Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2009., 10:10   #21
Možda bi bilo najbolje da ih ignoriramo i ne postamo ništa u te teme, a da ih moderator odmah briše uz kartoniranje. Lakše ih je brisati nego svako malo objedinjavati.
__________________
Foxy
Foxy44 is offline  
Old 27.08.2009., 19:35   #22
Exclamation Nove teme za dig. signal i prijemnike

Dakle, sada su tu dvije teme u koje očekujem da idu sva pitanja i sve ostalo u vezi digitalnog signala odnosno digitalnih zemaljskih prijemnika:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=474466

https://www.forum.hr/showthread.php?t=168232&page=3

Sve nove teme na ovu temu brišem!

Hvala na razumjevenju!
STony is offline  
Old 23.09.2009., 00:24   #23
Objedinjavanje u 2 threada o "dig. recovima" i "dig. signalu" je izgleda samo djelomično uspjelo jer dost ekipe postavlja ista ili slična pitanja pod "signal" i u općenitom topicu "DVB-T (dig. zem. TV)" pa prijedlog da možda objedinimo i sve 3 teme pod zajednički nazivnik (naslov): "DVB-T/digitalna zemaljska TV (signal, receiveri i sl.) - sva pitanja ovdje!"
Ha tony? Thur?
Neloše.. :-)
DeeJay Dee is online now  
Old 04.03.2010., 12:04   #24
s obzirom na zakašnjele promjene u podnaslovu A/V podforuma konačno sam dodao u pravilima slijedeće:

teme glede fotoaparata svih tipova i modela spadaju na podforum Fotografija
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Old 24.12.2010., 15:53   #25
Nikome ne smeta da su neka pravila podforuma u suprotnosti sa Ustavom RH ?

zabranjivati odgovor ? pa ni Bog mi ne zabranjuje da mu se obračam.

Ja osobno nisam pristao na nikakva pravila podforuma da se ona mogu primjenjivati ako se dobro sjećam.

PS OT je nešto drugo, ali izigravati Boga na prvu grešku zato što sam u žurbi otvorio topic za koji sličan već postoji na podforumu ?

Mi kao korisnici moramo svašta napisano na forumu pa podforumu pročitati, a moderatori niti ne znaju u kojoj državi žive i koji je zakon iznad svih zakona i pravila (hint server nije na bahamima nego u RH)
Dingo_HR is offline  
Old 24.12.2010., 17:32   #26
Znači ti si anarhist?

Obzirom da je forum privatno, a ne društveno vlasništvo poštivat ćeš Pravila ili nećeš pisati.

Podjetit ću na Uvjete koirštenja foruma na koje ste pristali registracijom:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=415879

u kojima stoji:
"Svaki podforum može, zbog potrebe održavanja reda i mira na podforumu, imati svoja posebna, interna pravila. Molimo vas da ih pročitate (nalaze se kao top teme na svojim podforumima) i da ih se pridržavate tijekom pisanja na tim podforumima."

Nisi kažnjen s ničim konkretno, ali učestalo kršenje pravila rezultira zabranom pisanja na forumu.

Zadnje uređivanje STony : 24.12.2010. at 17:53.
STony is offline  
Old 25.12.2010., 12:29   #27
Quote:
STony kaže: Pogledaj post
Znači ti si anarhist?

Obzirom da je forum privatno, a ne društveno vlasništvo poštivat ćeš Pravila ili nećeš pisati.

Podjetit ću na Uvjete koirštenja foruma na koje ste pristali registracijom:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=415879

u kojima stoji:
"Svaki podforum može, zbog potrebe održavanja reda i mira na podforumu, imati svoja posebna, interna pravila. Molimo vas da ih pročitate (nalaze se kao top teme na svojim podforumima) i da ih se pridržavate tijekom pisanja na tim podforumima."

Nisi kažnjen s ničim konkretno, ali učestalo kršenje pravila rezultira zabranom pisanja na forumu.
Sve u redu ali ovo da se ne smije odgovarati je utuživo vjerovao ili ne pa treba riješiti na drugi način recimo da se ne koristi objava na forumu nego privatne poruke.

I dalje nisam happy što sam kažnjen upozorenjem zbog nepoznavanje previše pravila, ajde pravila foruma neka opća, ali jedno do 2 za podforume bi tolerirao ovako je prezamorno za pročitati, a kamo li zapamtiti.
Dingo_HR is offline  
Old 27.12.2010., 14:59   #28
Naravno da moderatoru uvijek možeš odgovorit na pm, za to nema problema.

Trenutno je situacija takva da svaki podforum ima svoja Pravila, jer su Pravila foruma preopćenita. Jednostavno ih pročitaš prije nego pišeš na pojedinom podforumu i sve 5.
STony is offline  
Old 28.12.2010., 00:04   #29
Quote:
STony kaže: Pogledaj post
Naravno da moderatoru uvijek možeš odgovorit na pm, za to nema problema.

Trenutno je situacija takva da svaki podforum ima svoja Pravila, jer su Pravila foruma preopćenita. Jednostavno ih pročitaš prije nego pišeš na pojedinom podforumu i sve 5.
I tako svaki put moram čitati, kad sam se regao nije bilo ništa o podforumima, a iskreno tko išta čita od legal pizdarija, samo puknemo accept ili OK jer je jedina ferceram opcija.

Al nema veze, bilo pa prošlo, samo možda izgleda smiješno, ali Ustav je ipak Ustav, a server je iznenađujuće loiran fizički u HR.
Dingo_HR is offline  
Old 28.12.2010., 09:07   #30
Ustavni sud je glavom i bradom pokazao građanima da je Ustav u praksi samo slovo na papiru...pa pozivati se na Ustav na jednom Forumu je dosta jalov posao

Pravila su kakva jesu, uglavnom su tu radi preglednosti a ne da bi se nekome oduzelo pravo izjašnjavanja, a koliko su učinkovita tj sprovediva, to je drugo pitanje...uglavnom se radi raznoraznih razloga ne poštuju pa su tako, kao i Ustav, mrtvo slovo na ekranu...

Zadnje uređivanje MytByte : 28.12.2010. at 09:12.
MytByte is offline  
Old 28.12.2010., 22:01   #31
Quote:
Dingo_HR kaže: Pogledaj post
Sve u redu ali ovo da se ne smije odgovarati je utuživo vjerovao ili ne pa treba riješiti na drugi način recimo da se ne koristi objava na forumu nego privatne poruke.
Utuživo?! U suprotnosti s Ustavom?! Koliko se ja bavim pravom, nisam toga svjestan. Daj molim te odi na podforum Pravo pa obrazloži!
revelator is offline  
Old 09.09.2011., 13:34   #32
i ovo je malo zamrlo jer su pravila izgleda jasna pa i ovo privremeno lockam, a ako lege modovi nađu za shodno postupiti suprotno ili se povede raspra o istom na AVchatu, opet otvaramo.
DeeJay Dee is online now  
Old 20.04.2012., 16:57   #33
u pravila dodano slijedeće:

* Kad odgovarate direktno na zadnji post tj. iznad svog kojeg ćete upravo napisati, koristite samo
tipku "Post reply" u donjem lijevom kutu ili "Brzi odgovor", umjesto da kvotate taj isti zadnji post
pritiskom na tipku "Quote" (takvim se potezom upravo i podrazumijeva da odgovarate osobi neposredno
prije vas).


Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 20.04.2012. at 22:41.
DeeJay Dee is online now  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:16.