Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2017., 01:37   #7941
Zanima me kakva su rebrica u batku na Kajzerici. Novi Batak pa bi ga obišli...
I zanima me veličina porcije.
natushka is offline  
Old 25.05.2017., 09:56   #7942
Trebam savjet, firma nam s enalazi u samom centru grada (Tkalčićeva) pa smo razmišljali gdje u blizini ima neki restoran koji nudi gablece za malu paru. Dojadilo nam više po rocket burgerima, curry bowlovima, nokturnima i sl. Sendviča i sendviča smo se najeli i sve nam ide na nos. Kad bi netko nudio juhicu i neko glavno jelo za pristojnu cijenu to bi bio pun pogodak!
energyman is offline  
Old 25.05.2017., 10:03   #7943
Pa imate Braceru na Kaptolu. Juha glavno desert, povoljno i dobro.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Old 25.05.2017., 10:11   #7944
Dobro je to znam jer sam probao, ali nije za gablec, glavno jelo nijedno nije ispod 60kn. Dodaj na to još juhu i desert. Mi tražimo nešto za gablec znači max 30-40kn. Na mojem kvartu ih ima hrpetina koji nude tako nešto ali ne mogu nači ništa takvo u centru.
energyman is offline  
Old 25.05.2017., 10:19   #7945
Ja sam platio gablec sa juhom glavnim jelom i desertom 40 kuna.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Old 25.05.2017., 10:23   #7946
dečko i ja smo isti jednom bili - moje je bilo 35 kn, njegovo 40 kn....juha, glavno jelo sa salatom i desert....ali treba baš pitati menu za gablece....inače ti daju normalni....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 25.05.2017., 11:22   #7947
Quote:
energyman kaže: Pogledaj post
Dobro je to znam jer sam probao, ali nije za gablec, glavno jelo nijedno nije ispod 60kn. Dodaj na to još juhu i desert. Mi tražimo nešto za gablec znači max 30-40kn. Na mojem kvartu ih ima hrpetina koji nude tako nešto ali ne mogu nači ništa takvo u centru.
Bas Bracera to je. Ali tu ponudu imaju od cca 10:30 (11) do 13:30h. Bas u doba gableca. Od 14h definitivno to vise nemaju pa od 14h u krecu cifre koje si spomenuo. Ali inace za vrijeme gableca imaju 2..3 menija po 35 do 45kn.
Cesto su i juha i kolac u toj cijeni.


A imas i Bistro Vjestica 5 min hoda od Tkalče (Gornji grad vrlo blizu Uspinjače) s domacim jelima po vrlo povoljnim cijenama. Uz to imaju svaki dan i nekoliko dnevnih jela po 35 kn
http://www.vjestica.eu/dnevna-ponuda/

Imas i njummy u Ilici pri Tomicevoj s dnevnim jelima po 37... 38 kn. (Ne tolko domaca, ali vrlo ok ponuda)


Ijace ciieli tvoj upit je za susjednu temu Preporucite mi restoran, cisto da zbas za iduci put.
Deedy is offline  
Old 26.05.2017., 12:07   #7948
Nadam se da nisam na krivoj temi. Ako jesam, neka netko prebaci post.

Zanima me kakva je hrana i cijene u Didovom snu na Gornjem gradu. Davno sam bila i koliko me sjećanje služi bila sam zadovoljna. Sad me zanimaju cijene, a ne mogu ih nigdje naći- postoji li igdje njihov jelovnik sa cijenama. Vodim 5 ljudi na večeru pa me zanima koliki ceh da očekujem.
BellaMare is offline  
Old 26.05.2017., 14:21   #7949
klikni
Krkimir is offline  
Old 26.05.2017., 19:36   #7950
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post

Hvala Nije mi uopće palo na pamet pregledati stranicu na engleskom
BellaMare is offline  
Old 27.05.2017., 18:55   #7951
Sutra bi otišli rucat negdje na otvorenom . Da je priroda , mozda neka rijeka u blizini , da je spiza dobra. Do 30 km u radijusu od Splita. Ima li ko kakvu ideju ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is offline  
Old 27.05.2017., 22:21   #7952
U Trilju kod mosta navodno, Radmanove mlinice za sve to osim spize ili Tadića konoba na Slimenu za sve osim rijeke.
DeeJay Dee is offline  
Old 27.05.2017., 23:05   #7953
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
U Trilju kod mosta navodno, Radmanove mlinice za sve to osim spize ili Tadića konoba na Slimenu za sve osim rijeke.


Ajde, tamo u Radmanovim mlinicama jer barem kruh ispod saća odličan
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 28.05.2017., 08:31   #7954
Je, i to je otprilike to.
A o (mass turistički) nabrijanim cijenama bolje ne trošit kažiprst i ekran.
DeeJay Dee is offline  
Old 29.05.2017., 17:44   #7955
El Toro, Zagreb, bio tko? Dojmovi, saznanja?
Doria is offline  
Old 30.05.2017., 21:42   #7956
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
El Toro, Zagreb, bio tko? Dojmovi, saznanja?
Mislim da sam već pisala, no tražilica ne radi pa uzalud...

Bila sam prije par mjeseci, sve u svemu je hrana bila fina, no ne planiram se vratiti. Klijentela je poput one u Timeu (što ne volim) i količina hrane na tanjuru je dosta oskudna.
Nisam neki krkan i zaista ne mogu puno pojesti, porcije su stvarno male

Od steaka su imali samo dvije vrste - steakovi su zapravo bili solidne porcije, desert nismo uzeli jer su bile neke kombinacije s avokadom i slično što nitko od društva ne priznaje za desert

Dakle, uzeli smo nekoliko predjela koje smo podijelili, glavno jelo i nas 6 je popilo 2 butelje vina (neko argentinsko vino smo pili koje je dosta jeftino), ceh oko 2000kn.
bejo is offline  
Old 30.05.2017., 22:28   #7957
Wow, skupo , hvala ti puno .
Doria is offline  
Old 30.05.2017., 23:33   #7958
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Wow, skupo , hvala ti puno .
Ne znam da li se što mijenjalo po pitanju menija, ja sam bila negdje krajem 3. mjeseca tamo.
Na prvu nisam imala dojam da je baš jako skupo, no nakupi se na kraju nekako na računu. Isti dojam mi je bio za Time pa je ceh bio i veći nego ovaj

U drugu pak ruku, nedavno sam bila u Trilogiji i hrana je bilo znatno lošija od El Tora, uz 2 dobre butelje vina sam večeru za nas 4 platila 1700kn.

Sve u svemu, ako imaš 300-400kn viška isplati se otići, malo izguštati i isprobati možda i nešto novo, no daleko je od nekog neponovljivog iskustva koje ne smiješ propustiti
bejo is offline  
Old 31.05.2017., 01:21   #7959
Jeste li culi da Apetit City u Masarykovoj ima dnevne menije od 12do15h ? (Treba najkasnije malo prije 15h... ostati kolko hoces)
Bio sam danas i bilo je izvrsno.

Vise ne znam na kojoj temi sam na Gastru ljudima spomenuo moj instagram profil o preporukama restorana i sl. I zaboravio im iza linkati... pa mislim da je ovdje adekvatno linkati ga pa koga zanima nek baci oko i pofollowa (ionako me svaki dan nekoliko ljido followa pa necu znati da je neko s foruma).
Ujutro cu okaciti fotke iz Apetita, toplo ga preporucam. Hrana je mrak. Porcija bifteka s povrcem iz woka osim sto je izuzetno ukusna je i ogromna.
A i sve ostalo je za peticu.

https://www.instagram.com/eatoutzagreb/
Deedy is offline  
Old 31.05.2017., 08:00   #7960
Molim preporuku nekog ok restorana u ZG za 1. godisnjicu braka za nas 6. Da hrana sa cugom bude do nekih 2tkn.
hondaCBR is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:51.