Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2006., 19:22   #1
bs player

skinila sam novi sa neta i sad kad sam on line non stop mi iskače neki mali prozorčić sa nekakvim reklamama
koji je to vrag i kako ga zaustavit
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 15:54   #2
Da to je kad skineš najnoviju verziju sa BSplayerove stranice... Najbolje ti je da skineš full verziju preko torrenta...
__________________
--
"We all go a little mad sometimes"...
skittles is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 15:55   #3
koji je to shit
prinit ću sa bratovog kompa staru verziju, onda se neće to pojavljivat jel?
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 16:29   #4
Tako je, uostalom bitnije razlike nema.
__________________
--
"We all go a little mad sometimes"...
skittles is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2006., 22:56   #5
Zadnja freeware verzija, dakle bez SaveNow spywarea, je 1.37: http://www.filehippo.com/download_bsplayer/

Sad vaci deinstaliraj BSPlayer, instaliraj SpyBot i Ad-Aware, obrisi to smece koje ti je instalirao BSPlayer i instaliraj BSPlayer 1.37 s gornjeg linka.
MaxB is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2006., 22:58   #6
to sranje je adware koje skuplja tvoje navike koje imaš prilikom surfanja.To isto sranje prepoznaje Nod32.Moj savjet izbriši govno i stavi media player classic.
homoerectus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2006., 23:01   #7
Quote:
homoerectus kaže:
to sranje je adware koje skuplja tvoje navike koje imaš prilikom surfanja.To isto sranje prepoznaje Nod32.Moj savjet izbriši govno i stavi media player classic.
Bas sam u zadnje vrijeme probao s Media Player Classicom i mogu reci da se ne moze mjeriti s BSPlayerom. I tocka. Dobar je, ali je vidljivo losiji od BSPlayera - osim u slucaju reprodukcije DVD-ova. Tako da sam se vratio na BSPlayer 1.37, a za posebne slucajeve koristim Media Player Classic (on je inace jedan od rijetkih koji mi tocno prikazuje duzinu videozapisa kojeg sam dobio snimanje digitalne televizije).
MaxB is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2006., 23:03   #8
fala max
imam spybot i ad aware, to je u pogonu svaki treći dan
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 04:35   #9
Quote:
MaxB kaže:
Bas sam u zadnje vrijeme probao s Media Player Classicom i mogu reci da se ne moze mjeriti s BSPlayerom. I tocka. Dobar je, ali je vidljivo losiji od BSPlayera - osim u slucaju reprodukcije DVD-ova. Tako da sam se vratio na BSPlayer 1.37, a za posebne slucajeve koristim Media Player Classic (on je inace jedan od rijetkih koji mi tocno prikazuje duzinu videozapisa kojeg sam dobio snimanje digitalne televizije).

Potpisujem
__________________
Bolje izdat sobu nego prijatelja.
snake charmer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 10:56   #10
bsplay1.39

Ja koristim ovu verziju download-anu s ovog linka, i nemam nikakve spyware i gluposti...
Fault is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 14:47   #11
Quote:
Fault kaže:
bsplay1.39

Ja koristim ovu verziju download-anu s ovog linka, i nemam nikakve spyware i gluposti...
S kojeg linka? Gdje se tu moze downloadati BSPlayer? Sorry, ali vecina nas ne zna njemacki...

Inace, prilikom instalacije ti se ne pojavi u jednom koraku neki Save! ili tako nesto?
MaxB is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 16:02   #12
Jesus ljudi googlajte malo... Imaš hrpu stranica na kojima mozes skinuti taj bsplay...
Recimo:

link1

link2 -> ovo ti je link na download s njihove stranice direktno. bsplay 1.41.832build.....

itd, itd......
Samo treba malo vrpat i naći ćeš bilo koju verziju samo pazi da skineš neku koja je stabilna...
pozzzz
Fault is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 18:44   #13
Ljudi - o cem vi pricate? Skines 1.41.832, kliknes na gumb I Agree, zatim na gumb Next i onda lijepo dobis ekran WHENU! Save (spyware).
MaxB is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2006., 03:20   #14
Quote:
Ljudi - o cem vi pricate? Skines 1.41.832, kliknes na gumb I Agree, zatim na gumb Next i onda lijepo dobis ekran WHENU! Save (spyware).
Pa ajd pametnjakovicu klikni na ovaj drugi link...
Pa ces dobiti upravo to sto si ti sad postao!
Fault is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 02:43   #15
Quote:
Fault kaže:
Pa ajd pametnjakovicu klikni na ovaj drugi link...
Pa ces dobiti upravo to sto si ti sad postao!
Ajd pametnjakovicu ponovno pokreni instalaciju BSPlayera s prvog linka koji si dao - to je verzija 1.39 koja je takodjer 'obogacena' spywareom. Instaliras si spyware na kompjuter i onda se jos pravis pametan. BTW 1.37 je zadnja verzija bez spywarea. BSPlayer od 1.39 nadalje ne radi bez instaliranog WHENU Save spywarea, tako da 100% to imas instalirano na racunalu, jer bez toga se BSPlayer uopce ne zeli pokrenuti.
MaxB is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2006., 08:48   #16
Imam problema sa subtitle u bs playeru.nemam č i ć ali imam š,ž,đ..verzija 1.38 iz k lite codec pacak..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2006., 10:22   #17
Quote:
dr mladjo kaže:
Imam problema sa subtitle u bs playeru.nemam č i ć ali imam š,ž,đ..verzija 1.38 iz k lite codec pacak..
Pod Subtitles > subtitles properties > Font > Script, stavi na Central European..
pky44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2006., 10:49   #18
Quote:
pky44 kaže:
Pod Subtitles > subtitles properties > Font > Script, stavi na Central European..
hvala..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2006., 08:38   #19
jebo BSPlayer, Media Player Classic je car
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2006., 15:14   #20
mislim, jebo slovenski player bilo koje vrste... uključujući i bs
__________________
Direktor Svemira i FJBG-a između ostalog
nenoXtreme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:17.