Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2014., 16:57   #1
McLaren-Honda

Vreme je da ovo partnerstvo dobije svoju temu. Dakle radi se o tandemu koji je bio uspesan krajem '80-tih i pocetkom '90-tih i sad se ponovo spajaju a za njih ce voziti po mnogima najkompletniji vozac na gridu-Fernando Alonso!

Danas na testiranju su odradjena samo tri kruga...

Quote:
Stoffel managed one final run in the twilight. Not too many laps, but lots of progress! #McLarenHonda
...ali bice bolje.

Ron Denis je rekao da odluku o drugom vozacu koji ce voziti za njih nece doneti on sam nego bord britanskog tima.

Quote:
„Bilo bi nedolično da ja donesem odluku. Svaka odluka mora da dobije podršku deoničara i borda. Kakva god da je odluka, neće biti doneta pre sastanka“, rekao je Denis.

Zadnje uređivanje dmw : 25.11.2014. at 17:57.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 18:02   #2
Honda sounds powerful - Vandoorne

Quote:
As a result, Vandoorne was not able to offer much feedback on the power unit, but did comment on the car's exhaust note.

"The sound is a little bit different, from the car it feels quite nice, actually," he said. "I don't know if it has anything to do with power, but usually they say when it sounds nice it has a lot of power!"

Asked how far the team was behind on its runplan after missing most of Tuesday, Vandoorne said: "Quite a bit. We planned more entry laps today, but already overnight we had some issues so we got delayed this morning. Tomorrow if we get anything more than that then it will be good.

"It was all about building up the power, so we haven't run the engine in full power mode yet. We are expecting to do that over the next day. It is very difficult to get a feeling of it at this stage because we have only done install laps. We had a couple of issues, so it's very difficult to comment."
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 21:13   #3
McLaren Honda je najbolja zvučna kombinacija naziva nekog tima
Još u kombinaciji sa žutom kacigom...

Nadam se da će biti u vrhu
poštopoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 22:49   #4
Quote:
poštopoto kaže: Pogledaj post
McLaren Honda je najbolja zvučna kombinacija naziva nekog tima
Još u kombinaciji sa žutom kacigom...

Nadam se da će biti u vrhu
danasnji matori ilitiga power units zvuce jace i bolje dok radi samo ICE, cim se ukljuci jedan kolibrić manje a kad drugi jos manje.

kolibrić:https://www.google.hr/url?sa=i&rct=j...17038579598466
jelenić is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 11:02   #5
Quote:
poštopoto kaže: Pogledaj post
McLaren Honda je najbolja zvučna kombinacija naziva nekog tima
Još u kombinaciji sa žutom kacigom...

Nadam se da će biti u vrhu
Kombinacija je potpuno promašena i nepotrebna. Prošlo je previše vremena.

Evo uzmi uzorak iz forumskog puka.

DMW i jelenić ne vide dalje od Alonsa i njima ta kombinacija niš ne znači. Jer original nikad nisu vidli. Oni ni ne kuže tu zvučnu kombinaciju

Joža i 4season koji su voljeli original su u međuvremenu odrasli i ne puše mitomaniju i marketing pa ih nije ni briga za tu zvučnu kombinaciju


TBF1 koji je također volio original ne podnosi Alonsa pa ni njega nije briga za zvučnu kombinaciju

Eto. Nemaju publiku. To je problem.
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 11:31   #6
Nije baš da ju uopće nemaju. Meni su dragi i Mclaren i Honda, a pogotovo mi je draga kombinacija. Alonso mi nije tko za što drag (iako ga jako cijenim), ali kako primarno volim navijati za momčadi, a ne vozače, neće me smetati da je on tamo. A još ako zadrže Buttona koji mi je i drag...
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 11:36   #7
Lijepo je čuti opet Mclaren Honda, ali moram priznati najdraži su mi bili u vrijeme West Mclaren Mercedesa
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 11:39   #8
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
Nije baš da ju uopće nemaju. Meni su dragi i Mclaren i Honda, a pogotovo mi je draga kombinacija. Alonso mi nije tko za što drag (iako ga jako cijenim), ali kako primarno volim navijati za momčadi, a ne vozače, neće me smetati da je on tamo. A još ako zadrže Buttona koji mi je i drag...
Tako je. I to nas vraća na početno pitanje. Jel Alonso uopće dio te kombinacije?!

Ako smo do tog zaključka došli ovdje jednostavnom analizom, onda je i napredna inteligencija u japanu odavno došla do tog zaključka. Što bi značilo da Alonsa nećemo vidjeti za upravljačem mclaren honde.
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 11:41   #9
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Tako je. I to nas vraća na početno pitanje. Jel Alonso uopće dio te kombinacije?!

Ako smo do tog zaključka došli ovdje jednostavnom analizom, onda je i napredna inteligencija u japanu odavno došla do tog zaključka. Što bi značilo da Alonsa nećemo vidjeti za upravljačem mclaren honde.
Nemoj tako, dmw je već stavio Hondin amblem u avatar. Ako Alonso pređe drugdje (Williams, Renault...), ambelm će morati hitro dole jer on ne može podržavati Alonsove rivale.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 11:42   #10
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
Nemoj tako, dmw je već stavio Hondin amblem u avatar. Ako Alonso pređe drugdje (Williams, Renault...), ambelm će morati hitro dole jer on ne može podržavati Alonsove rivale.
Samo kako će se postaviti Ferrarijevci koji su postali Alonso fanboyevi za vrijeme njegovog staža u Scuderiji ?
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 11:45   #11
Renault vise ne postoji. Postoji Lotus i postoji Wiliams ali to su "customer" timovi i Alonso nikad sa njima ne bi osvojio titulu. Zato ide u Mclarenov projekat sa Hondom.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 11:47   #12
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Renault vise ne postoji. Postoji Lotus i postoji Wiliams ali to su "customer" timovi i Alonso nikad sa njima ne bi osvojio titulu. Zato ide u Mclarenov projekat sa Hondom.
A McLaren nije customer tim? Kako to? Jesu li kupili Hondu? A ona njih?
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 11:48   #13
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Renault vise ne postoji. Postoji Lotus i postoji Wiliams ali to su "customer" timovi i Alonso nikad sa njima ne bi osvojio titulu. Zato ide u Mclarenov projekat sa Hondom.
Mclaren nije customer tim šta li ? Hajd ispeci pa reci.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 11:51   #14
I budimo realni. Taj isti Senna kada je uistinu trebao biti zamijenjen. Nije bio zamijenjen ni Piquetom ni Prostom -ondašnjim ekvivalentima Fernanda Alonsa. Već Davidom Coulthardom -ondašnjim ekvivalentom Kevina Magnusena.

Što bi za krajnji rezultat ove jednadzbe imalo da Alonso odlazi u penziju.

Što i nije tako nelogično ako se sjetimo njegovih izjava s kraja 2006 godine
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 12:36   #15
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
A McLaren nije customer tim? Kako to? Jesu li kupili Hondu? A ona njih?
Mclaren je "radni" tim Honde, kao sto je Red Bul "radni" tim Renaulta.

"Customer" timovi su oni koji kupuju motore i nisu primarni tim(Lotus, Wiliams...)
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 12:37   #16
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Samo kako će se postaviti Ferrarijevci koji su postali Alonso fanboyevi za vrijeme njegovog staža u Scuderiji ?
A koji su ti ?
Ja znam Alonsove fanove koji su postali fanovi Ferraria, no onih koji su bili fanovi Ferraria da su postali Fanovi Alonsa baš i nisam siguran da takvih ima
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 12:44   #17
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Mclaren je "radni" tim Honde, kao sto je Red Bul "radni" tim Renaulta.

"Customer" timovi su oni koji kupuju motore i nisu primarni tim(Lotus, Wiliams...)
To ti nije nista drugo nego customer s prioritetom pred drugima. Vidi, McLaren je do pred par godina bio u rakvon istom odnosu s Mercedesom i to cak s cvrscom vezom jer je Mercedes usao i u manjinsko vlasnistvo Mclarena. Ali to i dalje nije tvornicka momcad. Takve su trenutno samo Mercedes i Ferrari.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 12:54   #18
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
To ti nije nista drugo nego customer s prioritetom pred drugima.
Nije customer kad Mclaren nece placati svoje motore.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 13:13   #19
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Nije customer kad Mclaren nece placati svoje motore.
Kakve to ima veze? Interesi su drugčije regulirani...
Momčadi ni plaćaju ni gume Pirelliju pa svejedno imaju customer odnos.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 13:17   #20
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
A koji su ti ?
Ja znam Alonsove fanove koji su postali fanovi Ferraria, no onih koji su bili fanovi Ferraria da su postali Fanovi Alonsa baš i nisam siguran da takvih ima
Ma ne postoji nijedan na svijetu, upravu si.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:17.