Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2015., 20:28   #81
"europski western"
Caecus is offline  
Old 16.05.2015., 21:42   #82
Triologija.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Old 16.05.2015., 21:53   #83
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Triologija.
Valjda ne bu dobila ban zbog toga?
MagicRat is offline  
Old 18.05.2015., 00:41   #84
@nook
hvala

@iowa
nisam gledala.

@hades
brdo puta sam narucivala jeftine stvari iz kine. cijenom manje od 10$, je li. samo 2 puta nije doslo. neki item od 1$, za koji sam se zalila da nije doso, i onda mi je kinez vratio pare. i jos 1 item od 1$, za koji se nisam zalila jer nisam imala vremena. po meni je to jaaaaaaaaaako dobar prosjek.

sto se tice ovog sto si reko da je razlika u cijeni najcesce mala...ne slazem se. ako na primjer trazimo led svjetlo za bicikl:

1. azija:
http://www.ebay.com/itm/Bicycle-Cycl...item27ff32bd8e

tebe izazivam da pod drugu tocku stavis slican ili isti artikl koji ce doci iz neazijskog podrucja. slicne cijene, naravno, jer tvrdis da razlika nije velika.
__________________
Always be closing.

Zadnje uređivanje 593 : 18.05.2015. at 00:59.
593 is offline  
Old 18.05.2015., 01:23   #85
osvrt na fakov kviz u karlovcu

kakav uzas od kviza, ljudi moji!

1. nijedno pitanje o azijskoj kinematografiji!

2. premalo pitanja u vezi europskih filmova koji nemaju veze s holivudom (braca lumiere, ljudozder vegetarijanac)

3. nula kontrole prcka li netko po mobitelu

4. nesankcionirane ekipe vece od 4 clana

5. nagrade. pa nisu to nagrade, to su uvrede! znaci, bilo je 28 ekipa. svaki clan ekipe daje 15kn. vecina ekipa je imala 4 clana, sto stvara prihod od priblizno 1600kn. a nagrade:

treca: 2 boce sampanjca. boce su sarene, pa nagadjam da je sampanjac bio djecji, sto znaci bezalkoholni i jeftin. fail.

druga: ulaznice za neki uzas child 44 i 4l fakovog vina. vino s fak etiketom izgleda ko rinfuzno.

prva: ulaznice za mad max 4, 4l fakovog vina, litra medice. ajd barem je medica bila original (maraska)

6. voditelj. jako dobar. uz mastovite kategorije za pitanja, svijetla tocka kviza.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Old 18.05.2015., 01:35   #86
Karlovac ti nije bio daleko? To si ti frustrirana jer ste bili najlošiji
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Old 18.05.2015., 01:40   #87
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
kakav uzas od kviza, ljudi moji!

1. nijedno pitanje o azijskoj kinematografiji!

2. premalo pitanja u vezi europskih filmova koji nemaju veze s holivudom (braca lumiere, ljudozder vegetarijanac)

3. nula kontrole prcka li netko po mobitelu

4. nesankcionirane ekipe vece od 4 clana

5. nagrade. pa nisu to nagrade, to su uvrede! znaci, bilo je 28 ekipa. svaki clan ekipe daje 15kn. vecina ekipa je imala 4 clana, sto stvara prihod od priblizno 1600kn. a nagrade:

treca: 2 boce sampanjca. boce su sarene, pa nagadjam da je sampanjac bio djecji, sto znaci bezalkoholni i jeftin. fail.

druga: ulaznice za neki uzas child 44 i 4l fakovog vina. vino s fak etiketom izgleda ko rinfuzno.

prva: ulaznice za mad max 4, 4l fakovog vina, litra medice. ajd barem je medica bila original (maraska)

6. voditelj. jako dobar. uz mastovite kategorije za pitanja, svijetla tocka kviza.
Žao mi je što ti nije bio gušt. Nemam, naravno, niš protiv toga da ti se nije dopalo, samo me jedna stvar malo boli. Veliš, transparentnost ti je bitna. Evo ti izračuna:

28 ekipa - neki su igrali samostalno, mnogi su igrali u dvoje, mnogi su igrali u troje. Sveukupno 1.300 kuna.

Evo troškova:

Dva automobila iz Zagreba s benzinom i autocestom, dva smjera: 300 kuna.

Voditelj: 350 kuna.

Olovke, svijeće, šiljila: 70 kuna.

Autobusna karta za dvoje pomoćnika koji nisu s nama mogli krenuti u 15:00 sati (oba po jedan smjer samo): 90 kuna.

Fotograf: 100 kuna.

10 litara vina: 130 kuna.

Boce za vino, čepovi za boce: 70 kuna.

Medica: 80 kuna.

Dva dječja šampanjca (inače očita zajebancija): 30 kuna.

Tisak plakata za Karlovac: 50 kuna.

Sveukupno 1.270 kuna.

Nas je u organizaciji bilo petoro. Svatko je dobio 6 kuna, s tim da smo si pića plaćali sami u većini slučajeva. A i cigarete, jer smo bili nervozni zbog prvog kviza u novom gradu, u prostoru koji nijednom nismo vidjeli i u kojem smo se morali natezati s vlasnikom da postavi još par stolova jer ljudi nisu mogli sjesti.

Nasreću, ostalima je, čini se, bilo odlično i pozvani smo natrag na ljeto.

I ulaznica je bilo 8 (4x2) za Mad Maxa i Child 44, tek toliko. Ne mijenja puno stvari.

I 100 why knotova (onih bedževa da ti se slušalice ne zapetljaju) je publici podijeljeno, s FAK-ovim logom. To je koštalo 500 kuna, ali s obzirom da se radi o donaciji cure koja nas je dovela u Karlovac, nisam to uzimao uopće u računicu.

Dakle, svi prigovori na pitanja štimaju (iako je i ovo bilo preteško publici, zamolili su drugi put malo lakše - koliko bi im bilo lakše s manje američke kinematografije koju više manje svi znaju tamo?), ali spočitnuti da uz 1.600 kuna zarade nismo imali za poštene nagrade je velika uvreda i nekakvo elementarno nepoštivanje s tvoje strane, s obzirom da sam, kao i svi moji, izletom u Karlovac ostao u minusu.

Zadnje uređivanje charlie_63 : 18.05.2015. at 02:47.
charlie_63 is offline  
Old 18.05.2015., 01:55   #88
problem je u PMS-u ,klisej
__________________
kad ti zivot da led,napravi sladoled
tromo is offline  
Old 18.05.2015., 10:13   #89
@charlie
kolega, hvala na dobrom objasnjenju, lijepo je vidjeti da stvari nisu crno bijele

ali od 5 negativnih tocaka uspjesno si obranio samo petu tocku. mislim da fak treba dovest malo jace sponzore, jer ovaj put ste od sponzora dobili samo kino ulaznice i why knotove.

razumijem da su nekim ljudima pitanja bila preteska, ali meni je to jako variralo. od prelaganog do brutalno teskog, sto nam govori da su pitanja neujednacena.

azija je cijeli kontinent. juzna koreja, iran, japan i kina imaju relevantnu kinematografiju u globalnim razmjerima. i nijedno pitanje o tome?

@nook
ionako sam bila u karlovcu 5 dana, pa zasto ne otici na kviz?
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Old 18.05.2015., 10:24   #90
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
@hades
brdo puta sam narucivala jeftine stvari iz kine. cijenom manje od 10$, je li. samo 2 puta nije doslo. neki item od 1$, za koji sam se zalila da nije doso, i onda mi je kinez vratio pare. i jos 1 item od 1$, za koji se nisam zalila jer nisam imala vremena. po meni je to jaaaaaaaaaako dobar prosjek.

sto se tice ovog sto si reko da je razlika u cijeni najcesce mala...ne slazem se. ako na primjer trazimo led svjetlo za bicikl:

1. azija:
http://www.ebay.com/itm/Bicycle-Cycl...item27ff32bd8e

tebe izazivam da pod drugu tocku stavis slican ili isti artikl koji ce doci iz neazijskog podrucja. slicne cijene, naravno, jer tvrdis da razlika nije velika.
Iskustva nam se razlikuju. Da si prosla kao ja i spusila preko 400kn zbog kineza, bolje bi promislila o buducem shopingu kod njih.
Par kuna nije kao i nekoliko stotina. Za par kuna bi mnogi jos progledali kroz prste.

Da ove LED lampice nisu bas sa istoka ce se vjerujem tesko naci.

Quote:
593 kaže: Pogledaj post
ionako sam bila u karlovcu 5 dana
U kojem kvartu?
*Hades* is offline  
Old 18.05.2015., 11:07   #91
@hades
pa sta se nisi zalio?

znam navesti nekoliko karlovackih kvartova, ali ne znam koji je gdje.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Old 18.05.2015., 12:35   #92
twin peaks pizdarija:
http://www.kxxv.com/story/29085892/p...-at-restaurant
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Old 18.05.2015., 13:49   #93
Quote:
593 kaže: Pogledaj post


druga: ulaznice za neki uzas child 44 i 4l fakovog vina.
nisam bio u karlovcu i ne znam nista o tom kvizu, ali child 44 nije "neki uzas", dobar je to film.
__________________
force majeure
Gustowny is offline  
Old 18.05.2015., 16:38   #94
zelim se registrirati na stranicu preko koje se kidaju stripovi a onda mi javi da ne mogu jer sam se vec s mojom vp adresom registrirala dvaput na tu stranicu.
a uopce nisam.

sta sad?
__________________
upamti: to ja još uvijek
šašav letim i živim.
iowa is offline  
Old 18.05.2015., 17:00   #95
Rekao bih da imamo drugi film(prvi je MM) u ovoj godini koji sigurno bere nekoliko oskara iz sasvim logičnih razloga. U režiji Dannyja Boylea -> Steve Jobs (2015) Trailer -> https://www.youtube.com/watch?v=85sGSjCqVLM
Požuri Polako is offline  
Old 18.05.2015., 18:55   #96
@gustowny
ok.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Old 18.05.2015., 19:42   #97
Quote:
iowa kaže: Pogledaj post
zelim se registrirati na stranicu preko koje se kidaju stripovi a onda mi javi da ne mogu jer sam se vec s mojom vp adresom registrirala dvaput na tu stranicu.
a uopce nisam.

sta sad?
Ako nemaš puno mailova, zatraži da ti daju novu šifru. A i možeš se opet registrirati preko nekog proxyja.
__________________
Filmovi i serije
lemonzoo is offline  
Old 18.05.2015., 19:42   #98
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
@hades
pa sta se nisi zalio?

znam navesti nekoliko karlovackih kvartova, ali ne znam koji je gdje.
Pa jesam, ali mi nije nista to znacilo. Sellerima mozes jedino utjecat na reputaciju odnosno rating ali slabo.
I ja sam tom kinezu ostavio negativni feedback ali kao da ni nisam.

Mozes navest taj u kojem si bila.
*Hades* is offline  
Old 18.05.2015., 20:19   #99
ne znam u kojem sam bila.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Old 18.05.2015., 21:07   #100
Quote:
leMONZoo kaže: Pogledaj post
Ako nemaš puno mailova, zatraži da ti daju novu šifru. A i možeš se opet registrirati preko nekog proxyja.
ne ide, probala preko free prox stranice ali me skuzi.

ovo je stranica na koju se zelim registrirati


edit :

http://www.t411.io/users/signup/
__________________
upamti: to ja još uvijek
šašav letim i živim.
iowa is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:10.