Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2016., 03:49   #61
Ima li itko link za Čilića, a da može na androidu?
-Damon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 05:09   #62
Ma ne mogu vjerovati da ovo jos nije pocelo.

Jebemti kisu, k'o da ju je Ovca sam ustimao.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 07:46   #63
Bravo Marine.Finale je tu,ajmo još samo ošišati ovcu i uspjeh je fantastičan.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 08:28   #64
Ajmo GOAT vrijeme je za prvu titulu
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 09:04   #65
kad je izgubia prvi set otiša sam spavat
Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 10:01   #66
Gospa se poslije Blanke podigla sjevernije

Sad zaozbiljno, Marin, iako to H2H ne bi rekao, ima igru za pobijediti Murraya, samo je pitanje dali egzekucija te igre može trajati svih "90 minuta".

Murray je dao zanimljivu izjavu poslije četvrtfinalne pobjede i rekao kako mu ovdje odgovaraju brži uvjeti jer je umoran i da mu kratke izmjene odgovaraju. No, Cincinnati kao tradicionalno brz beton su šansa Čilića da lakše sprovede agresivnu igru i diktira tempo protiv Murraya.

Kako čudno zvuči da do ovog turnira Marin nikad nije bio niti u SF Mastersa(0-8 u QF).
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 10:05   #67
Razbio je bugarsku prevaru bez servisa, voleja i bez da je kratio loptu cijeli meč.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 10:11   #68
Kad je na rasporedu finale?
abrakadabraaa is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 10:40   #69
Čilkan u finalu mastersa

Nek me netko probudi

Ajmo sad po kantu u inat hejterima. Sreća Murray ovdje baš i nema navijača pa je nešto lakše


Quote:
abrakadabraaa kaže: Pogledaj post
Kad je na rasporedu finale?
U 10
__________________
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME!
Pangloss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 10:57   #70
a dobro, iskoristio je 'luft' u konkurenciji kako treba

zato danas igra, obzirom na novakov diklajn, protiv trenutno najboljeg tenisača svijeta, andyja, i za osvojiti će trebati svoju specijalnu predstavu

vidjet ćemo možda i jonasov (prvenstveno psihološki) utjecaj u finalu
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 10:58   #71
Nikada nitko u povijesti tenisa nije osvojio turnir masters serije, a da se rodio nakon 1987. Mlađahni Čilić ima priliku prvi to postati. Je li napokon smjena generacije u pitanju ili će stara garda zadržati primat?

Nadajmo se da je ovo prvo, iako mislim da Marinove šanse nisu velike osim ako Andy gadno ne podbaci. Ipak je Čilić umorniji i ima manje pauze između dva meča pa teško da može održati servis i igru na visokoj razini kroz cijeli meč.
Verter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 11:29   #72
pa nije igrao pet setova, igrao je tri...niš spec

sjeti se davis cupa i koliko je tada odigrao setova, tri dana za redom, pa mu nije bio problem odigrati treći dan kako treba. čovjek je fizički spreman, i za taj dio uopće ne brini
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 11:53   #73
http://www.scoreboard.com/hr/utakmic...ika-utakmice;0

Čilkanija briljira na jedinom turniru iz masters serije, kojeg Đoković nikad nije osvojio.

svaka čast Marinu kako je odigrao ovaj turnir, i bila bi stvarno šteta da ga i ne osvoji nakon svih igrača koje je nanizao. po meni može dobit i Murrya ali to u ovom momentu možda i najbolji igrač na tour-u po pitanju forme, ali nije ni Marin baš u nekom bunaru tako da očekujem napeti meč i borbu do kraja, vrijeme je da i tog Murrya pobjedi u nekom važnom meču. a i s tom pobjedom je misilm 8 igrač svijeta, već sad je u top 10.

Quote:
Verter kaže: Pogledaj post
Nikada nitko u povijesti tenisa nije osvojio turnir masters serije, a da se rodio nakon 1987. Mlađahni Čilić ima priliku prvi to postati. Je li napokon smjena generacije u pitanju ili će stara garda zadržati primat?

Nadajmo se da je ovo prvo, iako mislim da Marinove šanse nisu velike osim ako Andy gadno ne podbaci. Ipak je Čilić umorniji i ima manje pauze između dva meča pa teško da može održati servis i igru na visokoj razini kroz cijeli meč.
mislim da je smjena generacije, Kyrgios Zverev Borna mnogi još drugi mladi dolaze, onda vidi se to i po tome kako Federer i Nadal više nisu ni blizu svojih najboljih dana, jedino Đoković i Murry još dobro guraju, ali sam mišljenje da neće ni oni još dugo, eventualno 2-3 godine još a onda očekujem iskorak ovih mlađih pulena. ne vidim zašto čilić ovo ne bi osvojio, kad je očito u ovako dobroj formi, da nije da je opet pacer kakav je znao biti kroz karijeru izgubio bi od Dimitrova. dakle, sve mu se otvorilo i samo neka igra svoj najbolji tenis u finalu pa šta bude.

Zadnje uređivanje dinamitis : 21.08.2016. at 12:04.
dinamitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 13:42   #74
Quote:
friendship kaže: Pogledaj post
a dobro, iskoristio je 'luft' u konkurenciji kako treba
Da, tako je, ovo je zapravo on "morao" (ili doslovno morao) uzeti u ovom dijelu ždrijeba kad su svi jači poispadali. Prečesto mu se međutim događalo da ne bi uzeo ono što je morao, tako da nikad s njim ne znaš. Ali barem je eto sada napokon jednom uzeo ono što mu se ponudilo.


Inače sva sreća za ovaj Cincy kako mu se otvorilo, nije moglo doći u bolje vrijeme, taman pred US Open. Tamo, naravno, brani polufinale, i nije baš sigurno da će ga obraniti, iako nas je (dijelom) razuvjerio prošle godine. Tako da ako se ove godine dogodi ispadanje recimo u 4. kolu barem će pad biti ublažen ovim rezultatom iz Cincinnatija. Ove godine ima po meni više šanse upasti u dobar/pobjediv kvoter (prošle godine je imao samo Nishikorijev kao dobar i upao je baš tu, ove ima i Wawrinkin i Nadalov), no ako upadne kod Novaka opet ista stvar susretnu li se u četvrtfinalu.



I da, ma kakav Marin bio igrač, zaista je unatoč svemu tragična statistika da je do sada imao 0 masters polufinala. Osvajač grand slama i još dva puta polufinalist te nekoliko puta četvrtfinalist.

Evo i malo wiki statistike tih 8 poraza u četvrtfinalima mastersa koga zanima:

2008. Toronto - Simon 6-3 2-6 3-6 (obojica nenositelji, Simon ranije dobio Rogera a Marin Roddicka)

2009. Pariz - Monfils 6-3 4-6 4-6 (opet mu je u tom dijelu prethodno bio maknut Roger)

2011. Rim - Rafa 1-6 3-6

2012. Cincinnati - Novak 3-6 2-6

2012. Šangaj - Roger 3-6 4-6

2013. Miami - Murray 4-6 3-6

2015. Monte Carlo - Novak 0-6 3-6

2016. Indian Wells - Goffin 6-7 2-6

Interesantno, ovih 8 izgubljenih četvrtfinala je na 8 različitih turnira od ukupno 9, a evo sad se ponavlja Cincy. Fali samo 1/4 Madrida.

Od svih ovih poraza u 5 nije imao previše šanse, protiv Simona i Monfilsa se možda i moglo ali tad je bio mlad, a najbolja šansa onda ispada ovogodišnji Indian Wells iako je u tom razdoblju Goffin bio u životnoj formi.

Ali lako za sva ova četvrtfinala, ono što je najveći misterij je nevjerojatni broj poraza u 2. i 3. kolima mastersa, baš hrpa. Da je tu češće prolazio valjda bi mu se otvorilo koji put za polufinale/finale kao sad.
__________________
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME!

Zadnje uređivanje Pangloss : 21.08.2016. at 13:55.
Pangloss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 14:09   #75
Objašnjenje misterija stane u jednu riječ - Munjara
Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 16:09   #76
Mislila sam da je sve gotovo nakon prvog seta, Grigor je bas djelovao u velikom naletu, ali bila sam u krivu.

Bravo, Marine. Tesko ce to danas protiv Andyja, ali tako mi je drago da je do finala dosao.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 17:59   #77
Marin u finalu Mastersa

Dosad nijedno polufinale a sad finale.

Al nekako mi to nije to bez Federera i Đoke ali ajde. Finale je finale. Ipak ga u finalu čeka Murray, drugi igrač svijeta kojega nije pobijedio od Roterrdama 2014-te mislim.

Pa eto nek bude večeras. Lijepo bi bilo da upiše i tu titulu da ne ostane samo na 250-icama i jednom GS ipak je to velika disporporcija.
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 22:05   #78
Dva brejka u trecem setu

Ako Ovca osvoji bit ce na -800 ove godine za Nolom ... Ima najbolju sansu ikad doci do broja #1 (uso mora uzet)
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 22:32   #79
Op op mislio sam da ništa od njega nakon što je zakucao mrežu par puta na početku ali evo ga s brejkom
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 22:32   #80
nikad mi neće bit jasno zašto čilić nije napravio veću karijeru.. znam da je glava... al šteta talenta. koje bolesne udarce ima kad ga ide
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:58.