Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: MC osvaja?
Murray 0 0%
Đoković 4 14.29%
Nadal 13 46.43%
Wawrinka 1 3.57%
Raonić 0 0%
Čilić 6 21.43%
Tsonga 1 3.57%
Thiem 0 0%
Dimitrov 2 7.14%
netko drugi 1 3.57%
Glasovatelji: 28. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2017., 21:23   #161
Quote:
friendship kaže: Pogledaj post
ja mogu samo reći iz svoje igračke perspektive, a i ti igraš tenis. ne znam da li si ti siguran kod uvjetno rečeno malih autova na zadnjoj liniji, ali ja nisam - pa čak ni kod ovakvih kao što je bio na slici nisam 100%. ne vidim dobro na tu udaljenost, i mogu samo po osjećaju vjerovati da je nešto out ili ne, ali suigrači su me znali demantirati, i lopte za koje sam mislio da su out reći da su dobre, ali i obrnuto. pa čak ni za točan trag nisam siguran. u svakom slučaju, mislim da je rafa morao razumno vjerovati da je bio out, međutim nije nužno uopće morao biti ziher da je bio out. a vidjeli smo po challenge da i top igrači griješe. sad, ako jest bio ziher da je bio out (moguće), ili pogotovo ako je bio ziher da sudac pokazuje krivi trag, njemu na dušu - no mi ne možemo ipak biti ziher 100% što je istina

a što se tiče suca, pogriješio je, jebiga. teško da je u tome bilo namjere. ako to radi ćešće, nije baš za ATP razinu
Meni se često dogodi ovo što Sahta kaže, pa nekad na terenu ispadam nevjerni Toma i ispitujem jel fakat bio out. Jednostavno od mreže ne vidim osnovnu liniju.

Gle, ovo što pričaš ima smisla. I to je moguće. Međutim, reakcija na out mu je bila takva da niti je pogledao suca, niti je tražio da on siđe sa stolice, te je krenuo uzeti ručnik(barem sam tako vidio na snimci). Izgledao je kao netko kome je sve jasno. Što ne znači da tvoja teorija nema uporišta.

No, svejedno, kažem, sudac je napravio ogromnu grešku, a bome se niti linijski nije proslavio s šutnjom jer je on trebao intervenirati.
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 22:37   #162
Kad smo već kod tragova

https://www.youtube.com/watch?v=3CnX6k0snxA

__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 22:41   #163
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
mene recimo jebe, a visok sam ravno 180, što na moju visinu, prosječan položaj mene na terenu kad udaram udarce "sa osnovne linije" i moju zgrbljenost, taman mi je gornji dio mreže oko crte i ne vidim dal je loptica 10 cm unutra ili vani. možda je i rafi tako
ista stvar ko i s tobom i kiselim, 181 cm, i često se to dogodi i onda stvarno ne znaš i jedino ko neki osjećaj moš imati al sve je pogađanje, valjda je ovim višima lakše
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 22:50   #164
Quote:
Kiseli kaže: Pogledaj post
soderling koji k...c... pa ovo djeluje ko da se zajebava (a nije se)...majko mila...
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 23:22   #165
Mislim da svatko tko prati tenis zna koliko je na zemlji krivih odluka. Od objasnjenja kako je loptica se odbila i liznula liniju dok drugi sudac za istu loptu ce rec da je cisto van.
Zasto ne uvede hawk eye makar na masterse zemljane nije mi jasno

Sent from my MI MAX using Tapatalk
__________________
There is always tomorrow...for better...or worse
M@chibist is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 23:35   #166
Quote:
Kiseli kaže: Pogledaj post


Joj, koliko su njih dvojica urnebesnih "razmirica" imali na terenu.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 00:19   #167
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post


Joj, koliko su njih dvojica urnebesnih "razmirica" imali na terenu.
Kao npr. ovo

https://www.youtube.com/watch?v=vUuVU03lY1c
naturelover is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:12.