Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2016., 19:28   #6721
Koji ruter,na mom zte baš ne radi dobro?
__________________
Daruvar
dfranc is offline  
Old 04.11.2016., 19:40   #6722
zte i kod mene...kazem tek sam danas to "uspostavio" tako da ne mogu jos nista jako tvrditi..al probao 5-6 filmova i svu su radili oke osim jednog koji je trzuckao...sto tebe muci??
__________________
"...here's to your fuck, Frank!"
punkrockos is offline  
Old 04.11.2016., 19:45   #6723
MXQ Pro 4k na eBayu za 7.9$ - znam da zvuči nevjerojatno i da vjerojatno nikad neće biti poslan ili doći.., ali nisam mogao odolit s obzirom da je seller kao Top rated... 123 prodaje 100% pozitivan rejting..., tko zna možda se čuda i dese...
sappyka is offline  
Old 04.11.2016., 19:48   #6724
Jel nas štiti Ebay za ovakve kupovine u slučaju zaheba?
Da i ja upiknem jednoga sebi, i poslije se zabavljam slušajući kineske žalopojke o tome kako se zahebao za cijenu
Doktor Rambaudi is offline  
Old 04.11.2016., 21:06   #6725
Dobiješ novac uvijek nazad... bez iznimke... eBay me nikada nije oštetio i nije bilo potrebe za paypal disputeom...
sappyka is offline  
Old 04.11.2016., 22:37   #6726
Quote:
punkrockos kaže: Pogledaj post
zte i kod mene...kazem tek sam danas to "uspostavio" tako da ne mogu jos nista jako tvrditi..al probao 5-6 filmova i svu su radili oke osim jednog koji je trzuckao...sto tebe muci??
Kak si se spojio na zte? Ftp ili...? Iz kodija ili...? Meni iz kodija ftp "stream" s diska spojenog na zte stalno bufferira na svim boxovima tak da sam odustao...doduše ja ganjam filmove od 12+ GB

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
MytByte is offline  
Old 04.11.2016., 23:49   #6727
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
Kak si se spojio na zte? Ftp ili...? Iz kodija ili...? Meni iz kodija ftp "stream" s diska spojenog na zte stalno bufferira na svim boxovima tak da sam odustao...doduše ja ganjam filmove od 12+ GB

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
Možda čudno pitanje, koji file sistem imaš na disku, fat 32 ili ntfs?
Čudili bi me da zte podržava išta jače od fat 32.

Poslano sa mog D5803 koristeći Tapatalk
Rookie01 is offline  
Old 05.11.2016., 07:58   #6728
Pa čita i ntfs...ali koliko sam uspio isčeprkati, mogu mu pristupiti samo ftp-om i DLNA, ali mu je emulacija ftp-a i DLNA tako spora da idu ovi ripovi od par giga ali ništa jače...

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk

Zadnje uređivanje MytByte : 05.11.2016. at 08:20.
MytByte is offline  
Old 05.11.2016., 08:06   #6729
Thumbs down

Quote:
sappyka kaže: Pogledaj post
MXQ Pro 4k na eBayu za 7.9$ - znam da zvuči nevjerojatno i da vjerojatno nikad neće biti poslan ili doći.., ali nisam mogao odolit s obzirom da je seller kao Top rated... 123 prodaje 100% pozitivan rejting..., tko zna možda se čuda i dese...
Izgleda gotovo.


http://www.ebay.com/itm/Error?item=112192572825&errid=2
__________________
Daruvar
dfranc is offline  
Old 05.11.2016., 09:19   #6730
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
Kak si se spojio na zte? Ftp ili...? Iz kodija ili...? Meni iz kodija ftp "stream" s diska spojenog na zte stalno bufferira na svim boxovima tak da sam odustao...doduše ja ganjam filmove od 12+ GB

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
ftp, iz kodija, ne vidim da mi ni daje drugu opciju (router, mislim)..moze citati ntfs, al nisam uspio najmjestiti torrent da mi taj disk spojen na zte bude defaultni download folder..ja sam ga kreirao u mrezi i mogu mu pristupiti putem my computera, ali ga bit comet ne vidi kad ga zelim postaviti za destination folder...

no nema veze, odustao sam jer mislim da bi s tim imao vise problema nego gledanja...
__________________
"...here's to your fuck, Frank!"
punkrockos is offline  
Old 05.11.2016., 09:26   #6731
Pa moraš mountati taj ftp: u Androidu pa će ga vidjeti svi programi... Ne znam kak, vidi Gugl... Kodi ima svoj ftp klijent, što je kod njega vidljivo, nije vidljivo drugim programima...

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
MytByte is offline  
Old 05.11.2016., 09:37   #6732
nemam iskustva s tim streamanjem u mrezi jer sam do sada sve radio na onaj stari dobri nacin...ali necu se s tim zezati...definitivno sam odlucio, na plaći uzimam raspberry pi 3 i ubacit ću gore openelec i probati instalirati torrent client. i to je sve sto mi treba i nadam se da ce sljakati...

jedno pitanje: kada instaliram na pi taj torrent client, dali mu ja mogu kako preko moba ili stolnog računala "poslati" torrent link koji želim da mi pocne skidati? uglavnom dali mu mogu pristupiti na daljinu i upravljati njima kao da sam za tv-om i gledam sta radim??
__________________
"...here's to your fuck, Frank!"
punkrockos is offline  
Old 05.11.2016., 10:44   #6733
Openelec je minimalni Linux s kodijem kao front-endom... Moraš imati torrent program add-on za kodi koji podržava remote pristup... Ne znam da li uopće možeš instalirati bit Comet ili bilo koji torrent za Linux u openelecu

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
MytByte is offline  
Old 05.11.2016., 12:50   #6734
Imam air mouse mele lite,radi relativno dobro al me muci sto svaki 7-10 dana moram mjenjat baterije i sto u mraku tipkovnica ne svijetli....
....ovom prilikom htio bi Vas zamoliti za preporuku za airmouse koji se puni kablom i kojem svijetli tipkovnica,a da nije preskup cca 15-ak $ hvala.

Kova
__________________
---VOLIM SVOJU DOMOVINU!!!!---
kova11 is offline  
Old 05.11.2016., 16:34   #6735
Quote:
kova11 kaže: Pogledaj post
Imam air mouse mele lite,radi relativno dobro al me muci sto svaki 7-10 dana moram mjenjat baterije i sto u mraku tipkovnica ne svijetli....
....ovom prilikom htio bi Vas zamoliti za preporuku za airmouse koji se puni kablom i kojem svijetli tipkovnica,a da nije preskup cca 15-ak $ hvala.

Kova
Ovaj imam ja KLIK ima punjivu bateriju pozadinsko svijetlo i radi odlično jedino nema tipku za paljenje box-a.
__________________
A room without books is like a body without a soul.
kasap is offline  
Old 05.11.2016., 17:55   #6736
Da napisem par rijeci o Nexbox a95x varijanta 2G/8GB sa s905x amlogic-om. Za 32 USD koliko je bio na onoj akciji na gearbest-u, ovaj box je fantastican. Juce me malo napatio sa par problema koje sam naveo na prethodnoj strani, ali sa ovim romom se preporodio:

http://freaktab.com/forum/tv-player-...n-firmware-wip

Radi dosta bolje od stock roma, sredjeno je pisanje na USB HDD, sambadroid radi normalno, playback svega sto sam nabacio na njega, bilo preko kodija, spmc-a ili mx playera ide bez greske, interfejs je fluidan, nista se ne rusi. Box je totalno uporediv sa Beelink GT1 koji ima jaci cipset i koji je skoro pa duplo skuplji.
sava84 is offline  
Old 05.11.2016., 18:39   #6737
Quote:
dfranc kaže: Pogledaj post
I ja sam isprobao srecu.
I kaj sad, da odmah dizem dispute ili da malo pricekam?
myroman is offline  
Old 05.11.2016., 19:53   #6738
Quote:
kova11 kaže: Pogledaj post
Imam air mouse mele lite,radi relativno dobro al me muci sto svaki 7-10 dana moram mjenjat baterije i sto u mraku tipkovnica ne svijetli....
....ovom prilikom htio bi Vas zamoliti za preporuku za airmouse koji se puni kablom i kojem svijetli tipkovnica,a da nije preskup cca 15-ak $ hvala.

Kova
https://www.aliexpress.com/item/Genu...7-c92c039362e1

Vrlo kvalitetno izrađen. Ima ugrađenu bateriju koja se puni preko USB kabla!

Daleko kvalitetniji od http://www.ebay.com/itm/291498998369...;3AMEBIDX%3AIT i za njega moraš bateriju kupiti posebno, na kraju te dođe skuplje i plastika je lošije kvalitete kao i tipke!

Baterija se napuni dosta brzo. Odziv na boxu je trenutni.
krekre is offline  
Old 05.11.2016., 19:53   #6739
Quote:
kasap kaže: Pogledaj post
Ovaj imam ja KLIK ima punjivu bateriju pozadinsko svijetlo i radi odlično jedino nema tipku za paljenje box-a.
Hvala ti na trudu ali necu taj model,rađe nest ko daljinac...

Kova
__________________
---VOLIM SVOJU DOMOVINU!!!!---
kova11 is offline  
Old 06.11.2016., 11:02   #6740
kakva su iskustva sa našom carinom, jel puštaju nešto što prođe granicu iznad 22eura za euro,euro i pol ili se striktno drže tih 22eura?
tomislavkk is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:40.