Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2011., 10:33   #1
Arena Sport Hrvatska

Budući da postoji tema Sportklub, evo i teme za drugu sportsku kabelsku televiziju.

Otvoren poziv na izražavanje mišljenja, komentare, prijedloge, ideje...
wilfred is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 11:26   #2
Trenutno bez konkurencije najbolji sportski program kod nas i sa daleko najkvalitetnijim komentatorima za razliku od nekih drugih kuća koje nećemo sad imenovati.
Uživam gledati nogometne prijenose uz komentare Vele,Čampe,Janečića,pa čak i Sušeca,ili košarku kad prenose Domagoj Pancirov ili Marko Šapit.
Moram priznati da sam se čak navuka i na NFL a komentatori koji su ga prenosili moram im kapu skinuti jer su obavili to besprijekorno,puni informacija,zanimljivi i bez praznog hoda.
esteban30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 20:43   #3
Hrvoje Frančeski a.k.a. electro cute ftw!
__________________
"Sex is perfectly normal, natural thing" - Noah Levenstein dr. sc. of Sex
dracmu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 21:11   #4
ahahahhaha. ne znan šta bi reka fala prika!
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 21:53   #5
Ma svi su komentatori ok al onaj Frančeski pojma nema. Brate šta ga taj lupeta
Rookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 22:12   #6
Quote:
Rookie kaže: Pogledaj post
Ma svi su komentatori ok al onaj Frančeski pojma nema. Brate šta ga taj lupeta
izjava godine
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 00:07   #7
Quote:
Rookie kaže: Pogledaj post
Ma svi su komentatori ok al onaj Frančeski pojma nema. Brate šta ga taj lupeta
neko na televiziji, neko na funckionerskim pozicijama u football klubovima
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 02:05   #8
Quote:
esteban30 kaže: Pogledaj post
Trenutno bez konkurencije najbolji sportski program kod nas i sa daleko najkvalitetnijim komentatorima za razliku od nekih drugih kuća koje nećemo sad imenovati.
Uživam gledati nogometne prijenose uz komentare Vele,Čampe,Janečića,pa čak i Sušeca,ili košarku kad prenose Domagoj Pancirov ili Marko Šapit.
Moram priznati da sam se čak navuka i na NFL a komentatori koji su ga prenosili moram im kapu skinuti jer su obavili to besprijekorno,puni informacija,zanimljivi i bez praznog hoda.
vidi se arena sport da su kvalitetno krenuli, ok komentatori, grafika, kvalitet slike, 16:9, fali još web stranica, i ostalo je sve za pet, vidi se da je srbin gazda

sport klub - sve lošije od ovog gore nabrojanog

ali po sadržaju to su negdje

no Arena Sport je premium paket - plaćaš posebnu pretplatu, do sk to nije (zapravo je kod lihvara t-scuma) vjerojatno su dobili neku dobru ponudu pa nisu odoljeli i unišli su taj sportski paket, šteta za njih jer se ne drže već prije rečenih stavova.
!hej is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 02:13   #9
mislim da ce bit na areni sport MLB,i da,stvarno odlicna telvizija
 
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 02:50   #10
ne trebaš mislit, bit će sasvim sigurno mlb.
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 13:24   #11
Quote:
!hej kaže: Pogledaj post
vidi se arena sport da su kvalitetno krenuli, ok komentatori, grafika, kvalitet slike, 16:9, fali još web stranica, i ostalo je sve za pet, vidi se da je srbin gazda
A evo web stranice http://www.tvarenasport.hr/index
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 15:21   #12
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
fakat,

a što je s ovim, što ne urade preusmjeravanje, jer jedno vrijeme je išla na ovu, pa sam je spremio u bookmarke http://www.tvarenasport.hr/ i dalje piše "under construction"
!hej is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 20:25   #13
mi u hrvatskoj zasad imamo 2 kanala...odlična televizicja, komentatori fenomenalno.. lijepo se podsjetit na stare dane kad je naša predraga javna televizija prenosila tekme esp i tal. lige.... pa kad čujem sušeca i velu presjećam se, čisti uzitak šapit je također vrlo dobar i stručan komentator..
pancirov je moj najdrazi komentator, jos ga se sjecam s nove tv..a onda je nestao..uvijek iskren, otvoren i korektan do maksimuma, ne libi se reć vlastito misljenje, uzitak je pretiti nlb ligu uz njega..
decki s hrt radija su isto odlicni.. puno bolji komentatori od sportklubovih..,.sere mi se od cvijanovica kad prenosi premierhip.
toliko... svaka vam cast, samo tako dalje !
-zlatne-godine- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 00:02   #14
veliki im je minus što su eksluziva za švapske lopove s kojima nebih više ugovor potpisao da mi život o tome ovisi.

do kad traje to?
__________________
503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.
tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 11:42   #15
koliko znam, ugovor je na dvije godine, znači još godinu i pol...
wilfred is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 10:04   #16
Predobar kanal.Ja imam taj sportski paket i stvarno uživam u areni,predobri su su.Vela je zakon,sjajnu je ekipu okupio.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 20:17   #17
Predobro, od kada sam uzeo sportski paket uživan u sportu svaki dan
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 01:17   #18
zna li se zašto nije bilo brescia-inter večeras? umjesto toga snimka schalkea...
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 01:44   #19
Kažu problemi sa satelitom

Vjerojatno lažu jer nekih još 20-tak televizija u Europi je to prenosilo, možda je nešto drugo posrijedi
!hej is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 12:33   #20
Zasto nema prijenosa milan-bari?!?
geoff is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:16.