Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2017., 17:45   #221
Quote:
friend kaže: Pogledaj post
Meni je film predivan. Baš onako topao i idealan za božićne praznike. Keira je imala samo 18 godina za vreme snimanja filma. Mislio sam da je bila starija.
Navodno 17, čime je udaja i još k tome udvaranje udanoj maloljetnoj curi još više creepy
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 23:36   #222

Ne znam koji dio je bolji
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 00:40   #223
Ovde su dodali i Saru. Lepo što i ona ima happy end. Njena priča mi je baš bila tužna. Mada bih voleo da su ubacili i Rodriga Santora.

Inače, u ovom nastavku su se tokom govora premijera pojavili popularni Youtuberi Caspar Lee i Louise Pentland. A u prvom delu filma, pokojnu suprugu Liama Neesona, koja se pojavila samo na fotografiji, "igra" majka blizanaca danas popularnih Youtubera JacksGapa.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 11:09   #224
Za one koji znaju njemački "Tatsächlich Liebe" wurde als zuckersüßer Kurzfilm fortgesetzt – hier kannst du ihn sehen Spominju gdje su danas i šta rade, kako teče karijera glumaca iz "LA".

"Love Actually" + ovaj nastavak

Ples Hugh Granta Colinov pokušaj portugalskog
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 19:52   #225
Film s dušom. Misao Hugha Granta u uvodu kad kaže kako su putnici iz aviona koji su udarili 11.09. u Tornjeve zvali mobitelima da iskažu ljubav ljudima koje vole, a ne da pokažu mržnju i osvetu, je jedna od najjačih i najdirljivijih misli prenesenih na flmu.

Quote:
When the planes hit the Twin Towers, as far as I know, none of the phone calls from the people on board were messages of hate or revenge – they were all messages of love.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:15.