Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2017., 11:16   #21
Pa, za razliku od nekih drugih pokušaja hrvatskog filma, ovo ne izaziva susramlje dok ga gledaš. Nitko ne kaže da je to nešto genijalno, dosad neviđeno i na ne znam kojoj razini.

Gluma je, recimo, zadovoljavajuća, a i u nekim stvarima se možeš prepoznat. Ima simpatičnih situacija i kak je već neko rekao, ok film za ubit nedjeljno poslijepodne. Kaj se tiče kriterija, za to kaj je rađen film ih i ispunjava.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 09:39   #22
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
Pa, za razliku od nekih drugih pokušaja hrvatskog filma, ovo ne izaziva susramlje dok ga gledaš. Nitko ne kaže da je to nešto genijalno, dosad neviđeno i na ne znam kojoj razini.

Gluma je, recimo, zadovoljavajuća, a i u nekim stvarima se možeš prepoznat. Ima simpatičnih situacija i kak je već neko rekao, ok film za ubit nedjeljno poslijepodne. Kaj se tiče kriterija, za to kaj je rađen film ih i ispunjava.
Točno tako. Nije vrhunsko postignuće ali nije ni smeće. Daleko od toga.
Funny Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 14:15   #23
Znam da su ukusi različiti ali šalite se, zar ne?!
__________________
I am completely operational, and all my circuits are functioning perfectly. HAL 9000
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 14:27   #24
Quote:
zuikaku kaže: Pogledaj post
Znam da su ukusi različiti ali šalite se, zar ne?!
To nije stvar ukusa. U nabrojanim elementima film nije podbacio, za razliku od nekih drugih koji ne zadovoljavaju niti osnovne tehničke uvjete.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:27.