Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2016., 11:06   #81
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
ja sam jučer ne znam valjda nakon 20 let proba "domaće2 mliko od netkom pomuzene kravice , prokuhano pa ohlađeno jelte

nisam zamjetio iku razliku od dukatovog svježeg koje mi je bilo pri ruci, da su mi zamjenili boce nema šanse da bi više pogodio koje je koje
Onda definitivno su ubijeni neki receptori da se ne osjeti razlika. Domaće za početak ima prosječno cca 4% mm plus ostale razlike u okusu koje ne možeš ne primjetiti.
samting is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 11:21   #82
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
ja sam jučer ne znam valjda nakon 20 let proba "domaće2 mliko od netkom pomuzene kravice , prokuhano pa ohlađeno jelte

nisam zamjetio iku razliku od dukatovog svježeg koje mi je bilo pri ruci, da su mi zamjenili boce nema šanse da bi više pogodio koje je koje
Ista stvar kod mene. Ne kužim razliku, osim što se kod domaćeg mlijeka može pobrati vrhnje Ali ja ga koristim isključivo za pravljenje kefira. Ne pijem sirovo.
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 12:11   #83
gdje su sad oni koji su se bahatili da ko jebe bakterije pa kravice su čiste
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 12:30   #84
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
gdje su sad oni koji su se bahatili da ko jebe bakterije pa kravice su čiste
ne kužim poantu ?
Ovak, od rođenja do prije 7, 8 godina sam pio samo nepasterizirano mlijeko direkt od krave i za divno čudo još sam živ. Cijele generacije su odrastale na mlijeku direkt od krave nepasterilziranom i nikad nisam čuo da je itko imao ikakve zdrastvene probleme zbog tog mlijeka tako da ....
Sad i ja pijem onu pasteriliziranu vodicu jer eto krava na selu više nema a kak sam promjenil posao nejdem više po ruti gdje je mljekomat a neda mi se skretati samo zbog mljekomata
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 21:16   #85
Već nekoliko godina kupujem mlijeko s mljekomata te od njega doma radim kefir. Kupim litru i pol u subotu, pola litre ide u staklenku s kefirnom kulturom, a litra u frižider. U nedjelju drugih pola litre ide u staklenku, a trećih pola litre tek u ponedjeljak. Ne kuham mlijeko :livingontheedge:
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 13:07   #86
Quote:
samting kaže: Pogledaj post
Onda definitivno su ubijeni neki receptori da se ne osjeti razlika. Domaće za početak ima prosječno cca 4% mm plus ostale razlike u okusu koje ne možeš ne primjetiti.
Ovo mogu samo potvrditi - odrastao sam na litrama mlijeka koje nam je svako jutro donosila mljekarica i nedavno probao iz lokalnog mljekomata te ostao razocaran.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 14:51   #87
kakav je to lokalni mljekomat ?? pa mljekomati moraju prodavati domace svijezeg mlijeka bez ikakvih dodataka kao da je doslo izravno od krave. Ne kuzim u cemu si razocaran?

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 16:08   #88
"Domaće" kravlje mlijeko

Ne kuzim sto te buni? Mljekomat na lokalnoj trznici od OPG-a koji ima fenomenalne svjeze i dimljene sireve.

Vise mi intenzivnije znaju imati mirise pojedina Vindijina mlijeka nego ovo koje je vrlo pitko.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 18:12   #89
činilo se kao da kažes da mlijeko iz mljekomata ne valja.

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 21:56   #90
kaj se mojih receptora tiče, je da trošim puno ljute hrane , ali isto tako zatvorenih očiju mogu bez problema razlikovati alpsko, dukat, vindiju, velebitske pašnjake , meggle ,kozije , bilogorsko (kojeg više nema nažalost ) svježi dukat i vindiju pa od čokoladnih opet spar, vindiju, dukat

ono "direkt" iz kravice nakon prokuhavanja sam pio redovno prek ljeta osamdesetih i početkom devedesetih i to se sjećam da je bila bitna razlika (ali u to doba sam bio skroman konzument , kako mlijeka tako i ljute hrane )

prošli tjedan tu razliku nisam primjetio

bilo je jedno trajno mlijeko IMLEK "Kravica" koje je mirisom podsjećalo na to svježe iz djetinjstva , mislio sam prvo da je pokvareno stvarno se čulo za razliku od naših čim bi otvorio tetrapak, evo vidim pobrali su neku nagradu su srbiji


Možda je kvaka u tome što sam u djetinjstvu pio vruće, toplo ili mlako, ovo zadnje je bio ledeno

Sjećam se prošle godine kad sam imao neku gripu ili virusnu upalu pluća , povraćalo mi se dva tjedna na mlijeko nisam ga moga na jezik stavit . Zna sam da su poremećeni okusi od bolesti pa sam ga proba nakon dugo vremana ugrijati . Vruće mi je imalo puno intenzivniji okus od onog na koji sam godinama navika
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 13:38   #91
u međuvremenu u Nizozemskoj:

__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 13:47   #92
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
u međuvremenu u Nizozemskoj:


Ista stvar kao cokoladno mlijeko, ne razumijem cemu cudenje.

Zadnje uređivanje L3go : 28.11.2016. at 14:16. Reason: img
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 18:10   #93
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Ista stvar kao cokoladno mlijeko, ne razumijem cemu cudenje.


Kakve veze ima čokoladno s devinim mlijekom ?


manchild, ja se tog čuda bezuspješno pokušavam domoći već godinama. Jel to neka specijalna trgovina ?
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 22:20   #94
Sorry, procitao "caramel"
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 01:22   #95
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post


Kakve veze ima čokoladno s devinim mlijekom ?


manchild, ja se tog čuda bezuspješno pokušavam domoći već godinama. Jel to neka specijalna trgovina ?
nemam pojma, našao na netu!
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 06:45   #96
Imam problem.
Prije par mjeseci otvorila se blizu mala mljekara. Probali sve, sve fino, mlijeko masno. Klinci se natacu ko kravice
No, meni cesto ima okus, ne znam kak da to opisem, po kravi? Po stali? U toj mjeri da ga uopce ne mogu piti, cak nisam sigurna da je svjeze. Ispada da su mi ukusnije one ducanske bijele vodice. Jel problem u meni?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 01:16   #97
kao ljubitelj domaćeg mlijeka, mogu odgovoriti na tvoje pitanje sa: da!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 06:57   #98
Moji problemi s mlijekom i dalje traju Dakle, iz te male mljekare smo uzimali do prije par dana, kada mi je prekipjelo jer se svako malo zalomio ukiseljeni svj. sir, losa skuta, kiseli skripavac, jogurt koji ima okus kao kiseli mlijeko, mlijeko (btw oni pod svjeze prodaju pastetizirano) koje se pokvari prije isteka roka...
I dop**di mi to bacanje love kod njih.
I tak nadjem po preporuci drugu mljekaru, uzmem 2l svjezeg jucer popodne, odmah ga stavim u frizider, jutros u 5h idem ga kuhat i zgrusa mi se!
Pa molim preporuku za Dugo Selo i okolicu nekog tko prodaje mlijeko, jogurt, sir,....
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 08:28   #99
Ja ne kuzim tu ekipu kaj bi svjeze ne pasterizitano i da se ne kvari. Ustvari niti ne kuzim zasto piju ne pasterizirano, osim ak vole bolestine i zive u zabludi da je zdravije.
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 12:16   #100
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Moji problemi s mlijekom i dalje traju Dakle, iz te male mljekare smo uzimali do prije par dana, kada mi je prekipjelo jer se svako malo zalomio ukiseljeni svj. sir, losa skuta, kiseli skripavac, jogurt koji ima okus kao kiseli mlijeko, mlijeko (btw oni pod svjeze prodaju pastetizirano) koje se pokvari prije isteka roka...
I dop**di mi to bacanje love kod njih.
I tak nadjem po preporuci drugu mljekaru, uzmem 2l svjezeg jucer popodne, odmah ga stavim u frizider, jutros u 5h idem ga kuhat i zgrusa mi se!
Pa molim preporuku za Dugo Selo i okolicu nekog tko prodaje mlijeko, jogurt, sir,....
Nemam preporuku za domaće mlijeko u Dugom Selu i okolici, ali bih ti preporučila da ga odmah skuhaš. Meni mlijeko s mljekomata, kuhano čim ga donesem doma (znači nakon kojih 30 min), traje u hladnjaku 6 dana (obično uzmem 3 l), svaki dan se radi novo vrhnje , i okus i miris su slatkovrhnjasti (jako sam osjetljiva na miris i okus mlijeka "po kravi"; svježe pomuženo dok sam bila klinka 80-ih nisam mogla ni liznuti, a ovo je baš kao slatko vrhnje). I puno mi je bolje to s mljekomata od, recimo, Veronikinog, koje kupim kad ovo potrošim prebrzo pa mi sfali (veliki sam crnočajopija i kavopija; u kavi se možda razlika ne osjeti u tolikoj mjeri, ali se osjeti u crnom čaju - ovo s mljekomata je daleko ukusnije).
Uglavnom probaj ga odmah skuhati, ne držati nekuhanoga preko noći.
__________________
"The fact that a believer is happier than a sceptic is no more to the point than the fact that a drunken man is happier than a sober one. The happiness of credulity is a cheap and dangerous quality", George Bernard Shaw
ChocoCat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:51.