Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2017., 12:14   #8721
Quote:
Angelbyu kaže: Pogledaj post
Da pohvalim Chipoteku i uslugu..
Imam MINIX X7 NEO koji sam kupio rabljeni, bez garancije i doslo je do problema updeta (rucni)...odnesao u Chipoteku, poslali u Zagreb, rijesili, updetali BESPLATNO. Ni KUNE. I radi za 5... kao i prije.

I zato treba uzimati od domaceg trgovca koji ima garanciju i rijesen servis.

Kineske kupovine su uvijek povoljnije dok se ne zakomplicira ili treba bilo kakav support ili ne daj boze garancija.

No to je samo moje misljenje..
Za Minix si potpuno u pravu, preko npr. GeraBest-a te dodje cak i skuplje tako da je kupovine kod nas isplativija a imas i garanciju i servis.
Old 20.05.2017., 13:16   #8722
Testirao sam sinoć brzinu memorije kod dolamee-a koji je jako sličan ovom a95xr1 po speckama, čita 42, piše 31 MB/s, a i sami RAM je skoro 3 puta brži. Dolamee je jedan jeftini box koji radi kako treba za razliku od ovog smeća u koji su ugradili komponente žnj klase. Jedina zamjerka dolameeu je što kodi i youtube prikazuju u 720p i nije mi jasno kako i zašto. Sve ostalo odlične ocjene za 24$

Sent from my ONEPLUS 3T using Tapatalk
Hermetis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 16:02   #8723
Pa i onaj V88 Šišn je raketa za tog R1.
kesonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 22:32   #8724
Quote:
Angelbyu kaže: Pogledaj post
Da pohvalim Chipoteku i uslugu..
Imam MINIX X7 NEO koji sam kupio rabljeni, bez garancije i doslo je do problema updeta (rucni)...odnesao u Chipoteku, poslali u Zagreb, rijesili, updetali BESPLATNO. Ni KUNE. I radi za 5... kao i prije.

I zato treba uzimati od domaceg trgovca koji ima garanciju i rijesen servis.

Kineske kupovine su uvijek povoljnije dok se ne zakomplicira ili treba bilo kakav support ili ne daj boze garancija.

No to je samo moje misljenje..
Potpisujem. Imam drugi po redu Minix, treći je u planu. Prvi kupljen preko Geekbuying-a, drugi u Chipoteci, i svaki slijedeći će biti kupljen u Hrvatskoj. Sve je dobro dok je dobro, ali kad zatreba servis, garancija, itd, piši propalo.
Minix je za sve ove Chunga Lunge boxove svemirski brod.

Zadnje uređivanje romi123 : 20.05.2017. at 23:26.
romi123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 03:24   #8725
Quote:
kesonja kaže: Pogledaj post
Evo vezano za ono smeće od boxa A95X R1 ja sam reklamirao,poslali mi da probam flešati box,nisam uspio što sam im saopćio,ponudili mi da mi pošalju isti takav box,odbio sam,zatražio sam da mi pošalju v88 uz moju nadoplatu ali pošto ga nemaju ponudili su refund što sam naravno prihvatio,tako da mi je ostao box a lovu sam dobio nazad
I meni su vratili lovu za 3/4 trenutno... Ne kužim one recenzije kupaca istog boxa..ko da su dobili totalno drugačije uređaje.. Samo 2 kao imaju primjedbe i sve ostalo prezadovoljni kupci... Čudno...
sappyka is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 11:04   #8726
Ekipa. Tu sam u njemackoj i uezo bih si neki tv box. U zgu imam minix neo xh8+ taj sam ostavio u zgu. E sad bih si ovdje uzeo neki tv box,ali da radi super ko minix,a ne da se moram zajebavati sa FW softwerima i ostalo. Dakle molio bih preporuku tv boxa do 50€. Koristio bih ga najvise za kodi. Hvala

From Tapatalk
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 18:27   #8727
Beelink mini MXIII 2. sa Gearbesta...imaš 2/16GB i 2/32GB... Razlika u cijeni je mala...uzmi besplatnu dostavu (zbog davanja) ili ga guglaj na ebay.de ili negdje iz EU skladišta...
sappyka is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 18:39   #8728
Quote:
DIO$ kaže: Pogledaj post
Ekipa. Tu sam u njemackoj i uezo bih si neki tv box. U zgu imam minix neo xh8+ taj sam ostavio u zgu. E sad bih si ovdje uzeo neki tv box,ali da radi super ko minix,a ne da se moram zajebavati sa FW softwerima i ostalo. Dakle molio bih preporuku tv boxa do 50€. Koristio bih ga najvise za kodi. Hvala

From Tapatalk
ako si u njemačkoj kupuj tu

https://www.amazon.de/Beelink-MXIII-...ink+mini+MXIII
demetrius is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 20:37   #8729
Ok. Znaci on bi trebao normalno raditi? A ne ko pola tu ljudima na forumu,da svi neke probleme imaju?

From Tapatalk
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 21:39   #8730
Beelink je Space shuttle naspram NexBoxa pa čak i vremešni X2...nebo i zemlja...
sappyka is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 21:43   #8731
sreca bas taj mi stize ovih dana.. BeelinkMXIII

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
milann1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 18:13   #8732
Aj pa javi dojmove onda.

From Tapatalk
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 19:28   #8733
Nema se tu što pričati o dojmovima. Beelink MinimxIII je provjereni uređaj, kao i nexbox a95x. Evo baš doma imam jedan nexbox a95x 2/8 i mogu potvrditi da se radi o jako dobrom uređaju. Ako je razlika u par dolara ja bih uvijek uzeo Beelinka, ali ako uzmeš i ovaj nexbox nećeš promašiti.
MRCINA2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 20:09   #8734
Da se netko ne zabuni A95X sa amlogic procesorom, nikako ovaj sa RK procom...
No kvaliteta izrade je svakako na strani Beelinka...
sappyka is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:06.