Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2006., 15:37   #21
Quote:
travelaround kaže:
Pašman ti je otok,recimo drugog ranga razvijenosti turizma.Nije Hvar ili Krk a opet nije da ništa ni nemože ponuditi.Nema hotela,dakle samo privatni smještaj.
Što se tiče zabave nema diskoteka ni noćnih klubova ali je povezan mostom sa Ugljanom tako da je to zapravo jedna cijelina.Tamo imaš jednu diskoteku u mjestu Kukljica,disko se zove "Cocos" i prije par godina tamo je znala biti odlična zabava,disko je preuređen prošlo ljeto pa će valjda biti opet kao nekad.Kukljica je inače turistički najnaprednije mjesto na oba otoka.
Što se tiče restorana baš na otoku Pašmanu,meni je najbolji "Zrinski" u Dobropoljani.
Velika prednost su ti plaže.Imaš stvarno par dobrih plaža i nekoliko super skrivenih uvala.Ako imaš dobro društvo i neka realna očekivanja sigurno će ti biti dobro.Brojne fešte i ribarske večeri nemoram ni spominjati.Na oba otoka imaš skoro 20-ak mjesta a svako ima svoju večer.Odlične su ti fešte u Preku i Kukljici
Razni koncerti npr. TBF-a i Hladnog piva su također normala.
Ako te baš što izričito zanima samo pitaj.
u potpunosti se slažem
na ugljanu imas hotel u preku i turisticko naselje u kukljici
__________________
sorry but jebiga
puger is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 14:20   #22
Ugljan - Pašman

vridi li otić tamo?
mislim, bit ću u zadru pa bi se zeltila na 3-4 dana do nekog otoka, a kontam ovako jednim udarcem ubit 2 muhe

kakve su plaže - ne volim betonirane a ni pjesak mi nije najmiliji

ima li šta noćnog života - ne zanima me zrće, al da nije sve mrtvo u 10 navečer

mista, preporuke

hvala
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 09:23   #23
definitivno odi na ugljan otok je predivan.ja sam bila pretprošlo ljeto na ugljanu i bilo je divno.plaže su odlične i more čisto.imaš i pješčane i betonirane i a onak divlje u šumi (ak ideš s dečkom )

navečer bude super u kukljici i kalima ali općenito je ok svugdje.ja sam bila u malom mjestu ugljan i bilo je super.definitivno ak imaš prilike odi na otok
__________________
i stvarno ne treba mi netko kao ti
mala0077 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 12:48   #24
pješćane i betonirane
taman ono šta mi nije milo
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 16:48   #25
Quote:
vaci kaže: Pogledaj post
vridi li otić tamo?
mislim, bit ću u zadru pa bi se zeltila na 3-4 dana do nekog otoka, a kontam ovako jednim udarcem ubit 2 muhe

kakve su plaže - ne volim betonirane a ni pjesak mi nije najmiliji

ima li šta noćnog života - ne zanima me zrće, al da nije sve mrtvo u 10 navečer

mista, preporuke

hvala
Bila ljetos na Pasmanu, super mjesto za odmoriti se, isla sam krajem 8. tako da nocni zivot i nije bio nesto, pa smo isli u Zadar. Voda je jako cista, plaze-ima betonskih i sljuncanih, pjescane nisam nasla, ali ih ima.
Za odmoriti se-odlicno mjesto.
__________________
I'm just a prisoner of your love
Blowne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 14:40   #26
Ugljan je prekrasan, osim što je zelen, imaš hrpetnu raznovrsnih plaža. I betonirane, i kamene, i stijene, i pješćane i šta god želiš. Nije turistički nabrijano, i zato je raj na zemlji. Ovako i onaku u Zadru su plaže katastrofa, moraš imati auto da bi otišla na Borik gdje je milion ljudi, na kolovare je zmazano...i tak A trajekt ti vozi 25 minuta, sjedneš u Preku u autobus i otpičiš gdje te srce vodi.
Attachat ću par fotki plaža sa Ugljana

kamena plaža


plaža južna luka u Mulinama


Plaža Suha u mjestu Ugljan, gleda na Iž


Pješćana plaža Mostire u Ugljanu, raj za djecu
__________________
Osjećaj razumom, razmišljaj osjećajem!
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 14:53   #27
ne čine mi se plaže nešto, al isto bi mogla poć

ovo ja volim
http://www.find-croatia.com/photos-c...ia266Brela.jpg
http://www.jutarnji.hr/ephresources/...brela.wide.jpg
http://www.podgora.hr/images/images_l/podgora_023.jpg
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 15:26   #28
plaza u Mulinama je zakon! nigdje nisam vidjela tako cisto i bistro more.
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 15:29   #29
sad, ne znam jesi bila na zlatnom ratu, jesi vidila more na silbi, na malom drveniku i to


ovo u mulinama je pijesak jel?
negdi san vidila da ima u neviđanima šljunčana plaža

iden malo prokljuvit kukljicu
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 06:29   #30
Quote:
vaci kaže: Pogledaj post
vridi li otić tamo?
mislim, bit ću u zadru pa bi se zeltila na 3-4 dana do nekog otoka, a kontam ovako jednim udarcem ubit 2 muhe

kakve su plaže - ne volim betonirane a ni pjesak mi nije najmiliji

ima li šta noćnog života - ne zanima me zrće, al da nije sve mrtvo u 10 navečer

mista, preporuke

hvala
Pa svagdje se isplati otici i vidjeti! Kakvo ti je to uopce pitanje!
Ja sam nesto radio na Pasmanu prije par godina, i bio kod domacih ljudi na stanu, e to ti je ono pravo tek.... vino kakvo mozes samo zamisliti, udara tako da se nisam znao skoro doma dovesti (kad sam vozio domacina u posjetu nekim rodjacima)! Maslinovo ulje, ono domace, uzmes samo kruh i namocis i jedes! Lokalne birtije, mracne rupe, ali domaci me ucili kartati sa onim glupavim kartama... migati, trzati se... bog te Ducan sa dvije vrste sampona, sampon za muske i sampon za zenske Ako si htio pojesti kruh, moras cekati kombi ujutro da ga kupis, nema poslje nista! Eh, i kad tako vidis otok treba li ti nesto drugo?? Ovdje pricam o selu Banj prije oko 6 godina!
__________________
Kako oblikovati potpise
Japac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 09:28   #31
[QUOTE=japac;9416813]Pa svagdje se isplati otici i vidjeti! Kakvo ti je to uopce pitanje!
QUOTE]

sasvim u redu ako se uzme u obzir da godišnji traje 2 tjedna a hrvatska ima tisuće otoka
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 09:32   #32
Quote:
japac kaže: Pogledaj post
Maslinovo ulje, ono domace, uzmes samo kruh i namocis i jedes! Lokalne birtije, mracne rupe, ali domaci me ucili kartati sa onim glupavim kartama... migati, trzati se... bog te Ducan sa dvije vrste sampona, sampon za muske i sampon za zenske Ako si htio pojesti kruh, moras cekati kombi ujutro da ga kupis, nema poslje nista!

Atmosfera otoka mi je jasna, hvala
nije to ništa strano, naići ćeš na takav sistem u brojnim dalmatinskim mjestima

zanimale su me plaže, pogledala sam sve šta ima na netu i čini mi se okej, baš bi i mogla otić
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 01:47   #33
ima tko kakvu preporuku za smjestaj ako je bio tamo ?
__________________
discovering the world
Studentica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 09:30   #34
vaci, zlatni rat mi je jedno od gorih mjesta gdje sam bila.

1- nemas di rucnik stavit kak je guzva
2- setaliste na kojem prodaju plastiku, đinđe i lepinje. kaj je tu dalmatinski?!
3- more sa slojem masnoce na povrsini, kreme i ulja za suncanje od tolikih
ljudi koje se otopilo u more, mozes mislit kaj jos sve tam pluta.

nisam mali prst htjela umocit.
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 09:31   #35
Quote:
Studentica kaže: Pogledaj post
ima tko kakvu preporuku za smjestaj ako je bio tamo ?
nemam ti preporuku, odem iz zadra na kupanje tamo povremeno, nikada ne prespavam.
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 10:28   #36
ja sam bila na Pašmanu, konkretno na Tkonu prije 10-ak dana i more je cisto, pjesak u vodi, dugo je plitko, a plaza beton
nema guzve, mirno, nema tu velikih dogadjaja, ali mozes sjest u auto i zapiciti gdje ti volja po otoku. Meni pase jer nisam tip za Zrce.
e, da mi se vratiti jos malo
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 10:57   #37
imam preporuka, ali ne znam koji mjesec te zanima...
__________________
Osjećaj razumom, razmišljaj osjećajem!
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 11:04   #38
Plaža u Mulinama gleda prema Ižu i jugu, i tamo je jako čisto more, okolo je borova šuma, nisu gužve a iz mora vire prekrasne stijene na kojima stane onak jedna osoba...i uživa! U moru je predivan pijesak a vani kamenje i stijenje...ima i betona.

vaci ti očito voliš klasične turističke plaže, pa ti onda ipak ne bi preporučila Ugljan. Ugljan je mjesto za avanturiste, sklone miru, moru, divljini, finom vinu, maslinovom ulju kao što je napisao japac. A to što ti kažeš da je tako u svakom dalmatinskom mjestu, tu si se zajebala...Mislim da su Pašman i Ugljan baš posebna mjesta...a ti dođi pa vidi. To ti je najbolje! Ja ti mogu pričati pričice i štorije, ali najbolje se sam uvjeriti.

Brela su krasna, ali stara moja ja si ne mogu zamisliti da je oko mene još 500 ljudi na plaži...
__________________
Osjećaj razumom, razmišljaj osjećajem!
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 14:42   #39
Quote:
snjoxi kaže: Pogledaj post
vaci, zlatni rat mi je jedno od gorih mjesta gdje sam bila.

1- nemas di rucnik stavit kak je guzva
2- setaliste na kojem prodaju plastiku, đinđe i lepinje. kaj je tu dalmatinski?!
3- more sa slojem masnoce na povrsini, kreme i ulja za suncanje od tolikih
ljudi koje se otopilo u more, mozes mislit kaj jos sve tam pluta.

nisam mali prst htjela umocit.
uglavnom se slažem sa svim
nažalost

zato za mene i je zlatni rat u 6om

zlatni rat je primjer da vam dočaram kakve plaže volim, a ne koju količinu ljudi na plaži volim
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 14:52   #40
Quote:
DiscoKoogla kaže: Pogledaj post
A to što ti kažeš da je tako u svakom dalmatinskom mjestu, tu si se zajebala...
to nisam nigdje rekla


Quote:
DiscoKoogla kaže: Pogledaj post
vaci ti očito voliš klasične turističke plaže, pa ti onda ipak ne bi preporučila Ugljan. Ugljan je mjesto za avanturiste, sklone miru, moru, divljini, finom vinu, maslinovom ulju kao što je napisao japac...
Brela su krasna, ali stara moja ja si ne mogu zamisliti da je oko mene još 500 ljudi na plaži...
čuj, ja prezirem masovni turizam, to što vi brijete da su plaže kakve ja volim kilometrski duge, to je drugi par postola.
Da san ti rekla da volin plažu u medićim, marušićima, pod kamenolom u slatinama - to ne bi znali di je
a kad kažem na potezu od brela - onda to svi znaju bez obzira šta sam ja u Brelima bila samo 2 puta

ja sam opisala plaže kakve volim i pitala ima li takvih (dakle šljunčanih) na nekim od ovih otoka. Takve plaže na manjim otocima su često zavučene i ne zna svatko za njih.

A kako ću tamo bit 3-4 dana tila bi bit spremna prije nego krenem

Da se mi razumimo, kupam se ja i na sikama i na pješćanim plažama, al ako mogu birat - onda je to šljunak - onakav ka na zlatnom ratu, onakav ka u brelima
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:08.