Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2017., 17:05   #1
Probajte izvanredan Brave browser

Uzet ću si pravo da širu publiku upoznam sa novim vrhunskim browserom Brave autora Mozilla browsera i Javascript jezika Brendana Eicha. Mislio sam možda će vas zanimati, jer mene nije lako oduševiti u IT području.

Browser naprosto leti i elegantno blokira sve oglase. Isprobao na domaćim portalima koji imaju hrpu oglasa i treba dugo da se učitaju stranice, radi savršeno a učitava vrlo brzo, 2 do 3x brže nego inače. Naravno, nemam nikakve veze sa tom kompanijom.

brave com
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 18:19   #2
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Uzet ću si pravo da širu publiku upoznam sa novim vrhunskim browserom Brave autora Mozilla browsera i Javascript jezika Brendana Eicha. Mislio sam možda će vas zanimati, jer mene nije lako oduševiti u IT području.

Browser naprosto leti i elegantno blokira sve oglase. Isprobao na domaćim portalima koji imaju hrpu oglasa i treba dugo da se učitaju stranice, radi savršeno a učitava vrlo brzo, 2 do 3x brže nego inače. Naravno, nemam nikakve veze sa tom kompanijom.

brave com
instalirao
probao
ubija
(ipad-pro)

pozz..
freepepy is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 07:11   #3
Zar ne bi ovo trebalo u Softver ili negdje dole
Tiki is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:23.