, staju, odmaraju pa dalje... to mi je toliko super, jos volim automobile samo gledam lijevo-desno--- bas ljudi svih profila i automobila.. hoce li senj ostati tako prometan i dalje nakon sto se izgradi krizisce-zuta lokva autocesta? vjerujem da ce biti opet puno putnika jer mnogi idu na rab i pag na trajekte, i lijepo im je voziti magistralom se..
tvrda stina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2022., 10:10   #70
Taj grad propada sve više i više nažalost.
Voda je očajna, ljudi se jako žale da smrdi i da ima čudnu boju, ni ja je ne pijem.
decec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:25.