Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2017., 22:48   #121
Quote:
Meron kaže: Pogledaj post
Sveti sedmi igrac
daj nek to netko izreže
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 22:57   #122
Poetska pravda bi bila da ga nakon serije ovakvih moronskih izjava u zadnjoj utakmici koju vodi pokopa neki igrač s imenom Jesus. Nažalost, Španjolci ga nemaju.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward, then, brother, that person is a piece of shit.
JollyRoger13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 23:07   #123
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post

Pa daj zamislite plovite s Babicem na moru, u camcu duzine 10m stvori se rupa od metra, i Babic veli: ma lako cemo, sve je to ok.
Isus je hodao po vodi,pa mozda i Babic dobije tu mogucnost kao veliki vjernik!!
pilip88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 23:16   #124
realno smo loše odigrali, ne možeš nazvati dobro odigranim ako po 13 minuta ne zabiješ gol

Babić i njegov sedmi sakrament
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 23:20   #125
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
realno smo loše odigrali, ne možeš nazvati dobro odigranim ako po 13 minuta ne zabiješ gol
Realno, kakva je bila igra u prošlim utakmicama, ovo večeras je bio spejs šatl. :dižemoseuformi:
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 23:30   #126
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
daj nek to netko izreže
http://www.vijesti.rtl.hr/rukomet-sp...sedmog-igraca/
Meron is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 00:38   #127
ok, ja sam vjernik, al ovo babicevo preseravanje je degutantno, cak bih rekao i bogohulno.

svi sveci su hrvati. sve sto je sveto je hrvatsko. bas ono, kompleks ga neki pere, i to gadan.
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 08:07   #128
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
ok, ja sam vjernik, al ovo babicevo preseravanje je degutantno, cak bih rekao i bogohulno.

svi sveci su hrvati. sve sto je sveto je hrvatsko. bas ono, kompleks ga neki pere, i to gadan.
I ja sam vec napisao slicno. Kao krscanin, nikad ne bih niti pomislio da ce Bog na utakmici biti na mojoj strani kontra drugih, a kamoli to javno izjaviti.
To nema veze s Kristovim naukom.
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 08:23   #129
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Realno, kakva je bila igra u prošlim utakmicama, ovo večeras je bio spejs šatl. :dižemoseuformi:
Realno, nije to bilo ni bolje ni lošije od prethodnih tekmi. Nije se nikog od igrača odmaralo, pa je izgledalo bolje nego protiv Čilea ili Bjelorusije, a i protivnik je bio slabiji od Nijemaca, pa je također izgledalo bolje nego protiv njih. Ali samo izgledalo, ništa više.

Načelno, to je bilo OK, jer taman je toliko bilo dovoljno za proći Egipćane. (Usporedbe radi, Danci i Švabe, koje jedne i druge smatramo da imaju bolji mentalitet od nas, najvjerojatno su duboko u sebi osminu finala shvatili kao "malo opuštanje", pa im se to osvetilo, igrali su slabije nego na prethodnim tekmama.)

No, za Španjolce nam to neće biti dovoljno. Trebat će igrat bolje nego na prošlim tekmama.

Iskreno, nismo pokazali da je to moguće. Mi smo, općenito, na svim dosadašnjim tekmama imali napadačku igru samo kad smo uspijevali forsirat tranziciju i polutranziciju, a kad bi (zbog umora ili zbog protivnikovog dobrog vraćanja ili jednostavno zbog Babićevih glupih savjeta s klupe) počeli napadat na protivnikovu postavljenu obranu, "car bi postao gol", tj. tada bi se iskazala sva naša bezidejnost i nemoć, tada bi se vidjelo da mi prave igre u stvari - nemamo. I jako teško da ćemo je stvoriti.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 09:00   #130
"Da znam u čemu su problemi, napravio bih drugačije. Uopće ne želim razgovarati o problemima. Imam svojih milijun problema", rekao je Babić.

Genijalac.


Ne znam čemu toliko nezadovoljstvo, ova ekipa je limitirana i jednostavno nema kapacitet nosit se s 1. ligom svjetskog (tj. europskog) rukometa. Na tu limitiranost još ide neuigranost i bezidejnost, u nekoliko navrata sinoć se vidjelo da vanjska linija uopće nema razrađene akcije. Cindrić prima loptu na srednjem i povlači u desno, prema Stepančiću. Time povlači za sobom jednog ili dva obrambena igrača, dodaje Stepančiću koji onda tu ide u proboj ili šut, a ima ispred sebe blok od 3 igrača. Nikakvo križanje, promjena pozicija, ništa. Protok lopte prema Štrleku 0 bodova, najboljeg igrača smo ostavili da čami u kutu.
A trener ne zna u čemu je problem...
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 09:14   #131
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
ok, ja sam vjernik, al ovo babicevo preseravanje je degutantno, cak bih rekao i bogohulno.

svi sveci su hrvati. sve sto je sveto je hrvatsko. bas ono, kompleks ga neki pere, i to gadan.
Nije Sveti Sava.
Grupa Queen is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 09:34   #132
Quote:
gorguc kaže: Pogledaj post

Ne znam čemu toliko nezadovoljstvo, ova ekipa je limitirana i jednostavno nema kapacitet nosit se s 1. ligom svjetskog (tj. europskog) rukometa.
a mađari i ovi sa kupljenom momcadi imaju kapacitet, trener je taj koji u takvim utakmicama mora napravit prevagu, kad ti sa limitiranim kadrom napravis iskorak, e to je trener, sve ostalo su nebuloze ...

ovaj nas Babč je tipican primjer uhljeba, nes zna ali u principu kurca nezna, zna samo srat i to je to, odraz cijele drzave, odraz funkcioniranja sporta, jad i blijeda ...
Bankina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 09:54   #133
Da se nadovezem na Bankinu. Babica treba nogom u dupe da na Mars odleti. Da on ne vidi problem. Ja bi cak rekla da igraci kao pojedinci niti nisu bas toliko losi koliko ih Babic ne zna sloziti u ekipu. Ako dobijes nove, mlade igrace, koji se medjusobno ne poznaju, ti kao njihov trener moras od njih stvoriti momcad. A ovaj je valjda molio krunicu na treninzima. Iako kakav je fejk trener, vjerojatno je i fejk vjernik pa niti krunicu ne zna izmoliti.

Kaj se tice krila... S Njemackom se dalo skuziti da znaju da su nam krila jaka i dobar dio obrane su ih cuvali, nije bilo sanse da kaj dodje do Strleka/Horvata. Sad kad su u pocetku dodali par loptu Horvatu, pomislih masala, skuzili su da tam na rubovima imamo jos dvojicu, ali kasnije opet nist. Jel Strlek imao koji gol jucer? Mozda dva ako su ga suigraci zamijenili za drugoga? Glupo, jako jako glupo, forsiraju shot prek zida od Wieneceka, a krila mogu komotno na kavu. Fakat ko da srednji krila bojkotiraju ko sto neko sinoc rece. Voljela bih znati kaj se tu dogadja.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 10:10   #134
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
a mađari i ovi sa kupljenom momcadi imaju kapacitet, trener je taj koji u takvim utakmicama mora napravit prevagu, kad ti sa limitiranim kadrom napravis iskorak, e to je trener, sve ostalo su nebuloze ...

ovaj nas Babč je tipican primjer uhljeba, nes zna ali u principu kurca nezna, zna samo srat i to je to, odraz cijele drzave, odraz funkcioniranja sporta, jad i blijeda ...
Nisam to nigdje ni rekao. Mi smo od Portugala uvijek tu u vrhu. Madjarsku i Katar ne svrstavam u 1. jakosni razred. Trener je debil ali nemos s ovim igracima biti konkurentan protiv Francuske, Danske, Njemacke ili Spanjolske.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 14:58   #135
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
a mađari i ovi sa kupljenom momcadi imaju kapacitet, trener je taj koji u takvim utakmicama mora napravit prevagu, kad ti sa limitiranim kadrom napravis iskorak, e to je trener, sve ostalo su nebuloze ...

ovaj nas Babč je tipican primjer uhljeba, nes zna ali u principu kurca nezna, zna samo srat i to je to, odraz cijele drzave, odraz funkcioniranja sporta, jad i blijeda ...
Mislim da je ovo ipak malo preteška riječ.Babić je imao dobar ugovor prije repke,čini mi se da je financijski loše prošao u ovom angažmanu.Uhljeb bi bio Kaffe und Kolač.

Ja čak Babiću skoro ništa ne zamjeram.Nije on sam sebe postavio puno više krivnje snosi Balić.Trebalo je samo pitati Vuju i začas bi on odjebao Slovence.
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 15:12   #136
pa i taj balic i metlicic mi nisu jasni, jel oni ne vide ono sto vujo i saracevic vide, sta ne vide da nam je sveti sedmi igrac bullsgit, za sta oni sluze tamo?

zapravo babica mi dode zao na trenutke, jucer gledam i on je lud i ljut jer mali cindric nije produzio loptu strleku, al jeboga ja, di je autorite, kakav je to trener koji se non stop uz liniju cudi na reakcije svojih igraca

nije bas da nezna nis ali reakcije i izjave daju dojam totalnog sarlatana

i onda kaze poslje da mi moramo bit svjesni da nismo sa prvom ekipom tu, sve je super, sve je za 5, neznam, jel bunika u điru kod svih njih, ko tu koga busi, sve mi je to ko monti pajton kad se sabere
Bankina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 15:24   #137
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
pa i taj balic i metlicic mi nisu jasni, ...
Pogledaj gdje i kod koga je Babić dobio prvi trenerski posao, pa će ti možda bit jasniji.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 15:47   #138
Neznam kako vi ali meni ovaj Babić sa svojim glupim izjavama i cijela ta atmosfera oko repke više nije ko nekada, ustvari kad takav ograničen glupan vodi repku UBIJA MI VOLJU za gledanjem rukometa.
Mogu osvojiti i zlato ali meni je s tim bedastim Babićem cijela priča totalno beze veze, čista improvizacija , jučer se sve svela na dva-tri uboda Cindriča, bez plana, čista improvizacija.

I još nešto što već vrapci cvrkuću...kad je gusto ili kad igramo protiv JAKIH pogotovo francuza, omda su naša krila samo figure na terenu i to je boljka koju imamo + nekakva usranost čim se spomenu francuzi= poraz

Sve više gubim volju gledat ovakav rukomet i lažnu famu
mango004 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 17:44   #139
Quote:
mango004 kaže: Pogledaj post
Neznam kako vi ali meni ovaj Babić sa svojim glupim izjavama i cijela ta atmosfera oko repke više nije ko nekada, ustvari kad takav ograničen glupan vodi repku UBIJA MI VOLJU za gledanjem rukometa.
Ista je, samo su prije igrači bili kvalitetniji pa su dolazili dalje, sad se mantra o najboljem igraču svijeta i slavi se kao uspjeh pobjeda protiv Egipta.
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 19:25   #140
Sad bi dobro legao Červar, kralj time-outova. Lino, oprosti!
Grupa Queen is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:32.