Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2007., 17:32   #41
Ja sam u makarskoj svako malo, makarska ti je super za tulumarenje, noćni život je super, mada ja nisam za taj tip odmora. Al ako te takv stvari zanimaju, pravo mjesto za tebe.
sandra2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 17:45   #42
Šteta.
Zbog posla ove godine ništa od Bube.
verrazano is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 10:41   #43
Ja planiram ove godine kampirati po makarskoj rivijeri... Ako neko ima kakvih savjeta, nek me uputi :-)
__________________
Ljubav je...
chocogirl35b is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 10:49   #44
jesi s autom? u paru il ekipa?
sto ti je bitno? lijepe plaze il priroda il zabava il sve skupa?
ima dosta kampova al ovisi sto zelis pa reci..
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 11:08   #45
makarska ljeti
volim i zimi otići ,samo onako malo morskog zraka udahnuti.
__________________
Iz morske pjene rođena.
Anadiomena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 12:41   #46
daj mi molim te reci koliko je otprilike cijena smještaja??
miška is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 13:19   #47
Quote:
miška kaže: Pogledaj post
daj mi molim te reci koliko je otprilike cijena smještaja??
U privatnom smještaju cijene se kreće od 10 eura za nocenje, pa na dalje, ovisno o kojoj se lokaciji radi i o opremeljnosti apartmana ili sobe. Imas na www.makarska.hr veliki izbor smjestaja sa cijenama, telefonima, fotografijama i adresama. Za one koje misle ici u privatni smjestaj savjetujem da biraju lokaciju na relaciji Z I od centra, jer sjevernije ima dosta penjanja. Ipak je to dio koji ide do Biokova.
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 15:43   #48
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
jesi s autom? u paru il ekipa?
sto ti je bitno? lijepe plaze il priroda il zabava il sve skupa?
ima dosta kampova al ovisi sto zelis pa reci..
U paru, htjeli bismo što više vidjeti i obići... zanima nas sve... muzeji i kulturne znamenitosti, možda škola ronjenja (vidjela sam da ima nešto u Brelima), park prirode Biograd, fotkanje svega, a u pauzama kupanje na plažama - po mogućnosti pješčane ili sitni šljunak... ili negdje gdje ima školjki... jesam prezahtjevna?
__________________
Ljubav je...
chocogirl35b is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 21:59   #49
ja sam bas danas rezervirala apartman u drveniku blizu makarske. nisam nikad bila tamo pa me zanima da li je netko od vas bio i kakva ima iskustva i kakvi su dojmovi.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 12:22   #50
privatni smještaj za jednu osobu

bok! pri kraju 8.mjeseca/početak 9-og bi trebala na makarskoj rivijeri sobu ili bilo kakav smještaj za jednu osobu. radi se o nekih 15-tak dana iako to nije sad toliko bitno.
pošto sam pretražila manje-više sve kaj se na internetu moglo naći, moje pitanje je postoji li šansa da mi za neku razumnu cijenu iznajme meni samoj na licu mjesta, dakle bez rezervacije.(ono kad im vanka piše zimmer frei ) kakva su vam iskustva? mislite li da bi se više isplatilo tako na licu mjesta nego s rezervacijom već od sad? napominjem da mi je cijena bitna jer sam studentica, tj bit ću najesen
__________________
Ne mogu vam dati inteligenciju, ali vam mogu dati diplomu.
mrrrnjao is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 19:13   #51
Quote:
mrrrnjao kaže: Pogledaj post
bok! pri kraju 8.mjeseca/početak 9-og bi trebala na makarskoj rivijeri sobu ili bilo kakav smještaj za jednu osobu. radi se o nekih 15-tak dana iako to nije sad toliko bitno.
pošto sam pretražila manje-više sve kaj se na internetu moglo naći, moje pitanje je postoji li šansa da mi za neku razumnu cijenu iznajme meni samoj na licu mjesta, dakle bez rezervacije.(ono kad im vanka piše zimmer frei ) kakva su vam iskustva? mislite li da bi se više isplatilo tako na licu mjesta nego s rezervacijom već od sad? napominjem da mi je cijena bitna jer sam studentica, tj bit ću najesen
bit ce malo teze... cak mi ce cini da ces lakse naci kad dodes u makarsku kod neke bakice 15 min od centra ...

realno.. cjena oko 100 kn dnevno... u sobi sa djeljenjem wc 10 min od plaze...
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 11:29   #52
Teško ispod 20 eurića da prođeš... Dobit ćeš dvokrevetnu, i plaćat malo više... Sretno.

PS. Loše iskustvo imam od prošle godine i tim dolaskom na lice mjesta i taktikom "lako ćemo". Bolje rezerviši...
kreker is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 18:38   #53
Meni je super sto u Makarskoj imas centar za ludovanje i nocne izlaske a imas plaze bez guzve i uvale, cim se prodje Buba. Imaju i kamenite plaze na Sv. Petru, a i ove uvalice poslije Bube su veoma intimne i odvojene jedna od druge. ma super!

Smjestaj mozes naci jeftino, samo trebas cackati po netu i zvati i traziti. Kad vec dodjes dole sa stvarima mozes proci samo skuplje.
__________________
S budalama se ne vrijedi raspravljati. Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dotuku sa iskustvom!
jagodica-bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 22:27   #54
evo pronašla sam smještaj, jednokrevetnu sobu za 20 ojra po noćenju, na prvi pogled djeluje skupo, ali za razliku od jedne ponude za 10 gdje bih morala dijelit kupaonicu (2 kupaonice na 4 sobe), ovo je super luksuzno, svoja kupaona i zajednička kuhinja (ali lijepa ) i po lokaciji mi odgovara bolje neg ono jeftinije.

a uštedit ću na drugim stvarima...kad je bal nek je bal
__________________
Ne mogu vam dati inteligenciju, ali vam mogu dati diplomu.
mrrrnjao is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 10:44   #55
Quote:
chocogirl35b kaže: Pogledaj post
U paru, htjeli bismo što više vidjeti i obići... zanima nas sve... muzeji i kulturne znamenitosti, možda škola ronjenja (vidjela sam da ima nešto u Brelima), park prirode Biograd, fotkanje svega, a u pauzama kupanje na plažama - po mogućnosti pješčane ili sitni šljunak... ili negdje gdje ima školjki... jesam prezahtjevna?
Nisi zahjtevna, i ja volim sve obici, od znamenitosti, plaza, prirode, nocnog zivota itd :-)
O kampovima:
Imas kamp u Baskom Polju, 1 km od Baske vode, pa kamp u Makarskoj (tj. cca 20 min pjeske od samog centra Makarske), pa kamp u Podgori, pa u Zivogoscu, Zaostrogu i par malih privatnih kampova duz Makarske rivijere.
sve kampove znam osim samog kampa u Makarskoj (vidjela kamp i kupala se tamo al nisam se stacionirala tamo, nego u privatnom smjestaju ak sam bila u Makarskoj)..ostale kampove znam
Sto se tice znamenitosti, sama Makarska ima franjevacki samostan s Malakoloskim muzejem (muzej skoljaka, najbolji muzej skoljaka u svijetu), pa znameniti franjev. samostan u Zaostrogu i razne male male crkvice iz srednjeg vijeka po raznim mjestima Makarske rivijere..onda imas botanicki vrt i park prirode na Biokovu, plus sam vrh Biokova sv. Jure odakle puca (meni osobno) najljepsi pogled na cijelom Jadranu..do gore se moze autom..sto se tice plaza, cijela Makarska rivijera je predivna za kupanje..bas po cijeloj duzini rivijere imas bezbroj i bezbroj sljuncanih plaza..imas i plaza di su guzve a imas također i jako puno plaza di nema guzve i di cak mozes biti sam a lako su dostupne i pjeske i autom..ovisi di ces biti smjestena
sto se tice nocnog zivota, Makarska je glavni đir, ima birceva, diska, beach barova itd itd..a od ostalih mjesta za "mlade" je i Baska Voda..imas i u Podgori uz plazu za djir "Taboo"bar, i u Gradacu "Pineta"
sto se tice ronjenja, nisam isla u skolu ronjenja al sam ronila oko makarske jer srela jednog frenda sa kontinenta pa s njim malo to istrazivala..tak da nisam upucena sto se tice skole ronjenja, al u Brelima sigurno ima skola ronjenja (vidjela sam) a mislim da ima i u ostalim mjestima..
ako te zanimaju jos koji detalji, pitaj..do sutra sam jos na forumu a onda zgibam na godisnji do 1.7.
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 10:54   #56
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
ja sam bas danas rezervirala apartman u drveniku blizu makarske. nisam nikad bila tamo pa me zanima da li je netko od vas bio i kakva ima iskustva i kakvi su dojmovi.
Drvenik ti je cca 25 km juzno od Makarske
opisala bih ga kao vikendasko naselje (mislim, postoji Drvenik otprije kao selo naravno, ima staru crkvu iz 15.st itd.., al se strasno izgradilo vikendica pa..) nije veliko mjesto, ima kratku "rivu" i kuce i ducan i par kafica i to je to, jako mirno mjesto sto se tice movinga al je velika guzva na glavnoj plazi koja je sljuncana sa borovom sumom..Drvneik je inace i trajektno pristaniste odakle idu trajketi za Hvar i Korculu..ima jos jedna lijepa sljuncana uvala do koje se moze pjeske i di nema guzve...vidi fotke plaza Drvenka na :
http://www.makarskainfo.com/hr/drven...enik-plaze.htm
u Drveniku je struktura turista specificna, tj .pretezno su iz Bosne (ne zelim nikog uvrijediti ovime)..
sto se tice nocnog zivota, moze se u Makarsku (25 km) al najblize Drveniku sto se tice đira mi pada na pamet samoGradac koji je juznije od Drvenika, tj. neposredno prije Gradaca (recimo izmešu Brista i Gradaca je beach bar "Pineta" koje je guba uređeno i di bude đir..
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 14:01   #57
Quote:
jagodica-bobica kaže: Pogledaj post
Meni je super sto u Makarskoj imas centar za ludovanje i nocne izlaske a imas plaze bez guzve i uvale, cim se prodje Buba. Imaju i kamenite plaze na Sv. Petru, a i ove uvalice poslije Bube su veoma intimne i odvojene jedna od druge. ma super!

Smjestaj mozes naci jeftino, samo trebas cackati po netu i zvati i traziti. Kad vec dodjes dole sa stvarima mozes proci samo skuplje.
Pa, da, ili ćeš proći skuplje ili ćeš nać samo shity sobe....

Ako trebate sobe, kupite oglasnik ili na netu tražite (evo neki link http://www.croatia.hr/Hrvatski/Lokac...ocationType=49 , pa potražite u t-com imeniku telefon, ja sam našla u oglasniku, za 20 eura soba (150kn) , 2krevetna, zajednička kupaona, +klima itd. U centru skoro, kod neke bake. lol

Prošle godine smo zvali 2 tjedna prije nego što idemo, uspjeli smo naći za taj termin samo 2./3.red pod Biokovom! Al smo se naklipsali!
Al bilo je dobro, zanimljivo, ima događanja skoro svaku večer......
Pa idemo i ove godine, na moj nagovor.

A pretprošle godine, moj dečko je išao tamo, na blef, bez rezervacije i isto su našli tek tamo kod magistrale sobu.....jedva jedvice.....cijeli dan su tražili.

Anyway, htjela sam pitati di je ova Buba, ja sam već zaboravila, ili možda ni ne znam di je....?

Jel oni disko klubovi ili šta je to već, na/u stijenama rade ove godine? Prošle godine je samo radio onaj na juž. strani čini mi se.
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 14:37   #58
buba je na plazi, kad ides iz centra setalistem uz more i prodjes hotel meteor i hotel dalmaciju..i onda brzo buba
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 15:50   #59
imate kakvo dobro mjesto, bar, disko, za preporučit na makarskoj rivijeri? (makarska/tučepi/podgora/baška)
__________________
Ne mogu vam dati inteligenciju, ali vam mogu dati diplomu.
mrrrnjao is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 16:23   #60
Ljudi,ako imate za preporucit dobre restorane,dalamatinskog stimunga...klopa se podrazumjeva pod dobre ribe,morski plodovi...

Zanimalo bih me kaj ima zanimljivog pogledat od "kulturnih znamenitosti"?

Dali se moze na Biokovo s vlastitim autom ili samo organiziranim izletima?Kolko treba do vrha?Dali ima putokaz,kakva je cesta?Dali ima gore kakav restoran ili birc,onak kad dodes gore da sjednes na cugu i uzivas u pogledu...
Leopard is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:23.