Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2017., 01:40   #1841
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
X osoba s posla mi poslala poruku, nezz dal da snimam Womanizer ili Radar spot ? Luka ti odlucite ...

Izgled 7/10
Rasa nije europska
Karizma 8/10
Idiot 10/10
Osoba za stabilnu vezu 1/10
Nemoj molim te da ja odlucujem, dosta mi je mojih gresaka hahahh

Pa najvazniji je izgled. Meni barem. Ako je 7/10 moze moze
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 01:43   #1842
Mozda me samo zajebava da me moze unistiti ako pristanem dosta me ljudi pokusa unistiti, ali djokovic je dokaz kako takove osobe zavrse

Ja biram samo one ruznije, s onim lijepim uvijek propadne jer kad tad nadju boljeg od mene
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 01:50   #1843
Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
A bas nam flopira chat, moramo napravit neki listening party uskoro
Prija sa Solnom, Friendshipom i ostalim koji slusaju zanrove B kategorije
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 01:51   #1844
Pa sta sto nadju

Nzm sta ocekujes, dugu i stabilnu vezu, brak, djecu? Ne bi islo, zato uzivaj s ljepsima od sebe dok mozes

A i brate kako mozes biti s nekim ko ti nije lijep
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 01:53   #1845
Da, zelim se vjencati i napokon smiriti nakon par mess godina

Poslacuti sliku X osobe s faxa u koju sam zaljubljen, ti ocjeni izgled ... meni je vaznija neka karizma, bogastvo i dobrota od izgleda ... netko moze biti fkt lijep, al ako je seljak ili glup ili zlo ili siromasan .. bye
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 02:10   #1846
Evo stigla mi slika

Ovako mi izgleda uni vise p, ali to stvarno ne mozes znati nikad. Kosa ok, ne bi se reklo da ce opadati, to je plus. Nije mi hot, ali ne znam, bitni su pokreti i glas. Ocjena 6/10, prolazno

A ja bas i ne volim kad je neko dobar, vise volim da mi kontrira namjerno i da zajedno pravimo zle planove
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 02:13   #1847
Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
A ja bas i ne volim kad je neko dobar, vise volim da mi kontrira namjerno i da zajedno pravimo zle planove
++++++

Al kao zlo bas kad je netko zlocesta osoba, tipa gradsko dete

Naravno, pozitivno zlo kao npr. Solna uvijek moze

Dobrice tipa Natuleralover su mi veliki smor

Ova osoba s faxa hmm nezz, moram jos dosta istraziti, zapravo tek od ovog mjeseca provodimo vise vremena skupa, tako da sada moze vidjeti kako sam cool i super, jos cu mu nalagati par stvari o sebi, moram samo smisliti koje

Evo sad stalkam da vidim sta slusa i koje stvari vole, pa cu se sutra pretvara da i ja sve to radim
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 02:18   #1848
Ako mu budes morao lagati o muzici koju slusas, odmah raskidaj

Radije cu biti sam cijeli zivot nego slusati rok

Ako me ne mozes prihvatiti u paketu s Cecom i Natasom B, ne zasluzujes me
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 02:24   #1849
Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
Ako mu budes morao lagati o muzici koju slusas, odmah raskidaj

Radije cu biti sam cijeli zivot nego slusati rok

Ako me ne mozes prihvatiti u paketu s Cecom i Natasom B, ne zasluzujes me
+++++

Natasa

Meni je originalna X osoba bila tako zlo, npr. upali playlistu 00s, i onda namjerno prebaci kada na red dodju Britni i Gaga I uvijek se na glas smijao kako Ana Nikolic izgovara voulez vous coucher avec moi Sva sreca da sam se tog zla rijesio

Srpska osoba stanala za Gagu i znala cak i Million Reasons A srpsku pop folk scenu poznaje skoro dobro kao ti Dusa moja

__

Ova osoba apsolutno nista ne pise na fejsu, a lajkao je nesto basic sta svi lajkaju, tipa Greys Anatomy i Eminem A evo vec sam dosao do 2014. godine ... Mislim da cemo sutra prekinuti

Iako, upravu si za uni vise p, jer ima samo frendice i niti jednog frenda :/
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 02:42   #1850
Aaa pa vrati tu srpsku x osobu
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 02:42   #1851
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Naravno, pozitivno zlo kao npr. Solna uvijek moze
Hvala na komplimentu lastavice. <3

Evo, toliko sam tacnuta da cu potisnut sve exposure i traceve.
Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 01:01   #1852
Umro chat. RIP

Mozemo li otvoriti novi
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 04:07   #1853
Problem je kaj jedino pisemo ti, solna i ja + tu i tamo lirika, friendship i kiseli

__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 04:28   #1854
X ex-forumasica koja me pokusala unistiti tako sta me izbrisala s fejsa bez goodbye, a kao bili smo BFF objavljuje slike s hashtagovima #mentalhealtawareness ili #cancerfights i ima 13 lajkova ... sluzbeno poludila, haha eto joj sad

__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 08:57   #1855
I ja sam medju navracacima otkad ste chat pretvrili u turbofolk top listu i fan pejdz Brenine snajke.

Lijepo je cuti da i sad, Greco, pustis Pink i odes virit nikad prezaljenu kamiondzijsku starletu. Ljubav, eto to ti je.
Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 16:40   #1856
Solna prikini vec jednom izmisjati da sam ja postavljao Who knew na fejs i plakao na istu pjesmu, ti si sve to uradila

A naravno da ne patim za tom x forumasicom, gdje bi bio kad bi patio za svim ljudima tkoji su me snecirali iz svog zivota (a bilo ih je oho-ho), na svijetu je 7mlrd ljudi i nitko ne treba misliti da je nezamjenjiv

I mi ovdje samo postujemo kvalitetnu glazbu, a to sto je Prija izbacila 7 super i kvalitetnih pjesama je druga stvar
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 16:52   #1857
Pa bolje slusat classy Priju nego Natali Dizdarevic. Evo sad trazio na Wikipediji ko je to i pise zanimanje: profesorica socijalne pedagogije.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 16:55   #1858
Profesorica pedalogije

Ma dobro slusati Nataliju Dizdarevic, cak i ajde ok je otici na koncerat, ali to objaviti na fejsu
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 17:17   #1859


Bio sam u x njemackom gradu i vidio prostitutke i gej kino uzivo Kako vam je lepo tamo Greco
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 17:18   #1860
Kakve prostituke i kakvo gay kino Sta se tamo radi uopste ?

Tkoji grad ?
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:30.